Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred eno uro, Alla pravi:

In zdaj je korona kriva za vse težave in tegobe, ki si jih človek pridela zanič življenjskim slogom (neustrezna prehrana, premalo gibanja, preveč stresa, kajenje, alkohol, .....)

Prehrana je ok, službo imam tako, da sem skos v muvanju, v jebesemi stanju sem skos, kadim ne, trezen sem od septembra 1997.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Buschi pravi:

Prehrana je ok, službo imam tako, da sem skos v muvanju, v jebesemi stanju sem skos, kadim ne, trezen sem od septembra 1997.

Pol si pa sam mau str 🤣

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://siol.net/novice/slovenija/krek-ne-bom-odstopil-gre-za-politicno-vmesavanje-578297?fbclid=IwAR3vsbonpfO66sD1HdK66gwXeE9l65-yveV191bYBlkFxSaACo_vJbE9QUg

Krekov njok pravi, da ne bo odstopil, ker se gre za politično vmešavanje :P

 

 

 

Dami pravi: mona pujsasta kdo te je pa tja nastavil? Politika :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je hec, drugo je pa manipulacija. Mi je pa še vedno skrivnost, zakaj toliko ljudi pada na to prevaro z nekim bednim prehladnim virusom (aja, za razliko od drugih, milijardo starih let virusov je ta umetno ustvarjen in ni rezultat naravne evolucije virusov, ki si želijo samo novega gostitelja za svoje razmnoževanje in preživetje. Ubijanje gostitelja ni v skladu s tem načrtom, zato so ubijalski virusi šli v ilegalo).

Zaskrbljujoče je, da človeka družba podlega taktiki ustrahovanja in prisile. Ne pa, recimo bolj zdravega načina življenja, boljše hrane za naša telesa, čistejše vode. Vse je podvrženo samo kopičenju denarja, kjer cena ni vprašanje. 

Meni osebno se take bedne taktike ustrahovanja gabijo! In prodane duše, ki takšne taktike izvajajo ali omogočajo. Za drobiž!

In takim prodanim dušam se bom upiral. In točno vem, da bom nekoč crknil. Zaradi nečesa. Najbrž zaradi dolgčasa, ko že tolikokrat gledam, kako gredo ovce prostovoljno na striženje in potem v klavnico. Za otroke gre! Naše potomce! Takega sranja jim nočem zapustiti!

Največja prevara v zgodovini človeštva in največja prerazporeditev bogastva iz proračunov v zasebne žepe lastnikov korporacij. Mediji so omogočili to akcijo po celem planetu skoraj istočasno.. Nikoli prej videno!. Kdo je že lastni medijev? 6 "ljudi"?

Iz takega sranja so se rojevale revolucije. Ponekod samo kmečki upori. Lov na čarovnice. Glave so padale (tudi kraljevske) in grmade so gorele

 

Aja,virus. Kaj že? Lateri že? Sars- cov1, tale novi ()stari Sars-cov-2? Ki se mu niti ne upajo reči nova gripa, ker ljudje ne bi bili preveč prestrašeni? Tistega sars-cov-5 imenovanega ptičja gripa izpred parih let so ovce že pozabile? Bolezen norih krav, AIDS,  ebola.... ring a bell?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW....če se prav spomnim.... zunanji dolg Jugoslavije z 20 milijoni prebivalcev je v 40-ih letih znašal 20 milijard dolarjev. Po 40-ih letih.

Zunanji dolg Slovenije z 2-ema milijonoma prebivalcev je po 30-ih letih znašal 30 milijard evrov..

Zakaj že?

In po dveh letih tiraniziranja z raznimi ukrepi znaša... koliko? 40 milijard evrov? (razlika med dolarji in evri)  Par svinj je zadolžilo že naše pra-pra-pra-pra-pra-pra-vnuke ....Zakaj že? Aja, eni rabijo zadolžene sužnje, da jim garajo za minimalno plačilo. Res smo napredovali kot družba.

 

Aha, eni se pa vozikajo naokoli po svetovnih lužicah z milijardnimi jahtami. In turističnimi izleti v vesolje. Kaj bi oni brez tropov človeških ovc za striženje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in zdej si s tem tukile gor napisanim rešu svet..   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da tut ustavno sodišče ni lih nekaj "rešilo", ko je šele sedaj ugotovilo, da je:

preverjanje pogoja PCT neustavno :D

https://www.zurnal24.si/slovenija/se-ena-zausnica-janezu-jansi-in-njegovi-vladi-385739?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1QFRdgnQDfn64i1DKa_jzaPxgspgZ-2jfJkQBmC0zBaK4FXUXFXIoc-cw#Echobox=1651768499

 

Je reku Avdič danes na Radio1:

dans je petek, se opravičujem za ustavno sodišče je šele ponedeljek :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

seveda, sem ravno v četrtek videl idiota z masko v avtu...v Italiji, pa občasno kakega lokalnega norčka tle pr nas, peš in z masko :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Markisan pravi:

Važn da so opičje koze dal v prvo kategorijo nalezljivih bolezni. Dejansko se dela vse za dosego agende WHOja.

