Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, jvalant pravi:

 

 Govori zase. Jaz dalec od tega da vem vse, naredim si svojo sliko, tudi povem, da je to moj pogled in ne vsiljujem tege vsem in vsakomur. Zato ti tule odgovoris in ucis v 5 minutah z vec objavami kot jaz v 2 mesecih. S tem, da si ze nepreklicno odsel... kot Hojs...

in tebe dela to nervoznega, ker moraš vse brat?

Sej bo bolje, spomladi al pa poleti, ko bo konec 3demije..pol bo mal pavze.

Dihi..dihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

JJ tut pravi da nekateri zdravniki ne smejo objavljat v tej in drugih temah. :P

Tvoj prjatu?

ti si ga volil. Si ga zelo hvalil pred časom v neki drugi temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

ti si ga volil. Si ga zelo hvalil pred časom v neki drugi temi

jop...hočem link :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, ftp said:

Še vedno čakam na razlago, zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.

 

34 minutes ago, DAMI34 said:

e strinjam, ne znam,

Ker je Dami obupal pomagajte tisti ki zagovarjate Potrčkove številke in trditve, dajte pojasnite to enostavno nalogo, potem gremo naprej na zahtevnešče.

step by step.

4 minutes ago, DAMI34 said:

jop...hočem link :P

 

a te pozabljivost daje?

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

 

Ker je Dami obupal pomagajte tisti ki zagovarjate Potrčkove številke in trditev, dajte pojasnite to enostavno nalogo, potem gremo naprej na zahtevnešče.

step by step.

a te pozabljivost daje?

a tebe nervoza?

V primeru da nisi zadovoljen s ciframi, pojdi v za to ustrezno temi in tam išči "vse o vinjenosti". Odgovor sem ti podal, če ti ni všeč ali ga ne razumeš, ni moj priblem. Pa ravno ti, ki znaš tako brat tudi sive odtenke.

Na volitvah nisem bil že 20 let. Zdej pa poišči link...dej pliiiis

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

in tebe dela to nervoznega, ker moraš vse brat?

Sej bo bolje, spomladi al pa poleti, ko bo konec 3demije..pol bo mal pavze.

Dihi..dihi

Hja, se te ne da dati na ignore... Kot komarji: bmk za njih, ampak tecni pa so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Hja, se te ne da dati na ignore... Kot komarji: bmk za njih, ampak tecni pa so...

potem maš hud problem, scrolat se nisi še naučil?

 

In fantje,, dejte se zamislit, koliko smetimo temo. Je pa res, da na budalaštine vam bom odgovarjal, dokler se mi bo dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

a tebe nervoza?

V primeru da nisi zadovoljen s ciframi, pojdi v za to ustrezno temi in tam išči "vse o vinjenosti". Odgovor sem ti podal, če ti ni všeč ali ga ne razumeš, ni moj priblem. Pa ravno ti, ki znaš tako brat tudi sive odtenke.

Na volitvah nisem bil že 20 let. Zdej pa poišči link...dej pliiiis

1. počasi počasi, sploh ko vidim kdo vse komentira in kolko sploh (ne)razume

2. če zelo enostavnih vsakodnevnih stvari nisi zmožen pojasnit, se vzdrži še pri težjih stvareh

3. zato je tako kot je.:naughty: najprej opravi svojo državljansko dolžnost.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

1. počasi počasi, sploh ko vidim kdo vse komentira in kolko sploh (ne)razume

2. če zelo enostavnih vsakodnevnih stvari nisi zmožen pojasnit, se vzdrži še pri težjih stvareh

3. zato je tako kot je.:naughty: najprej opravi svojo državljansko dolžnost.

in imaš občutek da bi se jaz še moral malo nategovati s tabo v tej temi?

Sem ti že par strani nazaj napisal, brezpredmetno je tako "debatiranje"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KARMEN1 pravi:

Današnji otroci so tako nesocialni, da jih nošenje mask in ostali potrebni ukrepi niti ne bi prizadeli, če se ne bi njihovi starši igrali nekakšne novodobne otroke cvetja in se upirali vsemu in vsem.

Vse izhaja iz družine, starši so vzgled.

 

Le čevlje sodi naj kopitar! Če si prave stroke, se pa opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Le čevlje sodi naj kopitar! Če si prave stroke, se pa opravičujem.

Je pa dejstvo, da imajo težavo z maskami  (dosti krat tudi z vedenjem) otroci staršev, ki jih maska moti.

Na roditeljskem v šoli so vedno eni in isti "glasni", pa ugibaj kateri. Naključje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo brisat začeli?

22 minutes ago, DAMI34 said:

in imaš občutek da bi se jaz še moral malo nategovati s tabo v tej temi?

Seveda ne. Sem te pozval da se umakneš.

 

22 minutes ago, DAMI34 said:

Sem ti že par strani nazaj napisal, brezpredmetno je tako "debatiranje"

Sem postavil eno zelo enostavno nalogo, ki prikazuje kako realne številke lahko prikažejo nerealen rezultat. To izkoriščajo tudi Potrčki. Ne vem če namenoma ali samo iz nevednosti.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Je pa dejstvo, da imajo težavo z maskami  (dosti krat tudi z vedenjem) otroci staršev, ki jih maska moti.

Na roditeljskem v šoli so vedno eni in isti "glasni", pa ugibaj kateri. Naključje?

Ona ve zakaj sem to napisal, Le čevlje sodi naj kopitar!

Ker pravi, da le stroka ve, kaj je prav. Ostali nimamo zmožnosti za pravilno razmišljanje.

