Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 17 urami, thumper pravi:

najprej - znanstveno so dokazali en klinac.. 

1. bolje lažno pozitiven kot lažno negativen.. še nihče ni dokazal , da nekdo , ki je okužen in brez simptomov 100% ni prenašalec okužbe.. 

2.res je.. 

3.ni res .. kašljaš , smrkaš in vse ostalo lahko brez okužbe s covid-19...

4."zdrava" ali neokužena oseba ?? nihče še ni dokazal , da okužena oseba brez kakršnegakoli simptoma no prenašalec !

5. mogoče de ja mogoče da ne.. če ne priznavaš podatko na kakšni osnovi jih potem malo preračunavaš????

6.res je

7. to je jeba sam kaj ko se folk ne obnaša lepo.. nekdo , ki ima določeno bolezen hodi po polni trgovini z masko pod nosom in kreha.. tisti , ki najbolj tečnarijo se najmanj držijo ..

8.se strinjam .. moralo bi biti brez izjem - kakršnihkoli.. če greš ven in se vrneš greš najprej na test in tudi v karanteno.. mrtvi počakajo , živi tudi..

znanstveno dokazana dejstva? no go.. dohtarji se dajejo - eni na eni drugi na drugi strani.. ne verjameš nečemu drugo pa je edina resnica?  

ne bo šlo stari..resnica je nekje vmes.. samo nekateri je ne bodo poznali..

1 ne gre tako kot si predstavljaš, testi ne delajo napak, preberi stran nazaj na kaj reagirajo.

Sicer pa matematika je jasna vsak dan maš med 50-100 okuženih v mesecu dveh mesecih je to ohohohoho bolanih. Kar pa ne odražajo cifreiz bolnišnic niti cifre doma na hitro ozdravljenih.

2. ok

3. odkar sem na tem svetu ljudje kašljajo in šmrcajo, higiena kašlja in brisanje nosu pa vemo kako je.

4. da so dokazi, da asimptomatiki ne prenašajo okužbe. 435kontaktov je imel "asimtomatik" torej pozitiven na testu brez simtomov in niti en kontak se ni okužil. Sem prilepil raziskavo v tej temi.

5. podatke priznavam poglej točko 1. Drame ne vlečem iz zaključkov. Spomni se kaj je nek strokovnjak napovedal v roku 14 dni bodo bolnišnice polne...čakam, da bodo in sem 100% prepričan da ne bodo.

6. ok

7. no torej opažaš da ljudje niti osnovnih priporočil ne znajo upoštevati, večina ne počne zadev namerno ampak iz neumnosti, misleč mam masko pod brado 24 ur in je vse ok. Da do higiene rok in podobnega nit ne omenim. Enako velja, če ne žuraš po 22 uri je vse ok, pred 22 pa vse za zlomt, pijanka objemanja misleč saj upoštevam priporočilo :P

8. nisem tako mislil, ker potem bi lahko zaprl kar en Hrastnik, pa vse ki bi prišli ali odšli v Hrastnik testiral. Lokacija ob uppoštevanju osnovnih načel varnosti ne igra bistvene vloge. Vlogo igra kontakt bližina trajanje

Resnica je enostavna: lažejo zavajajo, prirejajo podatke, slabo premislijo varovalne sisteme. Sam poglej včeraj dnevnik 24ur na POPTV, o bolnicah je bilo govora (podatki, ki so jih posredovali direktorji), pa danes bo tudi in posledicah opustitve ostalega dela zaradi Korone. Velike cifre so padle ven, zelo velike. 20-30% zmanjšanje ostalih preiskav, pregledov itd..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Codeine pravi:

SZO (WHO) potrdila da zdravi ljudje ne morejo okužiti drugih in jim ni potrebno nositi mask

 

@thumpernajbrž lažejo, al je pa fotomontaža...ps. to trdimo že dolgo dolgo časa..ampak jebiga..najbrž mora priti pismeno in štemplano od JJa da bo kdo verjel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ftp pravi:

1. Samo v primeru ko ščitiš sebe. Ker pa v tem primeru maske nosimo da zaščitimo druge to ne velja, zato je dovol dobra tudi ruta, šal,...

