Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Poleg policijske ure pa me sedaj še nadlegujejo po mobilnem telefonu...

Screenshot_2020-10-19-16-46-28-296_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.abbddc95b8f7be7ba638dfc4f91cf29b.jpg

 

Sem dobil tudi jaz. Imajo nas v registru. To bo še veselica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Buschi pravi:

Neki me zanima...dons spet berem da je nek polski/romunski/bugarski influencer, ki ni verjel v korono, umrl zaradi nje. Prav tako številni drugi influencerji po svetu...čakamo še našga Zlatkota...in vprašanje...jih načrtno stran spravljajo...???????

Jaz ne verjsmem vanjo. Ker verjeti pomeni biti obseden, paranoičen itd...

Aja. Komot lah na mojmu pogrebu kako pripomniš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Buschi pravi:

Neki me zanima...dons spet berem da je nek polski/romunski/bugarski influencer, ki ni verjel v korono, umrl zaradi nje. Prav tako številni drugi influencerji po svetu...čakamo še našga Zlatkota...in vprašanje...jih načrtno stran spravljajo...???????

A seveda. Diktatura ne pozna milosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, tomash pravi:

Sem dobil tudi jaz. Imajo nas v registru. To bo še veselica.

men niso poslali ... kličejo me samo uni, ki kaj rabijo od mene ali hočjo, da jim kaj plačam ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

men niso poslali ... kličejo me samo uni, ki kaj rabijo od mene ali hočjo, da jim kaj plačam ? 

Tebe doli čakajo :) se bote malo zapeljali okoli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

men niso poslali ... kličejo me samo uni, ki kaj rabijo od mene ali hočjo, da jim kaj plačam ? 

Bodi brez skrbi. Sigurno te majo, sam še ne vejo. Saj veš kakšni so, vedo pa ne vedo al pa mislijo da vedo ampak ne, al kaj...

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se napihuje situacijo:

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/hrvaska-zavita-v-crno-med-11-zrtvami-virusa-tudi-39-letnica-360648?fbclid=IwAR3UAJT4BMqLVglQaij4WDQKp_YkwjrZk4F_KaR73SLHWzP53ZoDjYqTkT0

Hrvaška zavita v črno: med 11 žrtvami virusa tudi 39-letnica

in odgovor njene sestre:

122169574_3587389504646290_3231221194918019504_n.thumb.jpg.6ee3adcaa1457887fee299f679501977.jpg

 

122111282_4496283747112129_2733808002577536698_o.thumb.jpg.55899bc23f2622e6112271deedf57b29.jpg

Vedeževalec Kaco napoveduje: "Če ne boste pridni,bo v sredo število dnevno okuženih preseglo število dnevno testiranih" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Sem dobil tudi jaz. Imajo nas v registru. To bo še veselica.

Nimajo nas v registru, to pošilja mobilni operater.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tomash pravi:

Pa še naj kdo reče, da to ni diktatura.

Veš zakaj vemo, da ne živimo v diktaturi? Ker na protestih štejemo udeležence in ne mrtvih! Veš zakaj vemo, da ne živimo v diktaturi? Ker lahko bentiš čez državo, kolikor hočeš pa te nihče ne bo odpeljal v zapor in na goli otok! Veš zakaj vemo, da ne živimo v diktaturi? Ker lahko greš vsaka 4 leta (ali še prej) na volitve in voliš kogarkoli hočeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Imajo seveda več pojma kot mi laiki, a še vedno nimajo pojma, ker jih je korona pošolala spredaj in zadaj.

Moj odgovor je: niti dohtarji nimajo dovolj znanja za to, zato pa imamo epidemijo...

Saj sami dohtarji govorijo, da je še veliko neznanega o korona virusu. Vsekakor pa vedo veliko več, kot neki FB "dohtarji", ki pa res nimajo niti najmanjšega pojma. Le delajo se pametni v resnici pa niti tega ne vedo, da nič ne vedo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Saj sami dohtarji govorijo, da je še veliko neznanega o korona virusu. Vsekakor pa vedo veliko več, kot neki FB "dohtarji", ki pa res nimajo niti najmanjšega pojma. Le delajo se pametni v resnici pa niti tega ne vedo, da nič ne vedo. 

dok ne znajo pozdravit, neke koristi i od njih ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

Veš zakaj vemo, da ne živimo v diktaturi? Ker na protestih štejemo udeležence in ne mrtvih! Veš zakaj vemo, da ne živimo v diktaturi? Ker lahko bentiš čez državo, kolikor hočeš pa te nihče ne bo odpeljal v zapor in na goli otok! Veš zakaj vemo, da ne živimo v diktaturi? Ker lahko greš vsaka 4 leta (ali še prej) na volitve in voliš kogarkoli hočeš!