Zdaj, če si učitelj ali profesor, potem verjamem tvojim izjavam. :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, KARMEN1 pravi:

 Zelo so vsiljivi, svojo bližjo in širšo okolico prepričujejo v svoj prav, ki ni z ničemer podprt. Širijo neresnice, dogodke in podatke potvarjajo, poleg tega, da se tudi provokativno obnašajo. S svojim vedenjem poskušajo množico prisiliti, da jim verjame. Zato so vsi njihovi vehementni monologi pospremljeni z vedni istimi frazami: kdo je tukaj nor; vsi ste ovce; vlada nas želi zasužnjiti; kdaj boste spregledali; ali boste dovolili, da vas nadzirajo; maske so simbol za nagobčnik, in še kaj.......

 

taki so glih tisti ki tezijo z maskami... da bi jih mogl met še med spanjem najboljš.... to je glih opis za njih...

dons je biu en tip u lidlu cca 40let... tm k je nalepka natleh za 1.5 m.... tip je bil za to oznako se 2m... ma ce ne se vec... in pol en ni vidu,je mislu da je frej in gre na blagajno in se zacne un oglasat da je on v vrsti da ma razdaljo.... omg omg vsi smo bli sm uno... bedak... se ena stara mamca se je pizdila za njim da je fuknen in da pretirava ...

pol ful ljudi vidis k vozjo osebne avte iz trgovin k majo kr maske gor, pa hod tm po gmajn s psom pa masko gor pa 2km nobenga okol itd... folk so prestrasl noro, ni to dobr... me ne mot sam prizadeto... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, bajkr88 said:

taki so glih tisti ki tezijo z maskami... da bi jih mogl met še med spanjem najboljš.... to je glih opis za njih...

dons je biu en tip u lidlu cca 40let... tm k je nalepka natleh za 1.5 m.... tip je bil za to oznako se 2m... ma ce ne se vec... in pol en ni vidu,je mislu da je frej in gre na blagajno in se zacne un oglasat da je on v vrsti da ma razdaljo.... omg omg vsi smo bli sm uno... bedak... se ena stara mamca se je pizdila za njim da je fuknen in da pretirava ...

pol ful ljudi vidis k vozjo osebne avte iz trgovin k majo kr maske gor, pa hod tm po gmajn s psom pa masko gor pa 2km nobenga okol itd... folk so prestrasl noro, ni to dobr... me ne mot sam prizadeto... 

 

Pretirana uporaba maske ni škodljiva, ne uporaba pa je lahko škodljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Codeine pravi:

:wallbash:

Nočeš pa slišati, da ti pravim, da so ravno tako vsi bolani, kljub drakonskim ukrepom po šolah.

Pri nas smo bili že vsi letos bolni, pa niti oktober še ni ? Sem mislil da bo letos bolje zaradi vseh teh ukrepov, pa zgleda da delujejo samo proti covidu, ostali virusi grejo mimo ? vsi brisi do sedaj negativni itak...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

torej:

vinjeni, ki ne more razsodno voziti je problem, vinjeni, ki vozi normalno pač ni problem

vinjeni, je trenutno tisti, ki po starem napiha 0,5 promila, tako je država določila

iz raziskav je pa razvidno, da tako tisti ki je vinjen pod 0,5 lahko povzroči nesrečo, kot tisti, ki ima več kot 0,5 promila v krvi

vinjeni, ki telefonira, kadi in se praska po jajcih je enako nevaren kot trezen, ki kadi in se praska po jajcih, ter ne spremlja prometa

v statistiki povzročiteljev so zavzeti tisti , ki napihajo nad dovoljeno mejo 0,24 ...

tisti , ki je pod dovoljeno mero pada v statistiko tistih ostalih 80% ..

nažalost telefon še ni določen kot povročitelj nesreče.. v angliji je krepko drugače.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BlackDoc pravi:

Pri nas smo bili že vsi letos bolni, pa niti oktober še ni ? Sem mislil da bo letos bolje zaradi vseh teh ukrepov, pa zgleda da delujejo samo proti covidu, ostali virusi grejo mimo ? vsi brisi do sedaj negativni itak...

 

Letos je najbolj negativna beseda - POZITIVEN. :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Razloži zakaj?

ti dej...sej sbiu ti pametn ? ti kr mej tist predihan zrk pa prenucano masko...se spat pejt z njo... bmk

vse ki jih poznam majo  eno in isto masko ze pol leta ..  ful zdravo vau .. 

zbolu bo vsak ..  noben ne bo ušov, nc bat... velik nas je pa verjetno ze prebolel   .  kdo bi vedu.  

 

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, bajkr88 said:

ti dej...sej sbiu ti pametn ? ti kr mej tist predihan zrk pa prenucano masko...se spat pejt z njo... bmk

vse ki jih poznam majo  eno in isto masko ze pol leta ..  ful zdravo vau .. 

zbolu bo vsak ..  noben ne bo ušov, nc bat... velik nas je pa verjetno ze prebolel   .  kdo bi vedu.  

Ja to pa je zelo strokovno. Bomo upoštevali :nono:

A tudi čelada škodi 5 let ista (povprečje), pa predihan zrak notri,...

Dol s čeladami, pa še nihče nas ne prepozna, ko po ta zadnji pred kafičem.

glde da si ti pameten pa strokovno razlagaš  povej ...

...zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ftp pravi:

...zakaj so vinjeni v prometu problem, če pa povzročijo samo 20% hudih nesreč trezni pa kar 80%.

Zato, ker se s tem vsi strokovnjaki strinjajo,  pri covidu so pa razdeljeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!