Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

se izogibam omw. Vidim gnečo, grem dalje. Ampak tak sem po naravi in sem bil že prej, ni covid vzrok.

Je pa nekaj, dokaz da ni vse tako nevarno pri prenosu ravno to.

Greva na obalo, Koperski konec relativno malo okužb. Poleti in jeseni, garantiram sem videl, ker sem dol vozil blago strankam, nabito polno vse. Pa ni panike z okužbami.

Istra: je v dveh mesecih prinesla izgubo prometa zaradi spomladanskih zapor, pa ni drame.

bil letos 10dni na slo obali. Domačinov malo, samo turisti. Zato tam ni toliko okužb, so povsod drugje po Sloveniji- turisti prišli brez odšli z korono :)

Primorci so tudi hodili verjetno (predvidevam) v kraje kjer ni bilo toliko ljudi, s tem so vzdrževali razdaljo, malo druženja in zato ni toliko okužb pri njih. 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa saj so jasna pravila? Skoz pleksi niti sperma ne leti, če kdo onanira.

si že bližje okužbi :P

 

pleksi steklo ni nujno potrebno. Je zgolj prosta odločitev delodajalca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

bil letos 10dni na slo obali. Domačinov malo, samo turisti. Zato tam ni toliko okužb, so povsod drugje po Sloveniji- turisti prišli brez odšli z korono :)

Primorci so tudi hodili verjetno (predvidevam) v kraje kjer ni bilo toliko ljudi, s tem so vzdrževali razdaljo, malo druženja in zato ni toliko okužb pri njih. 

Včer zvečer vse pijano .. govorica s štajerskim in primorskim narečjem .. edin jaz Ljubljančan, pa še jaz rojen Ptujčan :huh: 

pa se pejt :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

Štajerci in primorci so si fajn zrihtali .. oni lahko hodjo srat v Ljubljano brez dovoljenja ostali, ki prebivamo v osrednjoslovenski regiji, pa lahko samo kamne mečemo preko mej regije :huh: 

Pa vsi študenje, ki so virus prinesli v Ljubljano gredo komot domov po novo porcijo virusa in ga prinesejo v Ljubljano ... 

edino, če jaz kaj tukaj ne razumem :huh: 

Bravo.

@ftp dvakrat si preberi kaj je napisal @maus .... govori točno to o čem govorim jaz. O neumnih ukrepih, ki so skregani z vso logiko glede omejitve širjenja virusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

bil letos 10dni na slo obali. Domačinov malo, samo turisti. Zato tam ni toliko okužb, so povsod drugje po Sloveniji- turisti prišli brez odšli z korono :)

Primorci so tudi hodili verjetno (predvidevam) v kraje kjer ni bilo toliko ljudi, s tem so vzdrževali razdaljo, malo druženja in zato ni toliko okužb pri njih. 

oprosti, ne vem, kdaj si bil, ker 2 meseca je bilo nabito. Od koriščenja bonov, do strahu pred Hrvaško. Zdj pa mal na vsega 32km obale prerazporedi. Je bila kr gneča. In celo večerni žuri..obstajajo posnetki na tubi itd...

Poleg tega vem, koliko blaga sem zvozil dol. Običajno je sezona dolga od marca meseca do septembra, letos je bilo šele od junija do prvega deževja v septembru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, ftp pravi:

A se hecas, ali si res tak ???  Pa ne sedaj da žalim.

Preberi si moje zapise še enkrat.

Preprosto nočeš razumeti kaj ti hočem dopovedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Včer zvečer vse pijano .. govorica s štajerskim in primorskim narečjem .. edin jaz Ljubljančan, pa še jaz rojen Ptujčan :huh: 

pa se pejt :dry: 

kje?

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

oprosti, ne vem, kdaj si bil, ker 2 meseca je bilo nabito. Od koriščenja bonov, do strahu pred Hrvaško. Zdj pa ma na vsega 32km obale prerazporedi. Je bila kr gneča. In celo večerni žuri..obstajajo opsnetki na tubi itd...

Poleg tega vem, koliko blaga sem zvozil dol. Običajno je sezona dolga od marca meseca do septembra, letos je bilo šele od junija do prvega deževja v septembru.

