Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Realnost.

Danes so mi v Iskra Mahle v Šempetru izmerili temperaturo ob vstopu..zakon a ne...

35,2 C jest nisem samo zdrav, jest sm mrtu :)

Pa komentira merilec: ma oštja preklet kitajc. Vsem kaže enako. Sahurnu ha je vlada zrihtala :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, RobiRoberto pravi:

Covid ima za nekatere tudi pozitiven učinek.   :hmm::cry:

Ko je moja sestra končno sprejela dejstvo, da najina mama (90 let) res sodi v dom za starejše, na našo žalost (predvsem mojo kot mamin "glavni oskrbnik"), v nobenem domu za starejše v Idrijsko občini, zaradi Covida, ne sprejemajo novih oskrbovancev ...   :blush:   :angryrant2:   :cry:

Ja, še en velik, izmed mnogih, vzporedni problem tega sranja...:mad:

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Realnost.

Danes so mi v Iskra Mahle v Šempetru izmerili temperaturo ob vstopu..zakon a ne...

35,2 C jest nisem samo zdrav, jest sm mrtu :)

 

jst sem mel včeraj 34.6 .. tko da sm rekorder .. no sej k te kliče 12 srank pol je pa zihr 38.7 .. sam noben ne meri med šihtom tud če crkneš..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

jst sem mel včeraj 34.6 .. tko da sm rekorder .. no sej k te kliče 12 srank pol je pa zihr 38.7 .. sam noben ne meri med šihtom tud če crkneš..

 

tis kul :P dokler te ne razpizdijo vidm :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, franc said:

Za jesen in ohladitve še nisi slišal?

lp

 Sem. Si preveril kdaj so imeli Svedi vrhunec epidemije? Da ti pomagam: Julija.

 

lp

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jvalant pravi:

 Sem. Si preveril kdaj so imeli Svedi vrhunec epidemije? Da ti pomagam: Julija.

švedska juli proti slovenija september

4x nad 24stC :  11x nad 24 stC ..

https://www.accuweather.com/sl/se/stockholm/314929/july-weather/314929?year=2020

https://www.accuweather.com/sl/si/ljubljana/299198/september-weather/299198

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

 Ja, samo za svede je to normalno... Vzemi Eskime: mi bi bili tam skoz prehlajeni ;) Kar se tice korone in mojega odgovora:  stevilke ki danes rastejo, so posledica okuzb spred dveh tednov, in tiste pred tednim dni spred 3 tednov. Torej so se danasnji oboleli okuzili se v poletju. Kar hocem povedat:  ni ohladitev najbolj kriva za trenutne okuzbe, ker je 10 -14 dni inkubacije. Ampak cist vsak razlog se bo nasel, ce kdo pac ne mara mask in ukrepov. Da se razumemo: tudi jaz jih ne maram, ampak so pac nujno zlo. Kot tudi ne mores narediti omlete, brez da bi razbil jajce...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KARMEN1 pravi:

Menda? Testi ločijo, kaj je kaj, ker za gripo jih ni.

Testi so toliko zanesljivi, da vedo, da je avto, ne vedo pa kateri .:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.rtvslo.si/svet/zda-2020/donald-trump/donald-in-melania-trump-pozitivna-na-novi-koronavirus/537790

Citiraj

Potem ko so okužbo z novim koronavirusom potrdili pri svetovalki ameriškega predsednika Donalda Trumpa Hope Hicks, se je izkazalo, da sta okužena tudi predsednik in njegova žena Melania.

Zdaj bo šele tvital, no mogoče si bo pa vbrizgal razkužilo in svet rešen za nekaj časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merjenje temperature z "napravami" , ki jih uporabljajo, je tako ali tako bedarija, ker merijo temperaturo površine in ne telesa. Izmeriti bi morali temperaturo v notranjosti (bobnič, ali kakor sem se jaz "igral" s tem, grlo) pa še to ni ravno natančno, ker je odvisno od "ciljanja" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dajte no. Cia okužila Trampa. Vsi, ki so goreči nasprotniki... jih lepo okužiš in pokažeš množici... lejjj ga, kaj pa ni upošteval pravil...

kmalu bo tudi potrčko pozitiven. 

 

 

čez čas pa mi vsi

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da nekdo nekomu nekaj slabega privošči, je podlo.

O obstoju koronavirusa ni nekega velikega dvoma. Pravi gospod Kacin (ki mimogrede ve rezultate za vnaprej), da bomo kmalu tam, kot smo bili marca. In kje smo bili marca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!