Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 uro, Codeine pravi:

 

to je huda huda groza za otroško psiho.

Mi ta stari se ne spomnimo več kaj je otroški strah..ampak, če se malo poglobimo tako sami vase, pa spomnimo kako je bilo, ko smo bili recimo sami zvečer v postelji stari tja 5, 7 10 let, ko ti je domišljija začela delat, ko se nisi upal spustiti roke na tla v strahu da ni kaj spodaj, ko je kak čuden šum nastal v sobi, to je bila smrtna groza. ..al pa kak drugi strah ob gledanju kakega filma..

In tako otroci dojemajo vso to psihozo, ki se še dodatno napihuje. In če mamo mi faktor 1 v zvezi s korono ali podobnim sranjem, ga otroci občutijo še 10x bolj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncesije v zdravstvu sem premaknil v svojo temo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

to je huda huda groza za otroško psiho.

Mi ta stari se ne spomnimo več kaj je otroški strah..ampak, če se malo poglobimo tako sami vase, pa spomnimo kako je bilo, ko smo bili recimo sami zvečer v postelji stari tja 5, 7 10 let, ko ti je domišljija začela delat, ko se nisi upal spustiti roke na tla v strahu da ni kaj spodaj, ko je kak čuden šum nastal v sobi, to je bila smrtna groza. ..al pa kak drugi strah ob gledanju kakega filma..

In tako otroci dojemajo vso to psihozo, ki se še dodatno napihuje. In če mamo mi faktor 1 v zvezi s korono ali podobnim sranjem, ga otroci občutijo še 10x bolj.

Očitno imamo opravka s tako pametnim virusom, da se je z njim nemogoče okužiti med urami telovadbe, saj otrokom takrat ni treba nositi maske.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Codeine pravi:

Očitno imamo opravka s tako pametnim virusom, da se je z njim nemogoče okužiti med urami telovadbe, saj otrokom takrat ni treba nositi maske.

in ravno takrat najbolj globoko dihajo, ali se potijo, zaletavajo...bistri so tile naši ukreparji, zlo bistri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

in ravno takrat najbolj globoko dihajo, ali se potijo, zaletavajo...bistri so tile naši ukreparji, zlo bistri.

Kaj zdaj so ali niso obvezne... če tole, kar je objavljeno na https://www.nijz.si/sl/priporocila-za-uporabo-mask-v-casu-sirjenja-okuzbe-s-sars-cov-2 gre za 100% politično in ne strokovno odločitev

Screenshot 2020-09-18 at 15.17.39.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Kaj zdaj so ali niso obvezne... če tole, kar je objavljeno na https://www.nijz.si/sl/priporocila-za-uporabo-mask-v-casu-sirjenja-okuzbe-s-sars-cov-2 gre za 100% politično in ne strokovno odločitev

Screenshot 2020-09-18 at 15.17.39.png

tole vela :P

119725363_10220912166487214_5633486700196248607_n.jpg.187efe3a90a0556e6522bc0118d5010e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zabluzili smo s temi maskami, pozabili na socialno distanco ( zelo bistveno), pozabili na higieno in veselo vrtanje po nosu...

Pravkar, Alla pravi:

Totalno zblojeno!

 

da ni kak virus napadel internetno stran NIJZ? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Codeine pravi:

Očitno imamo opravka s tako pametnim virusom, da se je z njim nemogoče okužiti med urami telovadbe, saj otrokom takrat ni treba nositi maske.

Tako pameten, da loči celo med razredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Codeine pravi:

 

ne vem no, deco je dovolj pametna :) še najmanj jih maske skrbijo, se zabavajo

manjši pa ne gledajo še poročil in teh neumnosti, tako da imajo kar lepo življenje...

pred 3 urami, Codeine pravi:

Očitno imamo opravka s tako pametnim virusom, da se je z njim nemogoče okužiti med urami telovadbe, saj otrokom takrat ni treba nositi maske.

Pri telovadbi je širjenje virusa še bolj potencirano, sploh v telovadnici :) pač bi lahko v teh razmerah ukinili telovadbo, ker je itak bedarija sama po sebi.

Gibaš se lahko doma, tudi za časa epidemije si lahko šel na sprehod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Darko3g pravi:

HM, obvezno nošenje mask na prostem. Kolesarjenje, tek, vožnja z motorjem (si na prostem ali nisi?). Kako bodo zgledale nogometne tekme - še dobro, da imajo številke na hrbtu :) .

