Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 2 minutami, Codeine pravi:

Zdaj vas PM JJ zmerja z butalci, tako, da boste vedeli za kaj vas ima.

Nikogar ne zmerja. Opoziciji javno in direktno pove, kar jim gre. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, truckdriver pravi:

OK, vidim, da spadaš med tisto falango, ki zaničuje zdravnike in ostalo zdravstveno osebje, ki je v tem času daleč najbolj obremenjeno in celo tvega lastno zdravje za pomoč drugim. Sram te bodi, da si tako nespoštljiv do ljudi, ki jih boš nekoč mogoče tudi sam potreboval! 

cel kup "mazačev" je med zdravniki, ki plenijo naš proračun in to ni zaničevanje ampak obsojanje

cel kup afer, kako so si zdravniki nakradli denar i nikome ništa

pa še drago plačujemo to zdravstvo

sedaj pa upravičeno od njih pričakujemo maksimalno, to je njihovo delo

ne pa da jamrajo, ko je zadeva resna

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

Vedno sem se spraševal, kako omejen moraš biti, da si za politike in njihove agende pripravljen pretepati svoje sodržavljane.

Policijo ima vsaka država, da vzdržuje red in mir. V kolikor nekdo tega ne spoštuje, bi moral že sam vedeti, da bo sankcioniran. Kaj misliš, kaj bi bilo, če država nebi imela policije? Zavladala bi anarhija. To zagovarjaš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Policijo ima vsaka država, da vzdržuje red in mir. V kolikor nekdo tega ne spoštuje, bi moral že sam vedeti, da bo sankcioniran. Kaj misliš, kaj bi bilo, če država nebi imela policije? Zavladala bi anarhija. To zagovarjaš?

Anarhija bo zaradi policijske države, poglej si Belorusijo itd.

Policijo se pri nas zlorablja za politiko. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

cel kup "mazačev" je med zdravniki, ki plenijo naš proračun in to ni zaničevanje ampak obsojanje

cel kup afer, kako so si zdravniki nakradli denar i nikome ništa

pa še drago plačujemo to zdravstvo

sedaj pa upravičeno od njih pričakujemo maksimalno, to je njihovo delo

ne pa da jamrajo, ko je zadeva resna

Ti si v postu na katerega sem ti repliciral, zmetal vse v en koš. Da pa obstajajo v vseh porah našega življenja tudi nepošteni ljudje, je pa verjetno vsakomur jasno. In tudi med zdravstvenim osebjem ni nič drugače. Ni pa pošteno, da naslavljaš vse z negativno konotacijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

122133474_10158654936689378_1932175160902070853_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3t97iYGHwL8AX9WAZHh&_nc_ht=scontent.flju2-1.fna&oh=c338b4625a8b4f2b01d6d3215adf1e34&oe=5FB4C5EA

Iwan Jan Sha III

Če povzamemo?

Butec, ki vodi Butale.

Maršal twito.

 

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Ti si v postu na katerega sem ti repliciral, zmetal vse v en koš. Da pa obstajajo v vseh porah našega življenja tudi nepošteni ljudje, je pa verjetno vsakomur jasno. In tudi med zdravstvenim osebjem ni nič drugače. Ni pa pošteno, da naslavljaš vse z negativno konotacijo. 

Bo kar lep % dohtarije podmazan s temi principi. % je tako velik, da imamo že sistemski problem in ne osamljene primere...

In spet nikome ništa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Policijo se pri nas zlorablja za politiko. 

Policija pri nas ima veliko premalo pooblastil, zato v glavnem pustijo norenje določenim protestnikom, da se izživljajo nad npr. kamermani določenih medijev, ki poročajo drugače, kot bi si sami želeli. Naj gre ćordić v U.S. nekaj podobnega, kar je počel na zadnjem protestu in še prej. Nikoli mu niti na pamet več nebi prišlo, da bi še kdaj kaj podobnega počel, tako bi jih fasal od ameriške policije.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, truckdriver pravi:

Policijo ima vsaka država, da vzdržuje red in mir. V kolikor nekdo tega ne spoštuje, bi moral že sam vedeti, da bo sankcioniran. Kaj misliš, kaj bi bilo, če država nebi imela policije? Zavladala bi anarhija. To zagovarjaš?

a je zavladala, ko so pol leta štrajkali?

