Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Njega pa ne poznam :P

je pa 400.000 razlogov, da ga spoznaš :huh: 

s temi davčnimi forami še korono zmedeš :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

je pa 400.000 razlogov, da ga spoznaš :huh: 

s temi davčnimi forami še korono zmedeš :P 

Nimam kaj z njim delat... perem denar drugače kot on... ponavadi kar v pralnem stroju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez zihr ga ni ,je reku tip, ki je zaviral v hrib:P

100858333_3583006948382276_6619654134922477568_n.jpg.0e18f2fbb44ae1153b14a0c5bd86d783.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

čez zihr ga ni ,je reku tip, ki je zaviral v hrib:P

100858333_3583006948382276_6619654134922477568_n.jpg.0e18f2fbb44ae1153b14a0c5bd86d783.jpg

 

Tih bod, bojo uni geniji iz NIJZ to videli in bojo v bazenih predpisal maske in rokavice :naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Bmflar pravi:

Tih bod, bojo uni geniji iz NIJZ to videli in bojo v bazenih predpisal maske in rokavice :naughty:

seb si jih naj dajo na gobec, neprodušne :P

Matr se točno vidi, da jim bo sedaj marketing začel padat, ko je zadeva umirjena, pa zganjajo paniko. Sej lahko človek čaka drugi in tretji val v tišini in miru, ne pa najeda vsem okrog :P

Lej, uni k čakajo vesoljce so tih in čakajo.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2020 ob 22:07, BIF pravi:

Res toplo priporočam ogled filma predvsem samooklicanim akademikom....

Izjava dneva, vrhunska titula. Pametni, ko sto mater!
Če bi v šali povzel star pregovor ... Korona okoli nas, ne poseže v vsako vas. :naughty:

Bolj, kot film, katerega je omenil @BIF, vsem priporočam ogled filma IZBRUH iz leta 1995 v glavni vlogi z Dustin Hoffman-om in Cuba Gooding jr.
Vrhunski film, z izjemno igralsko zasedbo in napeto zgodbo. Res priporočam!
 

pred 1 uro, Bmflar pravi:

Na kolesarskih izletih ob petkih se najde marsikaj ....

Saj ta napis, ki ga ima na hrbtu ni načeloma nič novega, pač v slovenščini se "čudno" sliši.
Naši južni bratje to konstantno uporabljajo pri komunikaciji. Primer: po ulici su išli jedan čovek i žena.
Nisi tega nikoli slišal ? (Srbija, ČG, Bosna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kričač pravi:

Izjava dneva, vrhunska titula. Pametni, ko sto mater!
Če bi v šali povzel star pregovor ... Korona okoli nas, ne poseže v vsako vas. :naughty:

Bolj, kot film, katerega je omenil @BIF, vsem priporočam ogled filma IZBRUH iz leta 1995 v glavni vlogi z Dustin Hoffman-om in Cuba Gooding jr.
Vrhunski film, z izjemno igralsko zasedbo in napeto zgodbo. Res priporočam!
 

Saj ta napis, ki ga ima na hrbtu ni načeloma nič novega, pač v slovenščini se "čudno" sliši.
Naši južni bratje to konstantno uporabljajo pri komunikaciji. Primer: po ulici su išli jedan čovek i žena.
Nisi tega nikoli slišal ? (Srbija, ČG, Bosna)

jaja, ampak pri nas to zveni popolnoma drugače ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol the last ship ni v redu film? Samprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

a pol the last ship ni v redu film? Samprašam

Prve tri sezone so kar OK, četrta in peta pa skoraj negledljive ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bmflar pravi:

Prve tri sezone so kar OK, četrta in peta pa skoraj negledljive ....

Ja, manjka Đastin Hofman :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ker se pripravljam da vas obiscem v Sloveniji sem se lotil zbiranja informacij o prihodu:

- najprej sem Avstrijce pobaral ce se lahko peljem cez Avstrijo z motorjem, pa so mi samo odgovorili s standardnim mailom, dolgim 5 strani,  da je transport mogoč, ce me spustijo naprej v Slovenijo in z izpolnjenim obrazcem. Na omembo motorja niso rekli ne "ne" ne "da".

