Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1000e in 1000e vikendašev je že dva meseca za vikende na Hrvaškem..in zdaj Beovička izzumi "spontane" okužbe?

Ma tok glup pa nism..nj se kar sami igrajo s podatki, pa jih prilagajajo kokr jim paše, vse bolj se mi ta NIJZ zdi podoben fami trum turistv na obali, Vipavski dolini in Bledu. (na dveh koncih sem takrat bil, pa ni bilo nikogar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

število okuženih je tako, kot je bil koncert Modrijanov v stožicah :hmm:povprečna starost umrlih pa tudi kot povprečna starost ljudi na koncertu :hmm:

slab PR imajo Modrijani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snečer pravi:

to so kvalitetni gostje, verjetno le v Dubrovnik

če ni fake news

 

Američani s pasošem s Kajmanskih otokov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti korono, sam po žurkah se vlači :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem po radiu1 slišal, da mamo hud porast okužb. 

Kar polovica se jih okuži v službi.

Prosm, ne hodte u službo :P

 

 

o hudo nevarni Hrvaški pa ne bev ne mev

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

o hudo nevarni Hrvaški pa ne bev ne mev

 

Zadnjih nekaj strani imaš to "razloženo" .

Prikrivanje podatkov zaradi nekih višjih političnih ciljev in osebnih interesov (ritolizništva) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Pravkar sem po radiu1 slišal, da mamo hud porast okužb. 

Kar polovica se jih okuži v službi.

Prosm, ne hodte u službo :P

o hudo nevarni Hrvaški pa ne bev ne mev

Večje kozlarije kot je to še nisem slišal. Kako se lahkov v službi okuži samo 1 delavec?!? Od koga za vraga, samega sebe?!? Očitno gre za "brezmadežne" okužbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Codeine pravi:

Večje kozlarije kot je to še nisem slišal. Kako se lahkov v službi okuži samo 1 delavec?!? Od koga za vraga, samega sebe?!? Očitno gre za "brezmadežne" okužbe.

Mogoče je bil pa v Medžugorju?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Codeine pravi:

Večje kozlarije kot je to še nisem slišal. Kako se lahkov v službi okuži samo 1 delavec?!? Od koga za vraga, samega sebe?!? Očitno gre za "brezmadežne" okužbe.

al pa s Hrvaške :D

 

pred 16 minutami, franc pravi:

Zadnjih nekaj strani imaš to "razloženo" .

Prikrivanje podatkov zaradi nekih višjih političnih ciljev in osebnih interesov (ritolizništva) .

lp

a neb tut naši mal prikrivali? Skrajni čas, da se kaj naučijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa ne zmišljujem si

https://siol.net/novice/slovenija/v-sredo-24-novih-okuzb-530992

Polovica okužb je v podjetjih

50 odstotkov vseh sredinih in torkovih okužb je v delovnih organizacijah, je dejala namestnica vladnega govorca za covid-19 Špela Horjak. Pozvala je k spoštovanju samozaščitnih ukrepov za preprečevanje nadaljnjega širjenja virusa tako v zasebnem življenju kot tudi v službi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno samo prikrivanje, kamorkol pogledam

https://siol.net/novice/slovenija/kako-so-pripravljeni-socialni-in-zdravstveni-zavodi-531008

k mi točno vemo da nam Hrvati virus pošiljajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

eno samo prikrivanje, kamorkol pogledam

https://siol.net/novice/slovenija/kako-so-pripravljeni-socialni-in-zdravstveni-zavodi-531008

k mi točno vemo da nam Hrvati virus pošiljajo :P

 

....kaj se toliko sprenevedaš...

Seveda se v največji meri prinaša okužba iz Hrvaške. Prva runda "nestrpnežev" se je že vrnila + inkubacijska doba+prenos+nova inkubacija pri novo okuženih pri nas in imaš rezultate....

....in tega bo vedno več...

Kot sem že napisal in se do sedaj nisem zmotil....Hrvatom denar...nam pa okužbe, stroške zdravljenja in težave v gospodarstvu.....zaradi tepcev, ki si morajo nujno jajca posolit v hrvaškem morju. Za to ni treba bit nuklearni fizik. Izvori okužb pa se prikrivajo iz istih razlogov zaradi katerih meja s hrvati ni zaprta.

Enako je bilo s smučarji...razlika je samo v tem, da nihče od politikov nima nepremičnine v Dolomitih...zato so meje zaprli.

...lahko ti goniš sarkazem o hrvatih o kolikor hočeš...takšna so dejstva...samo tebi ne pašejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ti iščeš teorije zarote. :D

Nekje tule je zapisano, da je potrebno vlado ubogat in ji zaupat. Al sam kadar paše?

Jaz vsaj priznam, da se mi vse skup jebe.

A dj, mejo so zaprli? Samo našim so prepovedal turizem, ostali smo normalno hodili delat v Italijo, K sreči korona ve, kaj je službena pot, kaj pa turizem :P

Hrvati so pa svine a ne, pa vsi k jajca močjo v Hrvaško morje,

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smešno mi je, kako je nekaterim samo Hrvaška problem, brez pogledati širše slike. Če že je problem odprtost meja povsod, če že, je problem gibanje ljudi. Kar pa je normalno, a naj bomo še 5 let zaprti v kleti?

Italija beleži hud porast okužb? Verjetno tudi njih jebejo turisti, ki so se namakal v Jadranu, pa pol pride korona čez celo morje s Hrvaške do njih :P

In če smo že pošteni, prve okužbe drugega vala so se k nam prinesle iz drugih bivših bratskih republik.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Kar pa je normalno, a naj bomo še 5 let zaprti v kleti?

enim ne bi škodl :P  

pa še drugi bi bolje živeli :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, maus pravi:

enim ne bi škodl :P  

pa še drugi bi bolje živeli :lol1: 

še dva petka nama ostaneta, si ti prepričan, da bi raje bil doma? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

Smešno mi je, kako je nekaterim samo Hrvaška problem, brez pogledati širše slike. Če že je problem odprtost meja povsod, če že, je problem gibanje ljudi. Kar pa je normalno, a naj bomo še 5 let zaprti v kleti?

Italija beleži hud porast okužb? Verjetno tudi njih jebejo turisti, ki so se namakal v Jadranu, pa pol pride korona čez celo morje s Hrvaške do njih :P

In če smo že pošteni, prve okužbe drugega vala so se k nam prinesle iz drugih bivših bratskih republik.

 

...seveda je problem hrvaška. Koliko pa jih hodi na dopust v Avstrijo, Italijo ali pa na Madžarsko....in koliko na Hrvaško?

Ve se kam čreda hodi na pašo in kaj od tam prinaša....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

...seveda je problem hrvaška. Koliko pa jih hodi na dopust v Avstrijo, Italijo ali pa na Madžarsko....in koliko na Hrvaško?

Ve se kam čreda hodi na pašo in kaj od tam prinaša....

vseeno me čudijo nizke številke, če je ndh tako kužna, po prvi rundi za konec šole bi sedaj slovenija že morala poknit

je pa dejstvo,bolj se odpremo,več bo packarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!