Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 5 urami, maus pravi:

v teli temi opažam, da je 90 % prispevkov tistih, ki hočejo dokazati, da je cepivo strup ... pol pa naj rečejo kdo je agresiven ;) 

če še tistih nekaj, ki verjamemo v znanost in cepivo nehamo pisat, si bodo sami seb dokazovali, kok je vse strup in teorija zarote ... pa da vidmo .. se umikam iz teme .. vsaj za nekaj časa in prosim še ostale, ki kljub vsemu verjamete v cepiva, da malo prenehate in da vidimo kako se bodo sami s sabo pogovarjali in lepili neke povezave s forumov in nepreverjenih medijskih hiš.

čaubau :P 

Strinjam se s tabo, tudi jaz se za nekaj časa umikam iz te teme ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, KARMEN1 pravi:

Strinjam se s tabo, tudi jaz se za nekaj časa umikam iz te teme ?.

Zakaj je dobro to najavljat...iz protesta? Računam, da sedaj ne bo odgovora...vsaj nekaj časa ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, KARMEN1 pravi:

Strinjam se s tabo, tudi jaz se za nekaj časa umikam iz te teme ?.

ne no pliiis :P

 

 

čist sami smo ostali :(

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

Zakaj je dobro to najavljat...iz protesta? Računam, da sedaj ne bo odgovora...vsaj nekaj časa ?

te najave si dobil v opozorilo, ker sedaj nikoli ne boš zvedu resnice. Tisti, ki jo poznajo se umikajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgol za info, kam nas uvrščajo sosedje

 

 

 

Gordan Lauc 

 
Trenutno imam i previše otvorenih "frontova" i ne mogu si dopustiti još jedan rat, no ovo više ne mogu gledati i moram javno reći što mislim i znam.
Dakle Zvonko Frka Petešić je sušta suprotnost uhljebu. Tijekom pandemije bili smo svakodnevno u kontaktu, često i više puta na dan. Zvonko je iznimno obrazovan, inteligentan i radi 20 sati na dan 7 dana u tjednu. U glavi ima doslovno enciklopediju svih podataka o Hrvatskoj. Nema skoro nikakve imovine, plaću vjerojatno niti ne uspije potrošiti, jer je doslovno stalno u uredu. Novac ga ne zanima. Život je posvetio samo jednom cilju, a to je da svima nama u Hrvatskoj bude bolje.
Ne znam puno o tome što sve radi u drugim područjima, no znam da je u pandemiji odigrao iznimnu važnu ulogu. Još je rano za govoriti o puno detalja, no potpuno je sigurno da nije bilo njega da bi Hrvatska bila podjednaki konc-logor kao što su to Austrija, ili Slovenija.
Ne znam iživljavaju li se sada tvrdokoronaški mediji na njemu kako bi ga "kaznili" zbog toga, ili je motiv neki drugi, no u svakom slučaju nisu u pravu. Hrvatska ima puno korumpiranih i nesposobnih javnih i državnih službenika, no Zvonko to sigurno nije. Upravo suprotno.
  • Haha 1
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Markisan said:

Počas se bodo vsi brez kontra argumentov umaknili iz teme, isto kot politika iz korone, pa bo mir. Party


dejstva: cepiva pomagajo ful manj kot so obljubli. Dobivamo precej slaba navodila. Pogosto so nezivljenska. 
 

dejstva:2020 je bla smrtnost 17% vecja od dolgoletnih povprecji. 17% se ne sliši grozno. Dejmo v perspektivo. Vsa razlika se je nabrala oktobra novembra in decembra. 17% od 12 je 2. V treh mesecih se je nabralo za dva poprečna meseca umrlih.  Ja, res je, večina je bila že v letih. Ta čas je umiralo po 40-50 ljudi NA DAN. CEL FAKIN AVTOBUS UPOKOJENCEV VSAK DAN. To smo pozabli? Rekord, sm šel poguglat, 66 ljudi. To je avtobus in dva kombija. V enem dnevu.

