Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 18 minutami, Snečer pravi:

Screenshot_20200408-084516.thumb.png.8758d315baa834a124c42ae12cf014e4.png

pa reveže brez zdravstvenega zavarovanja še bolj ogroža. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Codeine pravi:

 

In na koncu spet pridemo do največjega problema, to je človek, ki ga je na tem planetu za 50% preveč +.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Alla pravi:

Saj že polovica strokovnjakov (iz celega sveta) tuli, da je vse skupaj napihnjeno in da zadeve še zdaleč niso tako hude. 
Vlade, njihovi strokovnjaki in mediji pa tulijo kontra. Zdaj pa vedi komu verjet....

Uradne informacije so itaq vsako uro po televiziji in radiu, fino je, če se vsaj tukaj pokaže še druga plat, da ne bo stanje zaradi panike, strahu in s tem povezanimi boleznimi (ja, strah močno oslabi imunski sistem, psiha pa tudi blazno trpi), še bistveno slabše, kot bi bilo samo zaradi virusa.  Je pač potrebno kdaj še kaj drugega prebrati kot samo uradne novice.

Evo, tukaj imate malce statistike in ugotovitve zdravnikov in strokovnjakov (tudi iz uglednih inštitutov) kronološko od 14.3.2020  dalje

Samo za drugo stran zgodbe....

Pomembne informacije o covid-19     (Izvorna spletna stran s temi podatki se nahaja >> TUKAJ<<)

Še enkrat....vsak verjame tistemu kar želi (da ne bo spet snečer fasal živčnega ob mojem zapisu...)

Je pa res malce več za prebrat, kar verjetno nekaterim pač ne gre najbolje od rok.... :P

Nobene nervoze ni pri tvojih prispevkih, si pa očitno ti nervozna, da me moraš omenjati za brezveze?

http://www.ninamvseeno.org/ekipa.aspx

Prvo sem to pogledal, "nobelovce", kdo je zadaj za stranjo itd. Potem lažje dobim predstavo al gre za rešitelje pingvinov (bio eko teroristi), ali kaj drugega.

Ne verjamem in ne verujem.

Iz bolezni se ni za hecat, dokler je ne fašeš, je lahko pametovati, očitno pa le ne gre za nedolžni smučarski prehladek ali gripico, saj okužba lahko vodi v hude respiratorne težave.

Primerjave v tem, da jih za neko drugo boleznijo tudi umre ne vem koliko, je patetično. Rešujejo se življenja in predvsem ekonomija in spet posredno življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"A žal, neodgovorno in kriminalno dejanje spregleda in celo razširjanja nevarnosti ni bilo omejeno samo na Slovenijo," pravi Janša. "S koncertov in nogometnih spektaklov v Italiji in Španiji se je virus pospešeno razširil po vsej Evropi in zaradi tega je ali pa še bo umrlo na desettisoče ljudi," je dejal.

 

Hrvaški časopisi so navedeno kritiko, ki jo je JJ izrekel vceraj, razumeli kot odkrit napad na Čeferina. Ugotavljajo, da je njegova priljubljenost pri nas v strmem vzponu (nabava zaščitne opeme preko osebnih zvez....) in kot takega ga vidijo v tekmi za premierski položaj po koncu mandata v evrofuzbalu. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tedybear pravi:

"A žal, neodgovorno in kriminalno dejanje spregleda in celo razširjanja nevarnosti ni bilo omejeno samo na Slovenijo," pravi Janša. "S koncertov in nogometnih spektaklov v Italiji in Španiji se je virus pospešeno razširil po vsej Evropi in zaradi tega je ali pa še bo umrlo na desettisoče ljudi," je dejal.

 

Hrvaški časopisi so navedeno kritiko, ki jo je JJ izrekel vceraj, razumeli kot odkrit napad na Čeferina. Ugotavljajo, da je njegova priljubljenost pri nas v strmem vzponu (nabava zaščitne opeme preko osebnih zvez....) in kot takega ga vidijo v tekmi za premierski položaj po koncu mandata v evrofuzbalu. 

 

čeferin se zadnje čase sumljivo veliko pojavlja na 24kur, očitno mu pripravljajo teren

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snečer pravi:

čeferin se zadnje čase sumljivo veliko pojavlja na 24kur, očitno mu pripravljajo teren

to je odličen čas za samopromocijo, al pa za obračunavanje z morebitnim sovražnikom.

