Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 12 urami, kaizer pravi:

Se splača pogledat: 

...morda bo le prevladal zdrav razum in bodo glavne "znanstvenike" zaprli ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maus pravi:

Jaz bi mu vbrizgal razkužilo, kot je to sam predlagal drugim ... zanalašč, ker se dela norca iz strokovnjakov ;)

Trump je že ozdravil in to v dveh dneh :P sicer sem pričakoval, da bo umrl, pa po treh dneh vstal od mrtvih, ampak tudi ta verzija je dovolj dramatična za nabiranje volilcev :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se bo pa kakšen naš pridružil eliti? Sprašujemzaprjatla :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnc hodim po momaxu in vsi mel maske ... razn zlatan  in njegov mulc brez... pa neki je skoz  pel ene bedne komade in se mu je jebal čist haaa....

zdej pa že to... :D

 

IMG-84f03bc5d52afde1d02c6f90c78f14b1-V.jpg

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Ita je bolj naizi trenutno..nobenega teženja.

 

pred 10 minutami, tomaz69 pravi:

"luoghi di assembramento" = zbirališča oz. kjer je možnost večjega števila ljudi, kot pri nas se mi zdi..no, pri nas še ni vojske..

Jelko že grozi, eni bi si želeli policijsko uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tomaz69 pravi:

"luoghi di assembramento" = zbirališča oz. kjer je možnost večjega števila ljudi, kot pri nas se mi zdi..no, pri nas še ni vojske..

Ja, tukaj je govor o nadzoru. Izgleda pa, da bodo maske, kar obvezne povsod... po novem od 8/10.

 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

v Ita je bolj naizi trenutno..nobenega teženja.

 

Se strinjam... Ampak meni, ko hodim po različnih firma, rata kar tečno... seveda odvisno od ukrepov, ki jih le te sprejmejo. 

V Monfalconu prejšni teden sem izpoljneval obrazce in meril temperaturo 3x. Zjutraj, ob 11, ko sm skoču vn po material in ob 13, ko sm pršu z malce :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Codeine pravi:

 

boga mati...drucga ne morem zapisat..

pred 9 minutami, LunaticFringe pravi:

Ja, tukaj je govor o nadzoru. Izgleda pa, da bodo maske, kar obvezne povsod... po novem od 8/10.

 

Se strinjam... Ampak meni, ko hodim po različnih firma, rata kar tečno... seveda odvisno od ukrepov, ki jih le te sprejmejo. 

V Monfalconu prejšni teden sem izpoljneval obrazce in meril temperaturo 3x. Zjutraj, ob 11, ko sm skoču vn po material in ob 13, ko sm pršu z malce :(

pri nas ni te panike...nč ne merimo, niti nas ne briga maska...drž se daleč, razložim, pdpišem in ti dam fakturo,. Brez lupčka in brez rokovanja..simpl

Prodam zaščitno masko, belo z gumico. Maska je vrhunska, med epidemijo smo jo nosili trije, pa noben se ni okužil!

 

 

Še ta udarc, tudi roparji pazijo na zaščito :P

Zgodilo se je malo pred 13.30 uro, sporočajo koprski policisti. Do zaposlene v banki sta takrat pristopila dva storilca, ki sta na obrazu nosila kirurški maski, pri čemer je eden od njiju grozil z orožjem in zahteval denar. 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/crna-kronika/5f75c9876837e/rop-v-dutovljah-banko-oplenila-v-kirurskih-maskah?fbclid=IwAR2rMRfS6TSmGCiZyra6W9Jfe3J_2yEokgfgdGXvL9kVfdNv1hqoX7deBP8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrčko, daj jih dej, jest te podpiram!!!! Pa ista vprašanja mam o slovenski obali, oblegani v času epidemije in potem oblegani z vaučarji..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet povedu resnico in nič drugega...  'ta sprani' pa še vedno stran gledajo in ušesa pokrivajo.... ni nam pomoči

se bo pa mogu nekam zaklent počas.... ker drgac ga bojo še pospravl k jim pove kar jim gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bajkr88 pravi:

spet povedu resnico in nič drugega...  'ta sprani' pa še vedno stran gledajo in ušesa pokrivajo.... ni nam pomoči

se bo pa mogu nekam zaklent počas.... ker drgac ga bojo še pospravl k jim pove kar jim gre :)

pove samo tisto, kar približno 50% folka zanima in kateri nimamo/nimajo opranega mozga. Celo dvomim, da ga bodo pospravili, saj ne zmorejo. Ga bodo raje poskušali diskreditirati preko javnih občil s kakim "strokovnjakom" ki napoveduje apokalipso.

pred 4 urami, Bmflar pravi:

Covid.jpg

in tistih ki prdijo (zihr hočejo preglasit kašelj)

pred eno uro, Codeine pravi:

 

Ameriki se sicer ognem, dejstvo pa je, da so tudi v medicini vseaj nekoliko napredovali in sedanjega časa ne moremo primerjati s spomladanskim. Prav tako znanja in možnosti zdravljenja.

pred 56 minutami, Darko3g pravi:

HM, glede na možnost umretja 1:19,1 milijona, koliko še mora biti Slovencev po svetu?

v Argentini kr velik :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš Dream Team koronapromotorjev (vsi so visokoizobraženi), itak da ne moreš sprejet njihovih razlag.

Jelko vedno še ne kaj ve, kar ne pove, oziroma pove drug dan. Milanu se zatika in v bistvu sproti pozabi, kaj so mu naročili naj pove. Bojana se boji lastne sence. 

Vse bolj in bolj verjamem, da je ta šov v resnici krinka teorije zarote, ki so jo skovali že davno. Izveden je bil državni udar. 

Le kako se bo končalo......

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ocenah WHO-ja okužena desetina vseh ljudi

Vsak deseti človek bi se že lahko okužil z novim koronavirusom, ocenjujejo pri Svetovni zdravstveni organizaciji (WHO). To bi pomenilo še dodatnih 700 milijonov okužb ob okoli 35 milijonih potrjenih.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/po-ocenah-who-ja-okuzena-desetina-vseh-ljudi/538068

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bergamo, po testih krvi sklepajo, da je korono preživelo/prebolelo 42% prebivalstva.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa sploh ni pomembno več...

V času epidemije do 30 odstotkov manj postavljenih diagnoz raka

Kakšne posledice utegne imeti koronavirus na uspešnost zdravljenja raka? Prvi na svetu je članek o tem izdal Slovenski register raka. Ta ugotavlja, da so se napotitve, prvi pregledi in diagnostika zmanjšali za od 30 do celo več kot 80 odstotkov.

https://www.rtvslo.si/zdravje/v-casu-epidemije-do-30-odstotkov-manj-postavljenih-diagnoz-raka/537795

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!