dejstva:po cepivih je smrtnost začela padat. Trenutno imamo cca 55% precepljenost, v bolnicah je razmerje 8:2 za necepljene, na dan umre cca <10 ljudi. Se pravi da ta včasih dnevni avtobus upokojencev “za odpis” filamo praktično cel delovni teden, in za vikend se še dobi kak fraj stol. 

kašni so tvoji protiargumenti? ARGUMENTI PROTI CEPLJENJU. A so? A tisti dve nesrečnici cepljeni z jansnom? In ne pozabi. Ti si se cepil iz oportunizma, nihče te ni silil! CEPLJENJE JE PROSTOVOLJNO!!  

 

Poleti sem dojel probleme iz prvih navedenih dejstev. Itaq sem kljub  “polni zaščiti” še vedno posedal le po terasah, se družil na prostem, izogibal gnečam. Ko je jeseni spet začelo razsajat, se pred obiskom rizicnih staršev ustavim v kontejnerju, po poti do doma je rezultat že na smsju. 

btw, zvecer sem prebral, da so avstrijci z veliko vecino potrdili obvezno cepljenje. Proti so bili samo hajderjevcil. Zato sem mal slabo spal. 

 

na kratko, po letu in nekaj, je edini argument:nočem se cepit. Jez tega ne zamerim nikomur, ne mi pa flancat kako jake raziskave ste nardili….pač folk se noče cepit in to je to.

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

v glavnem so argumenti proti zavajanju!!! Mislim, da se lahko vsi s tem strinjamo.

 

1. zavajnje o zaščiti cepiva. Velike razlike se pojavljajo in tu odločevalci zamujajo med tipi virusa, med zaščito proti verziji virusa in samimi dozami, ter kdaj se je določeno dozo prejelo, ter koliko časa deluje

2. zaradi forsiranja cepiva, se skriva in zanemarja ali prilagaja določene podatke kot so stranski učinki, ter dejanska zasedenost ter razmerje v bolnišnicah. 

3. cepivo bi moralo zaščititi ranljive, pa ravno njih najslabše

 

Ker gledamo smrtnost, sem vzel tri države: Slovenijo, izredno pridno Italijo, ter še bolj rigorozno Avstrijo.

podatki so tule in so naslednji: komur je več ljudi prej umrlo, mu jih očitno sedaj manj, tisti ki imajo dobro precepljenost (Italija z dvema odmerkoma), pa so zanemarili proti koncu 2020 leta boster dozo in špancirali okrog s kovid potrdili imajo sedaj visoko smrtnost.

glej sliko

image.thumb.png.d874de7b2fd8a00012ffba6a90307a65.png

 

koncem lanskega leta (2021) 

image.thumb.png.68ed35ab51911a28037085d20c523e6e.png

 

spet drugačni podatki za poletje, Italija vodi

image.thumb.png.fd4884c4c1e68614efe03ae9cc6c505e.png

 

najslabši podatki za Slovenijo je 2020 in začetek 2021

image.thumb.png.0f3d2cf2fd4ca7765acfe03056266e1e.png

 

začetek leta 2020, kjer smo zmagovauci

image.thumb.png.f1751dc7b699191307ff419b87ba06f7.png

 

 

Navade naroda se niso spremenile. Kjerkoli se gibljem se obnašajo enako kot so se prej. 

 

Ostajajo dejstva:

1. če v državi umre višek ogroženih (starostniki in podobno) na začetku leta, potem proti koncu leta ne bo.

2. v roku par let se pa standardna krivulja spet vzpostavi.

