Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pa še naj kdo reče, da to ni diktatura.

Na račun tega, ker Jane še nima dovolj, jaz zjutraj ne smem v službo.

Preko meje je šlo, in za to mora nekdo odgovarjat. Upam, da jih dobijo kot se reče.

 

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pes že celo življenje hodi za zadnji sprehod po 22:00 uri.
In zdaj naj ga prepričam, da ga mora scat in srad pred deveto zvečer? Ja, pa ja da.....malo morgen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Alla pravi:

Moj pes že celo življenje hodi za zadnji sprehod po 22:00 uri.
In zdaj naj ga prepričam, da ga mora scat in srad pred deveto zvečer? Ja, pa ja da.....malo morgen.

Policijska ura velja samo za osebe :)

Pes lahko gre na sprehod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Alla pravi:

Moj pes že celo življenje hodi za zadnji sprehod po 22:00 uri.
In zdaj naj ga prepričam, da ga mora scat in srad pred deveto zvečer? Ja, pa ja da.....malo morgen.

A ni dresiran ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Snečer pravi:

9 modelov bo pa drugače reklo. Sploh ddr Jaklič, ki je desničar.

Ker odločajo po politični pripadnosti in potem pride do tega, da sodbe padajo na evropskem sodišču za človekove pravice ena za drugo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

32. člen

(svoboda gibanja)

Vsakdo ima pravico, da se prosto giblje in si izbira prebivališče, da zapusti državo in se vanjo kadarkoli vrne.

Ta pravica se sme omejiti z zakonom, vendar samo, če je to potrebno, da bi se zagotovil potek kazenskega postopka, da bi se preprečilo širjenje nalezljivih bolezni, se zavaroval javni red, ali če to zahtevajo interesi obrambe države.

Tujcem se na podlagi zakona lahko omeji vstop v državo in čas bivanja v njej.

Naša Ustava.

Torej ne z odlokom Vlade, ampak z zakonom, ki ga sprejme Državni zbor. Odlok Vlade ne more omejiti svobode gibanja.

Janša je zrel za Ustavno obtožbo.

in še mimogrede:

https://www.24ur.com/sodba-darko-muzenic-se-vedno-direktor-npu.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

Pa naj gre .. za živali ni policijske ure .. vsaj jaz nisem zasledil :ras: 

sj je dost star :huh: 

Brez povodca ne sme sam. A nej mu ga dam v gobček?

Čist resno pa, poslušam regional novice na r1

34 okužb v nekem domu starejših, od tega 8 zaposlenih. Jop...policijska ura bo to rešila. Očitno še niso slišali za celonočno žuranje :)

Sem bil prepričan, da smo SS in Gestapo izkoreninili, pa kot izgleda sem se motil.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Naša Ustava.

Torej ne z odlokom Vlade, ampak z zakonom, ki ga sprejme Državni zbor. Odlok Vlade ne more omejiti svobode gibanja.

Janša je zrel za Ustavno obtožbo.

in še mimogrede:

https://www.24ur.com/sodba-darko-muzenic-se-vedno-direktor-npu.html

torej, kazen za prehajanje "con" ti lahko napišejo. Kakšna je možnost da izpodbijaš-uspešno na sodišču? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Moj dobro ve. Vsak dan ima glavni obrok ob isti uri. Res ne vem, al pozna na uro, ali ima neko naravno v sebi. Deset minut prej začne težit.....buta z glavo vame ali v našo.

Kdaj ima zadnji spehod?

Koliko je star?

Koliko nočnih si z njim preživel zunaj zaradi prebavnih motenj, ko muli travo in se ne more umirit?

Jaz sem jih kr nekaj, pa ti?

pred 2 urami, Alla pravi:

Moj pes že celo življenje hodi za zadnji sprehod po 22:00 uri.
In zdaj naj ga prepričam, da ga mora scat in srad pred deveto zvečer? Ja, pa ja da.....malo morgen.

Ti pa Dami ne razumeta. :P

Komanda je komanda...

ps..moj gre na prvi sprehod ob 5.30. Rszen če je dž, potem se skriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

Naša Ustava.

Torej ne z odlokom Vlade, ampak z zakonom, ki ga sprejme Državni zbor. Odlok Vlade ne more omejiti svobode gibanja.

Ne razumem ali res ne znajo brati Ustave ... seveda z zakonom, pa še podpisati se mora s pravim imenom in priimkom ... vsaj jaz se moram v službi ... ;) 

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

torej, kazen za prehajanje "con" ti lahko napišejo. Kakšna je možnost da izpodbijaš-uspešno na sodišču? 

ravno tako, kot so z izbrisanimi .. nihče ne odgovarja za svoje napake ... ti pa jaz, če kaj zajebeva v službi, se slej ko prej zna zgoditi, da dobiva odpoved ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Ne razumem ali res ne znajo brati Ustave ... seveda z zakonom, pa še podpisati se mora s pravim imenom in priimkom ... vsaj jaz se moram v službi ... ;) 

Točno to

In kot na dlani je, zakaj je v Ustavi zapisano, da se lahko te pravice začasno omejijo samo z zakonom. Da se prepreči samovolja Vlade, to je to, kar se nam sedaj dogaja.