Ne se slepit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@truckdriverAli pa če bi policaji uborabljali možgane in pustili nekoga na miru da pelje ob 5:00 ali pa 22:00 psa na sprehod ko je manj ljudi zunaj, ni gužve itd. Saj je tvoj ljubljeni vodja izjavil da so najprej življenja, potem zdravje, kasneje šele ekonomija? Kaj je varneje, peljat psa ven ob 17:00 ali 5:00? Ti jaz povem, že 3 leta sem skoraj vsak dan ob 4:30 zunaj in ni fakin nobenega... 

Vam javim če dobim kazen za tek pred 5:00 zjutraj in če me ujamejo?

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

Policija pri nas ima veliko premalo pooblastil, zato v glavnem pustijo norenje določenim protestnikom, da se izživljajo nad npr. kamermani določenih medijev, ki poročajo drugače, kot bi si sami želeli. Naj gre ćordić v U.S. nekaj podobnega, kar je počel na zadnjem protestu in še prej. Nikoli mu niti na pamet več nebi prišlo, da bi še kdaj kaj podobnega počel, tako bi jih fasal od ameriške policije.  

V glavnem, po ulicah se strelja in razbija ... vojsko na ulice, ma sploh opremo?

Kamerman je bil nemaren, ker ga je snemal, ko se je menil s kolegi, in tip ni hotel na poziv nehat in zbrisat.

Res bedna TV, če mora program delat na tak način, da nekega Zlatan zasleduje... LOL

Pipnu mu je kamero, da naj zbriše in to je napad na kamermana. V smrtni nevarnosti je.

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BlackDoc pravi:

@truckdriverAli pa če bi policaji uborabljali možgane in pustili nekoga na miru da pelje ob 5:00 ali pa 22:00 psa na sprehod ko je manj ljudi zunaj, ni gužve itd. Saj je tvoj ljubljeni vodja izjavil da so najprej življenja, potem zdravje, kasneje šele ekonomija? Kaj je varneje, peljat psa ven ob 17:00 ali 5:00? Ti jaz povem, že 3 leta sem skoraj vsak dan ob 4:30 zunaj in ni fakin nobenega... 

žurajo žurajo, največ v domovih starejših :P

Tudi jaz ustajam često ob 3 ponoči in grem na pot..žive duše nikjer..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

a je zavladala, ko so pol leta štrajkali?

Ne se slepit...

Opravljali so nujne dejavnosti. Če bi prišlo do nemirov, bi se takoj odzvali. Za to se ti ne slepit. Policija je potrebna v vsaki državi, da umirja razne razgreteže ,ki jih tudi na tem forumu kar mrgoli. Zato pa nekateri cvilite, ko gre za spoštovanje reda in discipline. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, tomash pravi:

Pa še naj kdo reče, da to ni diktatura.

Na račun tega, ker Jane še nima dovolj, jaz zjutraj ne smem v službo.

Preko meje je šlo, in za to mora nekdo odgovarjat. Upam, da jih dobijo kot se reče.

:eek:  ne mor v službo? dej ne seri preber si ukrepe no..

pred 5 urami, Alla pravi:

Moj pes že celo življenje hodi za zadnji sprehod po 22:00 uri.
In zdaj naj ga prepričam, da ga mora scat in srad pred deveto zvečer? Ja, pa ja da.....malo morgen.

malinoisi ščijejo in serjejo na ukaz..če so seveda njihovi pasmi ustrezno šolani..  bomb squad od clintona ga je imel..scal na ukaz..

pred 2 urami, maus pravi:

in kdo bo tole plačal ... če bi iz svojega žepa, bi prekleto razmislili kaj počnejo ... 

sj ne obstaja samo AK .. so tudi druge znamke :P 

jp..pkt .. pol se pa mal neha..

pred 2 urami, Snečer pravi:

Poleg policijske ure pa me sedaj še nadlegujejo po mobilnem telefonu...

Screenshot_2020-10-19-16-46-28-296_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.abbddc95b8f7be7ba638dfc4f91cf29b.jpg

 

eh .. mene k kdo nadleguje brez veze ga vprašam : "prosim za vaše ime priimek naslov emšo in davčno številko in kompletne podatke vašega podjetja" ...sva kuj fertik..

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

ni treba, to je problem, če te kak mozoljavec v uniformi ponoči napiči zaradi korone.