Govoriti da je Čeferin kriv za probleme v Italiji je pa zelo smešno, in tipičen primer delovanja oblasti, ki je vedno znala poiskati krivca, ne pa odpravit problema.

Pa se ne postavljam na nikakršno stran. V resnici se mi čisto jebe za Čeferina in za ablast.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene najbolj skrbi, če vn namest tega virusa useka recimo kakšn IQ virus ... do zdaj je IQ virus (blažja oblika) že pokončal na miljone ljudi v zadnjih 10 letih ... ko bo prišla kakšna različica IQ virusa ... potem nam tudi popolna karantena ne pomaga več :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Mene najbolj skrbi, če vn namest tega virusa useka recimo kakšn IQ virus ... do zdaj je IQ virus (blažja oblika) že pokončal na miljone ljudi v zadnjih 10 letih ... ko bo prišla kakšna različica IQ virusa ... potem nam tudi popolna karantena ne pomaga več :huh: 

IQ pro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/dovolj-je-psihoze-to-ni-1991-768501?fbclid=IwAR1FdrXVaOBXCneGw98Ps6j0Ro4g52yVgpiD4jwE1kT9tHpylhshIy1E6-8

 

 

https://siol.net/novice/slovenija/upanje-za-hudo-bolne-zaradi-koronavirusa-522666

Tudi v Sloveniji se na to zdravljenje že pripravljajo Zavod RS za transfuzijsko medicino in Klinika za infekcijske bolezni in vročinska stanja UKCLJ že sodelujeta pri pripravi možnega zdravljenja s konvalescentno plazmo, je še povedala Malijeva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa laže..kdobivedu, jaz mu verjamem, tako iskušnjo je imel.

https://www.dnevnik.si/1042926660/slovenija/oce-je-zbolel-za-koronavirusom-zena-in-hcerki-pa-ne-ceprav-dneve-prezivljajo-skupaj

»Zavedajte se, da sta lahko panika in strah večja sovražnika kot vsak virus na tem svetu,« je 22. marca na svojem profilu na facebooku zapisal Primož Rainer, potem ko je javno sporočil, da so ga večer prej po telefonu obvestili, da je okužen z novim koronavirusom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

to je odličen čas za samopromocijo, al pa za obračunavanje z morebitnim sovražnikom.

Govoriti da je Čeferin kriv za probleme v Italiji je pa zelo smešno, in tipičen primer delovanja oblasti, ki je vedno znala poiskati krivca, ne pa odpravit problema.

Pa se ne postavljam na nikakršno stran. V resnici se mi čisto jebe za Čeferina in za ablast.

 

Ne odgovarjam tebi, ampak razširjam v svoje razmišljanje...

Da ni odgovoren za nobenega, ali pa celo relativizirat njegovo odgovornost, pa tudi ni smiselno...

Dobrodelnost tega gospoda ima hudo napako. Aleksander Čeferin je namreč postal predsednik UEFE, ker je kandidiral pod pretvezo, da so zaslužki nogometašev preveliki, in da je treba nogomet poceniti, da bo bližje ljudskim množicam. Tako je vzel nogometašem in ostalim prisklednikom omogočil še večje bogatenje brez dela. Na koncu se seveda nogomet za gledalce ni niti malo pocenil. Ker se je s pozicije inšttucije vmešal med dva zasebna interesa, in arbitrarno nekomu dodelil prednost v pogajanjih o ceni,  je nekomu omogočil nepošteno prednost. Zadnje čase se govori tudi o njegovi odgovornosti za izvedbo tekem kljub informacijam o nevarnosti virusa. To mi govori, da je moral dobesedno "preko trupel" vračat uslugo tistim, ki so ga nastavili. Ker vemo, da ima Jack Ma v lasti tudi kakšen nogometni klub, me zanima, kdaj se bo kdo vprašal o korupcijskem tveganju, kajti nič ni zastonj, in tudi tistih par mask ne bo. Bo Čeferin to pokril iz svojega denarja, če ne, kakšne protiusluge bodo poravnale ta dolg, i nenazadnje; kdo bo moral pokrit protivrednost uslug s svojim morda celo "prostovoljnim delom"... V dobrodelnost tovrstnih mešetarjev sam ne verjamem, zame je zaradi posega v plače nogometašev Aleksander Čeferin postal Superhik evropskega nogometa.