3. po mojem mišlenju ne igra bistvene vloge a ima nacija 50% ali 60% precepljenost, veliko več vloge bi igralo, če bi cepivo dobro ščitilo, pa zelo pomembno je še to kak procent je precepljenosti nad 50 let, saj je od teh let dalje največja umrljivost s korono

4. veliko vloge pa igra znanje. Italija je imela v začetku najmanj znanja, ostali so se učili na njenih napakah. Zgleda pa da se v Italiji niso veliko naučili, saj so s covid passom spet fino zajebali vse. Potrdilo o cepljenju je sedaj trenutno zlo velik problem pri širjenju okužb.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2021-12-06..latest&facet=none&pickerSort=desc&pickerMetric=new_deaths_per_million&hideControls=true&Metric=Confirmed+deaths&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Color+by+test+positivity=false&country=SVN~ITA~AUT

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

veliko več vloge bi igralo, če bi cepivo dobro ščitilo,

Sm ti ze enkat reku.  Ko ves de motor ne pije 4.5, in z rezervajem ne bos naredu 400km, gres tankat.  O cepivih ne mormo vec dost debatirat.   O ljudeh ki se obnasajo zelo neumno pa tud ne.  
 

again.  Pred cepljenjem je v enem dnevu umrlo 66 ljudi. Po cepljenju se tem cifram nismo vec privlizali.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Markisan pravi:

Počas se bodo vsi brez kontra argumentov umaknili iz teme, isto kot politika iz korone, pa bo mir. Party

...kaj nej rečem...

...ZMAGAL STE... :OK::kva2:

 

...zdej nas pa lohka za nagrado mekam peljete na južno...   :D

 

 

...aja...ne morte, k niste cepljeni....

 

:lol1:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

Sm ti ze enkat reku.  Ko ves de motor ne pije 4.5, in z rezervajem ne bos naredu 400km, gres tankat.  O cepivih ne mormo vec dost debatirat.   O ljudeh ki se obnasajo zelo neumno pa tud ne.  
 

again.  Pred cepljenjem je v enem dnevu umrlo 66 ljudi. Po cepljenju se tem cifram nismo vec privlizali.  

A dj...to povej mojmu fotru...and out. Na koncu se vedno gre za posameznika. Važno da se tebi izide...in jebemumater..zadeva deluje. Super. Poenostavimo. Deluje ? 3x cepljen fotr in 3x cepljena nona od snahe sta umrla s korono. Delto, da ne bo dvoma. Moj sin in snaha sta delto/necepljena preživela. 30 let oba sin 3 dni vročine, snaha 2 uri vročine. Jop. Cepivo deluje...ampak se vprašam pri komu...

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

...kaj nej rečem...

...ZMAGAL STE... :OK::kva2:

 

...zdej nas pa lohka za nagrado mekam peljete na južno...   :D

 

 

...aja...ne morte, k niste cepljeni....

 

:lol1:

 

Fajn je vedet kje stojiš. Tudi tip kateremu citiraš ima 2 odmerka...tista ta varna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Kugelschreiber pravi:

kašni so tvoji protiargumenti? ARGUMENTI PROTI CEPLJENJU. A so? A tisti dve nesrečnici cepljeni z jansnom? In ne pozabi. Ti si se cepil iz oportunizma, nihče te ni silil! CEPLJENJE JE PROSTOVOLJNO!!  

Samo dve...še jaz jih več poznam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz lahko definitvno potrdim, da so "stranski učinki " kovid cepljenja na strani deklet!!! (ne morš verjamit kaj dela reklama)

https://cosmopolitan.metropolitan.si/zdravje/cepljena-sem-bila-s-pfizerjem-in-moje-prsi-so-preko-noci-s-kosarice-a-zrasle-v-kosarico-c-video/?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1642671878

"Cepljena sem bila s Pfizerjem, in moje prsi so preko noči s košarice A zrasle v košarico C"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, DAMI34 said:

A dj...to povej mojmu fotru...and out. Na koncu se vedno gre za posameznika. Važno da se tebi izide...in jebemumater..zadeva deluje. Super. Poenostavimo. Deluje