še huje, živimo v času, kjer so politiki osvojili osnove komunistične diktature in isto teorijo/znanje/ recept prenesli v demokracijo. Oziroma se igrajo demokracijo, saj zanjo še niso dozoreli.

Je pa res da vsa debata okrog tega nima prav nobene zveze s korono. Če bi levaki uvedli isti ukrep, torej policijska ura med 21h in 6.00h bi jaz izjavil popolnoma isto.

 

Seveda vsi diktatorji točno vedo, da žurka lahko traja tudi celo noč in ta ukrep prav ničemur ne pripomore. Pravzaprav, se je žurke podaljšalo iz previdnosti. Včasih si šel nalit domov, sedaj pa raje prespiš in trezen naslednji dan. In potem mi bo kak kekec pridigal o odgovornosti.

In ne...ne žuram, me pa hudo moti, ker bo horda zelenih policajčkov, in mozoljatih deklic lovilo vsakega, ki bo zamudil 21 uro zvečer.

Bananistan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem glede na grozljive napovedi Beovičeve se glede na to, da so vrtci in šole še vedno odprte, poraja vprašanje: "Ali so vsi skupaj na vladi popolnoma nori in to kar počnejo počnejo namenoma ali pa lažejo?"

O madona, novinarska vprašanja pa več kot očitno vnaprej dovovorjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, truckdriver pravi:

Saj sami dohtarji govorijo, da je še veliko neznanega o korona virusu. Vsekakor pa vedo veliko več, kot neki FB "dohtarji", ki pa res nimajo niti najmanjšega pojma. Le delajo se pametni v resnici pa niti tega ne vedo, da nič ne vedo. 

na FB nastopajo tudi pravi dohtarji...zgolj v vednost

pred 4 minutami, Snečer pravi:

dok ne znajo pozdravit, neke koristi i od njih ni

še vedno se sprašujem o mrtvih lani, zarad gripe in zapletov, ter letos zaradi korone in zapletov..zna biti da so cifre hudičevo blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Kdaj ima zadnji spehod?

Koliko je star?

Koliko nočnih si z njim preživel zunaj zaradi prebavnih motenj, ko muli travo in se ne more umirit?

Jaz sem jih kr nekaj, pa ti?

 

Psička gre v 8 leto. Med tednom je od 6;00 do 15: v pesjaku. In to zelo rada. Zjutraj gre sama notri. Pa se mal zajtrka jo čaka.

Ko pridem domov (ali naša) gre takoj iz pesjaka, da je prosto po vrtu.  Okoli pol petih gre na sprehod....ena ura minimum.....plavanje, tek, žogica...ali dooolg sprehod, tempo.

Ob šestih glavni obrok. Kadar ne gremo ven, redko sicer, začne mal pred šesto gnjavit.

Ob vikendih jo ponavadi pelje hči. To so pa minimum poldnevna ali celodnevna potepanja...hribi predvsem.

Mislim, da tole lahko premakneš med domače ljubljenčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tedybear pravi:

Psička gre v 8 leto. Med tednom je od 6;00 do 15: v pesjaku. In to zelo rada. Zjutraj gre sama notri. Pa se mal zajtrka jo čaka.

Ko pridem domov (ali naša) gre takoj iz pesjaka, da je prosto po vrtu.  Okoli pol petih gre na sprehod....ena ura minimum.....plavanje, tek, žogica...ali dooolg sprehod, tempo.

Ob šestih glavni obrok. Kadar ne gremo ven, redko sicer, začne mal pred šesto gnjavit.

Ob vikendih jo ponavadi pelje hči. To so pa minimum poldnevna ali celodnevna potepanja...hribi predvsem.

