Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

Pa pravi šef: o ne, to pa ne, jaz se nisem slikal kot on :P Evo, inteligenca.

Dami upam samo, da ne bere foruma ??

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kawasaki_rider pravi:

Dami upam samo, da ne bere foruma ??

se ga ne bojim, kar naj bere :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

pred časom sem zapisal v šali, da mam poln kufer teh cepiv, ki so kot fiziološka...

 

ups..ni blo treba dolgo čakat...čeprav razumem pomoto. K sreči je bila fiziološka.

https://maribor24.si/slovenija/cepilni-dnevi-v-sentjurju-pomotoma-cepili-s-fiziolosko-raztopino?fbclid=IwAR2PCrPizlG6BMI02Dt1qvFvjYylUomJsNYPKU_iVDlVPBjXu-SLEstCOsI

Cepilni dnevi – v Šentjurju pomotoma cepili s fiziološko raztopino

Kaj bi eni dali za fiziološko in potrdilo. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Kaj bi eni dali za fiziološko in potrdilo. ?

sej so dajal..od 100 do 500€ je bilo potrdilo :P

 

tole z zamešnjem vsebine v šprici je drago plačal naš @Frenk 67. skoraj bi umrl, pa nima veze s korono, ma pa z zmešnjavo, ki jo lahko naredijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, BIF pravi:

...kot ugotavljaš že ves čas....ti si se zastonj cepil.... Na lažno inteligentne ne deluje.

Dopo la bataglia si contano i morti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

"Z največjo možno stopnjo precepljenosti prebivalstva moramo doseči tako nizko stopnjo pojavnosti bolezni, da ne bo nihče umrl. Šele to bi po mojem mnenju pomenilo konec izrednih razmer in konec pandemije," je še dejal Ryan. Dodal je, da bi bilo do konca leta 2022 mogoče ustaviti valove smrti in hospitalizacij z javnozdravstvenimi ukrepi, ki temeljijo na cepljenju.

Več na: https://www.zurnal24.si/zdravje/who-o-tem-kdaj-bi-lahko-bilo-konec-pandemije-380025 - www.zurnal24.si

a so tile normalni? vedno so bile viroze vzrok za nek procent smrti najšibkejših....sedaj pa naj ne bi smel nihče več umreti ? ...najbolje vsak dan cepivo. ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve... če sem 2x cepljen pa se ne grem poživitveno špikat, postanem potem necepljen? (birokracija pač, papir vse prenese )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Markisan said:

Tole ze pticki na drevesih civkajo.. ...in 90% o cetrtem odmerku slisim od teoretikov zarot - od tistih, ki vecinoma se do prvega niso prisli.

13 hours ago, DAMI34 said:

soMoj šef (3x cepljen) je bil v stiku... ... oba kršita karanteno.

Pa pravi šef: o ne, to pa ne, jaz se nisem slikal kot on :P 

Ima tvoj sef prav. Rizicni stik trikrat cepljenega ne poslje v karanteno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zok pravi:

 

Ima tvoj sef prav. Rizicni stik trikrat cepljenega ne poslje v karanteno.

jop...pa še slikal se ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kaldu pravi:

IMG-7273c80b8fe8e22d0ff65fb476497306-V.jpg.c481b7dd6a510686c501a1c34286debf.jpg

Ne bo držalo....

Zdaj je samo cepljen in antivaxer....

Necepljene se skoraj ne omenja več....

Ker kao, necepljenih smo vsi označeni za antivaxerje.... Vedno bolj ne je strah prihodnosti....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni še antivirusne programe dol mečejo iz računalnikov... 

opažam pa agresivnost proticepilcev.. saj določene slike lepijo v več temah, da bi jih ja kdo opazil :P 

Avstrija in Nemčija (tudi Francija), pa še katera evropska država, bodo v roku pol leta uvedle obvezno cepljenje (vsaj za določeno skupin ljudi)

Se čisto ne strinjam s tem, ampak oni lahko določajo, pod kakšnimi pogoji bodo živeli njihovi državljani in pod kakšnimi pogoji se bo k njim prihajalo.

Se bodo odločali o tem na nivoju EU ... 

p.s.

na forumih so vsi jaki, kaj bomo-bo narod naredil, če bodo to uvedli. Bom videl, koliko vas bo šlo na ulice ali boste vsi spet v ozadju tulili DAJTE JIH DAJTE JIH....

radi se mejte :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Nemčiji so tut določal pogoje, pod kakimi lahko židi živijo..sampovem :P

 

 

in večino naroda so čisto dobro "prepričali", da so vso zlo v nemčijo prinesli Židi. Če ni šlo drugače so jih pa s palico prepričali...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

na forumih so vsi jaki, kaj bomo-bo narod naredil, če bodo to uvedli. Bom videl, koliko vas bo šlo na ulice ali boste vsi spet v ozadju tulili DAJTE JIH DAJTE JIH....

radi se mejte :P 

Če si bil kdaj na ulici, potem veš, da tudi tu ni zagotovljenega rezultata.

