Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

pa 3 majo na gospodarskem ministrstvu, pa še kak se bi našel. Zihr so žurali na polno :D

 

....to je posledica, ko puhoglavci obiščejo svoje morske haciende in si dajo duška na večernih zabavah....

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, dr.looney pravi:

Letošnji dopust je eden boljših v mojem življenju. Odkrivam lepote Slovenije , čeprav jo dobro poznam. Pokljuka, Bled, Bohinj, Planica tega se pred korono ni dalo obiskat normalno. Sedaj lahko človek zadiha in se naužije teh biserov v vsej njihovi lepoti in miru. Tudi korona ukrepi tega užitka ne zmanjsajo. 

Ko ti življenje da limone si je treba narediti limonado ne pa se kislo držati .

Večina Slovencev ne zna\noče cenit domače kvalitete. Prisega na tuje stvari in odaljene kraje, da lahko potem v "gostilni"...Slovenija je res razgibana in lepa dežela.

Ljudje v Slo so prijazni. Turizem in kulinarika sta vrhunska. Sam že leta hodim po Sloveniji in sem zadovoljen. Sem bil letos v kempu Menina, prijaznost urejenost, sproščenost delavcev tam nora. V Podčetrtek grem še za par dni. Hodim že 15 let tja. Same pohvale! Veliko je krajev kar bi lahko našteval...hribi, morje, jezera, kolesarstvo, sankanje... ni da ni.

Sam je pa zajebano, ko te sosed vpraša, kje si pa ti bil, pa morš rečt "na Pohorju" on se pa hvali, da je bil v Dubrovniku, čeprav se pri sebi zaveda, da bi bil tudi on raje doma.

Žal tega Korona ne bo spremenila, potreben je klik v glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIF pravi:

Hrvaški Corona terorizem (turizem)....  

...šmrk na plažo...par krat kihnit in zahraklat v gužvi...."vilkomen in kroacija"...land of free corona virus spreading...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/iz-splitske-bolnice-pobjegao-pacijent-zarazen-koronavirusom-nije-daleko-dospio-15011365

Je pa vseeno "zanimivo", na Hrvaškem je sedaj okoli 750.000 turistov, zdaj je špica vikend...

Pa to bo bergamo pič... dim..., ko vsi ti pridejo nazaj in raztresejo okoli...

Oziroma bi že morali, saj se je začelo konec junija.

Nekaj tu ne štima s tem virusom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Večina Slovencev ne zna\noče cenit domače kvalitete. Prisega na tuje stvari in odaljene kraje, da lahko potem v "gostilni"...Slovenija je res razgibana in lepa dežela.

Ljudje v Slo so prijazni. Turizem in kulinarika sta vrhunska. Sam že leta hodim po Sloveniji in sem zadovoljen. Sem bil letos v kempu Menina, prijaznost urejenost, sproščenost delavcev tam nora. V Podčetrtek grem še za par dni. Hodim že 15 let tja. Same pohvale! Veliko je krajev kar bi lahko našteval...hribi, morje, jezera, kolesarstvo, sankanje... ni da ni.

Sam je pa zajebano, ko te sosed vpraša, kje si pa ti bil, pa morš rečt "na Pohorju" on se pa hvali, da je bil v Dubrovniku, čeprav se pri sebi zaveda, da bi bil tudi on raje doma.

Žal tega Korona ne bo spremenila, potreben je klik v glavi.

Kar se tiče morja, kvalitete v Sloveniji nimamo. Hrvaška ni nek oddaljen kraj, 6-7 ur in si v Dubrovniku.

Kulinarika mi v času corone dol visi, raje je doma, pa še sigurno je, da si kateri ni z roko potegnil po čem, preden je zrezek obrnil :) (malo potencirano a tako je).

Kar se ostalih destinacij tiče, reke (Kolpa), hribi itd., imamo lepo deželo, ampak ne za več kot nočite, dve.

Pohorje (npr. Rogla) je Mcdonalds, uničili naravo, masovni turizem (tudi sedaj v koroni), zaradi tistega stolpa folk gor dere, da peče. Za vikende moraš imeti srečo, da dobiš sploh parking.

Ne moreš ti čez noč spremenit deci in ljudi, ki se radi sončijo in imajo radi morje, da bodo začeli po vročini kolesarit, se špilat pohodnike med klopi ali gužvati v kakšnem slo biseru in se ponižati na bone :)

Kamp menina? videl slike, lepo, a v kamp me v tem obdobju ne dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Kar se tiče morja, kvalitete v Sloveniji nimamo. Hrvaška ni nek oddaljen kraj, 6-7 ur in si v Dubrovniku.

Kulinarika mi v času corone dol visi, raje je doma, pa še sigurno je, da si kateri ni z roko potegnil po čem, preden je zrezek obrnil :) (malo potencirano a tako je).

Kar se ostalih destinacij tiče, reke (Kolpa), hribi itd., imamo lepo deželo, ampak ne za več kot nočite, dve.