- od slovenske ambasade sem dobil uradno tole:

"Za slovenske državljane s stalnim ali začasnim bivališčem v Sloveniji je vstop v Slovenijo omogočen brez karantene. Če stalnega ali začasnega bivališča nimate v Sloveniji pa vas čaka 14 dnevna karantena na naslovu, ki bi ga prijavili na slovenski meji."

- na uradni strani slovenske vlade pa lahko preberem tole:

"Osebi, ki vstopa v Republiko Slovenijo in ima stalno ali začasno prebivališče v državah članicah EU ali drugih državah schengenskega območja, ki niso na seznamu seznam držav, iz katerih osebe vstopajo v Republiko Slovenijo, se zaradi morebitne okužbe z virusom SARS-CoV-2 odredi karantena za obdobje 14 dni. To pa ne velja za državljane Republike Slovenije, ne glede na bivališče."

- znanki, ki je poklicala na policijo, da bi rada obiskala očeta, pa je "prijazni" policist povedal, da ga ne more obiskati, lahko pa pride na njegov pogreb ?

Hahahaha, ? ocitno bom k Schrödigerjeva macka, hkrati v karanteni in hkrati ne:

index.jpg.1d8131f40ab245704f054f3f078f492a.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski državljan nima problema. Ce ne si pa hotel rezerviraj :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pof.. boni in ....

https://www.24ur.com/novice/korona/cene-namestitev-ki-bi-jih-placali-z-boni-tudi-za-tretjino-visje-od-rednih-cen.html

Citiraj

V apartmaju Amy v Podčetrtku, denimo, so stranki najprej ponudili ceno 60 evrov na noč, potem ko je vprašala, ali bo lahko plačala z bonom, je cena znašala 100 evrov na noč. Lastnik apartmaja se brani, da ga je stranka narobe razumela.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba not prnest minus, k Mecka je na lizing, pa coln tud.✌️

Pa zdej, k mamo tolk mal okuzenih bi lahko tocn vedl kje sta se nova dva danes okuzila? Pa mal po prstih usekat, zakaj ne ubogajo recimo? Al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Treba not prnest minus, k Mecka je na lizing, pa coln tud.✌️

Pa zdej, k mamo tolk mal okuzenih bi lahko tocn vedl kje sta se nova dva danes okuzila? Pa mal po prstih usekat, zakaj ne ubogajo recimo? Al kako?

Ja, to sem se danes spraševal, zakaj ne objavijo lokacije obeh "smučarjev", ki sta smučala očitno na vodi na Hrvaškem :)

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla že dolgo se ni oglasila...

Verjetno?

https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/psi-izurjeni-za-odkrivanje-covida-19-bi-lahko-pregledali-250-ljudi-na-uro/524713

Citiraj

Posebej medicinsko izurjeni psi so bili v preteklosti že uspešni pri odkrivanju malarije in določenih oblikah raka. Zdaj pa so se znašli pred novim izzivom: znanstveniki jih bodo poskusili izuriti, da bi zaznali vonj bolezni pri bolnikih, predvsem pri tistih, ki ne kažejo znakov bolezni.

moj takoj zazna poštarja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, da je.
Psa se da to hitro naučit. 
Če raka  zavohajo prej, preden ga medicinci lahko s svojimi metodami odkrijejo. 
Sam pri nas je zakonodaja tako butasta, da se ne da priti do vzorcev tkiva, da bi psa lahko kaj takega naučil. 

Zato, ker farmacija in vsi ostali standardni lobisti in posredniki nimajo nič od tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snečer pravi:

Meni še vedno niso jasni ti "strokovnjaki" iz vlade. Bon je namreč potrebno porabit v enem kosu. In samo nočitev z zajtrkom. Ok, štekam, da bomo na kosilo in večerjo šli z lastnim denarjem, ni panike. 

A če želijo da porabimo čim več denarja, naj mi pustijo da bon koristim v večih delih. Recimo, če grem 2 vikenda z enim bonom, pomeni, da bom moral še 2x jesti kosilo in večerjo, posledično bom za en bon pustil več denarja. 2x bom nekje, sladoled, kava, ipd. Zapravil več denarja, kot če ga koristim v celem kosu.

