Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Čak, a zdej Bosna ni več obljubljena dežela? Zdej bo selitev svobodnih u brexitarijo? ?

 

okrog mene je zdej na prebolevanju priblizno 12 poznanih. Plus njihove familije. S tremi sem se v soboto srecal v planinski koci, spil caj, spricer in klepetal ene 40min. Vceraj sem zvedel da so v pondelk zboleli. Morda sva z mojo imela sreco, morda je AZ vseeno nek nardila, saj nimava nobenih simptomov in HAT test mi kaze samo eno crtico. Od druzbe v koci je negativen  se en prevolevnik in kolega oktobra ceplen s fajzerjem. Od silnega navdusenja sm sel kar po tretji odmerek ? 


Me pa anglesko ravnanje navdaja z zmeeernim optimizmom, da je omikron dejansko ze prekuzil populacijo, in je covid kriza na zacetku konca. Meni bi bilo to jako fino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, ko je ta teden na Češkem končno uradno zagnala svoje kolesje desničarska vlada pod vodstvom premierja Petra Fiala, je bilo prvo, kar so naredili - ukinili obvezno korona cepljenje......obvezno korona cepljenje je sprejela prejšnja vlada premierja Andreja Babiša decembra že v odhodu, ki je sprejela zakon za obvezno cepljenje od 1. marca dalje za starejše od 60 let, zdravstvene delavce in zaposlene v domovih za starejše, za študente medicine, policiste, gasilce in vojake......
britanski premier Boris Johnson pa je izjavil, da zaradi žuranja v karantenskem času nima namena odstopiti, za svoje početje se je državljanom pokesal in opravičil, obenem pa napovedal, da naslednji teden v Veliki Britaniji ukinjajo korona ukrepe, vključno s PCT in maskami.....
PCT potrdila oz "green pass" pa ukinjajo tudi v Izraelu, ki je s korona kretenizmi prehitel tudi Kitajsko.....kljub temu, da ima Izrael , takoj za Gibraltarjem, najvišje število cepljenih na svetu in da cepijo že s 4 dozo, pa so bili celo lansko leto rekorderji tudi po konstantnem številu okuženih in ta rekord, v posmeh cepljenju, držijo tudi v tem letu, recimo včeraj so zabeležili 65.259 novih okuženih......
in ker zdaj ni več nobenega dvoma, da te nove okužbe širijo le še cepljeni, je danes izraelski finančni minister Avigdor Liberman danes napovedal ukinitev PCT potrdil s sledečo argumentacijo :
"Ni medicinske, niti epidemiološke logike v zelenih prepustnicah (PCT), kot ugotavljajo številni strokovnjaki. Kar obstaja je direktna škoda ekonomiji, dnevnemu funkcioniranju in še posebej pomemben delež ustvarjanja panike v javnosti. Skupaj z ostalimi člani stroke smo uporabili vse vzvode, da eliminiramo zeleno propustnico in tako ohranimo normalno rutino za vse nas".....
slovenska nadpovrečno izobražena krekistična "stroka" s  parlamentarci seveda dela vse povsem nasprotno, kot navedeni primeri......milijoni Evropejcev po ulicah, trgih in cestah mesto so še vedno protestniško aktivni proti korona ukrepom oz. za ukinitev le teh......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

Jp. obnasat se kot bedak je legitimna izbira, in jo moramo spostovat. Ni mi pa jasno, zakaj so jezni ce jim reces de se obnasajo kot bedaki? 

Vprašanje, kdo je bedak:

  1. Tisti, ki je 2x ali 3x v telesu proizvedel nekaj S-proteina od neke variante virusa izpred 2 let in misli, da je s tem naredil nekaj hudo pomembnega.
  2. Tisti, ki tuli, da ga hočejo fentat, ker mu hočejo vsilit nekaj S-proteina od neke variante virusa izpred 2 let.
  3. Tisti, ki ni v teh časih ni izkoristil norenja zgornjih 2 skupin in podvojil svojega premoženja

