Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Epidemije ni več, ukrepi so ostali :(

97990793_724253895009122_5917465245890117632_n.thumb.png.e6b852d4e053b2b1e79c67bb141fb044.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snečer pravi:

Naš ljubljeni vodja Ywan Yan Sha III je ponoči preklical epidemijo. 

 

pred 9 urami, Bmflar pravi:

Velja od 01.06., kakor jaz to razumem ?

 

 

Citiraj

S tem ko je vlada razglasila konec epidemije, je preprečila, da bi ukrepi iz prvih dveh protikoronskih svežnjev veljali do konca junija. Zakona o interventnih ukrepih namreč določata, da ukrepi nehajo veljati 31. maja, vendar le, če se epidemija prekliče do 15. maja.

...kako je sedaj sončenjem na plaži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, vandrovec said:

...kako je sedaj sončenjem na plaži?

ce dihas direkt v muco, ne rabis maske

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

..kako je sedaj sončenjem na plaži?

vzem merilc žarkov pa da vidmo..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, vandrovec pravi:

...kako je sedaj sončenjem na plaži?

Na vem kako je na plaži, ampak na jadrnici ni problem - ni v bližini mestnih redarjev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv je Janša....ker je pri nas policija samo popisovala....

V grdih kapitalističnih državah pa policija uporablja silo....fašisti...

.....jaz pa sem misli, da se tam tudi policija slika z delikventi....

https://www.jutarnji.hr/vijesti/top/koronavirus/jesu-li-englezi-napravili-veliku-pogresku-odmah-nakon-najave-ublazivanja-mjera-uslijedila-je-histerija-guzve-su-ogromne-negdje-su-izbili-i-neredi/10315261/

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, BIF pravi:

Kriv je Janša....ker je pri nas policija samo popisovala....

V grdih kapitalističnih državah pa policija uporablja silo....fašisti...

.....jaz pa sem misli, da se tam tudi policija slika z delikventi....

https://www.jutarnji.hr/vijesti/top/koronavirus/jesu-li-englezi-napravili-veliku-pogresku-odmah-nakon-najave-ublazivanja-mjera-uslijedila-je-histerija-guzve-su-ogromne-negdje-su-izbili-i-neredi/10315261/

Jaz sem pa mislil, da so engleži pojem kulture in dostojanstva...:hmm::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tok narobe če gre človek na Hrvaško?

Na Bled vem da je bolje da ne gre, pa na obalo..tam horde turistov opustošijo plaže in pustijo kupe denarja. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

in kaj je tok narobe če gre človek na Hrvaško?

Na Bled vem da je bolje da ne gre, pa na obalo..tam horde turistov opustošijo plaže in pustijo kupe denarja. :P

 

nič, samo da je pripravljen čakat ure in ure v koloni in da je taka nuja dol letet :)

isto folk in scene, ki so pograbili ves WC papir

saj ni treba takoj letet dol vrat na nos, bo še celo poletje na voljo

al se moram jaz tudi dol peljat pogledat, če je še vse na svojem mestu? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

nič, samo da je pripravljen čakat ure in ure v koloni in da je taka nuja dol letet :)

isto folk in scene, ki so pograbili ves WC papir

saj ni treba takoj letet dol vrat na nos, bo še celo poletje na voljo

al se moram jaz tudi dol peljat pogledat, če je še vse na svojem mestu? :) 

baje je bila orkanska burja pa je parcele pomešalo. Pojdi pogledat :P

Ne govorim na vrat na nos, to se zna vleči kar dolgo časa. Z ali brez popisovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

bolano... 

Ogromno med njimi je bilo tudi delavcev iz držav bivše juge, ki so tukaj cel cajt delali in niso bili doma dva do tri mesece...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

Kadarkoli berem HR portale, moram vklopiti google translate. Cel svet, še Indonezija ima Januar, Februar...December, samo oni neke prosince, pa siječanj, pa lipanj.

Drugače pa....jaz sem HR za 2020 odpisal. Na morje ne hodim, Jadranka me pa premami največ trikrat v dveh letih. Da bi zato čakal na meji in še izpolnjeval obrazce...? ko voli, nek izvoli. Jaz ne.