Pohorje (npr. Rogla) je Mcdonalds, uničili naravo, masovni turizem (tudi sedaj v koroni), zaradi tistega stolpa folk gor dere, da peče. Za vikende moraš imeti srečo, da dobiš sploh parking.

Ne moreš ti čez noč spremenit deci in ljudi, ki se radi sončijo in imajo radi morje, da bodo začeli po vročini kolesarit, se špilat pohodnike med klopi ali gužvati v kakšnem slo biseru in se ponižati na bone :)

Kamp menina? videl slike, lepo, a v kamp me v tem obdobju ne dobiš...

Ja sej tko je. Če v vsaki stvari vidiš samo negativne stvari ti tudi v hotelu z 10* ne more biti lepo.

 

Glede korone me pa nihče ne more preppričat, da je tako nevarna. Nekaj je kolkiko je okuženih, drugo pa je koliko jih umre. Kar se zadnje postavke tiče je precej stvari mnogo bolj smrtonosnih kot tale virus. Pa za nobeno stvar še ni bilo take propagande kot je za tale virus.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...npr., sedaj v teh vročih dnevih, si ne moreš predstavljat kako je lepo ob eni navadni reki...brez gužve, imaš senco, hladno vodo...cel dan si kot v raju. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

...npr., sedaj v teh vročih dnevih, si ne moreš predstavljat kako je lepo ob eni navadni reki...brez gužve, imaš senco, hladno vodo...cel dan si kot v raju. 

Maš čist prov... popoldne se dobimo na Sori, kakšno pivce, mal čipsa za vzdrževanje maščobe, otokom ribiško mrežo, pa mislimo vsi da smo "na morju". :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo, da vam to sede. Se z folkom, ki hodi na Hrvasko se nehate obremenjevati, pa bo super. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Snečer pravi:

Kar se tiče morja, kvalitete v Sloveniji nimamo. Hrvaška ni nek oddaljen kraj, 6-7 ur in si v Dubrovniku.

Kulinarika mi v času corone dol visi, raje je doma, pa še sigurno je, da si kateri ni z roko potegnil po čem, preden je zrezek obrnil :) (malo potencirano a tako je).

Kar se ostalih destinacij tiče, reke (Kolpa), hribi itd., imamo lepo deželo, ampak ne za več kot nočite, dve.

Pohorje (npr. Rogla) je Mcdonalds, uničili naravo, masovni turizem (tudi sedaj v koroni), zaradi tistega stolpa folk gor dere, da peče. Za vikende moraš imeti srečo, da dobiš sploh parking.

Ne moreš ti čez noč spremenit deci in ljudi, ki se radi sončijo in imajo radi morje, da bodo začeli po vročini kolesarit, se špilat pohodnike med klopi ali gužvati v kakšnem slo biseru in se ponižati na bone :)

Kamp menina? videl slike, lepo, a v kamp me v tem obdobju ne dobiš...

No že en teden sva na Gorenjskem, pa razmišljava, da bi še podaljsala bivanje. ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Ja lepo, da vam to sede. Se z folkom, ki hodi na Hrvasko se nehate obremenjevati, pa bo super. :D

Jest se ne obremenjujem. Tudi sam hodim na Hrvaško. Letos pač ne. Dam samo primer, da je tudi Slovenija zelo lepa. Kar se gostoljubnosti tiče v Sloveniji dobi 3 točke pred Hrvaško. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

...npr., sedaj v teh vročih dnevih, si ne moreš predstavljat kako je lepo ob eni navadni reki...brez gužve, imaš senco, hladno vodo...cel dan si kot v raju. 

Brez gužve hahaha..sem povsod bil. Obožujem sladko vodo in primerne temperature bolj kot morje. Prav tako se nagužva Soča, da ne govorim o italiji. Ampak ni štos v tem. Štos je v izjavi : pusti vsakemu živeti kot hoče, brez foušije. Live and let live. K sreči smo različni po željah in se razpršimo. Jaz vsakemu privo$čim ki hodi v hribe. Jaz pač ne. So mi pa lepi. Še z daleč pa ne bom sral po planincih. Pa kopanje ali veslanje v visokogorskih jezerih..milina. Da ni gužve? Itak da je..pa žuri so tudi zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Snečer pravi:

Od Nadiže naprej je gužva :) 

navzdol :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si v Sloveniji narediš dopust ali potovanje, lahko doma vsak dan prespiš, pa še zajtrk imaš. Pa dopusta ti ful ostane, ki ga lahko podariš delodajalcu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam klime.. ne morem spat.. bluzim po netu... neki me skrbi.. Šveđani so kao pametni.. zakaj so že leta 2018 spet začeli delit sledeče letake ?

https://www.dinsakerhet.se/siteassets/dinsakerhet.se/broschyren-om-krisen-eller-kriget-kommer/om-krisen-eller-kriget-kommer---engelska-2.pdf

 

in še jurub prispevek

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

Brez gužve hahaha..sem povsod bil.

....khm....mogoče še enkrat premisliš....

Ampak ni štos v tem. Štos je v izjavi : pusti vsakemu živeti kot hoče, brez foušije. Live and let live. 
 