 

2. se nanaša na predhodnje. Če vsi nosimo maske, je na tvoji maski samo "tvoje", tisto kar nisi natrosil naokoli. Torej nedotikanje sluznic je brez pomena, če se z rokami nisi dotikal drugih ljudi.

3. Problem je, ker ne veš če si res zdrav. Negativen test ni dokazilo, da si tudi naslednji dan negativen.

1. primerna distanca, pa ne rabiš ščitit drugih. Osebek brez simptomov tudi ne rabi ščitit drugih, ker nima simtomov, pred čim bi jih ščitil?

2. Nope, virus (če je okuženi kašlajl šmrcal, brisal nos pa čeprav ma masko lahko okuži nekaj tudi z rokami ali pa slabo nameščeno masko, zato se pač ne dotikaš nosa in ust dokler ne razkužiš rok

3. negativen si dokler nimaš simtomov. Da si danes živ ni dokaz da boš tudi jutri živ, vendar tudi ni dokaz da boš jutri umrl.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, DAMI34 said:

Osebek brez simptomov tudi ne rabi ščitit drugih, ker nima simtomov, pred čim bi jih ščitil?

Res, samo kako bi to preverjal???  Bi verjel na besedo ??? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozitivni, nočejo povedat s kom so se družili, hodijo okoli, čeprav bi morali biti v karanteni, baje celo v službo lezejo.

Nismo mi Švedi. To je Balkan. Zato so vsi ukrepi stožji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ProdriveR said:

Meni se zdi pa tole razmišljanje kar na mestu...

Saj v tem je razlika med jugom in severom.

Na severu se dela samo kar je dovoljeno, na jugu pa vse kar ni izrecno prepovedano, kontrolirano in sankcionirano. Če pa koga poznaš, pa lahko tudi to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Res, samo kako bi to preverjal???  Bi verjel na besedo ??? :nono:

potem ti tudi maska ne pomaga, če taisti osebek okužen, telefonira z masko pod brado, taisti osebek ima nos zunaj, umazane tace. Da rešiš ta problem, se greš razdaljo in razkuževanje rok.

Ukrepi po vrednosti si sledijo:

razdalja,

nedotikanje sluznic

razkuževanje rok

maska.

Načeloma, pa nimam prav nič proti uporabi mask, kjer je nemogoče zagotoviti razdaljo v zaprtih prostorih, tako kot je do sedaj. 

Ampak ko je govora o asimtomatikih, in zdravih, je pa vse skupaj hudo nepotrebno in že prve tri točke so 100% garancija za varnost.

ps. meni lahko verjameš na besedo, da nimam simtomov :P

 

pred eno uro, ftp pravi:

Pozitivni, nočejo povedat s kom so se družili, hodijo okoli, čeprav bi morali biti v karanteni, baje celo v službo lezejo.

Nismo mi Švedi. To je Balkan. Zato so vsi ukrepi stožji.

Torej, ker imaš nekaj "problematičnih" bi celo državo zaprl v občine? In četudi jo, boš še vedno imel iste probleme kot do sedaj. DS se ti bodo okužili in bolnišnice bodo na udaru. Kje potem rabiš povečat in izboljšat kontrolo? In ukrepe?

Jaz s takim, ki lazi bolan naokrog nimam problema iz enostavnega razloga, ker imam dovolj distance, ker z neznanci ne pijem za istim šankom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

potem ti tudi maska ne pomaga, če taisti osebek okužen, telefonira z masko pod brado, taisti osebek ima nos zunaj, umazane tace. Da rešiš ta problem, se greš razdaljo in razkuževanje rok.

Pišeš neumnosti. Maska pod brado ali v žepu je isti k... Maska se ve kako se uporablja.

 

1 hour ago, DAMI34 said:

Ampak ko je govora o asimtomatikih, in zdravih, je pa vse skupaj hudo nepotrebno in že prve tri točke so 100% garancija za varnost.

kako jih prepozaš??? Jim piše na čelu, ali ti oni sami to povejo. :headbang:

 

1 hour ago, DAMI34 said:

Torej, ker imaš nekaj "problematičnih" bi celo državo zaprl v občine? In četudi jo, boš še vedno imel iste probleme kot do sedaj. DS se ti bodo okužili in bolnišnice bodo na udaru. Kje potem rabiš povečat in izboljšat kontrolo? In ukrepe?

