Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Men je najbolj smešno, ko se "cepljeni" bojijo hujskačev in anticepilcev?

Zakaj se jih bojite? Saj vas ne morejo odcepiti!

Hkrati pa gromko razglašate, da vas necepljeni ogrožajo in bi se morali vsi pocepiti.

Ja s čim, no za vraga vas tok ogrožajo? A vas tako, kot je Nole celo Avstralijo ogrožal? :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa sj ni treba gledat samo Nemčije. Lahko pogledam Ameriko, ko so bele prepričal, da so črni manj vredni, al pa bližnjo zgodovino recimo tule na balkan, ko so ljudi prepričali v bratomorno vojno v Bosni.

ps. pa nisem bolan

pss. hvala ker si se boril za nas. Še za enga vem, ki je osvobajal Slovenijo. JJ se kliče :P

psss. ne jebe se ti, a se cepijo drugi ne. Men se jebe, če so drugi cepljeni al ne. :P

 

kot imaš ti svoje mnenje o židih in nemcih  imam jaz svoje mnenje o tem, kar o tem govorijo .. prav ;) 

p.s. ne rabim nobene zahvale in mi je vedno bolj žal, da sem se sploh takrat ogčlašal za njega in podobne ;)

p.s. p.s. .. tudi to veš, za kaj se meni jebe in kaj ne ... loto igraj ... boš bolje uganil ;) 

ni treba v moje imenu govorit ...

ti si se tekel cepit, da si šel lahko na hrvaško, kar je najbolj bedno prepričanje .. če si proti, si pač proti in to cenim in se ne greš, dokler te ne prisilijo s prisilo in grožnjo ... 

pač .. prodana duša si :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

1. Men je najbolj smešno, ko se "cepljeni" bojijo hujskačev in anticepilcev?

2. Zakaj se jih bojite? Saj vas ne morejo odcepiti!

3. Hkrati pa gromko razglašate, da vas necepljeni ogrožajo in bi se morali vsi pocepiti.

4. Ja s čim, no za vraga vas tok ogrožajo? A vas tako, kot je Nole celo Avstralijo ogrožal? :P

 

1. jaz se nobenega necepljenega ne bojim

2. glej točko 1

3. to razglašajo antivaxerji, v imenu celjenih .. cepljeni so svoje naredili in se jim jebe za necepljene

4. Nole je vedel, da ga ne bodo spustili, pa je šel provocirat in je šel domov ... še v Francijo ga ne bodo spustili ... bolj bo izzival, na manj turnirjih bo lahko igral ... pa tudi to mi je vseeno, čeprav navijam za njega ;) 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

kot imaš ti svoje mnenje o židih in nemcih  imam jaz svoje mnenje o tem, kar o tem govorijo .. prav ;) 

p.s. ne rabim nobene zahvale in mi je vedno bolj žal, da sem se sploh takrat ogčlašal za njega in podobne ;)

p.s. p.s. .. tudi to veš, za kaj se meni jebe in kaj ne ... loto igraj ... boš bolje uganil ;) 

ni treba v moje imenu govorit ...

ti si se tekel cepit, da si šel lahko na hrvaško, kar je najbolj bedno prepričanje .. če si proti, si pač proti in to cenim in se ne greš, dokler te ne prisilijo s prisilo in grožnjo ... 

pač .. prodana duša si :P 

 

vidiš, še vedno ti ne potegne.

Jaz sem se cepil zato!!!!

A sem to pojasnil al ne, tebe čisto nič ne briga. Mogoče sem se zato, ker si rad dajem šponte, in spet te čisto nič ne briga. Zaenkrat bom sam o sebi odločal a si vtaknem prst v rit al ne. In to ne briga nikogar, ne tebe, ne predsednika, ne ministra za zdravstvo, in prav tako tudi ne briga zagrizenega anticepilca zakaj sem se cepil. Samo in izključno mene.

