Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 2 urami, maus pravi:

jah .. lej .. eni si na podlagi mnenj motorističnih strokovnjakov iz motosveta kupujejo motorje, pnevmatike,, čeprav se dolgo ve, da je samo ena resnica in sicer:

motor: ninja zx10rr

pnevmatike: Continental

in to je to :P

sicer pa .. nekonsistentne izjave uradnih inštitucij .. zadnja je, da te ne morejo kaznovati, če nimaš maske v zaprtem prostoru ... prav zanima me, kok kazni so plačevale trgovine in lokali, ko gostje niso imeli mask :huh:

https://www.24ur.com/novice/korona/varuh-neuporabe-zascitnih-mask-ni-mogoce-sankcionirati.html

 

MS priporoča Mitas, večina jih tu vozi Mitaske.

Pri izbiri motorja pa si na pravi znamki, izbira modela je individualizacija :)

Continental sem malo skeptičen, mi je zadnjič na peciklu nova zračnica conti poknila iz notranje strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

 

sicer pa .. nekonsistentne izjave uradnih inštitucij .. zadnja je, da te ne morejo kaznovati, če nimaš maske v zaprtem prostoru ... prav zanima me, kok kazni so plačevale trgovine in lokali, ko gostje niso imeli mask :huh:

https://www.24ur.com/novice/korona/varuh-neuporabe-zascitnih-mask-ni-mogoce-sankcionirati.html

 

...jah saj veš kako je zdaj....trenutne razmere so tudi priložnost, da se naplavi neke "urade", ki so sami sebi namen.

Obešajo se na to, da pač ni bila ponovno razglašena epidemija in da pač maske...bla bla bla...

To je zdaj samo povod, da se bodo našli razni frajerji z luknjami v bučah in zmanjšanim libidom, ki bodo maltretirali trgovke v Lidlu, da njih pač nihče ne more prisilit, da nosijo maske...in podobne zgodbe. Maske se nosijo iz popolnoma drugih razlogov...ampak mnogim to ni jasno...še vedno, kot bereš....

To je tako kot bi nas napadli Madžari...ropali, požigali in posiljevali bi po Prekmurju...naša vojska pa pač ne bi streljala, ker je nekdo pozabil uradno razglasit vojno.....zdrava pamet pa na paši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

kdo je celo pomlad jamral nad turisti smućarji ... tvoj prijatu @Snečer

ti si jamral nad Italjani, ki so lahko prihajali v Slovenijo ... mi pa še iz občine nismo mogli brez razloga 

 

to je bistvo vsega ;) 

a na Hrvaškem si zaprt v apartmaju :?  ... mislim, da se voziš okoli ...

perutničk ni na Vikiju ampak v Žusterni ... 

Ko vam zmanjka argumentov pa začnete malo okoli bistva ...

Res me boli đolo za hrvaški turizem, čeprav grem rad tja ... itak majo najlepše plaže na ceumu svetu in bližnji okolici ... vsak naj si pa mnenje ustvari sam ... sem tudi sam najlepši, je pa seveda stvar okusa tistega ki presoja o tej moji resnično lepi faci in teleščku :huh: 

Smučarji so prinesli virus v Slovenijo in poharali po zdr. ustanovah, vrtcih in domovih za ostarele...

Na smučariji, če ni turna, ne moreš biti asocialen in ne imeti stika.

Bosna, Srbija, Mne itd. zakaj ne vabijo? ker je svinjarija tam že brez korone. Hodil 10 let v Srbijo in opazoval higienske navade, katastrofa, ni čudno, da se corona sedaj tako širi. (ne govorim samo o osebni higieni, tudi o kupih smeteh in navadah...).

V sosednji hiši (doma) imajo šipc.. pride po ulici, štrcne čik po tleh. Smo jim lepo pometli in pred vrata. Gre od doma, v lape čokoladico ali kaj drugega v embalaži, kar fu... po tleh po ulici. 

Ne pričakovat pri takih osebno higieno, kihanje, kašljanje itd., da bo na nekem anti korona nivoju.

Na Hrvaškem, če greš v kakšno asocialno okolje, je tveganje praktično minimalno.

K Vikiju in v lokal pa raje ne grem, se mi zdi bolj tvegano za okužbo kot asocialen dopust na Hrvaškem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

:hmm:

prijateljica deli nasvete svojim prijateljem na zasebno .. jaz bom pa kar javno .. pa tut če me zaprejo :huh: 

Fotografija osebe Martina Belec.

 

....to je zato, ker so ga čipirali, ko so mu jemali bris...potem pa so ga preprogramirali...pa 5G je kriv....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija beleži zlo povečano število okužb, tako da se spet pišejo zapiranju določenih regij. Pa nč ne jočejo, da je balkan kriv.

Mrtvih sicer malo. Cca 5 na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

....akme...lipo san reka....sezona nam bolja nego lani....

...saj, če pogledaš apartmaje na Bookingu, ne dobiš skoraj nič prostega sedaj na Hrvaškem.