Jaz s takim, ki lazi bolan naokrog nimam problema iz enostavnega razloga, ker imam dovolj distance, ker z neznanci ne pijem za istim šankom.

Toliko pisanja zaradi ene usrane maske. A je res tako težka??? :?

 

1 hour ago, DAMI34 said:

Jaz s takim, ki lazi bolan naokrog nimam problema iz enostavnega razloga, ker imam dovolj distance, ker z neznanci ne pijem za istim šankom.

Tu si pa egoist. Gledaš samo nase. Zelo dosti ljudi opravlja delo v stiku z ljudmi in ni možno stalno držati razdaljo. A misliš da bo nap. v trgovini dajal masko gor pa dol ko bo izmeril da je 1,99m oz. 2.01m ??? Enako je pri nas v javni upravi, ki imamo nenehno stike z ljudni največ s tujci.

 

Tvoje razmišljanje bi lahko prenesl na promet. Zakaj jaz z motorjem za 25k€ z vsemi pomagali moram vozit v naselju kot 20 in več let stara kanta. Jaz bi komot 100 vozil. Zakaj  zaradi nekaj pešcev in starih kant takšne nizke omejitve ??? Štekaš ???? :cry:

2 hours ago, ProdriveR said:

še to.

Zanimivo, da ta stric napiše o delu po navodilih, ko pa svoje pisanje in urejanje portala izvaja striktno po navodilih. Pripada stranki kjer so navodila zelo pomembna, kar dokazuje nepreklicno odstopljeni notranji minister, ki očitno ni delal po navodilih, zato je za kazen še tam. :headbang:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

Resnica je enostavna: lažejo zavajajo, prirejajo podatke, slabo premislijo varovalne sisteme. Sam poglej včeraj dnevnik 24ur na POPTV, o bolnicah je bilo govora (podatki, ki so jih posredovali direktorji), pa danes bo tudi in posledicah opustitve ostalega dela zaradi Korone. Velike cifre so padle ven, zelo velike. 20-30% zmanjšanje ostalih preiskav, pregledov itd..

Sicer trenutni vladi ustreza slabo javno zdravstvo, ker so veliki zagovorniki privatizacije zdravstva.

Glede navodil pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je večina spremljala Tour ste videli da kolesarji takoj po prihodu v cilj po 200 km garanja takoj, še zadihani, nataknejo maske in z njimi naokoli tu pa še za sedet vas motijo.

A ste res tako občutljivi ???

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

Saj v tem je razlika med jugom in severom.

Na severu se dela samo kar je dovoljeno, na jugu pa vse kar ni izrecno prepovedano, kontrolirano in sankcionirano. Če pa koga poznaš, pa lahko tudi to.

Ja in naša vlada oz. vse vlade od kar smo samostojni se tega striktno držijo in pričakujejo, da bomo ostali balkanske ovce (sicer smo to že res kar nekaj časa...predolgo :hmm:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, MARE 65 said:

Ja in naša vlada oz. vse vlade od kar smo samostojni se tega striktno držijo in pričakujejo, da bomo ostali balkanske ovce (sicer smo to že res kar nekaj časa...predolgo :hmm:)

Sicer res, samo vlada je odraz obnašanju ljudi na tem prostoru. Tudi če bi imeli švedsko vlado ne bi delovalo, ker je naše razmišljanje drugačno kot švedsko.

Primer:

Če bi švedska vlada dala nasvet, da na naslednjem križišču zaviješ levo, bi vsi vozili v levo.

Pri nas pa... kaj si pa mislijo, ... saj nismo pusiji, ...  nas samo zavajajo, ... tako da bi večina šla na desno.  :slap:

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

1 ne gre tako kot si predstavljaš, testi ne delajo napak, preberi stran nazaj na kaj reagirajo.

Sicer pa matematika je jasna vsak dan maš med 50-100 okuženih v mesecu dveh mesecih je to ohohohoho bolanih. Kar pa ne odražajo cifreiz bolnišnic niti cifre doma na hitro ozdravljenih.