In če se ne bi cepil: beri zgoraj od začetka

 

Marsikomu ne potegne, da teh razprav ne bi bilo, v kolikor bi cepivo ščitilo pred okužbo in zbolevanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

vidiš, še vedno ti ne potegne.

vidiš.. tebi ne potegne, da imam svoje mnenje in ti me venomer citiraš prvi .. pol pa jaz tebe...

če te briga za moje mnenje, me ne citiraj .. prav ! ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

1. jaz se nobenega necepljenega ne bojim

2. glej točko 1

3. to razglašajo antivaxerji, v imenu celjenih .. cepljeni so svoje naredili in se jim jebe za necepljene

4. Nole je vedel, da ga ne bodo spustili, pa je šel provocirat in je šel domov ... še v Francijo ga ne bodo spustili ... bolj bo izzival, na manj turnirjih bo lahko igral ... pa tudi to mi je vseeno, čeprav navijam za njega ;) 

 

 

 

1. kot opažam gredo necepljeni marsikomu v nos

2. gledam in "glej točko 1"

3. ne bo držalo. Antivaxerji se bojijo zase, cepljenih ne morejo odcepit, pa lahko nabijajo kar kol hočejo. Medtem ko obsedeni cepilci lahko kakega antivaxerja prepričajo v cepljenje.

4. Nole je dobil vizo za Avstralijo, katero mu je izdalo veleposlaništvo Avstralije. Vse ostalo je politika

pred 2 minutami, maus pravi:

vidiš.. tebi ne potegne, da imam svoje mnenje in ti me venomer citiraš prvi .. pol pa jaz tebe...

če te briga za moje mnenje, me ne citiraj .. prav ! ;) 

res je, jaz sem te prvi, ampak ti si omenil moj zapis, pa da sem bulan :P

ps. kogar bom hotel bom citiral, verjemi :P

 

Sicer pa al se citirava al ne, verjetno oba veva za kaj se gre.

oba mava mnenje.

 

Kdaj bo Planica, ker mam poln kufr zime!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

1. kot opažam gredo necepljeni marsikomu v nos

2. gledam in "glej točko 1"

3. ne bo držalo. Antivaxerji se bojijo zase, cepljenih ne morejo odcepit, pa lahko nabijajo kar kol hočejo. Medtem ko obsedeni cepilci lahko kakega antivaxerja prepričajo v cepljenje.

4. Nole je dobil vizo za Avstralijo, katero mu je izdalo veleposlaništvo Avstralije. Vse ostalo je politika

me sploh ne zanima tvoje mnenje .... ker ti mi ne boš govoril in pisal, kaj naj jaz mislim ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

me sploh ne zanima tvoje mnenje .... ker ti mi ne boš govoril in pisal, kaj naj jaz mislim ;) 

Misliš lahko samo tako, kot pravi trenutna vlada. Vse ostalo je prepovedano. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

me sploh ne zanima tvoje mnenje .... ker ti mi ne boš govoril in pisal, kaj naj jaz mislim ;) 

to maš pa prav, vsak ma lahko svoje misli in vsak ima pravico da se NE zanima za druge.

Če bi tega bilo mal več, tudi tega sranja okrog korone ne bi bilo toliko kot ga je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Codeine pravi:

Misliš lahko samo tako, kot pravi trenutna vlada. Vse ostalo je prepovedano. :D :D :D

očitno .. ali moderator/ka na forumu in pol sem pa ke briše, kar mu ni všeč ;)

mislim kot mislim in to tudi povem. 

Kar se tiče vlade in cepljenja, pa mislim, da to nima veze s to vlado in me res zanima, kako bi druge vlade to reševale.

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

1. res je, jaz sem te prvi, ampak ti si omenil moj zapis, pa da sem bulan :P

2. ps. kogar bom hotel bom citiral, verjemi :P

 

3. Sicer pa al se citirava al ne, verjetno oba veva za kaj se gre.

4. oba mava mnenje.

