Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ja kaj si pa mislila, zakaj misliš da je dobil potrjeno vizo ?

sem skoraj prepričan, da mu jo bodo preklicali.

on se tako izgovarja, kot eni naši politiki, ki niso plačevali raznih komunalnih storitev v najemniških stanovanjih zato, ker so iz kmetov in da tam tega ne plačujejo :D 

;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

sem skoraj prepričan, da mu jo bodo preklicali.

on se tako izgovarja, kot eni naši politiki, ki niso plačevali raznih komunalnih storitev v najemniških stanovanjih zato, ker so iz kmetov in da tam tega ne plačujejo :D 

;) 

ni štos v izgovorih, je v birokraciji. Birokraciji za vstop v Avstralijo je bilo zadoščeno. Ne ubadam se s tem, kaj in kako je Đoko ali njegovi ponaredil dokumente, če jih je.

Tudi avstralski sodnik je razsodil: birokraciji je zadoščeno.

Med nama povedano je vse skupaj težka farsa, pa lahko mi daš mijon in en primer izigravanja zakonov vključno z Jankovičem in njegovimi sinovi.

Da mu jo bodo preklicali..baje so mu jo, ampak so informacije tako slabe, da res človek ne ve kaj je res in kaj ne.

Moj point of wiew, pa me Đoko niti ne zanima.

1. Če bi Dami in Maus igrala tenis, oba 3x cepljena, se ne bi obrnila niti miljoninka denarja, kot se ga obrača v tenisu, kjer igrajo največje zvezde. 

2. da je Avstralija najbolj zagamana dežela kar se birokracije in ukrepov (ki nič ne rešujejo) tiče je splošno znano

3. Đoko ni nič grešil (pa četudi je) v pravnem jeziku, izpolnil je zahtevane norme. Ni si sam izdal vize ampak mu jo je izdala Avstralija

Za vse drugo me gladko boli kurac

ps...od tega pogleda "open Australija" ne bo dnara

Morda je slika naslednjega: 2 osebi in znotraj

 

pred 28 minutami, RobiRoberto pravi:

Moja hčerka :inlove:  je imela včeraj "tretji okrogli" rojstni dan, in njena hčerka ji je iz vrtca priesla lepo dorilo, in sicer hišno karanteno, ker je bil eden od otrok v njeni skupini v vrtcu okužen ...   :cry:

ni drame, 3x cepljeni se lahko okuženi okrog sprehajamo, valda si 3x cepljen, ker če nisi 3x potem ogrožaš nas, buster dozače :P

 

 

prosim, vse kar pišem je faking sarkastično na bedarije, ki se dogajajo okrog korone.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tejle temi je naš član Sneci (nea vajm kam je izginu) klical komet, da prečisti zemljo. Zgleda da se mu bo prerokovanje uresničilo. Še ta udarc :(

 https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/proti-zemlji-leti-asteroid-premera-en-kilometer/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3uHjLi3ZSE4tZtrU6sduUFIfiwA0iTMs_KwjMZJEddVpahJH5JZLzFFeE#Echobox=1641976632

Poglejte v nebo, proti Zemlji leti asteroid premera kilometer

Najbliže Zemlji bo 18. januarja.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

3. Đoko ni nič grešil (pa četudi je) v pravnem jeziku, izpolnil je zahtevane norme. Ni si sam izdal vize ampak mu jo je izdala Avstralija

Za vse drugo me gladko boli kurac

meni je itak vseeno ali igra ali ne ... dovoljenje za vstop je dobil na podlagi lažnih izjav. Kdo jih je pisal., ali njegov agent ali on, je popolnoma vseeno. Prav tako, je bil v karanteni in se udeleževal raznih srečanj... 

zaradi tega, mu bodo preklicali dovoljenje za vstop ... meni je vseeno, itak imajo Avstralci pravico odločati, koga bodo spustili v državo in pod kakšnimi pogoji.

Mi je pa smešno, da se vse spolitizira ... čehinja je šla lepo sama domov, brez drame in bo tožila za škodo, ki ji je povzročena ... to je bolj elegantno. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden se komu zmeša in bi se vsaj 7x rad cepil, pa je mlajši od 50 let naj si mal tole prebere (z omikronom so se stvari prekleto spremenile)

Morda je slika naslednjega: besedilo

pred 3 minutami, maus pravi:

meni je itak vseeno ali igra ali ne ... dovoljenje za vstop je dobil na podlagi lažnih izjav. Kdo jih je pisal., ali njegov agent ali on, je popolnoma vseeno. Prav tako, je bil v karanteni in se udeleževal raznih srečanj... 

zaradi tega, mu bodo preklicali dovoljenje za vstop ... meni je vseeno, itak imajo Avstralci pravico odločati, koga bodo spustili v državo in pod kakšnimi pogoji.

