Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 uro, Snečer pravi:

a fbja nimaš? raketna znanost, da ga dobiš oz da se prijaviš... 

Nimam...ampak ga bom kupu sam, da kriza mine...:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIF pravi:

Ne ni bil nihče hospitaliziran. Tudi brise jim niso vzeli na začetku. Ostali so bili bolni dober teden...kolegu se po prvem relativno "mirnem" tednu poslabšalo v naslednjem tednu. Kot sem razumel so bili nenehno v stiku z epidemiologom in zdravnico....Njemu se je stanje začelo izboljševat v tretjem tednu...takrat so prišli vzet bris (samo njemu), ki je bil pozitiven in so rekli, da nima smisla ostalim jemat, ker so bili gotovo vsi okuženi. Ko se je začelo izboljševat je šlo v parih dneh na praktično normalno. Zdravil nobenih nihče, edino on je vzel par krat Daleron, ko je temperatura hotela pretirano skakat. 
Tak je bil laični opis.

Zdravo, hvala za koristne informacije.  Zdaj me pa še zanima, ali je bil kolega mogoče cepljen proti gripi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, MARE 65 said:

Nimam...ampak ga bom kupu sam, da kriza mine...:?

Verjemi, nic ne zamujas... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Quest pravi:

Ma bejš no! 200m do šihta imam. Kako naj to oblasti razložim, da je bil prehod za pešce zaseden in sem moral z motorjem 50 km naokrog.t2408.gif

da boš bolj pošten izpadel - na avtu daj noter star neuporaben akumulator.. če ti policist zateži ga pelji domov in mu daj ključe pa naj ga vžge.. 

zakaj si šel pa z motorjem? zato da na pločniku nimam stikov z ostalimi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, MARE 65 said:

Nimam...ampak ga bom kupu sam, da kriza mine...:?

V lidlu ga do 10h zmanjka. Zgleda je naval pri upokojencih.. ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Billibob pravi:

Zdravo, hvala za koristne informacije.  Zdaj me pa še zanima, ali je bil kolega mogoče cepljen proti gripi ?

Pravi da ni nihče bil cepljen proti gripi.

....sem pa nekje prebral, da je potek okužbe z covid-19, pri tistih, ki so cepljeni proti gripi (sezonski) težji (bistveno več komplikacij)....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci so zadevo naredili na način, da je ljudem v interesu uporabljat aplikacijo.

Pri nas bi seveda utripale vse rdeče luči, tulile bi sirene in vsi zagovorniki človekovih pravic (kar je v današnjem času prav smešen izraz) bi skakali v zrak.....leve pa bi spet skrbelo za blagorod naroda....skratka...iz koristne aplikacije bi naredili politični problem....tudi zato smo tam kjer smo in kamor sodimo....

https://www.24ur.com/novice/znanost-in-tehnologija/nemcija-testira-aplikacijo-za-spremljanje-sirjenja-okuzbe.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So zaščitne maske varne, da niso okužene z virusi...ti ponudijo zaščito s pretvezo, da te okužijo?

En paket, ki sem ga naročil, sem prekuhal, tisto, ki sem dobil na firmi, sem dal pa kar na glavo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal poiskat tudi link, če ga še najdem.

Skratka nemci so razvili test ki pokaže protitelesa v telesu na Covid19, to pomeni, da so ti ljudje preboleli virus in so imuni na njega.

Te ljudi so začeli vračat na delovna mesta.

Meni osebno se zdi to super ukrep. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, BIF pravi:

Pred časom je nekdo postavil vprašanje ali kdo pozna koga, ki ima korono.

Meni se je danes javil znanec...4-5x na leto se vidiva...športnik 50-ih let nikoli kadil, zdrav v nulo. Ne ve kje je sicer fasal...v glavnem...povišana temperatura, predvsem pa je opisoval, da je imel takšno dihalno stisko, da se ne da opisat. Pa ima pljučno kapaciteto, kolesar in plezalec....

 

 

Ravno učeraj mi je znanec razlagal, da ima sodelovca že 10dni v umetni komi zarad korone. V umetno komo jih dajejo predvsem zarad tistih cevk, k jih imaš potem za lažje dihanje. Pa tudi baje ni v rizični skupini??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal tv-je ugasnt pa cajtnge raztrgat, pa bo velik laži tole use skupi.....

 

 »Veš, kaj je po mojem mnenju največje breme, ki ga imate ljudje? Vedno vam nekaj manjka. Niste zadovoljni s trenutno situacijo, ker vedno nekaj manjka. Manjka ti služba, potem boš zadovoljen ... Dobiš službo, si rečeš – manjka mi partner ... Dobiš partnerja, rečeš – manjka mi hiša ... Dobiš hišo, rečeš – manjkajo mi otroci ... Dobiš otroke, rečeš – manjka mi denar ... Dobiš denar, rečeš – manjka mi časa ... Naj nadaljujem?

