Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Hoteli že zapirajo. Oziroma se priravljajo na zaprtje. Nič več naročanja, je trenutno.

Hvala JJ spet boš vse zjebu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da je že blo...
 
Dr.med. pojasnjuje pandemijo bolniku, ki se je pravkar zbudil iz kome.
Dr.med: "Zaprli so svet zaradi svetovne pandemije."
Pacient: “OMG! Koliko ljudi je okuženih?"
Dr.med: "Približno 30 milijonov smo jih do danes odkrili z testom, ki ni zanesljiv ."
Pacient: “Ljubi bog! 30 milijonov ljudi je umrlo? "
Dr.med: "Ne, samo 950 tisoč... nekako."
Pacient: "Kako to mislite, "nekako"?"
Dr.med: "No ... število smrtnih primerov zaradi dvojnega štetja, netočnih testov in napačno označenih smrtnih listov prepolovijo. Prav tako je večina ljudi, ki umrejo, ostarelih in umirajo zaradi drugih patologij. Obstajajo tudi ljudje, ki so umrli zaradi nepravilne uporabe ventilatorja in drugih, improviziranih in agresivnih načinov zdravljenja, ker nihče resnično ne razume virusa."
Pacient: "Ne razumem. Torej, koliko jih je umrlo SAMO od virusa ... Tistih mrtvih, dobesedno mrtvih na ulici?"
Dr.med: "Nihče. Samo v bolnišnicah in domovih za ostarele."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne, zelo zmedeni časi so."
Pacient: "Torej so potem pozdravili ostalih 29 milijonov ljudi?"
Dr.med: "Ne, velika večina ni imela nobenih simptomov in pravzaprav sploh niso vedeli, da jih imajo."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."
Pacient: "Ne sliši se zelo smrtonosno. Če ostalih 29 milijonov ljudi ni imelo simptomov, ali lažje simptome, enake kateremukoli drugemu virusu, kako so potem sploh vedeli, da imajo prav ta virus?"
Dr.med: "Testirani so bili."
Pacient: "Ampak maloprej ste rekli, da so testi netočni in nezanesljivi."
Dr.med: »So. Nihče še ni izoliral virusa, zato testi v resnici le-tega naravnost ne potrjujejo, potrjujejo zgolj prisotnost reakcije na "neki" virus, teoreticno tudi na ta "novi" virus."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."
Pacient: "Torej trenutno ni zdravila, ni zdravljenja? Kaj pa predlaga medicina?"
Dr.med: "Uporabo kakršnihkoli mask, povsod in ves čas. Mask, ki pa že po manj kot eni uri uporabe nimajo več kakšnega posebnega učinka, potem pa najbrz sploh nikakršnega več, saj niso narejene za takšno uporabo; ljudje namreč nosijo isto masko cel dan ali celo več dni. To sicer ni problem, važno je, da IMAJO masko."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."
Pacient: »V redu. Kdaj se bo torej ta pandemija končala?"
Dr.med: "Ko razvijejo cepivo za zaustavitev virusa."
Pacient: "Za zaustavitev virusa, ki ga redkokdo dobi in se redkejši za njim umrejo?"
Dr.med: "Točno."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."

 

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Hoteli že zapirajo. Oziroma se priravljajo na zaprtje. Nič več naročanja, je trenutno.

Hvala JJ spet boš vse zjebu 

Potem tisti, kateri še nismo izkoristili bonov (vavčerjev), jih letos tudi ne bomo več. Prvo vse zasedeno, potem pa konec...

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Potem tisti, kateri še nismo izkoristili bonov (vavčerjev), jih letos tudi ne bomo več. Prvo vse zasedeno, potem pa konec...

Mogoče podaljšajo, sicer pa ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Potem tisti, kateri še nismo izkoristili bonov (vavčerjev), jih letos tudi ne bomo več. Prvo vse zasedeno, potem pa konec...