Ne, in ti ves da sveta ne sodim po sebi, in ves de je korona kriza moj lajf obrnla na glavo in dejansko do tal zjebala moje delo. Če ne bi uzel šihta, bi šlo na kant. Smo pa (razširjena družina) maksimalno previdni, da virus ne bi udrl v našo bajto. Čeprav mi nihče tega ni napisal, narisal, povedal, drzal za rokco, in nisem koncal kej vec ko srednjo, vem da virus ne udira tako:
290F3723-CC08-4683-927C-99F2134EBEF6.thumb.jpeg.b2243caa6ad235898081c5c3de23cbe9.jpeg

smo se temu morali prilagodit. Ne morem čakat, ne morem računat na Kreka. Pomest moram pred svojim pragom, in act accordingly. Na žalost si razlog za situacijo si že ugotovil, in ga zelo lepo ubesedil:

6 hours ago, DAMI34 said:

Navade naroda se niso spremenile. Kjerkoli se gibljem se obnašajo enako kot so se prej. 


To je to. Če ne zaleže nobena informacija nabrana skoz dve leti muk, agonije  in osebnih tragedij, kdo in kaj pol lahko pomaga? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ne, in ti ves da sveta ne sodim po sebi, in ves de je korona kriza moj lajf obrnla na glavo in dejansko do tal zjebala moje delo. Če ne bi uzel šihta, bi šlo na kant. Smo pa (razširjena družina) maksimalno previdni, da virus ne bi udrl v našo bajto. Čeprav mi nihče tega ni napisal, narisal, povedal, drzal za rokco, in nisem koncal kej vec ko srednjo, vem da virus ne udira tako:
290F3723-CC08-4683-927C-99F2134EBEF6.thumb.jpeg.b2243caa6ad235898081c5c3de23cbe9.jpeg

smo se temu morali prilagodit. Ne morem čakat, ne morem računat na Kreka. Pomest moram pred svojim pragom, in act accordingly. Na žalost si razlog za situacijo si že ugotovil, in ga zelo lepo ubesedil:


To je to. Če ne zaleže nobena informacija nabrana skoz dve leti muk, agonije  in osebnih tragedij, kdo in kaj pol lahko pomaga? 

ja in kaj si povedal s tem?

1. da cepivo ščiti tvegano populacijo? (60 ali 80+ let)?

2. da majo 3je odmerki efekt?

3. da QR koda, v primeru mojga fotra, katerega je okužil moj brat 2x cepljen deluje?

 

Torej ,katere informacije o "packih" smo spregledali? Dej povej mi pliiiissss...

 

Morda je črno-bela slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem že zdavnaj napisal, da bi jaz vse ukinil....

 

..aja...a pol se kurčite tle gor sam zarad tega, da ste proti...kukr zastopim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Zivnorc pravi:

...sem že zdavnaj napisal, da bi jaz vse ukinil....

 

..aja...a pol se kurčite tle gor sam zarad tega, da ste proti...kukr zastopim...

a ti se pičkariš? :P al sam fehtariš? :P

 

ostali se kurčijo, če prav zastopm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kugelschreiber pravi:


dejstva: cepiva pomagajo ful manj kot so obljubli. Dobivamo precej slaba navodila. Pogosto so nezivljenska. 
 

dejstva:2020 je bla smrtnost 17% vecja od dolgoletnih povprecji. 17% se ne sliši grozno. Dejmo v perspektivo. Vsa razlika se je nabrala oktobra novembra in decembra. 17% od 12 je 2. V treh mesecih se je nabralo za dva poprečna meseca umrlih.  Ja, res je, večina je bila že v letih. Ta čas je umiralo po 40-50 ljudi NA DAN. CEL FAKIN AVTOBUS UPOKOJENCEV VSAK DAN. To smo pozabli? Rekord, sm šel poguglat, 66 ljudi. To je avtobus in dva kombija. V enem dnevu.

dejstva:po cepivih je smrtnost začela padat. Trenutno imamo cca 55% precepljenost, v bolnicah je razmerje 8:2 za necepljene, na dan umre cca <10 ljudi. Se pravi da ta včasih dnevni avtobus upokojencev “za odpis” filamo praktično cel delovni teden, in za vikend se še dobi kak fraj stol. 

kašni so tvoji protiargumenti? ARGUMENTI PROTI CEPLJENJU. A so? A tisti dve nesrečnici cepljeni z jansnom? In ne pozabi. Ti si se cepil iz oportunizma, nihče te ni silil! CEPLJENJE JE PROSTOVOLJNO!!  