 

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Pajk pravi:

V Postojni so ta vikend hodili po vrtovih in popisovali ljudi, kateri so se družili. Ampak še vedno na varni razdalji. Sosed in njegova družba dobili pošto od Ministrstva za zdravje naj se izjasnijo, kaj so počeli. Policaji so postopek legitimacije opravili brez mask, rokavic, razkužil in varne razdalje. Eto, kako se držijo pravil. Sodelavec (poštar) danes fasal kazen za pas. Spet postopek speljan brez vsakršne zaščite in distance. 

Samo vprašam, kaj meni pomaga, če ima policaj, ki me ustavi rokavice? Če sem jaz 100-ti, ki ga je ustavil, z istimi rokavicami, s katerimi je prej imel po rokah dokumente 99-ih, ki jih je ustavil pred mano? ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, tomaz69 pravi:

Samo vprašam, kaj meni pomaga, če ima policaj, ki me ustavi rokavice? Če sem jaz 100-ti, ki ga je ustavil, z istimi rokavicami, s katerimi je prej imel po rokah dokumente 99-ih, ki jih je ustavil pred mano? ?

Fašeš denarno kazen   +  kurono (namest pik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, SF pravi:

Ne odgovarjam tebi, ampak razširjam v svoje razmišljanje...

Da ni odgovoren za nobenega, ali pa celo relativizirat njegovo odgovornost, pa tudi ni smiselno...

Dobrodelnost tega gospoda ima hudo napako. Aleksander Čeferin je namreč postal predsednik UEFE, ker je kandidiral pod pretvezo, da so zaslužki nogometašev preveliki, in da je treba nogomet poceniti, da bo bližje ljudskim množicam. Tako je vzel nogometašem in ostalim prisklednikom omogočil še večje bogatenje brez dela. Na koncu se seveda nogomet za gledalce ni niti malo pocenil. Ker se je s pozicije inšttucije vmešal med dva zasebna interesa, in arbitrarno nekomu dodelil prednost v pogajanjih o ceni,  je nekomu omogočil nepošteno prednost. Zadnje čase se govori tudi o njegovi odgovornosti za izvedbo tekem kljub informacijam o nevarnosti virusa. To mi govori, da je moral dobesedno "preko trupel" vračat uslugo tistim, ki so ga nastavili. Ker vemo, da ima Jack Ma v lasti tudi kakšen nogometni klub, me zanima, kdaj se bo kdo vprašal o korupcijskem tveganju, kajti nič ni zastonj, in tudi tistih par mask ne bo. Bo Čeferin to pokril iz svojega denarja, če ne, kakšne protiusluge bodo poravnale ta dolg, i nenazadnje; kdo bo moral pokrit protivrednost uslug s svojim morda celo "prostovoljnim delom"... V dobrodelnost tovrstnih mešetarjev sam ne verjamem, zame je zaradi posega v plače nogometašev Aleksander Čeferin postal Superhik evropskega nogometa.

 

Aleks je samo še ena marioneta levih iz Murgelj, kot je bil Šarec.....Korono pa vidim, da vsi izkoriščajo za nabiranje političnih točk, tako levi, desni, rozasti itd ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, tomaz69 pravi:

Samo vprašam, kaj meni pomaga, če ima policaj, ki me ustavi rokavice? Če sem jaz 100-ti, ki ga je ustavil, z istimi rokavicami, s katerimi je prej imel po rokah dokumente 99-ih, ki jih je ustavil pred mano? ?

To se je zgodilo meni, ker sem se zapeljal z motorjem pa sem jaz največji kriminalec.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

To se je zgodilo meni, ker sem se zapeljal z motorjem pa sem jaz največji kriminalec.....

Na to temo je bilo že veliko povedanega.

Od pozivov oblasti, zdravnikov, policije, nenazadnje tudi skupnosti.

Večina k sreči  razume, kaj pomenijo pozivi, da se v teh razmerah ne vozit z motorjem in da ne bo problem zdržati, da zadeva mine oziroma da bo samodisciplina pripomogla k hitrejši zajezitvi epdidemije.

Manjšina pa je takšna, ki se požvižga na vse to. Ampak to ni nič novega, za takšne pa potem nastopi bodisi državna represija ali kakšna družbena sankcija.

Početje je v teh razmerah neodgovorno, malomarno in družbeno nesprejemljivo.

Predstavljajmo si samo, da se na ceste spravi vseh 75.000 registriranih motornih koles in šoferjev. Ne bo se dobro končalo, zaradi teh in drugih razlogov.

V glavnem to ni kriminal, je pa družbeno neodgovorno ravnanje in verjetno tudi prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!