Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 26 minutami, vandrovec pravi:

Mrzlične priprave na novi val. Masovno cepljenje in kupovanje zdravil.

https://www.zurnal24.si/svet/mrzlicne-priprave-na-novi-val-masovno-cepljenje-in-kupovanje-zdravil-398303

Komentarji pod člankom so močni 😀...glede na to, da smo še nedolgo nazaj tudi sami doživljali podobno pa niso več smešni. Ob naslovu sem že pomislil, da nas spet to čaka...🥴

:P

https://med.over.net/pa-ne-ze-spet-koronavirus-ki-je-desetkrat-bolj-smrtonosen-od-covida-19/?fbclid=IwAR1Of0_FXhkl6YrBEUnWbULBYwTdt4L7GkLHpoXWSUvuXBn9uvWIeqc-cEs

 

ne bo dovolj ena maska, vsaj 10 jih bomo rabili, pa2x tedensko cepljenje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ne bo dovolj ena maska, vsaj 10 jih bomo rabili, pa2x tedensko cepljenje :P

Ne vem, če si bo Golob upal uvesti 10X strožje ukrepe...da ne bodo spet Janši prepustili vlado? 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, vandrovec pravi:

Ne vem, če si bo Golob upal uvesti 10X strožje ukrepe...da ne bodo spet Janši prepustili vlado? 😀

ko bo svetovna panika (spet), Golob ne bo igral vloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, bladerunner pravi:

A bejž no. Janša pa jo je? 

jop, ko si je zmislil, da mormo met vsi maske zunaj in to za 1 teden, pa še kaka cvetka se bi našla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/slovenija/covidni-dodatki-zdravniki-za-delo-v-rizicnih-razmerah-16500-evrov.html

Ko preletim tole, mi gre na :SS, medtem ko zdravstvo nima 100.000 eur za ubogo dekletce, ki ne more hodit in spet prispevamo državljani (dobro, da ostane v ljudeh še kaj dobrote)...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eva-za-operacijo-v-zda-potrebuje-100000-evrov.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MARE 65 pravi:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/covidni-dodatki-zdravniki-za-delo-v-rizicnih-razmerah-16500-evrov.html

Ko preletim tole, mi gre na :SS, medtem ko zdravstvo nima 100.000 eur za ubogo dekletce, ki ne more hodit in spet prispevamo državljani (dobro, da ostane v ljudeh še kaj dobrote)...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eva-za-operacijo-v-zda-potrebuje-100000-evrov.html

Kaj si pa mislil, da se gre v zdravstvu za zdravje...za denar se gre, kot povsod drugje 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

Kaj si pa mislil, da se gre v zdravstvu za zdravje...za denar se gre, kot povsod drugje 🙂

Ne to pa ne. Gre se samo za dobroto. Utopična misel. Kaj se zgodi z ekonomijo če bi naenkrat bili vsi ljudje zdravi. Torej brezplačna magična tableta. Umirali bi nenadne smrti ob naključnih letih, do takrat pa bi bili zdravi. Ugibam, da bi najprej umrl ta ki je izumil magično tableto in tovarna pogorela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

323199782_496144235920174_4653422168963467654_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korona je pase. Folk je kupu. Zdej je vse OK.

Naslednja stvar globalno segrevanje, CO2. Here we come.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so celo imena na ms zamenjali tako jih je sram, ko so nabijali in zaradi kontra mnenja izključevali forumaše iz portala😂

Čepit se naj grejo še eno parkrat, packi😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bomo vsi čepljeni ne bo več kurone :P

 

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Korona je pase. Folk je kupu. Zdej je vse OK.

Naslednja stvar globalno segrevanje, CO2. Here we come.

ko poslušam na radio1 oglas sponzoriran od fajzerja vidim, da še ni pase. Vidim da se farmacevti oklepajo še zadnje bilke, da potegnejo novce. Pa nisem mel nič proti cepljenju, le proti neumnemu obnašanju in prisili.

Čez novo leto je kurono " že drugič preživel moj starejši sin (pacek :P ) z visoko vročino se je poslavljal od življenja in  ženi zaupal vsa gesla od bitkojnu ter drugih finančnih aplikacij.

Moja mati 3x cepljena 74 let jo je preživela brez vročine in nismo dobil nobenih gesel :(

jaz in moj mlajši sin, sva mela samo virozo. Hudič od testov ni hotu nč pokazat. Pa sva se počutila manjvredna :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja kolegica....dela v zdravstvu in je pač polno cepljena (3x) je tudi čez novo leto kasirala koronco, pa jo je kljub cepljenju temeljito položilo v posteljo za celih 10 dni.

Tako da....ja, ja, cepljenje full pomaga 😜

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Alla pravi:

No, moja kolegica....dela v zdravstvu in je pač polno cepljena (3x) je tudi čez novo leto kasirala koronco, pa jo je kljub cepljenju temeljito položilo v posteljo za celih 10 dni.

Tako da....ja, ja, cepljenje full pomaga 😜

sj to pravim :P

ps. je pa pomagalo čez mejo...Za vse ostale neizobražene..sej vemo kako so šle različice, alfa, beta delta (smrtna za mojga fotra) in omikron...pri omikronu dobiš samo nekoliko odpustkov v nebesih, so tut farmacevti povedali. :D

Če se hočeš cepit prot omikronu..majo zdej posebno zmes, k res prime :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo idiotom in to poudarjam 1000x jasno:

1. da ima vsak pravico se 10x cepit

in

2. da ima vsak pravico se 10x necepit

bo konec s korono in debili. Do takrat pa bo vladala paranoja, obsednost, razna zapiranja ljudi v domove, vodni topovi, maske, kolesarji in vse možne nebuloze, vključno z okuženimi, ki nalašč kihajo v trgovini!!! Le poglejte si ubogega Grimsa. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Alla pravi:

No, moja kolegica....dela v zdravstvu in je pač polno cepljena (3x) je tudi čez novo leto kasirala koronco, pa jo je kljub cepljenju temeljito položilo v posteljo za celih 10 dni.

Tako da....ja, ja, cepljenje full pomaga 😜

Sem bil cepljen proti črnim kozam, pa sem dobil bjondo. Cepljenje full pomaga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, kawamoto pravi:

Sem bil cepljen proti črnim kozam, pa sem dobil bjondo. Cepljenje full pomaga. 

upam samo, da te je dobro v pojslo položila :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tut medicinko...nej se gre solit :P

normalna žena reče, ko se urežeš, ma bogi bogi, ti da 10 lupčkov in še kaj dodatnega podobnega vakuumu sesalca. Isto rečeš medicinki: ti reče; ma sj bo bolje, pojdi k doktorju. :P

Prekleti hudiči, k so seznanjeni z bolečino in vedo, da v večini primerov glumimo :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

js mam tut medicinko...nej se gre solit :P

normalna žena reče, ko se urežeš, ma bogi bogi, ti da 10 lupčkov in še kaj dodatnega podobnega vakuumu sesalca. Isto rečeš medicinki: ti reče; ma sj bo bolje, pojdi k doktorju. :P

Prekleti hudiči, k so seznanjeni z bolečino in vedo, da v večini primerov glumimo :(

 

Kva tolk jamraš, bot srečn da te na da v čakalno vrsto. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!