Pač mal več na sever in zahod. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Kadarkoli berem HR portale, moram vklopiti google translate. Cel svet, še Indonezija ima Januar, Februar...December, samo oni neke prosince, pa siječanj, pa lipanj.

redki hrčki tudi pogovorno tako označujejo mesece .. v dalmaciji so : prvi,drugi, ..... , dvanaesti.. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Tedybear pravi:

samo oni neke prosince,

OT. Tudi slovenci imamo svoje imenovanje, pa na vse kar je slovensko prav radi pozabljamo, da smo "COOOL", a ne?

Prvi zapisi menda iz leta 1466.

Tudi hrčki so se šele po osamosvojitvi jezikovno "poarhajili", da ne "ličijo" toliko na Srbščino.

Saj se spomnite v osnovnih šolah smo imeli včasih "srbohrvaščino". Da smo znal stripe brat ?...

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodovina DOOMa

97325408_3101102973244200_9140529200116006912_n.thumb.jpg.9a727594ab0d47aa8d595d7da96c5ba3.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

OT. Tudi slovenci imamo svoje imenovanje, pa na vse kar je slovensko prav radi pozabljamo, da smo "COOOL", a ne?

Prvi zapisi menda iz leta 1466.

Tudi hrčki so se šele po osamosvojitvi jezikovno "poarhajili", da ne "ličijo" toliko na Srbščino.

Saj se spomnite v osnovnih šolah smo imeli včasih "srbohrvaščino". Da smo znal stripe brat ?...

Ja, saj naša imena mesecev prav lepo zvenijo., v vsakdanjem pogovoru jih pa ne uporabljamo.....Hrvaška so podobna, ampak nikakor, res nikakor si jih ne morem zapomniti.  

Glede srbohrvaščine........ne uganeš, na čigavih kolenih sem sedel, tam leta 68 do 70, ko mi je ta oseba brala v srbohrvaščini  ( njeno) poezijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, MARE 65 pravi:

Jaz sem pa mislil, da so engleži pojem kulture in dostojanstva...:hmm::slap:

Večino piz.....rij na bližnjem in daljnem vzhodu, ki jih svet neuspešno rešuje že vsaj 70 let, so zakuhali ravno Angleži. Tudi Rapalska pogodba, kjer so nam Lahi vzeli Primorsko in Istro, je nastala na njihovih mizah.

Sebi nikoli niso šli v škodo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MiNa pravi:

OT. Tudi slovenci imamo svoje imenovanje, pa na vse kar je slovensko prav radi pozabljamo, da smo "COOOL", a ne?

Prvi zapisi menda iz leta 1466.

Tudi hrčki so se šele po osamosvojitvi jezikovno "poarhajili", da ne "ličijo" toliko na Srbščino.

Saj se spomnite v osnovnih šolah smo imeli včasih "srbohrvaščino". Da smo znal stripe brat ?...

Zato pa fuzbaler Robert Prosinečki, ko je šel igrat v Beograd ni bil več Prosinečki ampak Decembarski :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Tedybear said:

Večino piz.....rij na bližnjem in daljnem vzhodu, ki jih svet neuspešno rešuje že vsaj 70 let, so zakuhali ravno Angleži. Tudi Rapalska pogodba, kjer so nam Lahi vzeli Primorsko in Istro, je nastala na njihovih mizah.

Sebi nikoli niso šli v škodo.

Ok, rapalska pogodba je bila dolgo nazaj, od takrat bi lahko marsi kaj popravili..... pa je nacionalizem grda beseda v Sloveniji, je treba bit multi kulti do vseh prijazni, vse vsem šenkat politikom se itak fučka....

Kaj pa potem po drugi svetovni vojni, kdo je takrat zajebal da Istra ni Slovenska? Kdo je leta 91 zajebal da ne poteka meja po vrhu savudrijskega hriba (najmanj) ? Lahko kazat na druge, kaj pa "naši" politiki ko raje lastne žepe polnijo kot pa da bi skrbeli za državo?

Spet so se hvalili z arbitražo, v kateri bi Slovenija več zgubila kot pa dobila ampak so to naši veleumi ki niso znali poslat Kahla domov ker je nesposoben, zajebali in hoteli prikazat arbitražni sporazum kot zmago za Slovenijo, kje so bili sedaj Angleži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!