Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Včeraj me je medicinska sestra moje zobozdravnica poklicala, da imam uro pri njej nasledniji petek dopoldne in danes sem dobil še SMS z enako vsebino.   :worship:

V telefonskem klicu mi je bilo tudi rečeno naj pridem zdrav, pri kakršnih koli znakih prehlada ali kakšne "podobne bolezni" pa naj ne prihajam in naj jo o tem s telefonskim klicom obvestim.   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, RobiRoberto pravi:

Včeraj me je medicinska sestra moje zobozdravnica poklicala, da imam uro pri njej nasledniji petek dopoldne in danes sem dobil še SMS z enako vsebino.   :worship:

V telefonskem klicu mi je bilo tudi rečeno naj pridem zdrav, pri kakršnih koli znakih prehlada ali kakšne "podobne bolezni" pa naj ne prihajam in naj jo o tem s telefonskim klicom obvestim.   :worship:

tak protokol majo več al manj povsod,v celem zdravstvu, tut moja kliče paciente dan prej in preverja stanje (beri zdravje/počutje)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Xebec pravi:

jutr bo zih v PO kdo pozitiven... pomoje bo golaž okužen :sleep2:

neki malega pozitivnega v življenju pa le pokaži ... :D

skratka .. bodi pozitiven :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem imel "ure", ampak poklicala me je zato, ker mi je zadnji obisk "po uri" odpadel zaradi virusa, in sedaj so zopet začeli "obratovati" ...    :worship:   /   :worship:   /   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Srchica pravi:

Recimo, da je prava tema ? A kdo ve kako je s Črno goro? A je karantena k pridš nazaj al ne? 

se iz dneva v dan spreminja ;) ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Xebec pravi:

Sj Donny ma 2 miljona doz cepiva. Melanija mu ta lev nipl pokaže pa smo usi cepleni :fredyjecar:

vsem bo dala žluk iz taleuga niplna :huh:

samo dva miljona nas je :P

p.s.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/ne-le-delavci-tudi-mejni-policisti-ne-vedo-natancno-kdo-mora-v-karanteno-in-kdo-ne.html

 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

tist silikon kr ti cuzaj :whistle:

v merkurju dobim bolj frišnga :lol1:

 

mja, zato sm pa za letos vse bolj al manj skenslal...na B500 se mogoče zapelem avgusta, pa do pakle ene 20x. bo mene na meji jebal en Melkijad, k ne ve al ga srat al scat tiši :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Xebec pravi:

mja, zato sm pa za letos vse bolj al manj skenslal...

saj smo mi tut vse skenslal za letos :(

lan 10.6-.2019 smo štartali proti  Litvi 

Fotografija osebe Milan S Maus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

se iz dneva v dan spreminja ;) ...

 

isto je s Srbijo, vsaj tak pravi Kruci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Srchica pravi:

Recimo, da je prava tema ? A kdo ve kako je s Črno goro? A je karantena k pridš nazaj al ne? 

Pomoje da ne, sej prids itk iz hrvaske nazaj.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse te teorije zarote, pa to.

Ravno v začetku korona virusa je bila ukinjena tema Prvošte si enu dobro kafe. Potem je šlo vse skupaj samo še navzdol.

 

Nekaj je v ozadju, 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod črto v deželi Jebo Lud Zbunjenjog... Par novih na firmi, pa 1,6 miljona je šlo za maske. Aja, pa ena bedasta donacija, da bodo nekateri na firmi lažje spal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boste vedli kdaj šefu reč NE!!!

104289553_874930762993442_3649690146300941129_n.thumb.jpg.65abeeab3cd3779baa2aad27b1872560.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

Zgleda, da bodo spet zaostrili, ker imamo "pametne"

Yp, izgleda da ga bomo naj .... V trgovinah noben več maske, odprti vsem k stara ku..a

Nea gre tako !

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Bmflar pravi:

Yp, izgleda da ga bomo naj .... V trgovinah noben več maske, odprti vsem k stara ku..a

Nea gre tako !

Kot da je čez noč izginil...ja

Sedaj dobivamo uvoženega, južno verzijo. Ne vem, kaj se čaka, naj "jug" zaplombira, sploh prihod iz teh nehigieničnih držav, ker zadeva razsaja.

Sicer bo jesenska jadranka ogrožena :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delat dramo kot Beovička...zgleda da ji rejting pada.

S korono se bomo moral naučit živet. Do okužb bo prihajalo. Nadzor na meji bi res lahko bil boljši, ampak ne ktero tablico maš, ampak od kje prihajaš. Vsekakor je še vedno dobrodošlo razkuževanje rok, nedotikanje sluznice, zadrževanje/žuranje s klapo na primerni distanci.

In potem, ko pride do nekih okužb, je potrebna sledljivost, sledimo (online) praktično vsemu, komplet prehrani, mesu, mesnim izdelkom, pa faking človeku ki je ali je potencialno okužen ne zmoremo. Kdo se tu dela norca se vprašam?

1. Maš 1 okužbo  (ali 5)

2. izslediš vse kontakte in testiraš, okužene spet slediš in obvezno vsi v karanteno, preventivno tudi vse kotakte v karanteno

3. rigirozno spet nadziraš domove ostarelih in bolnišnice

Simpl

Lah pa spet vse zapreš, vključno z občinami...(sam si butl, ker zjebeš ostali lajf)

Nihče od nas ni počvekal, kok folka je zgubilo sužbe, kok folka je zgubilo 50 ali več % prometa v dveh mesecih in se še nedaljuje, kok folka ni prišl na vrsto pri nekaterih obolenjih in je sedaj situacija prekleto slabša. Pa si ne zmišljujem, govorim iz prve roke recimo za raka na črevesju. itd.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Nihče od nas ni počvekal, kok folka je zgubilo sužbe, kok folka je zgubilo 50 ali več % prometa v dveh mesecih in se še nedaljuje, 

sem bil doma od 12 marca... mnogo mlajši sodelavec je delal ..če nebi en gor v pisarni klofal nekih močno količinskih nalogov ki jih ponavadi moj oddelek bi bil v istem obdobju nekje na 107% lanskega prometa..tako pa 1,7% pod lanskim.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!