Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 hour ago, thumper said:

pa ker ku**c maš ti na oni strani meje?

Točno za tisto ja, za k... ? Pa še mali zravn... dolga razlaga, nekompatibilnost hr in slo birokracije. 

Pa ja na meji me niso niti povohali, jih ni motla niti MB tablica

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Drži.

Piši hitro na wiki, da se tudi tam motijo, pa na sodišče itd.

Citiraj

Janez Janša (izgovarjava IPA: [ˈja:nɛz- ˈja:nʃa], uradno ime Ivan Janša[3], znan tudi kot Janez Ivan Janša[4]) slovenski politik, * 17. september 1958, Ljubljana.

Skratka, pripravljen si lagati in če ne boš dal nasprotnega dokaza, bo pa ukrep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Imam pravico ja, da se oglaša na post, ki se ga sploh ne tiče ... če napišem, da se podpisujem z akademskim nazivom ..  in kaj se ima on s tem ne strinjat ?

to je zloraba :P 

Eh, @maus, mogoče si včasih preveč občutljiv za malenkosti. Meni tudi zanje dni talajo minuse kot po tekočem traku, pa se niti malo ne razburjam zaradi tega. Sem popolnoma indiferenten.  Vsak ima pravico nestrinjanja z mano ali komurkoli drugim, kot imam sam pravico izražat svoja stališča do določene tematike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, truckdriver pravi:

V osebni izkaznici mu piše Ivan Janez Janša. 

Zakaj se pa potem podpisuje na samo z Janez Janša ? 

Res ne razumem, da se na uradne dokumente podpisuje samo delno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Zakaj se pa potem podpisuje na samo z Janez Janša ? 

Res ne razumem, da se na uradne dokumente podpisuje samo delno ?

Preveč me sprašuješ. Če je s tem karkoli narobe, so za to institucije in naj uredijo zadeve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, truckdriver pravi:

Eh, @maus, mogoče si včasih preveč občutljiv za malenkosti. Meni tudi zanje dni talajo minuse kot po tekočem traku, pa se niti malo ne razburjam zaradi tega. Sem popolnoma indiferenten.  Vsak ima pravico nestrinjanja z mano ali komurkoli drugim, kot imam sam pravico izražat svoja stališča do določene tematike. 

nisem občutljiv ... sem za argumentirano debato ... zahrbtno talanje negativnih predznakov pa ne prenesem brez argumentacije ... niti v živo .. takole za tipkovnico pa itak vsi znajo polagat ovinke, da bi me pa ker nauču kako se to izpelje, ga pa ni :P 

 

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Preveč me sprašuješ. Če je s tem karkoli narobe, so za to institucije in naj uredijo zadeve. 

O tem @Snečer govori ... in me res čudi, da se še ni nihče ob to spotaknil, saj vsi teli Covid odloki močno posegajo v človekove pravice (seveda nekatere upravičeno, nekatere pa neupravičeno)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

Kaj ni drkanje okoli JJ v temi vlada? 

malo je pomešano ... govorimo o odlokih vlade, ki ga podpiše neznana oseba in vpliva na covid-19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

O tem @Snečer govori ... in me res čudi, da se še ni nihče ob to spotaknil, saj vsi teli Covid odloki močno posegajo v človekove pravice (seveda nekatere upravičeno, nekatere pa neupravičeno)

Dlakocepstvo me ne zanima in se z njim ne ukvarjam. Kar se pa odlokov tiče, jih je potrdilo tudi US RS. V Belgiji imajo celo policijsko uro, ki velja od 22h-05h. Lahko pričakujemo še veliko bolj rigorozne ukrepe, dokler se ne zajezi širjenje tega virusa. Navadit se bo potrebno živeti s tem virusom vsaj še nekaj časa. Pa smo s tem zadovoljni ali pa ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, truckdriver pravi:

Ja, sem se vozil. Vendar samo kot tranzit in nikjer nisem imel stika z nikomur. Vendar vseeno priznam svojo napako in takratno lastno neeodgovornost. 

Se ne spomnim, da je bil tranzit izvzet... Si pa potrdil vzorec delovanja vaše opcije: mi lahko... 

Kot oni na južni meji takrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, schwantz pravi:

Se ne spomnim, da je bil tranzit izvzet... Si pa potrdil vzorec delovanja vaše opcije: mi lahko... 

Kot oni na južni meji takrat...

Tranzit sem omenil kot olajševalno okoliščino. Sem pa priznal in še vedno priznavam, da je bila tisto napaka z moje strani. Zadovoljen?

Policisti nič ne sprašujejo, katero opcijo podpiraš. 