Hvala za vikend sem vplačal avans...da jim jebem vse po spisku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Hvala JJ spet boš vse zjebu 

Prav vam je...Šiškota bi volil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Codeine pravi:

E, tako je, ko ne poslušate Trumpa :) :) :)

 

koker je butl, tok je car :P

To je tisto, ko v v pravljici Petra pana srečaš Zvončico in rečeš: majkemi to je pravljično bitje. Trump je enak. :D

Ampak pojdimo na realna tla: CRO ne bo zjebala gospodarstva in turizma, mi si ga bomo sami. 

Stane okužb: več al manj ista pašta.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest sm prpraulen na strožje ukrepe :P

121028338_10224861443273430_3381354638690989257_o.thumb.jpg.db1388b1bdd766d9eb6e678765ecbc41.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič zato, če "ne poznate nikogar, ki bi resno zbolel" zaradi corone. Naslednje leto bo namreč vsak poznal vsaj tri, ki bodo zaradi corone revni, brez službe ali hudo bolni ker niso prišli na vrsto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, tisti, ki ignorirate priporočila stroke in vlade glede preventivnih ukrepov za preprečitev širjenja Covid-19, vedite, da ste soodgovorni za nastalo situacijo. Bolnišnice se namreč polnijo. Kapacitet zmanjkuje. Zaradi visokega števila bolnikov s Covid-19, ki potrebujejo bolnišnično oskrbo, zmanjkuje prostora za ostale bolnike z drugimi boleznimi. Torej za vso nastalo situacijo nosite veliko odgovornost vsi tisti, ki se priporočil stroke ne držite, kar je pa najhuje ,še druge hujskate v nečastna človeka nevredna dejanja. Sram vas bodi! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, truckdriver said:

Kakorkoli, tisti, ki ignorirate priporočila stroke in vlade glede preventivnih ukrepov za preprečitev širjenja Covid-19, vedite, da ste soodgovorni za nastalo situacijo. Bolnišnice se namreč polnijo. Kapacitet zmanjkuje. Zaradi visokega števila bolnikov s Covid-19, ki potrebujejo bolnišnično oskrbo, zmanjkuje prostora za ostale bolnike z drugimi boleznimi. Torej za vso nastalo situacijo nosite veliko odgovornost vsi tisti, ki se priporočil stroke ne držite, kar je pa najhuje ,še druge hujskate v nečastna človeka nevredna dejanja. Sram vas bodi! 

 Ne, ne! Blage veze nimas! Za sirjenje virusa so krivi oni ki NOSIJO maske in se drzijo ukrepov. Oni proti maskam pa res niso NIC krivi! Oni so elita nespranih mozganov! Ne morejo biti karkoli krivi! Mi, ki mamo pa sprane mozgane (nima veze ce se strinjamo da je marsikateri ukrep prevec in narobe, samo  nataknemo si maske, da slucajno kaj ne sirimo okoli, razkuzimo si roke, da kaj ne sirimo okoli, ce je prepoved, se pac po obcini gibljemo, za kak teden moped v garazo) mi pa sirimo okuzbo. Mater moramo met sprane mozgane, da verjamemo takim bedarijam kot so, da maske nic ne pomagajo ali nimajo smisla in podobno... in da brez maske lahko siris okuzbo. Mater smo budale, res taboljs da se zapremo v klet in trepetamo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Buschi said:
Možno da je že blo...
 