Mi imamo v soboto regato na Dravi. Ne vem kakšna so natančna navodila ampak se bojim, da so bolj zmedena. V Beljaku smo vsi nosili maske, razen veslači v čolnu. Takoj, ko so pristali na pontonu so morali natakniti maske. Bom videl, kaj so naumili naši.

veslaska-regata-zdravojutri_predsednik-republike-borut-pahor-je-izvedel-prvi-start.jpg

Borčija povabi, ne bo ne razdalje, ne mask. Pa še kakšne miške bo lahko videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snečer pravi:

 

Pri telovadbi je širjenje virusa še bolj potencirano, sploh v telovadnici :) pač bi lahko v teh razmerah ukinili telovadbo, ker je itak bedarija sama po sebi.

Gibaš se lahko doma, tudi za časa epidemije si lahko šel na sprehod...

Ne bom komentiral, samo krepko narobe razmišljaš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Snečer pravi:

ne vem no, deco je dovolj pametna :) še najmanj jih maske skrbijo, se zabavajo

manjši pa ne gledajo še poročil in teh neumnosti, tako da imajo kar lepo življenje...

Ne gledajo jih gledajo pa starši in še kako slišijo kaj se dogaja. Sicer pa jim že šest mesecev perejo možgane z

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Codeine pravi:

Ne gledajo jih gledajo pa starši in še kako slišijo kaj se dogaja. Sicer pa jim že šest mesecev perejo možgane z

 

naš je preklopil kanal :) ko vprašam,če pozna, reče fuj, ogabno... 7 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ne bom komentiral, samo krepko narobe razmišljaš.

to bi še dodal

Citiraj

Z izobraževanjem na domu mora učenec pridobiti vsaj enakovreden izobrazbeni standard, kot ga zagotavlja obvezni program javne šole.

Učenec opravlja preverjanje znanja, na podlagi katerega se ugotovi doseženi standard znanja. Doseženi standard znanja preverja osnovna šola, na katero je učenec vpisan.

Od 1. do 3. razreda se preverja znanje iz slovenščine in matematike. Na narodno mešanih območjih se v šolah z italijanskim učnim jezikom preverja znanje iz italijanščine in matematike, v dvojezičnih šolah pa iz slovenščine ali madžarščine in matematike.

Od 4. do 6. razreda se preverja znanje iz slovenščine, matematike in prvega tujega jezika. Na narodno mešanih območjih se v šolah z italijanskim učnim jezikom preverja znanje iz italijanščine, matematike in prvega tujega jezika, v dvojezičnih šolah pa iz slovenščine ali madžarščine, matematike in prvega tujega jezika.

Od 7. do 9. razreda se preverja znanje iz slovenščine, matematike, prvega tujega jezika, zgodovine, domovinske in državljanske kulture in etike, športa, vsaj enega naravoslovnega in enega družboslovnega predmeta ter vsaj enega predmeta s področja umetnosti. Na narodno mešanih območjih se v šolah z italijanskim učnim jezikom namesto iz slovenščine preverja znanje iz italijanščine, v dvojezičnih šolah pa iz slovenščine ali madžarščine.

šele 7 do 9 preverijo šport ...

kot vidimo je polno balasta, v času korone bi morali izvajati le "nujne" predmete, kot če je šolanje na domu ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snečer pravi:

to bi še dodal

šele 7 do 9 preverijo šport ...

kot vidimo je polno balasta, v času korone bi morali izvajati le "nujne" predmete, kot če je šolanje na domu ...

 

To pišejo birokrati kot tudi korona ukrepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

tole vela :P

119725363_10220912166487214_5633486700196248607_n.jpg.187efe3a90a0556e6522bc0118d5010e.jpg

Jelko mi ga lohk pcuzne pezde paše užival ne bom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Snečer pravi:

to bi še dodal

šele 7 do 9 preverijo šport ...

kot vidimo je polno balasta, v času korone bi morali izvajati le "nujne" predmete, kot če je šolanje na domu ...

 

Gibanje je osnova za zdravo življenje! Po mojem mnenju bi morala biti v osnovni šoli na sporedu vsak dan

Ni čudno, da je vedno več ljudi popolnoma motorično nesposobnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Gibanje je osnova za zdravo življenje! Po mojem mnenju bi morala biti v osnovni šoli na sporedu vsak dan

Ni čudno, da je vedno več ljudi popolnoma motorično nesposobnih...

to je življenjski slog,ki nima nobene veze s šolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

Gibanje je osnova za zdravo življenje! Po mojem mnenju bi morala biti v osnovni šoli na sporedu vsak dan

Ni čudno, da je vedno več ljudi popolnoma motorično nesposobnih...

To, kar imajo trenutno v šolah pri telovadbi je popolnoma noro. Otrok dobi slabo oceno ker ne dviguje pravilno noge, ker ne zadene toliko in toliko košev. Pišejo pisne teste itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!