2. ok

3. odkar sem na tem svetu ljudje kašljajo in šmrcajo, higiena kašlja in brisanje nosu pa vemo kako je.

4. da so dokazi, da asimptomatiki ne prenašajo okužbe. 435kontaktov je imel "asimtomatik" torej pozitiven na testu brez simtomov in niti en kontak se ni okužil. Sem prilepil raziskavo v tej temi.

5. podatke priznavam poglej točko 1. Drame ne vlečem iz zaključkov. Spomni se kaj je nek strokovnjak napovedal v roku 14 dni bodo bolnišnice polne...čakam, da bodo in sem 100% prepričan da ne bodo.

6. ok

7. no torej opažaš da ljudje niti osnovnih priporočil ne znajo upoštevati, večina ne počne zadev namerno ampak iz neumnosti, misleč mam masko pod brado 24 ur in je vse ok. Da do higiene rok in podobnega nit ne omenim. Enako velja, če ne žuraš po 22 uri je vse ok, pred 22 pa vse za zlomt, pijanka objemanja misleč saj upoštevam priporočilo :P

8. nisem tako mislil, ker potem bi lahko zaprl kar en Hrastnik, pa vse ki bi prišli ali odšli v Hrastnik testiral. Lokacija ob uppoštevanju osnovnih načel varnosti ne igra bistvene vloge. Vlogo igra kontakt bližina trajanje

Resnica je enostavna: lažejo zavajajo, prirejajo podatke, slabo premislijo varovalne sisteme. Sam poglej včeraj dnevnik 24ur na POPTV, o bolnicah je bilo govora (podatki, ki so jih posredovali direktorji), pa danes bo tudi in posledicah opustitve ostalega dela zaradi Korone. Velike cifre so padle ven, zelo velike. 20-30% zmanjšanje ostalih preiskav, pregledov itd..

sory dami  - stfu ... sam si napisal , da testi lažejo..

4. če testi lažejo kako se lahko opiraš na nek test , ki je kao pozitiven in ni okužil nobenega od 435 stikov????? po tem ko sam praviš , da testi kažejo lažno okuženost ?? c mon ..

5. kolk so dananes neki "strokovnjaki"  in njihove izjave verodostojni , če tolče 10 svetovno priznanih mikrobiologov- infektologov v eno skrajnost drugih deset njihovih kolegav pa taužnt procentov nasprotno??

7. ne morm se spomnit izraza za take.. vse mi je nekam mimo..premilo..

8. v bistvu je lokacija / žarišče še kako pomembno .. in vstop in izstop ..!

že 12 let me gledam dnevnika... ač ša 14.. pač sovpada z mojim terminom hranjenja in imam drugih starostnih težav dosti ne rabim še dnevnika gledat..

pred 12 urami, Codeine pravi:

SZO (WHO) potrdila da zdravi ljudje ne morejo okužiti drugih in jim ni potrebno nositi mask

 

"zdravi" .. in kako ve določen osebek ali je zdrav ali okužen - če mu to ne100% test ne pokaže ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

1. primerna distanca, pa ne rabiš ščitit drugih. Osebek brez simptomov tudi ne rabi ščitit drugih, ker nima simtomov, pred čim bi jih ščitil?

2. Nope, virus (če je okuženi kašlajl šmrcal, brisal nos pa čeprav ma masko lahko okuži nekaj tudi z rokami ali pa slabo nameščeno masko, zato se pač ne dotikaš nosa in ust dokler ne razkužiš rok

3. negativen si dokler nimaš simtomov. Da si danes živ ni dokaz da boš tudi jutri živ, vendar tudi ni dokaz da boš jutri umrl.

 

1. sem ti že napisal , da nekdo , ki nima simptomov a je okućen je okužen in bolj kot ne tudi kužen ?

3.ni res .. uradno si negativen dokler test ne pokaže , da si pozitiven.. pa čeprav si prej 14 dni kužen to nobenga ne briga kar se tiče pozitivnosti..  in to s simptomi - kakršnimioli že - ali brez..