Dr.med. pojasnjuje pandemijo bolniku, ki se je pravkar zbudil iz kome.
Dr.med: "Zaprli so svet zaradi svetovne pandemije."
Pacient: “OMG! Koliko ljudi je okuženih?"
Dr.med: "Približno 30 milijonov smo jih do danes odkrili z testom, ki ni zanesljiv ."
Pacient: “Ljubi bog! 30 milijonov ljudi je umrlo? "
Dr.med: "Ne, samo 950 tisoč... nekako."
Pacient: "Kako to mislite, "nekako"?"
Dr.med: "No ... število smrtnih primerov zaradi dvojnega štetja, netočnih testov in napačno označenih smrtnih listov prepolovijo. Prav tako je večina ljudi, ki umrejo, ostarelih in umirajo zaradi drugih patologij. Obstajajo tudi ljudje, ki so umrli zaradi nepravilne uporabe ventilatorja in drugih, improviziranih in agresivnih načinov zdravljenja, ker nihče resnično ne razume virusa."
Pacient: "Ne razumem. Torej, koliko jih je umrlo SAMO od virusa ... Tistih mrtvih, dobesedno mrtvih na ulici?"
Dr.med: "Nihče. Samo v bolnišnicah in domovih za ostarele."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne, zelo zmedeni časi so."
Pacient: "Torej so potem pozdravili ostalih 29 milijonov ljudi?"
Dr.med: "Ne, velika večina ni imela nobenih simptomov in pravzaprav sploh niso vedeli, da jih imajo."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."
Pacient: "Ne sliši se zelo smrtonosno. Če ostalih 29 milijonov ljudi ni imelo simptomov, ali lažje simptome, enake kateremukoli drugemu virusu, kako so potem sploh vedeli, da imajo prav ta virus?"
Dr.med: "Testirani so bili."
Pacient: "Ampak maloprej ste rekli, da so testi netočni in nezanesljivi."
Dr.med: »So. Nihče še ni izoliral virusa, zato testi v resnici le-tega naravnost ne potrjujejo, potrjujejo zgolj prisotnost reakcije na "neki" virus, teoreticno tudi na ta "novi" virus."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."
Pacient: "Torej trenutno ni zdravila, ni zdravljenja? Kaj pa predlaga medicina?"
Dr.med: "Uporabo kakršnihkoli mask, povsod in ves čas. Mask, ki pa že po manj kot eni uri uporabe nimajo več kakšnega posebnega učinka, potem pa najbrz sploh nikakršnega več, saj niso narejene za takšno uporabo; ljudje namreč nosijo isto masko cel dan ali celo več dni. To sicer ni problem, važno je, da IMAJO masko."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."
Pacient: »V redu. Kdaj se bo torej ta pandemija končala?"
Dr.med: "Ko razvijejo cepivo za zaustavitev virusa."
Pacient: "Za zaustavitev virusa, ki ga redkokdo dobi in se redkejši za njim umrejo?"
Dr.med: "Točno."
Pacient: "Ne razumem."
Dr.med: "Tudi jaz ne."

 

 Kam to spada? Med znanstvene dokaze, ali zgodbico za lahko noc? Se vseeno ne razlozi moje mantre:  potrjen skok smrtnosti za 16x v Bergamu? Kaj je vzrok? Bolezen ki to ni?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

Mi, ki mamo pa sprane mozgane ...

.....mi imamo vsaj oprane.....mnogi tukaj nimajo kaj za oprat.....no...morda vrvico, ki drži ušesa na svojem mestu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, truckdriver pravi:

Kakorkoli, tisti, ki ignorirate priporočila stroke in vlade glede preventivnih ukrepov za preprečitev širjenja Covid-19, vedite, da ste soodgovorni za nastalo situacijo. Bolnišnice se namreč polnijo. Kapacitet zmanjkuje. Zaradi visokega števila bolnikov s Covid-19, ki potrebujejo bolnišnično oskrbo, zmanjkuje prostora za ostale bolnike z drugimi boleznimi. Torej za vso nastalo situacijo nosite veliko odgovornost vsi tisti, ki se priporočil stroke ne držite, kar je pa najhuje ,še druge hujskate v nečastna človeka nevredna dejanja. Sram vas bodi! 

Veš kaj me zanima, bi isto govoril če bi bila leva vlada in ne JJ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm...ko zmanjka "strokovnih" argumentov, pa je pač kriva vlada. Ne zato, ker je folk nediscipliniran in naseda samooklicanim epidemiologom....kriva je ker ni zagotovila dovolj postelj in osebja. Kriva je, ker ni zagotovila dovolj postelj in osebja za bolezen, ki je bojda "izmišljena".....