 

5. Kdaj bo Planica, ker mam poln kufr zime!!

1. A si se najdu al kaj .. pa nisi ti to pogruntal, to pišejo povsod in so res bolane izjave

2. nimaš kaj ... pogumen in pokončen .. čestitam

3. jaz vem zakaj gre, ti pa zakaj se gre.. gre se, da se kam pride ;)

4. res je

5. bo .. in jaz tudi komaj čakam 24.3.2022 dalje...

 

p.s.

itak pišem zato, ker imam trenutno čas... pol bom imel do poznega popoldneva gužvo, pa se boste lahko razpisali :P 

 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

1. A si se najdu al kaj .. pa nisi ti to pogruntal, to pišejo povsod in so res bolane izjave

2. nimaš kaj ... pogumen in pokončen .. čestitam

3. jaz vem zakaj gre, ti pa zakaj se gre.. gre se, da se kam pride ;)

4. res je

5. bo .. in jaz tudi komaj čakam 24.3.2022 dalje...

 

p.s.

itak pišem zato, ker imam trenutno čas... pol bom imel do poznega popoldneva gužvo, pa se boste lahko razpisali :P 

 

 

 

1. najdu sebe in tebe. Vem, k sreči nisem tega pogruntal, so hujši idioti od mene pogruntal kako spreti ljudi med sabo

2. hvala

3. včasih pa gre vse v 3PM :P

4. se strinjam

5. se strinjam

 

ps. js sm že zmatran od tipkanja, pa bom šel verjetno mal delat, da se razmigam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zidov, crncev itd - wtf, no. Clovek nima vpliva na to ali ce je crn ali zidovskega rodu, niti tega ne more po svoji volji spremeniti. Kako se je delalo z enimi in drugimi, vemo. To da moras bencin placati pri okencu namesto notri pri saltru, je malo drugace kot strel v glavo po mesecih koncentracijskega taborisca, ni?,

38 minutes ago, DAMI34 said:

Men je najbolj smešno, ko se "cepljeni" bojijo hujskačev in anticepilcev?

Zakaj se jih bojite? Saj vas ne morejo odcepiti!

Hkrati pa gromko razglašate, da vas necepljeni ogrožajo in bi se morali vsi pocepiti.

Ja s čim, no za vraga vas tok ogrožajo? A vas tako, kot je Nole celo Avstralijo ogrožal? :P

Kot prvo - ne verjamem da ti je tako zelo smesno, sem pa 95% preprican, da tudi ti ne maras hujskacev. Ce pa jih, imas en problemcek - ali pa ga imajo vsi okrog tebe. Kdo se koga boji, je jasno - proticepilci se bojijo svoje sence. Ce se kdo boji proticepilcev, ima pa enak problem kot proticepilci sami - nevednost, naivnost, skrajno levi del Dunning-Krugerjevega grafa, itd. Proticepilci ogrozajo javno zivljenje in tiste, ki imajo oslabljen imunski sistem.

Ko se moras pred istim clovekom ki povsod naglas krici, da zagovarja prosto izbiro nad lastnim telesom, zagovarjati zakaj si se cepil, potem ves, da nima cisto razcisceno. Ko je teh ljudi mnogo, in si zaradi tega ker si (po prosti izbiri) cepljen delezen zaljivk, potem ves, da smo sli v kurac.

Meni dol visi kdo je cepljen in kdo ne, in isto velja za vecino ljudi ki jih poznam - cepljenih in necepljenih. Vidim pa v zlahti ekstreme - ena familija ima eno zdravnico in dva veterinarja - komplet sirsa familija cepljena, saj doloceni ljudje dejansko vedo, kako telo deluje. Druga familija (po isti strani) pa ima eno zagrizevo antivaxerko (da bi rekel da je cvet inteligence, bi malo lagal), in po njenih navodilih nihce ni cepljen, pa ceprav ne gre za skupino ljudi, ki so mladi, fit in brez ostalih zdravstvenih tezav. E, tukaj proticepilci ogrozajo zivljenja.

Je velika razlika med anticepilci in necepljenimi. K sreci je omikron manj unicujoc kot delta ali celo alfa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Alla said:

 

em... ...cepivo ni zdravilo... ...ali droga..?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zok pravi:

em... ...cepivo ni zdravilo... ...ali droga..?