 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

potem ti tudi maska ne pomaga, če taisti osebek okužen, telefonira z masko pod brado, taisti osebek ima nos zunaj, umazane tace. Da rešiš ta problem, se greš razdaljo in razkuževanje rok.

Ukrepi po vrednosti si sledijo:

razdalja,

nedotikanje sluznic

razkuževanje rok

maska.

Načeloma, pa nimam prav nič proti uporabi mask, kjer je nemogoče zagotoviti razdaljo v zaprtih prostorih, tako kot je do sedaj. 

Ampak ko je govora o asimtomatikih, in zdravih, je pa vse skupaj hudo nepotrebno in že prve tri točke so 100% garancija za varnost.

ps. meni lahko verjameš na besedo, da nimam simtomov :P

 

Torej, ker imaš nekaj "problematičnih" bi celo državo zaprl v občine? In četudi jo, boš še vedno imel iste probleme kot do sedaj. DS se ti bodo okužili in bolnišnice bodo na udaru. Kje potem rabiš povečat in izboljšat kontrolo? In ukrepe?

Jaz s takim, ki lazi bolan naokrog nimam problema iz enostavnega razloga, ker imam dovolj distance, ker z neznanci ne pijem za istim šankom.

zapret žarišča in vstop samo zaradi zagotavljanja osnovnih življenskih potrebščin in zdravil..

in to po ps-u ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Codeine pravi:

Vredno branja...

 

 

"Problem" je, ker je korona premalo smrtonosna, zato je kot je, še bone dobiš, da jo greš opazovat.

Sicer bi se kot angelčki zapirali in zaklepali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju je tole edino logično.

Povprečno vsaj 1 maska na dan x 2 mil. prebivalcev = 2mil. mask/dan x 365dni = 73 milijonov mask na leto x 0,50€na masko je cca 36 milijonov.

10 do 15% od 36 milijonov = cca 4 milijone evor, ki jih poberejo za provizije.

Če si šef posla ti na letni ravni kapne ohoho.

 

In to je filozofija mask, da ne govorimo o razkužilih in ostali opremi, ki se pod krinko smrtonosne bolezni prodaja raji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matematika ti ravno ne gre. Manjka ti nula "0" . Miljonček na dan je "posla" .

lp

ps maske so pod 10 centov (0,1 €) , tako da je kar dober zaslužek

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, ftp pravi:

Pišeš neumnosti. Maska pod brado ali v žepu je isti k... Maska se ve kako se uporablja.

 

kako jih prepozaš??? Jim piše na čelu, ali ti oni sami to povejo. :headbang:

 

Toliko pisanja zaradi ene usrane maske. A je res tako težka??? :?

 

Tu si pa egoist. Gledaš samo nase. Zelo dosti ljudi opravlja delo v stiku z ljudmi in ni možno stalno držati razdaljo. A misliš da bo nap. v trgovini dajal masko gor pa dol ko bo izmeril da je 1,99m oz. 2.01m ??? Enako je pri nas v javni upravi, ki imamo nenehno stike z ljudni največ s tujci.

 

Tvoje razmišljanje bi lahko prenesl na promet. Zakaj jaz z motorjem za 25k€ z vsemi pomagali moram vozit v naselju kot 20 in več let stara kanta. Jaz bi komot 100 vozil. Zakaj  zaradi nekaj pešcev in starih kant takšne nizke omejitve ??? Štekaš ???? :cry:

še to.

Zanimivo, da ta stric napiše o delu po navodilih, ko pa svoje pisanje in urejanje portala izvaja striktno po navodilih. Pripada stranki kjer so navodila zelo pomembna, kar dokazuje nepreklicno odstopljeni notranji minister, ki očitno ni delal po navodilih, zato je za kazen še tam. :headbang:

ti še vedno misliš, da se jaz okrog maske sekiram in so maske glavni problem?

Slabo me bereš.

Danes imam dan brez korone. :P

 

pred 13 urami, thumper pravi:

sory dami  - stfu ... sam si napisal , da testi lažejo..

4. če testi lažejo kako se lahko opiraš na nek test , ki je kao pozitiven in ni okužil nobenega od 435 stikov????? po tem ko sam praviš , da testi kažejo lažno okuženost ?? c mon ..