Mi je pa smešno, da se vse spolitizira ... čehinja je šla lepo sama domov, brez drame in bo tožila za škodo, ki ji je povzročena ... to je bolj elegantno. 

 

ti že veš kok je lagal a ne, a ne

A tut Čehinja je lagala?

Presel se v Avstralijo, tam je tok fajn :P

 

EMA: Ponavljajoči se poživitveni odmerki niso vzdržna strategija

Z omikronom pandemija covida-19 prehaja v endemično bolezen, s katero lahko človeštvo živi, menijo pri Evropski agenciji za zdravila.
 
 
pa ne mi nabijat, da je DELO levičarski časopis, pliiis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki imajo informacije, kako je Đoko lagal, vam predlagam, posredujte jih sodniku, ker bogi revež ne zna sodit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Vsi, ki imajo informacije, kako je Đoko lagal, vam predlagam, posredujte jih sodniku, ker bogi revež ne zna sodit :P

 

tok vem, kokr ti veš da ni ... odločitev bo itak jutri ... 

se je pa sam opravičeval in potrdil kar sem napisal ... sicer ni napisal , da je lagal, ampak, da ni vedel... 

https://www.24ur.com/sport/ostalo/dokovic-priznal-da-je-krsil-karanteno-medtem-ko-je-bil-pozitiven-na-covid-19.html

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

tok vem, kokr ti veš da ni ... odločitev bo itak jutri ... 

se je pa sam opravičeval in potrdil kar sem napisal ... sicer ni napisal , da je lagal, ampak, da ni vedel... 

https://www.24ur.com/sport/ostalo/dokovic-priznal-da-je-krsil-karanteno-medtem-ko-je-bil-pozitiven-na-covid-19.html

 

 

in kaj ma to veze z odločitvijo sodnika? Pomagaj mu, daj mu linke do člankov, kjer si vse izvedel, zgleda da sudija ne bere svetovnega časopisja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

in kaj ma to veze z odločitvijo sodnika? Pomagaj mu, daj mu linke do člankov, kjer si vse izvedel, zgleda da sudija ne bere svetovnega časopisja :P

 

še v Srbiji lahko dobi do 2 leti zapora, ker je kršil zakon o karanteni...

Sodnik se ni opredeljeval o vstopnem dovoljenju, temveč o tem ali naj ga spustijo na prostost ali ne ... podeljevanje vstopnih dovoljenj ni v pristojnosti avstralskega sodišča ;) 

 

boli me zanga... BTC je v zadnjih 24 urah zrastel za cca 3 % ... to je bolj važen podatek... vsaj zame.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

še v Srbiji lahko dobi do 2 leti zapora, ker je kršil zakon o karanteni...

Sodnik se ni opredeljeval o vstopnem dovoljenju, temveč o tem ali naj ga spustijo na prostost ali ne ... podeljevanje vstopnih dovoljenj ni v pristojnosti avstralskega sodišča ;) 

sej ti pravim, javi mu, tvoje informacije so mu manjkale, pa je izdal napačno odločbo :P

 

vsekakor si vsi želimo, da je Avstralija varna in en Đoko že ne sme zjebat ceuga sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

sej ti pravim, javi mu, tvoje informacije so mu manjkale, pa je izdal napačno odločbo :P

 

niso moje informacije .. pa ne se bat ... jih že imajo tisti, ki odločajo o njegovem vstopnem dovoljenju ;) 

še v Srbiji so se malo nazaj potegnili ... ampak še vedno vlečejo not politiko

https://www.24ur.com/sport/ostalo/srbska-premierka-z-novakom-se-ne-morem-strinjati-pravila-so-bila-krsena.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

niso moje informacije .. pa ne se bat ... jih že imajo tisti, ki odločajo o njegovem vstopnem dovoljenju ;) 