Ja saj pravim, bila je gneča (2 teden avgusta). al domačinov ni bilo toliko, sami turisti, ker tako kot si rekel, vse na našo obalo. Zato pa je tak, iz vseh koncev slo prišli, se nagužvali in nazaj v svoje kraje. 

In nihče ni vzdrževal razdalje 1,5m. Zato pravim, da je to težko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

kje?

a kje .. v Ptujski porodnišnici :jezik: 

a ti bi kr z Dragonsi uletu :huh: 

pred 6 minutami, Codeine pravi:

Bravo.

@ftp dvakrat si preberi kaj je napisal @maus .... govori točno to o čem govorim jaz. O neumnih ukrepih, ki so skregani z vso logiko glede omejitve širjenja virusa.

lajki me :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Včer zvečer vse pijano .. govorica s štajerskim in primorskim narečjem .. edin jaz Ljubljančan, pa še jaz rojen Ptujčan :huh: 

pa se pejt :dry: 

ahaha..a kdo v LJ je sploh še avtohton Lublančan? Koliko imaš dnevnih migrantov? 30% ali več.

Valda bodo žural, vedno se žura tik pred tem ko gre vse u kurac. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

kje?

Ja saj pravim, bila je gneča (2 teden avgusta). al domačinov ni bilo toliko, sami turisti, ker tako kot si rekel, vse na našo obalo. Zato pa je tak, iz vseh koncev slo prišli, se nagužvali in nazaj v svoje kraje. 

In nihče ni vzdrževal razdalje 1,5m. Zato pravim, da je to težko. 

pa ni okužb, zanimivo. Domačini se pa avtomatsko mešajo med ostale, ker jim že narava dela to narekuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ahaha..a kdo v LJ je sploh še avtohton Lublančan? Koliko imaš dnevnih migrantov? 30% ali več.

Valda bodo žural, vedno se žura tik pred tem ko gre vse u kurac. 

Zato pa so gužve po LJ, k pridejo pa neznajo vozit po naših cestah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ahaha..a kdo v LJ je sploh še avtohton Lublančan? Koliko imaš dnevnih migrantov? 30% ali več.

Valda bodo žural, vedno se žura tik pred tem ko gre vse u kurac. 

nj gredo v Ajdušno žurat in naj bo tam rdeč .. pa da hodmo mi ke srat, oni pa ne k nam :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

nj gredo v Ajdušno žurat in naj bo tam rdeč .. pa da hodmo mi ke srat, oni pa ne k nam :ras: 

prite pridte, mamo kobasice, frišno vino, nema šta nema na 1,5 m razdalje.

Ta velko sod v hramu ma čez 1,m obsega. Pol pa gor vržem sirček, pa pršutko, napolnim 2 kozarčka in to vse v skladu in s  priporočili NIJZ. 

Razkuževat pa je tut treba a ne :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

pa ni okužb, zanimivo. Domačini se pa vtomatsko mešajo med ostale, ker jim že narava dela to narekuje.

Ni okuzb zato, ker so prevladovali turisti. Domacini kopanje izkoristijo zgodaj zjutraj in zvecer, ko ni tolk folka. Od turietov pa vse zivo, mlado, staro, naguzvani ko sardelce ipd. 

Gostinci (povecini domacini), delali v maskah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ahaha..a kdo v LJ je sploh še avtohton Lublančan? Koliko imaš dnevnih migrantov? 30% ali več.

Valda bodo žural, vedno se žura tik pred tem ko gre vse u kurac. 

A nisi prej slišal :) :) :) da je prej na novinarski povedala, da se Ljubljančani gnetejo po ulicah kot sardele brez mask, tako, da zdaj vemo kdo je kriv za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

prite pridte, mamo kobasice, frišno vino, nema šta nema na 1,5 m razdalje.

Ta velko sod v hramu ma čez 1,m obsega. Pol pa gor vržem sirček, pa pršutko, naponim 2 kozarča in to vse v skladu in sp riporočili NIJZ. 