5. kolk so dananes neki "strokovnjaki"  in njihove izjave verodostojni , če tolče 10 svetovno priznanih mikrobiologov- infektologov v eno skrajnost drugih deset njihovih kolegav pa taužnt procentov nasprotno??

7. ne morm se spomnit izraza za take.. vse mi je nekam mimo..premilo..

8. v bistvu je lokacija / žarišče še kako pomembno .. in vstop in izstop ..!

že 12 let me gledam dnevnika... ač ša 14.. pač sovpada z mojim terminom hranjenja in imam drugih starostnih težav dosti ne rabim še dnevnika gledat..

"zdravi" .. in kako ve določen osebek ali je zdrav ali okužen - če mu to ne100% test ne pokaže ?

corona fri dan mam, sori...tumorou :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je dobra....

Dr.med. pojasnjuje pandemijo bolniku, ki se je pravkar zbudil iz kome.

Dr.med: "Zaprli so svet zaradi svetovne pandemije."

Pacient: “OMG! Koliko ljudi je okuženih?"

Dr.med: "Približno 30 milijonov smo jih do danes odkrili z testom, ki ni zanesljiv ."

Pacient: “Ljubi bog! 30 milijonov ljudi je umrlo? "

Dr.med: "Ne, samo 950 tisoč... nekako."

Pacient: "Kako to mislite, "nekako"?"

Dr.med: "No ... število smrtnih primerov zaradi dvojnega štetja, netočnih testov in napačno označenih smrtnih listov prepolovijo. Prav tako je večina ljudi, ki umrejo, ostarelih in umirajo zaradi drugih patologij. Obstajajo tudi ljudje, ki so umrli zaradi nepravilne uporabe ventilatorja in drugih, improviziranih in agresivnih načinov zdravljenja, ker nihče resnično ne razume virusa."

Pacient: "Ne razumem. Torej, koliko jih je umrlo SAMO od virusa ... Tistih mrtvih, dobesedno mrtvih na ulici?"

Dr.med: "Nihče. Samo v bolnišnicah in domovih za ostarele."

Pacient: "Ne razumem."

Dr.med: "Tudi jaz ne, zelo zmedeni časi so."

Pacient: "Torej so potem pozdravili ostalih 29 milijonov ljudi?"

Dr.med: "Ne, velika večina ni imela nobenih simptomov in pravzaprav sploh niso vedeli, da jih imajo."

Pacient: "Ne razumem."

Dr.med: "Tudi jaz ne."

Pacient: "Ne sliši se zelo smrtonosno. Če ostalih 29 milijonov ljudi ni imelo simptomov, ali lažje simptome, enake kateremukoli drugemu virusu, kako so potem sploh vedeli, da imajo prav ta virus?"

Dr.med: "Testirani so bili."

Pacient: "Ampak maloprej ste rekli, da so testi netočni in nezanesljivi."

Dr.med: »So. Nihče še ni izoliral virusa, zato testi v resnici le-tega naravnost ne potrjujejo, potrjujejo zgolj prisotnost reakcije na "neki" virus, teoreticno tudi na ta "novi" virus."

Pacient: "Ne razumem."

Dr.med: "Tudi jaz ne."

Pacient: "Torej trenutno ni zdravila, ni zdravljenja? Kaj pa predlaga medicina?"

Dr.med: "Uporabo kakršnihkoli mask, povsod in ves čas. Mask, ki pa že po manj kot eni uri uporabe nimajo več kakšnega posebnega učinka, potem pa najbrz sploh nikakršnega več, saj niso narejene za takšno uporabo; ljudje namreč nosijo isto masko cel dan ali celo več dni. To sicer ni problem, važno je, da IMAJO masko."

Pacient: "Ne razumem."

Dr.med: "Tudi jaz ne."

Pacient: »V redu. Kdaj se bo torej ta pandemija končala?"

Dr.med: "Ko razvijejo cepivo za zaustavitev virusa."

Pacient: "Za zaustavitev virusa, ki ga redkokdo dobi in se redkejši za njim umrejo?"

Dr.med: "Točno."

Pacient: "Ne razumem."

Dr.med: "Tudi jaz ne."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!