še v Srbiji so se malo nazaj potegnili ... ampak še vedno vlečejo not politiko

https://www.24ur.com/sport/ostalo/srbska-premierka-z-novakom-se-ne-morem-strinjati-pravila-so-bila-krsena.html

k sreči mamo take, kot si ti, ker vi nas rešujete. En Đoko že ne bo zjebal cele Australije mar ne...dejte ga lumpa.

ps. vmes mu bo korona status preveril policaj s ponarejenim potrdilom o cepljenju, razsodil sodnik, ki ma frenda, da je izdal ponarejno potrdilo, zdr . delavci si itak špricajo preko rame cepivo, politiki, pa vemo kaj hočejo.....ampak lej, ti maš prou. Đokota je treba za ušesa :P

 

 

 

 

ps....mi 3x cepljeni smo lah pozitivni pa se še vedno lahko šetamo okrog...sampovem, zdr. delavci pa morajo celo na ših...na koncu birokracija reši problem z enim decimalnom mestom. Kdo je glup, se vprašam....

Blagor obsedenim s cepivom, zakaj vas je nebeško kraljestvo...nas, sorri

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps. in res, Đoko izkorišča sistem, in to vem tudi jaz, ampak on si lahko to privošči, ker sistem je bullshit!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

k sreči mamo take, kot si ti, ker vi nas rešujete. En Đoko že ne bo zjebal cele Australije mar ne...dejte ga lumpa.

ps. vmes mu bo korona status preveril policaj s ponarejenim potrdilom o cepljenju, razsodil sodnik, ki ma frenda, da je izdal ponarejno potrdilo, zdr . delavci si itak špricajo preko rame cepivo, politiki, pa vemo kaj hočejo.....ampak lej, ti maš prou. Đokota je treba za ušesa :P

 

itak, da imam prav ... enega revčka na meji, ki se je zlagal, da je cepljen in ima ponarejeno potrdilo, ga bodo stlačil v zapor, on pa lahko to počne... super.

sem navijal za njega, ampak tole je pa malo preveč... še vedno navijam za njega, ne dam mu pa prav ;) 

srečo imaš da sem jaz tukaj, če ne bi morali samo tebe brat :ras: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

 

srečo imaš da sem jaz tukaj, če ne bi morali samo tebe brat :ras: 

e to, pa še vse mam prou.

Đokota nikol nisem gledal, niti spremljal. BMK za tenis...nisem pa glup, kot večina politike v Avstraliji...pa še kje.

Kad če Bergamo majkemi...jest ga čakam že nekaj valov ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karanteno imas sele po prejemu poziticnega pcr testa. On je bil na srecanju, preden je dobil to informacijo.

jaz mislim da je sploh ni imel.. so se zastrikal pri potrjevanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ukica pravi:

Karanteno imas sele po prejemu poziticnega pcr testa. On je bil na srecanju, preden je dobil to informacijo.

jaz mislim da je sploh ni imel.. so se zastrikal pri potrjevanju.

kdaj prejmeš sms o rezultatu? Ne vem kak je za Srbijo, ma načeloma v roku 24 ur.

Ampak dokazat mu, kdaj je dobil rezultat? V Srbiji lahko traja tut 3 dni.

Vse skupaj je težko nafukavanje....

Če pa realno gledam, člouk je zdrav, naj ga testirajo, pa naj nehajo nabijat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, maus pravi:

Mi je pa smešno, da se vse spolitizira ...

Tu gre za dober primer, kako lahko široki množici pokažejo, kaj ima sedaj veljavo...človečnost ali nacistične metode

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Tu gre za dober primer, kako lahko široki množici pokažejo, kaj ima sedaj veljavo...človečnost ali nacistične metode

ali pa upoštevanje zakonov, da so pred zakonom vsi enaki ;) 

pa ne razglabljam ali so ali niso pravični .. to so pač Avstralski zakoni, ki veljajo za vse, ki želijo vstopiti k njim domov ...

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

ali pa upoštevanje zakonov, da so pred zakonom vsi enaki ;) 

...prej so to le neki začasni ukrepi kot trajni zakoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

...prej so to le neki začasni ukrepi kot trajni zakoni.

govorim za Avstralijo ne za našo šlamastiko ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

...tam so še bolj neumni ?

kakorkoli.. če bodo pustili ta primer drugače od prakse, bo postal precedens njihovega anglosaškega pravnega sistema

če je to neumno ali ne ... ne sodim, ampak tak sistem imajo tudi Velika Britanija, ZDA in še nekateri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!