Po mojem mnenju se bo ta cirkus kmalu nehal, ker se dela že prevelika škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:
Potem, ko je ta teden na Češkem končno uradno zagnala svoje kolesje desničarska vlada pod vodstvom premierja Petra Fiala, je bilo prvo, kar so naredili - ukinili obvezno korona cepljenje......obvezno korona cepljenje je sprejela prejšnja vlada premierja Andreja Babiša decembra že v odhodu, ki je sprejela zakon za obvezno cepljenje od 1. marca dalje za starejše od 60 let, zdravstvene delavce in zaposlene v domovih za starejše, za študente medicine, policiste, gasilce in vojake......
britanski premier Boris Johnson pa je izjavil, da zaradi žuranja v karantenskem času nima namena odstopiti, za svoje početje se je državljanom pokesal in opravičil, obenem pa napovedal, da naslednji teden v Veliki Britaniji ukinjajo korona ukrepe, vključno s PCT in maskami.....
PCT potrdila oz "green pass" pa ukinjajo tudi v Izraelu, ki je s korona kretenizmi prehitel tudi Kitajsko.....kljub temu, da ima Izrael , takoj za Gibraltarjem, najvišje število cepljenih na svetu in da cepijo že s 4 dozo, pa so bili celo lansko leto rekorderji tudi po konstantnem številu okuženih in ta rekord, v posmeh cepljenju, držijo tudi v tem letu, recimo včeraj so zabeležili 65.259 novih okuženih......
in ker zdaj ni več nobenega dvoma, da te nove okužbe širijo le še cepljeni, je danes izraelski finančni minister Avigdor Liberman danes napovedal ukinitev PCT potrdil s sledečo argumentacijo :
"Ni medicinske, niti epidemiološke logike v zelenih prepustnicah (PCT), kot ugotavljajo številni strokovnjaki. Kar obstaja je direktna škoda ekonomiji, dnevnemu funkcioniranju in še posebej pomemben delež ustvarjanja panike v javnosti. Skupaj z ostalimi člani stroke smo uporabili vse vzvode, da eliminiramo zeleno propustnico in tako ohranimo normalno rutino za vse nas".....
slovenska nadpovrečno izobražena krekistična "stroka" s  parlamentarci seveda dela vse povsem nasprotno, kot navedeni primeri......milijoni Evropejcev po ulicah, trgih in cestah mesto so še vedno protestniško aktivni proti korona ukrepom oz. za ukinitev le teh......

Zakaj bi se samostojno odpovedali provizijam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

okrog mene je zdej na prebolevanju priblizno 12 poznanih. Plus njihove familije. S tremi sem se v soboto srecal v planinski koci, spil caj, spricer in klepetal ene 40min. Vceraj sem zvedel da so v pondelk zboleli. Morda sva z mojo imela sreco, morda je AZ vseeno nek nardila, saj nimava nobenih simptomov in HAT test mi kaze samo eno crtico. Od druzbe v koci je negativen  se en prevolevnik in kolega oktobra ceplen s fajzerjem. Od silnega navdusenja sm sel kar po tretji odmerek ? 

Velik del prejšnjega tedna sem preživel z vsaj 5 okuženimi. Vsak dan okoli 5 ur v zaprtem prostoru. Nisem cepljen. Hvala mojemu imunskemu sistemu. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Alla said:

ukinili obvezno korona cepljenje......

Normalno. Pricakovano.  Tudi iz politicnega vidika.  Veca razliko med sabo in Babisem.  Konkurent mora unovcit radikalne poteze. In te ni bilo tezko. Se vedno sem mnenja, da bo obvezno cepljenje padlo tudi v avstriji. 
 

@Scarabeo 500 vesel zate.  Morda si bol izjema kot pravilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kugelschreiber pravi:

Čak, a zdej Bosna ni več obljubljena dežela? Zdej bo selitev svobodnih u brexitarijo? ?

 

okrog mene je zdej na prebolevanju priblizno 12 poznanih. Plus njihove familije. S tremi sem se v soboto srecal v planinski koci, spil caj, spricer in klepetal ene 40min. Vceraj sem zvedel da so v pondelk zboleli. Morda sva z mojo imela sreco, morda je AZ vseeno nek nardila, saj nimava nobenih simptomov in HAT test mi kaze samo eno crtico. Od druzbe v koci je negativen  se en prevolevnik in kolega oktobra ceplen s fajzerjem. Od silnega navdusenja sm sel kar po tretji odmerek ? 


