Jump to content
  • Sign Up

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      A2 bo verjetno za začetek a ne? Kawasaki Versys 650 kupiš, resen motor tudi za naprej.
    • skalaprava
      Včeraj so prvič Wunderlich crash bari prav prišli.....na parkirišču pred zaprtim Krškim mostom sem se ravno ustavil in to tako "spretno", da ko sem dobil direkt sunek vetra v bok, sem bil v naslednjem trenutku z motorjem vred na tleh  Še dobro da so mi čakajoči motoristični sotrpini priskočili takoj na pomoč.....jebiga, krst mora bit . Konec leta pač na novo prašno polakirati in gotova maša. Se pa dobro obnesen tale crash bar, če lahko malo reklame naredim, je prestregel vse, dve praskici so samo še na plastičnem ščitniku balance.   @hy650, @mladench..... nič ne priznam, nič ne vem....
    • DAMI34
      odpeljal, pa še nikogar ni na meji. Teta je na pol spala. Malce tečno je edino skoz gozd, ker ni ravno neka dobra podlaga, sploh če je dež padal dan prej. Hitrejša je če potegneš naprej za Rijeko.
    • izibajker
      Zanimiva trasa po Istri, nedaleč stran od naše meje Celoten potopisek pa je tule: https://motosvet.com/tabla/topic/41687-izi-bajk-utrinki/?do=findComment&comment=2580356  
    • VS800
      FRajtonarco sabo uzem, da ti nau douhcaJT  
  • Similar Content

• Dr_Jakob
      By Dr_Jakob
      Hej.

Kam letos ne gremo?

Moj sosed je skenslal potovanje v Grčijo, tko da on ne gre tja.

Jaz ne grem na Dolomite, ne grem na Korziko, ne bom šel na Češko na TT, pravtako ne grem v Švico prek Alp.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!