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, truckdriver pravi:

Dlakocepstvo me ne zanima in se z njim ne ukvarjam. Kar se pa odlokov tiče, jih je potrdilo tudi US RS. V Belgiji imajo celo policijsko uro, ki velja od 22h-05h. Lahko pričakujemo še veliko bolj rigorozne ukrepe, dokler se ne zajezi širjenje tega virusa. Navadit se bo potrebno živeti s tem virusom vsaj še nekaj časa. Pa smo s tem zadovoljni ali pa ne. 

ne vem, če je dlakocepstvo, kdo podpiše odlok :P 

Se pa strinjam, da bo lahko še slabše in ukrepi še strožji ... ampak... naj se jih potem vsi držijo ... vključno z vlado in parlamenta ... slišm, da je na Brdu kar precej živahno za zaprtimi vrati ;)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ne vem, če je dlakocepstvo, kdo podpiše odlok :P 

Se pa strinjam, da bo lahko še slabše in ukrepi še strožji ... ampak... naj se jih potem vsi držijo ... vključno z vlado in parlamenta ... slišm, da je na Brdu kar precej živahno za zaprtimi vrati ;)  

Naj se s tem ukvarjajo tisti, ki so za take reči zadolženi in plačani. Osebno nimam ne koristi in ne škode s tem kako se JJ podpisuje.

Z drugim delom se pa v celoti strinjam. Kako je pa na Brdu za zaprtimi vrati, pa pojma nimam.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, truckdriver pravi:

Z drugim delom se pa v celoti strinjam. Kako je pa na Brdu za zaprtimi vrati, pa pojma nimam.  

Podobno, kot so se v dvorani Union na dobrodelni prireditvi Olimpijskega komiteja Slovenije, ampak tam so jih brez mask in neupoštevanja Covid-19 odlokov, ki so jih sami napisali, posneli packasti novinarji, ker so bilo pač povabljeni .. na Brdo pa niso povabljeni ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Podobno, kot so se v dvorani Union na dobrodelni prireditvi Olimpijskega komiteja Slovenije, ampak tam so jih brez mask in neupoštevanja Covid-19 odlokov, ki so jih sami napisali, posneli packasti novinarji, ker so bilo pač povabljeni .. na Brdo pa niso povabljeni ;) 

Če mene vprašaš, obsojam vse, brez izjem, ki ne upoštevajo in se ne držijo predpisanih ukrepov proti širjenju korona virusa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bajkr88 pravi:

ko sem se jaz spraševal o nelogičnosti odloka, da lahko oranžni hodijo v rdeče, rdeči pa ne v oranžno, si mi dal negativni odziv  ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, truckdriver pravi:

Dlakocepstvo me ne zanima in se z njim ne ukvarjam. Kar se pa odlokov tiče, jih je potrdilo tudi US RS. V Belgiji imajo celo policijsko uro, ki velja od 22h-05h. Lahko pričakujemo še veliko bolj rigorozne ukrepe, dokler se ne zajezi širjenje tega virusa. Navadit se bo potrebno živeti s tem virusom vsaj še nekaj časa. Pa smo s tem zadovoljni ali pa ne. 

bolj se mi zdi,da lahko pričakujemo pravo ulico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, DAMI34 said:

kako zjebeš še tako mirne proteste:

plačaš nekaj kretenov, ki bodo povzročili nemir, ali povzročali intrigo in imaš izgovor da uporabiš pendrik, ter prikažeš demonstracije za nasilne.

 

ps. in če hočeš kot demonstrant kak rezultat, rabiš nasilne demonstracije, kamnite kocke in revolucijo, ker drugače te bodo še vedno jebali

začaran krog

 

Dober primer: mariborska vstaja, rušenje radarjev, granitne kocke in župan je bil odstavljen

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

bolj se mi zdi,da lahko pričakujemo pravo ulico

Ulica nikoli ni in ne bo rešila ničesar, temveč bo stvari le še bolj zakomplicirala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Loba pravi:

Dober primer: mariborska vstaja, rušenje radarjev, granitne kocke in župan je bil odstavljen

 

zgleda da ne bo šlo drugače, spet bomo na ulicah

Pravkar, truckdriver pravi:

Ulica nikoli ni in ne bo rešila ničesar, temveč bo stvari le še bolj zakomplicirala. 

ulica je skrajna rešitev in zadeve hitro reši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Loba pravi:

Dober primer: mariborska vstaja, rušenje radarjev, granitne kocke in župan je bil odstavljen

Postavljen pa nov, popolnoma nesposoben. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

zgleda da ne bo šlo drugače, spet bomo na ulicah

ulica je skrajna rešitev in zadeve hitro reši

JJ je sicer leta 2012 že doživel ulico in se tudi nekaj naučil iz takratnih izkušenj. Prepričan sem, da ne bo več ponovil napake in reagiral veliko bolj ostro kot takrat. To pa nebi pomenilo nič dobrega. Saj tak spopad lahko kulminira v veliko večje razsežnosti. Ne si želet krvi, ki bi lahko tekla v potokih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!