Sam očitno so res taki strokovnjaki, da ne znajo seštet 1+1. 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Meni še vedno niso jasni ti "strokovnjaki" iz vlade. Bon je namreč potrebno porabit v enem kosu. In samo nočitev z zajtrkom. Ok, štekam, da bomo na kosilo in večerjo šli z lastnim denarjem, ni panike. 

js pa ne štekam .. kaj pa apartmaji brez zajtrka ? 

to so samo za hotele napisali in še to za tiste, katere prste imajo nov politiki ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

js pa ne štekam .. kaj pa apartmaji brez zajtrka ? 

to so samo za hotele napisali in še to za tiste, katere prste imajo nov politiki ;) 

če sem prav razumel, lahko tudi app brez zajtrka? Samo kosila in večerje ne moreš bukirat? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, nejc74 pravi:

evo ker se pripravljam da vas obiscem v Sloveniji sem se lotil zbiranja informacij o prihodu:

- najprej sem Avstrijce pobaral ce se lahko peljem cez Avstrijo z motorjem, pa so mi samo odgovorili s standardnim mailom, dolgim 5 strani,  da je transport mogoč, ce me spustijo naprej v Slovenijo in z izpolnjenim obrazcem. Na omembo motorja niso rekli ne "ne" ne "da".

- od slovenske ambasade sem dobil uradno tole:

"Za slovenske državljane s stalnim ali začasnim bivališčem v Sloveniji je vstop v Slovenijo omogočen brez karantene. Če stalnega ali začasnega bivališča nimate v Sloveniji pa vas čaka 14 dnevna karantena na naslovu, ki bi ga prijavili na slovenski meji."

- na uradni strani slovenske vlade pa lahko preberem tole:

"Osebi, ki vstopa v Republiko Slovenijo in ima stalno ali začasno prebivališče v državah članicah EU ali drugih državah schengenskega območja, ki niso na seznamu seznam držav, iz katerih osebe vstopajo v Republiko Slovenijo, se zaradi morebitne okužbe z virusom SARS-CoV-2 odredi karantena za obdobje 14 dni. To pa ne velja za državljane Republike Slovenije, ne glede na bivališče."

- znanki, ki je poklicala na policijo, da bi rada obiskala očeta, pa je "prijazni" policist povedal, da ga ne more obiskati, lahko pa pride na njegov pogreb ?

Hahahaha, ? ocitno bom k Schrödigerjeva macka, hkrati v karanteni in hkrati ne:

index.jpg.1d8131f40ab245704f054f3f078f492a.jpg

 

E jebi ga sad stari...pa nije slovenija švajcarska...:slap:

pred 39 minutami, motozajebant pravi:

če sem prav razumel, lahko tudi app brez zajtrka? Samo kosila in večerje ne moreš bukirat? 

Kaj rabiš tu razumet, važno, da podpiraš slovenski turizem, da te ne spluvajo že na motosvetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MARE 65 pravi:

E jebi ga sad stari...pa nije slovenija švajcarska...:slap:

Kaj rabiš tu razumet, važno, da podpiraš slovenski turizem, da te ne spluvajo že na motosvetu...

Vsebino bonov je potrebno razumeti, da ne bo potem človek presenečen, ko bo treba doplačat malo morje denarja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, motozajebant pravi:

če sem prav razumel, lahko tudi app brez zajtrka? Samo kosila in večerje ne moreš bukirat? 

saj zato se pa men malo butasto zdi, saj turistične kmetije imajo turizem tudi samo z kosilami in večerjami, pa brez spanja ;) ... njim torej ne moremo nič dati razen iz svojega žepa .. kar bom v vsakem primeru storil, saj odpadejo razni Bledi, Bohinji, Portoroži, Pirani in ostali, ki so nas imeli že prej za nadležne goste ;) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so rekli, da bos vec stvari lahko bukiral, ne sam hotel z zajtrkom. Pa zabical, da nimajo kej cen dvigovat v primeru bona. To so res pozresni pacienti. 

Drgac pa ja, pust me veckrat it za bon nekam, bojo dopolnilne turisticne dejavnosti mele vec od tega.... Ni turizem sam klinceva postla pa jajc na oko..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri teh scenah bo še najbolje, da se nategne državo in pohlepne gostince tako da pomagaš kolegu s to dejavnostjo...in on tebi :)

sicer drugorazredni turisti, kar smo že itak domači turisti...

in pol se čudijo

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!