Kje in kdo sprejemajo zakone pa je znano, saj ima vlada večino v DZ, naj gredo tja, bo potrebna debata, javna, itd, morda ne bo dovolj glasov itd.

Da pa se pod odloke podpisuje ali naziva neznana oseba oziroma oseba z drugim imenom pa je itak kretenizem brez primere

Če mu paše, da je Janez, se naj preimenuje tudi uradno... če ta tip ni zadet pol pa res ne vem

p.s.

podpiši se ti na vaše uradne dokument z M. Maus

boš najmanj v karanteni na čakanju :) 

pred 9 minutami, motozajebant pravi:

torej, kazen za prehajanje "con" ti lahko napišejo. Kakšna je možnost da izpodbijaš-uspešno na sodišču? 

Po črki zakona bi moral uspeti, ker so vsi takšni odloki neustavni :) sodišče pa mora na to paziti po uradni dolžnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbrisani..JJev zelnik..SS verzija.

Ps. Se spomnim spomladi pa poleti, kako je marsikdo krulil, da je treba zapret meje. Nas niti Hrvati niti Taljani še niso zaprli in prepovedali vhod. Smo pa vsaj po cifrah daleč najbolj rdeči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Izbrisani..JJev zelnik..SS verzija.

Ps. Se spomnim spomladi pa poleti, kako je marsikdo krulil, da je treba zapret meje. Nas niti Hrvati niti Taljani še niso zaprli in prepovedali vhod. Smo pa vsaj po cifrah daleč najbolj rdeči.

eni smo imeli tak predlog .. krulijo svinje ;)

četudi bi nas, kar še vedno mislim, da bi bilo najboljše, so bile izjeme, kot so vedno ... itak ne moreš iz svojih regij ... Italijani in Avstrijci so pa lahko hodili na obalo ;)

Lahko bi rekli, da smo rdeči zato, ker tega niso storili  :P .. vsak si lahko prilagaja kot želi ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Snečer pravi:

in kdo bo tole plačal ... če bi iz svojega žepa, bi prekleto razmislili kaj počnejo ... 

Pravkar, Snečer pravi:

+ kakšne dodatke

Se ne bi čudil, če bo kakšen spoznal AK 47 od blizu.

sj ne obstaja samo AK .. so tudi druge znamke :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima...dons spet berem da je nek polski/romunski/bugarski influencer, ki ni verjel v korono, umrl zaradi nje. Prav tako številni drugi influencerji po svetu...čakamo še našga Zlatkota...in vprašanje...jih načrtno stran spravljajo...???????

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/korona/flis-zakaj-posiljamo-otroke-v-sole-ce-potem-temu-znanju-ne-verjamemo.html

Citiraj

"Molekularna biologija je sicer sorazmerno zapletena veda; običajni ljudje se z njo v življenju ne ukvarjajo in ne razumejo naše latovščine, ko se o tem pogovarjamo. In ko človek tega ne razume, se začnejo pojavljati teorije zarote," je nadaljeval direktor UKC Maribor in omenil ameriškega predsednika Donalda Trumpa, ki novi koronavirus imenuje "kitajski virus", češ da so ga namenoma ustvarili v kitajskih laboratorijih. "Tisto, kar moramo napraviti mi, je to, da se držimo znanja," je poudaril.

"Zakaj potem pošiljamo otroke v šole, v univerze, če ne zaupamo več znanju? Zakaj pošiljamo otroke v šole, če potem temu znanju ne verjamemo?! Potem pa ukinimo vse to," je doživeto nadaljeval Flis. "Če sem se vse življenje šolal, če delam v tej hiši … če temu več ne zaupamo, potem ne zaupamo več ničemur,"  je poudaril. 

"Vsi, ki delamo tu notri, se ne srečujemo s teorijami zarote, temveč z bolniki," je dejal. "In bolnikom želimo pomagati na tak način, kot nam nalaga stroka," je še dodal. 

Imajo seveda več pojma kot mi laiki, a še vedno nimajo pojma, ker jih je korona pošolala spredaj in zadaj.

Moj odgovor je: niti dohtarji nimajo dovolj znanja za to, zato pa imamo epidemijo...

Pravkar, Buschi pravi:

Neki me zanima...dons spet berem da je nek polski/romunski/bugarski influencer, ki ni verjel v korono, umrl zaradi nje. Prav tako številni drugi influencerji po svetu...čakamo še našga Zlatkota...in vprašanje...jih načrtno stran spravljajo...???????

V Ukrajini je bil influencer, mogoče kje na vzhodu države, kjer je korona precej nenevarna zadeva napram tistemu, kar tam šviga po zraku :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!