...veselje za viruse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj jih je na črno, več uradno, ker vsi rabijo račune :P Paklenica Starigrad Seline, tak od oka ocenjujem da je nekje med 50-70% napram prejšnjim letom, ko ni bilo šanse dobit za prespat, pa sem sred sezone spal marsikje bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

včeraj sem bil "tam" blizu na Pelješcu, plaža Divna, ni bilo parkinga, kamp na oko kar nabit... veliko slo reg. 

smo kar spiz.. na drugo neobljudeno, a vedno mam neko smolo, tokrat mlada hrvatica, ki je metala kamenje v kopalce (no, ko je fotr videl, je vidla kak roka pade) 

v glavnem, viganj in take lokacije, tu ne bo upada, so specifika, za poznavalce, stalni gostje itd. tam pa surfarski resort, ko film Beach, tam bo vedno čudna raja

to je isto ko smučanje, čez dan na vodi, zvečer na flaši :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

...saj, če pogledaš apartmaje na Bookingu, ne dobiš skoraj nič prostega sedaj na Hrvaškem.

...veselje za viruse :)

maš narobe filter nastavljen, daj od najvišje cene navzdol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

Manj jih je na črno, več uradno, ker vsi rabijo račune :P Paklenica Starigrad Seline, tak od oka ocenjujem da je nekje med 50-70% napram prejšnjim letom, ko ni bilo šanse dobit za prespat, pa sem sred sezone spal marsikje bp.

Tam ni ravno zanimivo, bolje je naprej Nin ali Vir, pa potem naprej dol od Zadra...tam pod tistim Velebitom mi je nekaj turobno, ne vem zakaj...

pred 13 minutami, Snečer pravi:

maš narobe filter nastavljen, daj od najvišje cene navzdol

sem samo po karti gledal, najvišje cene se še tu pa tam dobi kaj, ostalo je vse zasedeno...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Tam ni ravno zanimivo, bolje je naprej Nin ali Vir, pa potem naprej dol od Zadra...tam pod tistim Velebitom mi je nekaj turobno, ne vem zakaj...

sem samo po karti gledal, najvišje cene se še tu pa tam dobi kaj, ostalo je vse zasedeno...

zato pa majo preko 1000km plaže, da najdeš svoj prostorček pod soncem. Če verjameš al ne sem jaz tule prvič uradno na dopustu, pustimo moped vikende.

pred eno uro, Snečer pravi:

včeraj sem bil "tam" blizu na Pelješcu, plaža Divna, ni bilo parkinga, kamp na oko kar nabit... veliko slo reg. 

smo kar spiz.. na drugo neobljudeno, a vedno mam neko smolo, tokrat mlada hrvatica, ki je metala kamenje v kopalce (no, ko je fotr videl, je vidla kak roka pade) 

v glavnem, viganj in take lokacije, tu ne bo upada, so specifika, za poznavalce, stalni gostje itd. tam pa surfarski resort, ko film Beach, tam bo vedno čudna raja

to je isto ko smučanje, čez dan na vodi, zvečer na flaši :)

 

nabilo se je nekje zadnje 2-3 tedne. Opažam pa da Italijanov ni. Mogoče se zadržujejo bolj v Istri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

in pripis:

Vse ki grejo v Hrastnik v 14dnevno karanteno, nujno, je nevarno, številke tako kažejo. Ma občino Hrastnik kr zaprt, bo najbolj varno :P

kaj pa ti iz hrastnika?? a oni pa kamor hočejo?

pred 11 urami, maus pravi:

sicer pa .. nekonsistentne izjave uradnih inštitucij .. zadnja je, da te ne morejo kaznovati, če nimaš maske v zaprtem prostoru ... prav zanima me, kok kazni so plačevale trgovine in lokali, ko gostje niso imeli mask :huh:

https://www.24ur.com/novice/korona/varuh-neuporabe-zascitnih-mask-ni-mogoce-sankcionirati.html

načeloma niso plačali nič , če so ob nenošenju strank upoštevali navodila o kvadraturi in max številu ljudi v prostoru..

maske so zaradi trgovin , kjer težko preprečiš srečevanje kupcev na min 1,5m.

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

Jooj Beovička pa ma globoke..

En dan nazaj Logarjeva:

Screenshot_20200727-160441.png

vsi ti dohtarji pa nijz in ostali povezani z medicinsko stroko naj nehajo misliti in začnejo pametno ukrepati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva zdej? Kaj je ta video iz Trumplanda? Kaj zdej zdravila za malarijo delajo al ne delajo? Sicer malarija ni virus, tako da... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, smasher pravi:

Kva zdej? Kaj je ta video iz Trumplanda? Kaj zdej zdravila za malarijo delajo al ne delajo? Sicer malarija ni virus, tako da... 

Ne bi vedu. Zanimivo se mi zdi, kaj se dogaja. Ker eni tako drugi pa tako. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!