Me pa anglesko ravnanje navdaja z zmeeernim optimizmom, da je omikron dejansko ze prekuzil populacijo, in je covid kriza na zacetku konca. Meni bi bilo to jako fino. 

Pa si se mogoče vprašal da nisi ti okužil one tri v planinski koči?? ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, kaizer said:

Pa si se mogoče vprašal da nisi ti okužil one tri v planinski koči?? ?

Dej prosim, razlozi kako to zgleda v tvojem svetu?  En (u bistvu dva, sva bla z drago skup) nima simptomov, 3je ostali jih dobijo cez dva dni, in po tvoje je lahko kriv prav tisti ki jih ni imel in jih nima?! Popolnoma Asimptomatski? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

Sam stari…..tako kot se ne da dobit vseh zakramentov, zna bit, da tud booosterjev ne bo mozno zbrat vseh….

boš moral bit vztrajen

image.jpeg.5dceaa30e8c51b0a5d2ce0aee8a5227c.jpeg

vsak 10i booster pa gratis pica :P

 

pred 15 urami, Zok pravi:

Da ne bo pomote - to trdim za tiste, ki so imunsko oslabele prepricali, da je cepljenje slabo za njihovo zdravje. V mojem primeru prej omenjena zlahtnica. Ne gre (samo) za "necepljeno", gre za proticepilko. Mene ne ogroza nihce.

imunsko oslabelim cepivo ne prime, to je glavni problem.

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

Jp. obnasat se kot bedak je legitimna izbira, in jo moramo spostovat. Ni mi pa jasno, zakaj so jezni ce jim reces de se obnasajo kot bedaki? 
 

ampak ja. V ZDA je 74 miljonov ljudi glasovalo za Trumpa, torej za njegov nacin vodenja drzave, obnasanja in razmisljanja. Morda je vse skup ze sfinalizirano. 

tudi pri nas jih veliko voli....(nebompovedukoga) nekateri ga celo malikujejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, KARMEN1 pravi:

To nas sprašuješ ????

Na fb je več strokovnjakov za to področje ?.

pa na twiterju :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Scarabeo 500 pravi:

Velik del prejšnjega tedna sem preživel z vsaj 5 okuženimi. Vsak dan okoli 5 ur v zaprtem prostoru. Nisem cepljen. Hvala mojemu imunskemu sistemu. ?

samo ČE bi bil cepljen in ČE bi šel v bolnico, bi lažje preživel korono.

Vidiš da deluje cepivo :P

 

okrog mene poznam samo še prebolevnike (cca 80%), in cepljene in necepljene. Med njimi so nekateri, ki so že 2x prebolel, dva starejša okrog 80 let sta umrla. Mlajši pa nimajo pojma kaj je to korona.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

samo ČE bi bil cepljen in ČE bi šel v bolnico, bi lažje preživel korono.

Vidiš da deluje cepivo :P

 

okrog mene poznam samo še prebolevnike (cca 80%), in cepljene in necepljene. Med njimi so nekateri, ki so že 2x prebolel, dva starejša okrog 80 let sta umrla. Mlajši pa nimajo pojma kaj je to korona.

 

Pri nam je po starem ena oseba poslala v karanteno okoli 80 mladostnikov. Vsi so bili v tistem trenutku zdravi. :hmm:

Aja, še to. Od NIJZ - ja smo dobili navodila 19 strani.

Kovida ni mogoče ločiti od prehlada in gripe.

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Pri nam je po starem ena oseba poslala v karanteno okoli 80 mladostnikov. Vsi so bili v tistem trenutku zdravi. :hmm:

govorim nimajo pojma, ker so preživel kovid kot prehlad. bp...

sej tut gripa ni čist nedolžna, sam smo pozabili. Vsako leto je nabijala Blejovička o kolapsu zdravstva, pa starejše smo štel, kok jih je pobrala. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Markisan pravi:

Avstrija je skrenila s poti

So skrivnostni zaprt narod. Imeli so Fricla, imajo veliko nočnih klubov, a vsi veliki kristjani. Križ v vsakem kotu sobe. Pa še imajo kaj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

So skrivnostni zaprt narod. Imeli so Fricla, imajo veliko nočnih klubov, a vsi veliki kristjani. Križ v vsakem kotu sobe. Pa še imajo kaj...

