Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Word!

"Sneg pade zato, da zveri pokažejo sledi. Karantena pride zato, da mentaliteta pokaže temelje, ki so globoko janzenistični in puritanski ter obožujejo trpljenje. Vrnili smo se v blatno vas, ki ne prenese ničesar, kar bi bilo lepo, še svežega zraka ne."

 

https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha-mazzini-zagrenjena-psiha-teh-nesrecnikov-hoce-vse-stlaciti-v-blato-522218?fbclid=IwAR1rt0Bjz6ybN1L2KRDeOa0T3hVk-W2i2DgZ3aYcmQjbALOVdWc6W1y1fwk

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, vandrovec said:

9. v severni Italiji, natančneje v Lombardiji ( spet tudi v Wuhanu na Kitajskem), je že nekaj mesecev postavljenih na tisoče 5G anten, ki s svojim sevanjem lahko pri občutljivih osebah povzročijo simptome, podobne gripi

 

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11210926

"5. v Italiji, kjer bi naj bilo najhuje, se med umrle zaradi corona virusa vpisuje tudi umrle, ki so imeli težke bolezni, ob tem pa so dobili še corona virus, dejanske številke kažejo, da je pri umrlih, ki so imeli corona virus, v 99 odstotkih primerov bil vzrok smrti neka druga bolezen, kot je rak ipd.
6. statistika umrlih za corona virusom je kljub medijskemu razširjanju panike krepko pod letnim povprečjem umrlih zaradi navadne gripe"

 

   Takele in podobne cvetke me najbolj jezijo..  Tiste o G5 ne, ker se mi zdijo butaste: sevanje NE prenasa virusev. Sevanja tud ze vsak G oddaja ka nekaj,  pa TVji, transformatorji, zice, sonce, itd in itn in nazaj...

 

  O 5 i 6 pa tole. DA! Tudi stroka to trdi. Vsi ukrepi so najbolj naravnani z zascito starejsih. Ampak vecin teh smrti je bil povzrocena ali pohitrena zaradi korone! In vsi ki stalno blebetajo o tem kako korona  pokonca "samo" ze tako ali tako stare in bolne so TEPCI in/ali brezsrcne barabe, Me prav zanima ce svojcev, ko so stari in bolani, ne peljejo k zdravniku, saj bodo tako ali tako umrli. VSE te smrti, razen tistih, ki so tako ali tako ze res bili na aparatih, v zadnjih stadijih kake bolezni, so nekako "nepotrebne" Velika vecina umrlih ni bila na koncu, je se imela  kar nekaj casa pred sabo. Kdo lahko zamahne z roko, ko umre nekdo, ki se par let ne bi? Naj se gremo krvnike, in starejse z virusom sploh ne vzamemo v oskrbo. Kdo bo odlocal o tem koga da in koga ne? Ne morem razumeti tako sebicnega in brezosebnega misljenja... res ne. Ne oporekam statistiki, saj kaze na veliko umrljivost starejsih in ze bolanih. Oporekam mislenju da korona se gripica ni (in velikokrat slisimo da ima korona se vseeno manj mrtvih kot letna statistika gripe. Dragi moji, korona je recimo v italiji samo par mesecev, in ze tako veliko smrti je Z ukrepi, brez bi bila cifra veliko vecja) nonsalantnemu: "saj umirajo samo stari in ze tako bolani"  PA fak no, ljudje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak sam mora izluščit iz vseh teh komentarjev, izjav, novic, ukrepov...neko rdečo nit. Gotovo ni vse res, kar se sliši in bere.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ... jaz sem bral, da so daleč pred faraoni, bli tukaj nezemeljska bitja, ki so pomagal zgradit piramide in potem so z žabami, krvavim Nilom in boleznimi pomagali Mojzesu, da je stekel in odpeljal svoje ljudstvo v svobodno deželo.

Ni 2 x za rečt, da sedaj nezemljani frcajo ta smrtonosni virus, da si spraznijo planet, da bodo imeli kje oni živet :huh: 

ET - ja so mel za grdega ... in sedaj nam vračajo ... palica ima dva konca... kar smo sejali, to bomo želi ... kera hitro da, večkrat da .... jebeš Harlija ... pišam na BMW ... 

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, maus said:

Ampak ... jaz sem bral, da so daleč pred faraoni, bli tukaj nezemeljska bitja, ki so pomagal zgradit piramide in potem so z žabami, krvavim Nilom in boleznimi pomagali Mojzesu, da je stekel in odpeljal svoje ljudstvo v svobodno deželo.