 

Poleti sem dojel probleme iz prvih navedenih dejstev. Itaq sem kljub  “polni zaščiti” še vedno posedal le po terasah, se družil na prostem, izogibal gnečam. Ko je jeseni spet začelo razsajat, se pred obiskom rizicnih staršev ustavim v kontejnerju, po poti do doma je rezultat že na smsju. 

btw, zvecer sem prebral, da so avstrijci z veliko vecino potrdili obvezno cepljenje. Proti so bili samo hajderjevcil. Zato sem mal slabo spal. 

 

na kratko, po letu in nekaj, je edini argument:nočem se cepit. Jez tega ne zamerim nikomur, ne mi pa flancat kako jake raziskave ste nardili….pač folk se noče cepit in to je to.

Vidiš tvoje pisanje je povsem posledica nezmožnosti kritičnega razmišljanja.

1. Precepljenost v %. Najprej se vprašaj ali jo vse države poročajo na podlagi iste metodologije štetja? Katera skupina ljudi je zajeta? Danci mislim da so poročali glede na vse starejše od 18 let. Ti si jo recimo izračunal kar na podlagi vseh prevbivalcev slovenije. Zakaj nisi odštel tistih ki se ne morejo oz. ne smejo. Recimo vsi do 12 leta starosti? 

Če primerjaš lanko obdobje ...si pomislil, da je tudi prebolevnikov veliko več in da je tudi zaradi tega manj mrtvih?  Poleg tega vprašam v katerim letom je primerjana statistika presežnih smrti?

2. Število hospitaliziranih. Si se vprašal zakaj so primarno tam? Ali so mogoče v bolnico prišli zaradi druge bolezni ali nezgode in bili pozitivni ter so jih šteli med covid hospitalizirane? Statistika je definitivno bazirana tako. Isto velja za smrti kjer se vsak ki je do 28dni pred smrtjo pozitiven šteje pod smrt zaradi kovida.

3. Proti cepljenju nimam nič proti (jaz sem cepljen). Je pa sedaj evidentno, da ne deluje kot so obljubljali, vsak teden pride novica o nižjih učinkih od pričakovanih in to nikogar ne moti kljub temu da je primarno nasedel na prvo obljubo da en šus pa bo mir. Zakaj se ni celo "epidemijo" nič delalo na preventivi že doma? Navodilo je blo ... čakaj doma , če ne moreš več dihat pa u bolnico. Kje se vidijo učinki vseh ukrepov?

4. Število smrti je nizko ampak zakaj. NAmreč neverjetno je da se število umrlih zaradi kovida šteje kogarkoli ki je do 28dni nazaj pozitiven...... za smrt po cepljenju pa tudi če je nekaj ur kasneje ali par dni pa je potrebna cela raziskava, komisija ni da ni.

5 .Avstrija.....hja..... Kako pa razlagaš, da pa se v isti sapi Izrael, Češka, Anglija, Irska, cel kup ameriških držav (kmalu še druge države) odločajo drugače?

Še dodam. Zakaj v bolnicah ljudi iz drugih oddelkov, tudi če so brez simptomov in so pozitivni vozijo na kovid oddelek in potem poročajo o hospitalizacijah? Če se gre za zaščito ostalih bolnikov bi jih samo prepeljali, ne pa da jih potem še dajejo v isto statistiko. Koliko pa je strošek oskrbe bolnika na nekem drugem oddelku proti bolniku na kovid oddelku? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Markisan said:

Vidiš tvoje pisanje je povsem posledica nezmožnosti kritičnega razmišljanja.