Senčna stran alp...sam kaj, ko so jim tudi druge države EU podobne. Podkupljivost...sedaj je denar sveta vladar. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

So skrivnostni zaprt narod. Imeli so Fricla, imajo veliko nočnih klubov, a vsi veliki kristjani. Križ v vsakem kotu sobe. Pa še imajo kaj...

kar se mene tiče so total zaplankani..govorim o politiki in "strokovnjakih"..očitno ne sledijo svetovnim trendom, niti ne prebirajo zadnjih poročil o omikronu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

swašta-...kdo od tule? :P

https://cosmopolitan.metropolitan.si/seks-in-razmerja/sem-3x-cepljen-proti-covidu-ali-je-varno-seksati-z-necepljeno-vprasanje-slovenca/?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1642436103

"Sem 3x cepljen za Covid. Ali je varno seksati z necepljeno? Vprašal sem tudi osebnega zdravnika, pa mi je odsvetoval seks z necepljeno. Kakšne imate pa vi izkušnje, je že kdo probal seksati z necepljeno osebo [proti, op. a.] Covidu? Je res, da so to suhe veje družbe, ki bodo propadli? Moti me pa predvsem to, da pred seksom z necepljeno ne moreva odčitati njene QR kode," se na slovenski forum po pomoč obrnil neki moški.

 

 

le kera ti bo dala :P

 

 

pa še ena iz druge strani :D

 

'Ej, danes sem se cepil,' sem rekel ležerno, v pričakovanju, da je to sploh ne bo zanimalo. 'A si ti resen,' je šokirano dejala ona in me z reakcijo popolnoma presenetila.

'Ja, oprosti, nisem ti uspel prej sporočiti. Če želiš, se lahko tudi ti prijaviš, ker imajo še veliko količin,' sem ji odgovoril v prepričanju, da je jezna, ker se nisva šla cepiti skupaj.

'A si nor! Ne morem verjeti, da si to storil … Dobro veš, da se ne želim cepiti!'

'Saj se ti ni treba, umiri se. Jaz sem se, ti pa naredi kar hočeš,' sem presenečeno odvrnil in pričakoval, da se bo prepir tukaj končal.

'Ti si pa res neumen. A nisi na spletu videl, da me lahko sedaj s cepivom okužiš preko sperme! Tvoja sperma je sedaj polna cepiva, jaz pa tega nočem v svojem telesu!'

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je slika naslednjega: 1 oseba in besedilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.dnevnik.si/1042981485/magazin/znanost-in-tehnologija/v-hongkongu-mnozicne-usmrtitve-hrckov-in-malih-hisnih-ljubljenckov-

Hongkonška vlada je sklenila usmrtiti na tisoče malih hišnih ljubljenčkov, potem ko so bili testi v trgovini z živalmi pozitivni na koronavirus. Tako kot Kitajska tudi Hongkong izvaja politiko “nič covida”, pri čemer z množičnim testiranjem, karantenami in socialno distanco izkoreninja najmanjše sledi virusa. Ukrep je sicer sprožil ogorčenje.

zna biti, da bo Avstrija prva v EU, ki bo domače ljubljenčke preventivno usmrtila...korona paranoja je hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v teli temi opažam, da je 90 % prispevkov tistih, ki hočejo dokazati, da je cepivo strup ... pol pa naj rečejo kdo je agresiven ;) 

če še tistih nekaj, ki verjamemo v znanost in cepivo nehamo pisat, si bodo sami seb dokazovali, kok je vse strup in teorija zarote ... pa da vidmo .. se umikam iz teme .. vsaj za nekaj časa in prosim še ostale, ki kljub vsemu verjamete v cepiva, da malo prenehate in da vidimo kako se bodo sami s sabo pogovarjali in lepili neke povezave s forumov in nepreverjenih medijskih hiš.

čaubau :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!