Jaz sem dal te norce na "ignore" 😎

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2022 ob 9:09, DAMI34 pravi:

seveda, sem ravno v četrtek videl idiota z masko v avtu...v Italiji, pa občasno kakega lokalnega norčka tle pr nas, peš in z masko :P

 

Jaz pa osebe, ki nosijo masko, spoštujem, tako v zaprtih prostorih, kot zunaj.

Ker: če še ne veš, masko nosijo tudi rakavi bolniki, ki gredo skozi agresivna zdravljenja, zaradi česar imajo porušen imunski sistem. 

Če pa ljudje nosijo še vedno maske zaradi strahu pred korono, je to njihova stvar, jaz se iz njih ne norčujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz pa osebe, ki nosijo masko, spoštujem, tako v zaprtih prostorih, kot zunaj.

Ker: če še ne veš, masko nosijo tudi rakavi bolniki, ki gredo skozi agresivna zdravljenja, zaradi česar imajo porušen imunski sistem. 

Če pa ljudje nosijo še vedno maske zaradi strahu pred korono, je to njihova stvar, jaz se iz njih ne norčujem.

Življenje je nevarno...bolje ne živeti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz pa osebe, ki nosijo masko, spoštujem, tako v zaprtih prostorih, kot zunaj.

Ker: če še ne veš, masko nosijo tudi rakavi bolniki, ki gredo skozi agresivna zdravljenja, zaradi česar imajo porušen imunski sistem. 

Če pa ljudje nosijo še vedno maske zaradi strahu pred korono, je to njihova stvar, jaz se iz njih ne norčujem.

jaz se tut ne norčujem, ampak ko vidim strica ali teto v pičipokiju z masko sem prekleto usran, ker nikol ne vem kdaj bo kam zavil/a ker mu kisika v glavi manjka. Taki so že brez maske nevarni.

Sem pa vesel, ker ljudje še vedno verjamejo/te da maska preprečuje širjenje korone :P

 

pred 31 minutami, vandrovec pravi:

Življenje je nevarno...bolje ne živeti :hmm:

smrt je dokaz, da je življenje nevarno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2022 ob 9:09, DAMI34 pravi:

seveda, sem ravno v četrtek videl idiota z masko v avtu...v Italiji, pa občasno kakega lokalnega norčka tle pr nas, peš in z masko :P

 

Ne skrbi. Kmal boš na mest tega vidu folk z banano in sliko opice na čelu in poln FB rumenih profilnih slikic s pripisom "ne dotikaj se" ....samo mal počak da 24h zalavfa kitaro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Markisan pravi:

Ne skrbi. Kmal boš na mest tega vidu folk z banano in sliko opice na čelu in poln FB rumenih profilnih slikic s pripisom "ne dotikaj se" ....samo mal počak da 24h zalavfa kitaro.

sej ne rabim, Kreka pogledam pa vidim, da smo direkt iz opic nastali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, vandrovec pravi:

Življenje je nevarno...bolje ne živeti :hmm:

To ni tvoja stvar, brigaj se zase!

Lahko hodiš okoli tudi v kopalkah od Borata, nihče ti tega ne bo oporekal, razen policajev.

Živi in pusti živeti, predvsem starejše osebe!

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

jaz se tut ne norčujem, ampak ko vidim strica ali teto v pičipokiju z masko sem prekleto usran, ker nikol ne vem kdaj bo kam zavil/a ker mu kisika v glavi manjka. Taki so že brez maske nevarni.

Sem pa vesel, ker ljudje še vedno verjamejo/te da maska preprečuje širjenje korone :P

 

smrt je dokaz, da je življenje nevarno.

Oni to drugače dojemajo, ker nekaterih stvari niso sposobni logično razmisliti.

Starejši so, bolj jih je strah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

 

Oni to drugače dojemajo, ker nekaterih stvari niso sposobni logično razmisliti.

Starejši so, bolj jih je strah.

ja vem, dojemajo po svoje, ker so jim tako rekli in dojemajo da so 4je žmigavci joker in dojemajo vožnjo po nasprotnem pasu v stilu, lej idiote, vsi kontra vozijo.

Ne dojamejo pa ene enostavne stvari: da niso več za v promet.  :P sploh, če so sami v avtu in majo masko. 

Država in voditelji se pa delajo norca iz folka, dobesedno.  (sploh Italija)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se včeraj s kolesomvračal iz Idrije proti domu po kolesarski stezi, mi je nasproti pripeljal mlajši kolesar, me med vožnjo pozdravil in na obrazu je imel masko ...   :hmm:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, RobiRoberto pravi:

Ko sem se včeraj s kolesomvračal iz Idrije proti domu po kolesarski stezi, mi je nasproti pripeljal mlajši kolesar, me med vožnjo pozdravil in na obrazu je imel masko ...   :hmm:

... mogoče je pa kdo ugotovil v teh koronskih časih, da ga maska obvaruje še pred čem drugim.

.... mogoče proti cvetnemu prahu?

... ne vem... mogoče...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!