Pa dobr, a ste vsi znoreli, da ne razumete več štosa?!

Maus....ti pa tudi....ne izzivaj, da ne začnem res moderirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Maus....ti pa tudi....ne izzivaj, da ne začnem res moderirat

Kateri del mojega besedila ti ni všeč ? .. tok, da vsaj vem ...

če je v tem, da se ne strinjam s tabo glede cepljenja, potem kar briši ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

Pa dobr, a ste vsi znoreli, da ne razumete več štosa?!

Maus....ti pa tudi....ne izzivaj, da ne začnem res moderirat

....a pol te lohka jest kooončno enkrat  peljem na kalamare...   :D 

 

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Zok pravi:

Je velika razlika med anticepilci in necepljenimi. K sreci je omikron manj unicujoc kot delta ali celo alfa.

Tnx, sem se že ustrašil da nas mečeš v isti koš. Pri meni je največja verjetnost da bi se cepil zgolj to, da me ne bi enačili z anticepilci, kuščarji, čipi, sevanji, ravno zemljo itd. Ampak na srečo se mi jebe kaj si ostali mislijo :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, BlackDoc said:

 Pri meni je največja verjetnost da bi se cepil zgolj to, da me ne bi enačili z anticepilci, kuščarji, čipi, sevanji, ravno zemljo itd. 

Samo se cakam da se nekdo spomni da ve kam so sli vsi cipi, ki jih primanjkuje za normalno delovanje avtomobilske industrije... :P 

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

....a pol te lohka jest kooončno enkrat  peljem na kalamare...   :D 

 

:P

 

men samo base ...:P

sodelujem na precej forumih, ampak take poudarke na cepiti ali ne cepiti, pa ni nikjer, kot tukaj na MS.

sm tolk .. pa se lohka vsi moji posti v tej temi brišejo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

men samo base ...:P

sodelujem na precej forumih, ampak take poudarke na cepiti ali ne cepiti, pa ni nikjer, kot tukaj na MS.

sm tolk .. pa se lohka vsi moji posti v tej temi brišejo ;) 

MS je specifični forum, pozimi ni kaj za delati z motorji, zato smo bolj za tipkovnico..... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se cepil, ker sem verjel v cepiva, cepil sem se trikrat, pa sem sedaj pozitiven.

Če bi se lahko še enkrat odločal, bi se spet cepil. Verjamem, da sem se izognil vsem virusom do sedaj, in verjamem, da imam zaradi cepiva lažji potek. Počutil sem se, kot da sem prehlajen, bolelo me je grlo, nahoden sem, danes čutim rahlo vrtoglavico.

Ne vem ali je to posledica Covida ali ne, ampak za sedaj funkcioniram kar dobro. Če ne bi bil cepljen bi se zelo verjetno prav tako okužil, morda pa še prej.

Kar me moti in kar sem že napisal, so pravila o cepljenju in testiranju, ki niso preveč uporabna (ter antivakserji, ki pišejo, da jih vakserji sovražijo - in vakserji, ki res sovražijo antivakserje).

Ko smo lani imeli velika tekmovanja, smo morali vsi udeleženci (cepljeni in necepljeni) prinesti PCR potrdila in potem smo se trudili biti v mehurčku. Mislim, da bi to moralo veljati tudi za celotno družbo. Pa še testi veljajo v bistvu le do naslednjega tesnega stika (saj ne veš ali je tisti okužen ali ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Zok pravi:

Glede zidov, crncev itd - wtf, no. Clovek nima vpliva na to ali ce je crn ali zidovskega rodu, niti tega ne more po svoji volji spremeniti. Kako se je delalo z enimi in drugimi, vemo. To da moras bencin placati pri okencu namesto notri pri saltru, je malo drugace kot strel v glavo po mesecih koncentracijskega taborisca, ni?,

Kot prvo - ne verjamem da ti je tako zelo smesno, sem pa 95% preprican, da tudi ti ne maras hujskacev. Ce pa jih, imas en problemcek - ali pa ga imajo vsi okrog tebe. Kdo se koga boji, je jasno - proticepilci se bojijo svoje sence. Ce se kdo boji proticepilcev, ima pa enak problem kot proticepilci sami - nevednost, naivnost, skrajno levi del Dunning-Krugerjevega grafa, itd. Proticepilci ogrozajo javno zivljenje in tiste, ki imajo oslabljen imunski sistem.