.....menda res ne verjameš, da bi bil kdo komu fouš dopusta na jadranu? 
To je podobno kot bi napisal da si fouš tistim v VVZ Hrastovec...ker živijo v gradu.

...pomilovanje kolega kvečjemu...pomilovanje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, skalar36 said:

Maš čist prov... popoldne se dobimo na Sori, kakšno pivce, mal čipsa za vzdrževanje maščobe, otokom ribiško mrežo, pa mislimo vsi da smo "na morju". :) 

No in na koncu si spet na morju, kot vse (po tvojem) ovce, ki so res na morju, ne da si to domisljajo ob lokalnem tolmunu... Podobno, kot vegani: prodajo en kup veganskih burgerjev, sniclnov, en kup reci ki imajo okus n obcutek mesa itd. Men sicer ni jasno, zakaj naj bi kot vegan in zagovornik zivali ponujal nekaj kar se isto je in obcuti kot govedina, ampak...;)  Sam sem redko na morju, imam pa prijatelje ki so vedno. In jih nimam za neumne, imajo pac radi morje, in gredo dol zato ker se radi vrzejo v morje, malo potauhajo, ne zato, da se bodo hvalili pred sosedi, ali ker gre sosedov Francl tudi dol. In nazalost, imamo malo morja. In jaz, kot skoraj morjemrznes, jih z veseljem obiscem. Pa sm spet u grupi, ki je ne maras...   Kot je nekdo dejal, zivi in pusti zivet.  To je ZELO tezko, ocitno!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, tomash pravi:

Če si v Sloveniji narediš dopust ali potovanje, lahko doma vsak dan prespiš, pa še zajtrk imaš. Pa dopusta ti ful ostane, ki ga lahko podariš delodajalcu. 

dejansko je tako, max. vikend izlet

https://svetkapitala.delo.si/aktualno/moravske-toplice-se-utapljajo-v-turisticnih-bonih/

če ne bi bilo bonov, folk ne bi "dopustoval" v slo, razen par tistih, ki si drugje težko privoščijo

tako pa se na silo iščejo neke "top" destinacije, ki jih pri nas ni

in spet ista zgodba iz gostilne...

"tam je vrhunsko, idi tja, slovenija je lepa in se kar ne neha...."

dokler se ne postavi vprašanje, kje pa je to točno....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, jvalant pravi:

No in na koncu si spet na morju, kot vse (po tvojem) ovce, ki so res na morju, ne da si to domisljajo ob lokalnem tolmunu... Podobno, kot vegani: prodajo en kup veganskih burgerjev, sniclnov, en kup reci ki imajo okus n obcutek mesa itd. Men sicer ni jasno, zakaj naj bi kot vegan in zagovornik zivali ponujal nekaj kar se isto je in obcuti kot govedina, ampak...;)  Sam sem redko na morju, imam pa prijatelje ki so vedno. In jih nimam za neumne, imajo pac radi morje, in gredo dol zato ker se radi vrzejo v morje, malo potauhajo, ne zato, da se bodo hvalili pred sosedi, ali ker gre sosedov Francl tudi dol. In nazalost, imamo malo morja. In jaz, kot skoraj morjemrznes, jih z veseljem obiscem. Pa sm spet u grupi, ki je ne maras...   Kot je nekdo dejal, zivi in pusti zivet.  To je ZELO tezko, ocitno!

Fak off. Dej mi pokaž, kje sem napisal, da so ovce.  

Kje sem napisal, da te grupe ne maram?

Sploh me ne poznaš, pojma nimaš, kar nekaj mi pripisuješ. Si se osebno spotaknil ob mene, jaz pa pisal na splšno, kar opažam pri nekaterih ljudeh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

Fak off. Dej mi pokaž, kje sem napisal, da so ovce.  

Kje sem napisal, da te grupe ne maram?

Sploh me ne poznaš, pojma nimaš, kar nekaj mi pripisuješ. Si se osebno spotaknil ob mene, jaz pa pisal na splšno, kar opažam pri nekaterih ljudeh. 

Se že pripravljaš na dvodnevno jadranko? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

Se že pripravljaš na dvodnevno jadranko? :) 

Zakaj, a si bova mogla z javalantom roke podat pa objet se? :lol1:

2 dnevne jadranke ne bo, ker ne maram grupe, ki gre na morje, pa ne morem živeti pa pustiti živeti... bi vas kar vse... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Snečer said:

če ne bi bilo bonov, folk ne bi "dopustoval" v slo, razen par tistih, ki si drugje težko privoščijo

Ko sem iskal destinacijo za nekaj dni v hribih, je bil najcenejši apartma 3,4km iz Kr. gore preko 400€, v Arabbi (It) 220€ izbral pa Livigno 231€, vse isti termin. Toliko o cenah.

Slovenija je lepa, najlepša pa tistim, ki drugam ne grejo. Realno gledano so Dolomiti lepši, sploh za motoriranje, kot Slovenski hribi (saj je praktično samo Vršič), Hrvaško morje je lepše kot Slovensko,...

Saj ne da Slovenija ni lepa, samo na svetu je še veliko drugega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!