Aja, pa tudi malo jajc moraš imeti, saj so lahko posledice.

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Če si bil kdaj na ulici, potem veš, da tudi tu ni zagotovljenega rezultata.

Aja, pa tudi malo jajc moraš imeti, saj so lahko posledice.

sem bil .. si bil ti ?... v tistih časih in to z orožjem, ko je to lahko pomenilo smrt ;) 

repenčenje na forumih nič ne pomaga ... sampovem...

ste pa smešni z židi in nemčijo .. kaj vse vam prav pride... bolani ste.. ampak ne od kovida ;) 

@Alla ... nič si ne pomagaš s telim minusanjem ... dejstva ostajajo :fyou:

rad vas mam ... in se mi jebe, ali se boste cepili ali ne .. res je to vaša odločitev .... zaenkrat :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

sem bil .. si bil ti ?... v tistih časih in to z orožjem, ko je to lahko pomenilo smrt ;) 

Si šel prostovoljno ali pod prisilo, je velika razlika. Sam povem.

 

pred 4 minutami, maus pravi:

rad vas mam ... in se mi jebe, ali se boste cepili ali ne .. res je to vaša odločitev .... zaenkrat :P 

Ampak, čutim, da nam privoščiš, da nas pocepijo kot zajce. Po tvoje opravičeno, po naše skoraj brez veze. Včeraj so dali kolega pri 45 letih pod rušo - zapleti. Štirje so ostali brez očeta. Verjetno nikoli ne bodo pravzaprav vedeli zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Si šel prostovoljno ali pod prisilo, je velika razlika. Sam povem.

 

Ampak, čutim, da nam privoščiš, da nas pocepijo kot zajce. Po tvoje opravičeno, po naše skoraj brez veze. Včeraj so dali kolega pri 45 letih pod rušo - zapleti. Štirje so ostali brez očeta. Verjetno nikoli ne bodo pravzaprav vedeli zakaj.

Prostovoljno .. ampak.. saj se gre na vse proteste prostovoljno, mar ne ... grem na tiste proteste, za katere imam prepričanje, da so krivični .. nekateri na teh forumih, pa samo hujskajo, ne pojavijo se pa na teh protestih, za katere smatrajo, da so upravičeni...

Ti čutiš, kaj jaz privoščim ... bravo ti :lol1: ne mi polagat v moje misli, kaj jaz mislim ...

poznam kar nekaj primerov, ko so ostali brez svojcev, ker se niso cepili .. in kaj zdaj ? 

mam nekaj prijateljev, ki se nočejo cepiti in smo še vedno prijatelji.. če kaj rabijo, jim grem tankat, v trgovino ... itd itd ... tako, da ne meni nekaj očitat, kar pojma nimaš ...

res pa je, da niso hujskači ... razumeš razliko 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

poznam kar nekaj primerov, ko so ostali brez svojcev, ker se niso cepili .. in kaj zdaj ? 

Je bil zagotovo vzrok necepljenje? Morda je bila samo gripa ali splet okoliščin? Ja, zdaj vsi umrejo zaradi kovida, saj vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

sem bil .. si bil ti ?... v tistih časih in to z orožjem, ko je to lahko pomenilo smrt ;) 

repenčenje na forumih nič ne pomaga ... sampovem...

ste pa smešni z židi in nemčijo .. kaj vse vam prav pride... bolani ste.. ampak ne od kovida ;) 

@Alla ... nič si ne pomagaš s telim minusanjem ... dejstva ostajajo :fyou:

rad vas mam ... in se mi jebe, ali se boste cepili ali ne .. res je to vaša odločitev .... zaenkrat :P 

 

pa sj ni treba gledat samo Nemčije. Lahko pogledam Ameriko, ko so bele prepričal, da so črni manj vredni, al pa bližnjo zgodovino recimo tule na balkan, ko so ljudi prepričali v bratomorno vojno v Bosni.

ps. pa nisem bolan

pss. hvala ker si se boril za nas. Še za enga vem, ki je osvobajal Slovenijo. JJ se kliče :P

psss. ne jebe se ti, a se cepijo drugi ne. Men se jebe, če so drugi cepljeni al ne. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Je bil zagotovo vzrok necepljenje? Morda je bila samo gripa ali splet okoliščin? Ja, zdaj vsi umrejo zaradi kovida, saj vem.

aha.. zdaj daješ še diagnoze ljudi, katerih nisi niti pregledal ... super  :huh:

drugega se ne ve, kot uradna izjava zdravnikov... ravno tko, kot pri tvojem žalostnem primeru ... si naredu obdukcijo ali si verjel, kar so povedali ?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!