Vedno nekaj POGREŠATE ne glede na to, kdo ste, kje ste, kaj delate, kaj imate in česa nimate. Vedno imate to praznino in obenem potrebo po zapolnitvi te boleče praznine. 

Težava ni v tem, da bi res kaj manjkalo, temveč v stanju duha, usmerjenega v nezadovoljstvo trenutne situacije. In tako stanje duha je vedno v pomanjkanju nečesa, vedno išče in tudi najde neko praznino, ne glede na dejansko stanje. Zato se večina ljudi vse življenje žene za zapolnitvijo te praznine, a takoj ko jo zapolnijo, se pokaže nova. Svoje delo usmerjajo tja, kjer ni rešitve.«

»Kaj bi bila rešitev?«

»Spremeniti stanje zavedanja, stanje duha. To je v zahodnem svetu težje, ker vsa okolica deluje na način, da te nenehno spominja in ti ustvarja ter poglablja to praznino. Če je nimaš, ti jo ustvarijo. Če jo imaš, te nenehno spominjajo nanjo. Ko jo polniš, ti pokažejo drugo ...«

»Kako to mislite, kdo to dela?«

»Že vsakdanji filmi. Oglasi. Vsa trgovina in gospodarstvo. Vedno so korak pred tem, kar je človek zmožen doseči, da vse lahko držijo v stanju pomanjkanja in v iskanju te praznine, da bi dosegli še več. In ko bodo dosegli ta več, bo gospodarstvo korak pred tem, ustvarilo bo že novo praznino in jo zasejalo med ljudi. Tako zahodni svet vrti svoje kolo vedno hitrejše rasti in razvoja. Kolo, ki za sabo pušča odtise stresa, napetosti in nemirnega duha v ljudeh.

Ljudje pa živijo v nikoli uresničeni misli: Ko bom imel ..., bom srečen. Napaka.

Sreča ni nekaj, kar bi se lahko pridobilo v povezavi z nečem zunanjim. Srečo lahko najdeš le znotraj sebe. In vedno je dosegljiva zgolj tukaj, v tem trenutku. Nikoli v prihodnosti.«

Petra Škarja

 

 

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25kur..ŠoKANTNO. Policija je danes odkrila na sami obali Izole celo družino (vključno s psom) Ljubljančanov, kako kršijo varnostne protokole. Ob aretaciji je oče izjavil, da so si zaželeli le toplega zraka in peska med prsti. Prosim, delite to objavo, da pokažemo prekrškarjem, kaj se ne sme, saj smo zaradi njih nadvse ogroženi!!!!

77110429_10217102033564876_6392010921090220032_n.jpg.a5842defa1cc42e241eb0363ca565a40.jpg

 

to pa še ni vse, pravkar se je javil Vinko z Bleda in nam podal podoben posnetek ogrožanja. Kot kaže gre za večjo kriminalno združbo :P

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, VS800 pravi:

Sreča ni nekaj, kar bi se lahko pridobilo v povezavi z nečem zunanjim. Srečo lahko najdeš le znotraj sebe. In vedno je dosegljiva zgolj tukaj, v tem trenutku. Nikoli v prihodnosti.«

Petra Škarja

In način, da prideš do nje,... ker, če bi bilo tako enostavno, bi jo vsi imeli? 

Se napiješ, zadrogiraš, greš na jogo, se postiš in moliš, rekreiraš...veliko napotkov obstaja, ker očitno ne pade kar sama od sebe? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

In način, da prideš do nje,... ker, če bi bilo tako enostavno, bi jo vsi imeli? 

Se napiješ, zadrogiraš, greš na jogo, se postiš in moliš, rekreiraš...veliko napotkov obstaja, ker očitno ne pade kar sama od sebe? :hmm:

Evo.....že kompliciraš...                 :naughty:

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

In način, da prideš do nje,... ker, če bi bilo tako enostavno, bi jo vsi imeli? 

 

bo vlada predpisala z ukrepi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, vandrovec pravi:

In način, da prideš do nje,... ker, če bi bilo tako enostavno, bi jo vsi imeli? 

Se napiješ, zadrogiraš, greš na jogo, se postiš in moliš, rekreiraš...veliko napotkov obstaja, ker očitno ne pade kar sama od sebe? :hmm:

Večni nezadovoljnež ne bo nikoli srečen, ker išče srečo zunaj sebe in v neki instant duhovnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

Večni nezadovoljnež ne bo nikoli srečen, ker išče srečo zunaj sebe in v neki instant duhovnosti. 

Torej ni pomoči...eni so večno srečni, drugi večno nezadovoljni? ...pa samo liter vina precej spremeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

Torej ni pomoči...eni so večno srečni, drugi večno nezadovoljni? ...pa samo liter vina precej spremeni :)

Vsak sam izbere. Če človek rabi liter vina za to, da je srečen se je napačno odločil. 

Alkohol ne prinaša srečo, ampak samo otopi obcutek nesrece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!