Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

"Edward Snowden has warned this current enhanced surveillance will never go back to where it was... I believe he's correct.
.
"...failing to comply could result in a $1-million fine and three years in prison."
.
Absolutely disgusting news coming out every day. Your liberty is worth nothing. Orwell described the future as a boot stamping on a human face - forever. This is where we are ending up.
.
Color in the lines. Keep your head down. Shut your mouth. Go to work when we tell you. Stay home when we tell you. "

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorje prodat...ne bo druge. Za po občini je dovolj bicikelj...:)

Pa zavarovanje sem že plačal, vinjeto kupil...zastonj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Motorje prodat...ne bo druge. Za po občini je dovolj bicikelj...:)

 ?

Ne govori okoli tega... To je za 10 let resta.... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

"Edward Snowden has warned this current enhanced surveillance will never go back to where it was... I believe he's correct.
.
"...failing to comply could result in a $1-million fine and three years in prison."
.
Absolutely disgusting news coming out every day. Your liberty is worth nothing. Orwell described the future as a boot stamping on a human face - forever. This is where we are ending up.
.
Color in the lines. Keep your head down. Shut your mouth. Go to work when we tell you. Stay home when we tell you. "

 

 

 

91853895_3575840399153493_659320038766936064_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved imunologa: 'Življenje, kot smo ga poznali, ne prej kot jeseni naslednje leto'

...zakaj ne naredijo ankete in vprašajo: bi raje živeli na svobodi in tvegali umreti ali živeli v ujetništvu s strahom...če je demokracija naj zmaga večina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Napoved imunologa: 'Življenje, kot smo ga poznali, ne prej kot jeseni naslednje leto'

...zakaj ne naredijo ankete in vprašajo: bi raje živeli na svobodi in tvegali umreti ali živeli v ujetništvu s strahom...če je demokracija naj zmaga večina.

...in tvoj odgovor bi bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, BIF pravi:

...in tvoj odgovor bi bil...

...ne bi bil pomemben. Problem je, če se starejši bojijo umreti. Domovi za upokojence so "predjamski gradovi" ali čakališče na smrt...smrt je neizogibna. Jaz sem za svobodo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

...ne bi bil pomemben. Problem je, če se starejši bojijo umreti. Domovi za upokojence so "predjamski gradovi" ali čakališče na smrt...smrt je neizogibna. Jaz sem za svobodo...

Pa si pripravljen sprejeti odgovornost , da s svojim ravnanjem lahko povzročiš smrt svojega najdražjega?

Vsak je lahko pameten iz ozadja, kaj pa ko je treba stopiti v ospredje in prevzeti odgovornost za svojo odločitev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj prevzemamo odgovornost, da bomo previdni, pa nm skor iz bajte ne pustijo. Svobodni, da je kej. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

Pa si pripravljen sprejeti odgovornost , da s svojim ravnanjem lahko povzročiš smrt svojega najdražjega?

Vsak je lahko pameten iz ozadja, kaj pa ko je treba stopiti v ospredje in prevzeti odgovornost za svojo odločitev.

 

...zato sem pa predlagal večinsko mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, dr.looney pravi:

Pa si pripravljen sprejeti odgovornost , da s svojim ravnanjem lahko povzročiš smrt svojega najdražjega?

Vsak je lahko pameten iz ozadja, kaj pa ko je treba stopiti v ospredje in prevzeti odgovornost za svojo odločitev.

 

Tako odgovornost zlahka sprejmejo vsi, ki sedejo pijani za volan, pa je to skorajda slovenski nacionalni šport. 
Tako odgovornost dnevno sprejemajo/mo vsi, ki onesnažujejo/mo okolje. 

Tako odgovornost dnevno sprejemajo/mo vsi, ki kadijo/mo.

Tako odgovornost dnevno sprejemajo/mo vsi, ki se nezdravo prehranjujejo/mo....

itd

Eno je biti živ, drugo pa živeti. 

In za nekatere je biti živ premalo. 

Tudi za starejšo populacijo. 
Kdo smo, da jim bomo zadnja leta, ki jih še imajo pred sabo, prepovedali živeti?
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Alla pravi:

Tako odgovornost zlahka sprejmejo vsi, ki sedejo pijani za volan, pa je to skorajda slovenski nacionalni šport. 
Tako odgovornost dnevno sprejemajo/mo vsi, ki onesnažujejo/mo okolje. 

Tako odgovornost dnevno sprejemajo/mo vsi, ki kadijo/mo.

Tako odgovornost dnevno sprejemajo/mo vsi, ki se nezdravo prehranjujejo/mo....

itd

Eno je biti živ, drugo pa živeti. 

In za nekatere je biti živ premalo. 

Tudi za starejšo populacijo. 
Kdo smo, da jim bomo zadnja leta, ki jih še imajo pred sabo, prepovedali živeti?
 

Niti eden od teh, ki si jih naštela zavestno ne prevzame odgovornosti, ker če bi jo tega ne bi počel. Odgovornosti se ponavadi zaveš šele , ko te doletijo posledice.

pred 36 minutami, DinDiin pravi:

Saj prevzemamo odgovornost, da bomo previdni, pa nm skor iz bajte ne pustijo. Svobodni, da je kej. ? 

Potem pa svizec zavije čokolado. :rolleyes:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje, če bom že kdaj dočakal (upam da ne) in pristal v domu upokojencev, srčno upam, da še isti dan, ko pridem notri fašem kak tak virus in za vedno zaspim. Ker tisto ležanje v domu, sranje v plenice ni življenje ampak psihično mučenje pri katerem človek zgubi še zadnje dostojanstvo. Enako si želim za vse svoje najdražje. Pa naj se sliši še kako kruto.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

...in tvoj odgovor bi bil...

Besedo vino zamenja z besedo.... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Alla pravi:

:winkiss:

93626787_950943362028787_710814025176317952_n.jpg

true :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Ris pravi:

Zamislite se ob besedilu?

 

Če bi parim "grofom" ki krojijo ta svet z motorko malo šcccc, bi bilo na svetu pol manj sranja, kot ga imamo zdaj. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Ris said:

Zamislite se ob besedilu?

 

Po  mojem mnenju bi bila originalna "puntarska pesem" pesem perfektna himna za Slovenija. Verjetno je bila preveč povezana s socializmom in v obdobju samoosovojitve ni bila sprejemljiva. Nimam pojma v resnici, kaj je privedlo, da je to postala Zdravljica (čisto simpatična, ampak ne ravno državotvorna). Jebat ga, Slovenci smo bili 1000 let tlačani in iz tega bi morali znati potegnit našo državotvornost. "lahko nas upognete, zlomili nas boste"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!