Razkuževat pa je tut treba a ne :D

 

če pa ne smem, ker so Ajdouci v LJ prinesli virus, se tle gnetli in obnašali neodgovorno, pol pa spizidli domol :ras: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

A nisi prej slišal :) :) :) da je prej na novinarski povedala, da se Ljubljančani gnetejo po ulicah kot sardele brez mask, tako, da zdaj vemo kdo je kriv za vse.

ni vsak dnevni migrant ki pride v najlepše mesto (NJE) Ljubljančan. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

če pa ne smem, ker so Ajdouci v LJ prinesli virus, se tle gnetli in obnašali neodgovorno, pol pa spizidli domol :ras: 

 

Tako je! :lol1:

mi pa zdej nafukal :) 

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

A nisi prej slišal :) :) :) da je prej na novinarski povedala, da se Ljubljančani gnetejo po ulicah kot sardele brez mask, tako, da zdaj vemo kdo je kriv za vse.

Maus, MZ nehite se gnetit po ulicah. Madona, kere floskule. Kot da ostali nimamo oči.

Pravkar, maus pravi:

če pa ne smem, ker so Ajdouci v LJ prinesli virus, se tle gnetli in obnašali neodgovorno, pol pa spizidli domol :ras: 

 

Ma nisam hteo da se gnetem, al one devojčice, baš su htele :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Ni okuzb zato, ker so prevladovali turisti. Domacini kopanje izkoristijo zgodaj zjutraj in zvecer, ko ni tolk folka. Od turietov pa vse zivo, mlado, staro, naguzvani ko sardelce ipd. 

Gostinci (povecini domacini), delali v maskah.

ne bo držalo, kjer so okužbe harale, so bili v trenutku okuženi tudi natakarji, kmal za tem pa še drugo osebje v kuhinji in stran. Ti lahko natančno povem, v katerih kampih (Polidor je en od teh)

Gostinec res dela v maskah, vzemi pa v obzir, da ni samo gostilna ki gosti gosta, niti ni miza edin prostor, kjer se gost zadržuje. Namreč vsi še nekje prespijo...najmanj to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Maus, MZ nehite se gnetit po ulicah. Madona, kere floskule. Kot da ostali nimamo oči.

Ma nisam hteo da se gnetem, al one devojčice, baš su htele :P

 

Vzel kij, pa vsak ki nima naslova v lj, nabutu v domačo občino. Pa tam trosite viruse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Vzel kij, pa vsak ki nima naslova v lj, nabutu v domačo občino. Pa tam trosite viruse :D

ne rabiš bodo to opravili zagreti pendrik polcaji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne bo držalo, kjer so okužbe harale, so bili v trenutku okuženi tudi natakarji, kmal za tem pa še drugo osebje v kuhinji in stran. Ti lahko natančno povem, v katerih kampih (Polidor je en od teh)

Gostinec res dela v maskah, vzemi pa v obzir, da ni samo gostilna ki gosti gosta, niti ni miza edin prostor, kjer se gost zadržuje. Namreč vsi še nekje prespijo...najmanj to.

Kako pa potem utemeljiš, da na primorskem ni tolk okužb, ko pa je bila tam celo poletje gužva in gnetenje brez vatnostne razdalje? 

Nekako ne gre skupaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

Štajerci in primorci so si fajn zrihtali .. oni lahko hodjo srat v Ljubljano brez dovoljenja ostali, ki prebivamo v osrednjoslovenski regiji, pa lahko samo kamne mečemo preko mej regije :huh: 

Pa vsi študenje, ki so virus prinesli v Ljubljano gredo komot domov po novo porcijo virusa in ga prinesejo v Ljubljano ... 

edino, če jaz kaj tukaj ne razumem :huh: 

prav je tako :) največ smučarjev je bilo iz osrednje slovenije

Pravkar, motozajebant pravi:

Kako pa potem utemeljiš, da na primorskem ni tolk okužb, ko pa je bila tam celo poletje gužva in gnetenje brez vatnostne razdalje? 

Nekako ne gre skupaj? 

turisti so jo domov odnesli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

prav je tako :) največ smučarjev je bilo iz osrednje slovenije

turisti so jo domov odnesli

Na mb smucarje ne pozabi ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!