Ko se moras pred istim clovekom ki povsod naglas krici, da zagovarja prosto izbiro nad lastnim telesom, zagovarjati zakaj si se cepil, potem ves, da nima cisto razcisceno. Ko je teh ljudi mnogo, in si zaradi tega ker si (po prosti izbiri) cepljen delezen zaljivk, potem ves, da smo sli v kurac.

Meni dol visi kdo je cepljen in kdo ne, in isto velja za vecino ljudi ki jih poznam - cepljenih in necepljenih. Vidim pa v zlahti ekstreme - ena familija ima eno zdravnico in dva veterinarja - komplet sirsa familija cepljena, saj doloceni ljudje dejansko vedo, kako telo deluje. Druga familija (po isti strani) pa ima eno zagrizevo antivaxerko (da bi rekel da je cvet inteligence, bi malo lagal), in po njenih navodilih nihce ni cepljen, pa ceprav ne gre za skupino ljudi, ki so mladi, fit in brez ostalih zdravstvenih tezav. E, tukaj proticepilci ogrozajo zivljenja.

Je velika razlika med anticepilci in necepljenimi. K sreci je omikron manj unicujoc kot delta ali celo alfa.

Ja mi je..hujskači anticepilci sami sebe tolažijo. Cepljenih ne morejo odcepit. Hujskači cepilci povzročajo pa dramo. Jaz gladko živim z enimi in drugimi. K sreči sem se cepil (vzrok neznan) in enim in drugim lahko jebem vse po spisku.

Z ozirom, da si napisal cel prosti spis, bom na kratko odgovoril.

Cepljenje je stvar posameznika. Njegova osebna in intimna odločitev. Nihče nima pravice nabijat zakaj ja in zakaj ne.

Zakaj? Ker cepivo ni dovolj učinkovito in ker se mutacije korone spreminjajo, ter spreminjajo potek bolezni ter ogroženosti. Vsak zase naj pretehta situacijo.

Sem cepljen, mam več kot 50. V začetku sem se špiknil, da mi ne najedajo. Po 4ih mesecih sem ugotovil, da cepivo deluje v stilu *moj kurac*.

Sem si dodal *booster* dozo da bo mir in vsaj malo zaščite. S prebiranjem informacij svetovnega značaja to pomeni 2 do 4 mesece. 

Poleg mene zlahka živi moja žena. Necepljena in nikoli kovida pa dela vsakodnevno s pacienti na razdalji 10cm od dihal. Pa moj sin, ki je že preživel korono. Nihče od nas nima problemov z drugimi.

In nasvet...cepite se, če ste starejši od 50 let, al pa v tvegani populaciji. Mogoče pomaga..ni pa ziher.

 

 

S pravili pa je tako...2x cepljeni so varni....misli si kar hočeš. Taljani so že zmanjšali veljavnost 2x cepljenih(prepozno) na 120 dni...pri nas je 270...al neki takega...pride več ksno.

Necepljence se jebe na 24 ali 48 ur...kdo koga nateguje?

Valda ti je jasno kaka je situacija pri omikronu, pa še kar zamujajo naši z informacijami.

Ampak še 1x:

Vsak se ima pravico cepit. Nihče ti tega ne sme in ne more preprečit.

Debili so tisti, ki bi radi prisilili vse ljudi da se cepijo z nečim, kar ni prav 100%. Težaki, debili in obsedenci so taki.

Ni potrebe po tem, da meni verjameš. Poglej nekaj drugih svetovnih znanstvenikov, mikrobiologov. Med drugim Lauca (hrvat). Tip ma dobro razčiščene pojme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!