Mislim, da tole lahko premakneš med domače ljubljenčke.

ni treba, to je problem, če te kak mozoljavec v uniformi ponoči napiči zaradi korone.

Moj ima 14 let. Če je vse ok je 5.30 lulanje in kakanje..ajd 100m od bajte, včasih tudi sprehod. Občasno mamo pa tut kako nočno, ko mu vre v želodčku, takrat je driska, muljenje trave itd...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

In ne...ne žuram, me pa hudo moti, ker bo horda zelenih policajčkov, in mozoljatih deklic lovilo vsakega, ki bo zamudil 21 uro zvečer.

Bananistan...

Policisti pač opravljajo svojo dolžnost, za katero so plačani. Ni pa jih zato potrebno žalit. Vsi smo bili nekoč zeleni in mozoljavi. Marsikoga ukrepi motijo, tudi mene, vendar jih kot odgovoren državljan upoštevam in se po njih ravnam. Zato odgovornost pričakujem tudi od drugih sodržavljanov ,da vsak doprinese k zajezitvi širjenja tega virusa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Še ena zmaga trenutne vladne klike...

Okužene iz škofjeloškega centra starejših premeščajo v telovadnico osnovne šole

https://www.24ur.com/novice/korona/okuzene-iz-skofjeloskega-starejsih-premescajo-v-telovadnico-osnovne-sole.html

aha, žuristi. No sej v telovadnici smo tut mi meli valeto :P

Okužene iz DSjev (vem iz prve roke) prekladajo kot mačka mlade, po celi SLO. Občsano tudi kak umre...seveda je korona vzrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

Policisti pač opravljajo svojo dolžnost, za katero so plačani. Ni pa jih zato potrebno žalit. Vsi smo bili nekoč zeleni in mozoljavi. Marsikoga ukrepi motijo, tudi mene, vendar jih kot odgovoren državljan upoštevam in se po njih ravnam. Zato odgovornost pričakujem tudi od drugih sodržavljanov ,da vsak doprinese k zajezitvi širjenja tega virusa. 

ko te bodo s pendrikom pod "rdečo vlado" nabutal, ker bo vlada tako ukazala, si kar sam reci opravljajo svojo dolžnost.

Vsak inteligenten ve, da ko se potepta človeške pravice, se tudi dolžnost konča...

Prosim, ne meni govorit o odgovornosti. Jaz se marca nisem vozil preko meja občine :P

Če ti bodo rekli, da moraš nositi kapo in čepke v ušesu, ker potem te korona ne prime boš verjel?

Ukrepi so prepozni, neresni, pavšalni, DSji padajo kot za šalo, zdravstvo crkuje, ker se ga leta in leta ni hotelo urediti. To niso ukrepi, je poskušanje nečesa podobnega ukrepu..če rata rata, drugače bodo pa itak državljani sami krivi, kaj pa ne ubogajo.

Ali se v tej fazi greš ukrepe, ali popolnoma nič ne storiš, v rku cca dveh mesecev bo okuženost padla. Če nič ne storiš bo verjetno kak več mrtev, če zjebeš gospodarstvo, bo pa mrtev na dolgi rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snečer pravi:

dok ne znajo pozdravit, neke koristi i od njih ni

OK, vidim, da spadaš med tisto falango, ki zaničuje zdravnike in ostalo zdravstveno osebje, ki je v tem času daleč najbolj obremenjeno in celo tvega lastno zdravje za pomoč drugim. Sram te bodi, da si tako nespoštljiv do ljudi, ki jih boš nekoč mogoče tudi sam potreboval! 

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, truckdriver pravi:

Policisti pač opravljajo svojo dolžnost, za katero so plačani. Ni pa jih zato potrebno žalit. Vsi smo bili nekoč zeleni in mozoljavi. Marsikoga ukrepi motijo, tudi mene, vendar jih kot odgovoren državljan upoštevam in se po njih ravnam. Zato odgovornost pričakujem tudi od drugih sodržavljanov ,da vsak doprinese k zajezitvi širjenja tega virusa. 

Vedno sem se spraševal, kako omejen moraš biti, da si za politike in njihove agende pripravljen pretepati svoje sodržavljane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!