1. Precepljenost v %. Najprej se vprašaj ali jo vse države poročajo na podlagi iste metodologije štetja? Katera skupina ljudi je zajeta? Danci mislim da so poročali glede na vse starejše od 18 let. Ti si jo recimo izračunal kar na podlagi vseh prevbivalcev slovenije. Zakaj nisi odštel tistih ki se ne morejo oz. ne smejo. Recimo vsi do 12 leta starosti? 

Če primerjaš lanko obdobje ...si pomislil, da je tudi prebolevnikov veliko več in da je tudi zaradi tega manj mrtvih?  Poleg tega vprašam v katerim letom je primerjana statistika presežnih smrti?

2. Število hospitaliziranih. Si se vprašal zakaj so primarno tam? Ali so mogoče v bolnico prišli zaradi druge bolezni ali nezgode in bili pozitivni ter so jih šteli med covid hospitalizirane? Statistika je definitivno bazirana tako. Isto velja za smrti kjer se vsak ki je do 28dni pred smrtjo pozitiven šteje pod smrt zaradi kovida.

3. Proti cepljenju nimam nič proti (jaz sem cepljen). Je pa sedaj evidentno, da ne deluje kot so obljubljali, vsak teden pride novica o nižjih učinkih od pričakovanih in to nikogar ne moti kljub temu da je primarno nasedel na prvo obljubo da en šus pa bo mir. Zakaj se ni celo "epidemijo" nič delalo na preventivi že doma? Navodilo je blo ... čakaj doma , če ne moreš več dihat pa u bolnico. Kje se vidijo učinki vseh ukrepov?

4. Število smrti je nizko ampak zakaj. NAmreč neverjetno je da se število umrlih zaradi kovida šteje kogarkoli ki je do 28dni nazaj pozitiven...... za smrt po cepljenju pa tudi če je nekaj ur kasneje ali par dni pa je potrebna cela raziskava, komisija ni da ni.

5 .Avstrija.....hja..... Kako pa razlagaš, da pa se v isti sapi Izrael, Češka, Anglija, Irska, cel kup ameriških držav (kmalu še druge države) odločajo drugače?

Še dodam. Zakaj v bolnicah ljudi iz drugih oddelkov, tudi če so brez simptomov in so pozitivni vozijo na kovid oddelek in potem poročajo o hospitalizacijah? Če se gre za zaščito ostalih bolnikov bi jih samo prepeljali, ne pa da jih potem še dajejo v isto statistiko. Koliko pa je strošek oskrbe bolnika na nekem drugem oddelku proti bolniku na kovid oddelku? 

oblubljal si argumente, napisal pa 50 whatabautismov, what if in big picuture/small picutre floskul, spotoma ubacil še pet šest naključnih držav...a maš problem s koncentracijo? Od kje danska, avstrija o čem ti pišeš? 

Par cukrćkov. če je toliko manj mrtvih zaradi števila prebolevnikov, od kje tako velike cifre novo okuženih? :hmm:S katerimi leti je bilo delano poprečje smrti? 2015-2020. Petletka ni dost? Vse to je izredno lepo napisano na covid sledilniku, in uradne informacije se do potankosti skladajo z obsegom mojga dela za pogrebne službe. S tabo pač nima smisla. Maš srečo, da nisi rojen 300km južneje, bi bil đihadist prve kategorije. Res, nima smisla. Ostani fizično zdrav. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaupam stroki, oni vedo, kaj je to aerosolni prenos okužbe :P

Morda je slika naslednjega: 9 oseb, znotraj in bazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Kugelschreiber pravi:

oblubljal si argumente, napisal pa 50 whatabautismov, what if in big picuture/small picutre floskul, spotoma ubacil še pet šest naključnih držav...a maš problem s koncentracijo? Od kje danska, avstrija o čem ti pišeš? 