....vse bolj zanimivo postaja....

....čakam na argument, da je kriva vlada, ker ni že pred tremi meseci razglasila epidemije in uvedla restrikcije....za bolezen ki "ne obstaja"....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, BIF pravi:

Mhm...ko zmanjka "strokovnih" argumentov, pa je pač kriva vlada. Ne zato, ker je folk nediscipliniran in naseda samooklicanim epidemiologom....kriva je ker ni zagotovila dovolj postelj in osebja. Kriva je, ker ni zagotovila dovolj postelj in osebja za bolezen, ki je bojda "izmišljena".....

....vse bolj zanimivo postaja....

....čakam na argument, da je kriva vlada, ker ni že pred tremi meseci razglasila epidemije in uvedla restrikcije....za bolezen ki "ne obstaja"....

Daj BIF, ne pretiravaj.

Priznaj, da so določila, priporočila in ukrepi vlade glede korone zmedeni in nedosledni, da ko človek išče zanesljive podatke in napotke glede ravnanja v določenih službah, ko se obrne tudi na ustrezne javne službe za nasvet in navodila, le teh ne dobi, ker noben nima pojma kaj kdo misli in kaj je treba in kaj ne.

Noben ne trdi, da je bolezen izmišljena. Ni. Vsekakor pa ni tako nevarna kot nam jo poskušajo prikazati in absolutno ne toliko, da bi jo uvrwstili na seznam z kugo in podobnimi boleznimi, ki pobijejo več kot 50 % okuženih.

Pri covidu je stopnje preživetja še vedno krepko nad 95 %

Ta vlada je kriva v toliko, da je imela trenutno pol leta časa, da bi popravila oz. vsaj minimalno pripravila zdravstvo in  bolnice (ki so jih pred tem dodobra zjebale vse vlade po vrsti), na zimo in vse viroze, vključno s covidom in ostale respiratorne bolezni, ki so značilne za ta letni čas.

In, še enkrat, če bi ta vlada dajala jasna navodila, bi se tudi folk držal ukrepov in priporočil, ne pa da jih na 5 minut spreminjajo, da javni govorec NIJZ nima pojma o tem kaj je treba, kaj se mora in kaj se ne sme, pa je v bistvu tam samo zato, da strokovne napotke jasno in razumljivo razloži folku, ki ni vajen strokovnih izrazov.

Zastraševalne fore Kacina so pa tudi patetične.

Folk hoče samo jasna navodila, da se jih bomo lahko VSI držali

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom malo širše povedal ... velja za cel svet vključno s Slovenijo...

kriva je politika, ker se vmešava v strokovne institucije in jih tudi nastavlja tako, da izjavljajo izjave, ki so politično sprejemljive ... 

ponavljam ... cel svet vodi politika, ki misli, da so doktoriral iz virusov :P 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, bajkr88 pravi:

pa teb virus nuca, lasje so ti zrasl :D

eden od simptomov asimptomatskega bolnika, ki širi okužbo baje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

Bom malo širše povedal ... velja za cel svet vključno s Slovenijo...

kriva je politika, ker se vmešava v strokovne institucije in jih tudi nastavlja tako, da izjavljajo izjave, ki so politično sprejemljive ... 

ponavljam ... cel svet vodi politika, ki misli, da so doktoriral iz virusov :P 

politika je tudi nastavila zgolj in samo strokovne institucije, ki govorijo, kot politika ukaže. Za ostale je lepo JJ reku, da jim je treba vzet licenco.

Pol leta tulim in nabijam, bolnišnice DSji...rigorozna zaščita in nadzor. Pa se raje zmišljujejo do katerega razreda morajo mulci met maske.

Največji žurerji sem danes slišal po radiu so baje v Črni na korošlem, non stop neke zabave, verjetno so drugi največji potem zdravstveno osebje "na Jesenicama" :P Tut kar mačka na repu prinese je dobro tem "strokovnim" službam in Kacotu.

Vmes pa Trump v treh dneh zmaga virus. Halleluja :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!