Moj ima 14 let. Če je vse ok je 5.30 lulanje in kakanje..ajd 100m od bajte, včasih tudi sprehod. Občasno mamo pa tut kako nočno, ko mu vre v želodčku, takrat je driska, muljenje trave itd...

300m zračne linije od stalnega prebivališča ne rabiš imet s sabo osebnih dokumentov.. 

pred 8 minutami, Snečer pravi:

122133474_10158654936689378_1932175160902070853_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3t97iYGHwL8AX9WAZHh&_nc_ht=scontent.flju2-1.fna&oh=c338b4625a8b4f2b01d6d3215adf1e34&oe=5FB4C5EA

Iwan Jan Sha III

Če povzamemo?

Butec, ki vodi Butale.

Maršal twito.

 

Bo kar lep % dohtarije podmazan s temi principi. % je tako velik, da imamo že sistemski problem in ne osamljene primere...

In spet nikome ništa...

mašala twitek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

žurajo žurajo, največ v domovih starejših :P

Tudi jaz ustajam često ob 3 ponoči in grem na pot..žive duše nikjer..

jst grem tud vsako noč ob 1.20 scat pa ni konc sveta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

začnimo se pripravljat na ulico, plinske maske so po.moje odlične

Saj že 25 tednov norite po ulicah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, truckdriver pravi:

Opravljali so nujne dejavnosti. Če bi prišlo do nemirov, bi se takoj odzvali. Za to se ti ne slepit. Policija je potrebna v vsaki državi, da umirja razne razgreteže ,ki jih tudi na tem forumu kar mrgoli. Zato pa nekateri cvilite, ko gre za spoštovanje reda in discipline. 

Če bi ta ista policija bila pod Šarcem, bi pa vpil, rdeči izvajajo nasilje nad poštenim prebivalstvom. Zdaj, ko je pod tvojim liderjem, pa je vse vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

ki to?

Po LJ. Vsak petek. 

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Če bi ta ista policija bila pod Šarcem, bi pa vpil, rdeči izvajajo nasilje nad poštenim prebivalstvom. Zdaj, ko je pod tvojim liderjem, pa je vse vredu.

Ne sodi drugih skozi lastno prizmo.

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej kdo iznajde finto da se ne vidi blokiranih uporabnikov ko jih drugi citirajo.. dam za šestaka pa še flašo domačga šnopca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, vsaj resnico govori. Če bi me imel blokiranega, mi nebi stisnil minusa. Da pa človek nekoga blokira,  pa to o tej osebi pove, da je nezmožen soočenja z drugačnim mnenjem. Zagovornik enoumja pač. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, truckdriver pravi:

No, no, vsaj resnico govori. Če bi me imel blokiranega, mi nebi stisnil minusa. Da pa človek nekoga blokira,  pa to o tej osebi pove, da je nezmožen soočenja z drugačnim mnenjem. Zagovornik enoumja pač. 

eno je mnenje, drugo nevarna ideologija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, truckdriver pravi:

No, no, vsaj resnico govori. Če bi me imel blokiranega, mi nebi stisnil minusa. Da pa človek nekoga blokira,  pa to o tej osebi pove, da je nezmožen soočenja z drugačnim mnenjem. Zagovornik enoumja pač. 

A aktivno deluješ na političnem področju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

eno je mnenje, drugo nevarna ideologija

Zopet imava različna stališča. Zame je nevarna levičarska ideologija. V zadnjem času je tudi jasno, kateri ideologiji pripadajo anarhisti in skrajneži, ki vsak petek norijo po LJ, zaradi ohranitve privilegijev. Samo zato gre. Večina teh ti. protestnikov je pa delomrznežev ,ki ne doprinesejo nobene dodane vrednosti naši družbi, temveč jo parazitirajo. 

pred 11 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A aktivno deluješ na političnem področju?

Zakaj te to zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, truckdriver said:

Zopet imava različna stališča. Zame je nevarna levičarska ideologija. V zadnjem času je tudi jasno, kateri ideologiji pripadajo anarhisti in skrajneži, ki vsak petek norijo po LJ, zaradi ohranitve privilegijev. Samo zato gre. Večina teh ti. protestnikov je pa delomrznežev ,ki ne doprinesejo nobene dodane vrednosti naši družbi, temveč jo parazitirajo. 

Zakaj te to zanima?

Ker ti je resnico enako tuja kot kot jajčeglavemu butalcu predvidevamo da si iz njegove riti prilezel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!