Ni 2 x za rečt, da sedaj nezemljani frcajo ta smrtonosni virus, da si spraznijo planet, da bodo imeli kje oni živet :huh: 

ET - ja so mel za grdega ... in sedaj nam vračajo ... palica ima dva konca... kar smo sejali, to bomo želi ... kera hitro da, večkrat da .... jebeš Harlija ... pišam na BMW ... :huh: 

da nisi ti v resnici tale E.T.? Mali,  zeleni, leteči, pa vse poje? Pa prazne ceste bi ti prav prišle? A ga lahko nekdo JJ-ju prijavi? ?

 

landscape-1478617763-et-phone-home-rcm600x0u.jpg.f3c15ec2fcc580660018e129a6e947e4.jpg

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

.... jebeš Harlija ... pišam na BMW ... 

:huh: 

pozabu si zapisat

...., vozim Kawo?

 

lp, n

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, notranc pravi:

pozabu si zapisat

...., vozim Kawo?

 

lp, n

jebiga .. sj jo ne :lol1:

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

jebiga .. sj jo ne :lol1:

 

...sori,

 

si vozil Kawo

Popravljeno . Popravil notranc
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, notranc pravi:

...sori,

 

si vozil Kawo

jo bom, ko bo tega sranja konc ;)

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/uzivajte-dokler-lahko-768214?fbclid=IwAR31j9SD4_YJHfodDZ6px5TrP6bkVtZNTk0GmjCOqvUZFy2jy_jvjA9TLsc

"Vzbuja se vsesplošna psihoza nelagodja in strahu. Policija bo v takih razmerah postajala vse bolj groba in bo pretiravala."

"Iz prve roke in sekundarnih virov lahko povem, da stanje v določenih turističnih krajih ni bilo povsem takšno, kot je bilo prikazano v medijih," je zapisal pravnik Andraž Teršek. "In zdaj so zaradi nekaj posameznikov, ki se jim to ni zdelo pomembno, ukrepi še bolj zaostreni za vse. S strokovnega vidika take poteze ne morem zagovarjati," ga je dopolnil direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje Ivan Eržen. Nič se ni spremenilo. Ko je ukrep enkrat sprejet, ga je po definiciji doktrine šoka težko odpraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avanturistične vožnje z vsakršnim vozilom so prepovedane po Republiki Sloveniji.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Poslance državnega zbora je najprej nagovoril Janez Janša in nakazal, da bo krize konec šele, ko bo na voljo cepivo proti covid-19 za množično uporabo. To pa je lahko šele čez mesece.

...letos ne bo nič vožnje, to sem že na začetku povedal :naughty: ...nekateri smo še nekaj uhiteli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, dr.looney pravi:

.... na chemtrailse je pa pozabil.... grem po orogonski top..... mogoce pa preprecuje korono

 

:hmm:

:lol1:

še zdravniki si niso enotni, potem pa naj bo kdo pameten...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DAMI34 said:

avanturistične vožnje z vsakršnim vozilom so prepovedane po Republiki Sloveniji.

 

A to je veljalo že včeraj? Na ravnici v Steunjanu je namreč nek "mudel na motorju" prehiteval mene in še avto pred mano po zadnji... kar se mj zdi tako ali tako butasto in nelegalno, morda je pa celo sedaj 2x nelegalno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst sm pa rekel da bom šel na konc ulce mal slalom vozit na parkirišče pri zaprtem hotelu.. jutr še ne k sejem solato pa ptršil.. v soboto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, vandrovec pravi:

še zdravniki si niso enotni, potem pa naj bo kdo pameten...?

Lepo te prosim, ko v besedilu zasledim kozlarije tak "strokovnjak" zame izgubi vsako kredibilnost. 

Zame je povezava 5G s pojavom korona virusa na istem rangu kot chemtrails , torej kozlarija.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom je nekdo postavil vprašanje ali kdo pozna koga, ki ima korono.

Meni se je danes javil znanec...4-5x na leto se vidiva...športnik 50-ih let nikoli kadil, zdrav v nulo. Ne ve kje je sicer fasal...v glavnem...povišana temperatura, predvsem pa je opisoval, da je imel takšno dihalno stisko, da se ne da opisat. Pa ima pljučno kapaciteto, kolesar in plezalec....

Malo me je pa tokrat res zmrazilo. Zadeva je očitno daleč od nedolžnega. Otroci (4) so malo smrkali, pa malo temperature...skoraj neopazno, žena tudi dokaj v redu...bolečine v mišicah, blag a suh kašelj...drugače b.p. No zdaj so vsi ok. So pa bili vsi v domači karanteni. Pred tem niso potovali nikamor.

Ta svinjarija se je očitno res zavlekla povsod....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!