Par cukrćkov. če je toliko manj mrtvih zaradi števila prebolevnikov, od kje tako velike cifre novo okuženih? :hmm:S katerimi leti je bilo delano poprečje smrti? 2015-2020. Petletka ni dost? Vse to je izredno lepo napisano na covid sledilniku, in uradne informacije se do potankosti skladajo z obsegom mojga dela za pogrebne službe. S tabo pač nima smisla. Maš srečo, da nisi rojen 300km južneje, bi bil đihadist prve kategorije. Res, nima smisla. Ostani fizično zdrav. 

- Avstrijo sem ti omenjal zato, ker sem iz tvojega pisanja nekako razbral, da si jo omenil v namen dokazovanja svojega prava. Zato sem ti dal primer, da v isti sapi druge države sprejemajo popolnoma kontra ukrepe....pa vsaka država ima svojo stroko iz istih fohov kot druge ....pa tako drugačni zaključki. 

- Vse kar sem napisal lahko preveriš. Zavajanje bolnic si imel zadnje dneve po vseh tujih medijih (BBC, CNN, RT , RTL...), danes celo avstralci priznavajo pa so najbolj zadrgnjeni... (pred časom so o temu govorili FB dohtarji pa jim niso verjeli). O magičnih 28 dnevih, to je javno povedala Beovička na TV SLO 1 in POP TVju.

- Jest popolnoma verjamem, si imel več dela kot pred leti, ti ne morem oporekat .....ampak, si se vprašal zakaj? Si vprašal vsakega zakaj je nekdo umrl? Najbrž ne. So bili vsi zarad korone? Kaj pa kakšno opuščeno zdravljenje ali neodkrita bolezen zaradi te histerije? To ni opcija? Me zanima če boš letos imel manj dela?

- Novo okuženi. In kaj če so? Kaj jim pa je. Kihajo? Smrkajo? So what ..... včasih smo temu rekli prehlad. 

- Đihadist ... ne vem ...pomoje ti prej ker bi verjel njihovem zvočniku ki bi vsak dan tulil iz stolpa. Mene bi verjetno kamenjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Markisan said:

- Avstrijo sem ti omenjal zato, ker sem iz tvojega pisanja nekako razbral, da si jo omenil v namen dokazovanja svojega prava. Zato sem ti dal primer, da v isti sapi druge države sprejemajo popolnoma kontra ukrepe....pa vsaka država ima svojo stroko iz istih fohov kot druge ....pa tako drugačni zaključki. 

- Vse kar sem napisal lahko preveriš. Zavajanje bolnic si imel zadnje dneve po vseh tujih medijih (BBC, CNN, RT , RTL...), danes celo avstralci priznavajo pa so najbolj zadrgnjeni... (pred časom so o temu govorili FB dohtarji pa jim niso verjeli). O magičnih 28 dnevih, to je javno povedala Beovička na TV SLO 1 in POP TVju.

- Jest popolnoma verjamem, si imel več dela kot pred leti, ti ne morem oporekat .....ampak, si se vprašal zakaj? Si vprašal vsakega zakaj je nekdo umrl? Najbrž ne. So bili vsi zarad korone? Kaj pa kakšno opuščeno zdravljenje ali neodkrita bolezen zaradi te histerije? To ni opcija? Me zanima če boš letos imel manj dela?

- Novo okuženi. In kaj če so? Kaj jim pa je. Kihajo? Smrkajo? So what ..... včasih smo temu rekli prehlad. 

- Đihadist ... ne vem ...pomoje ti prej ker bi verjel njihovem zvočniku ki bi vsak dan tulil iz stolpa. Mene bi verjetno kamenjali.

Ja. Zdaj razumem.  Vse imas prav.  Fak.  Kako sem se lahko tako zelo motil.  Zaslepljen sem bil.  Zdaj vidim celo sliko.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!