Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 4 minutami, truckdriver pravi:

Zopet imava različna stališča. Zame je nevarna levičarska ideologija. V zadnjem času je tudi jasno, kateri ideologiji pripadajo anarhisti in skrajneži, ki vsak petek norijo po LJ, zaradi ohranitve privilegijev. Samo zato gre. Večina teh ti. protestnikov je pa delomrznežev ,ki ne doprinesejo nobene dodane vrednosti naši družbi, temveč jo parazitirajo. 

Zakaj te to zanima?

Da dopolnim tvoj profil.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, truckdriver pravi:

Zopet imava različna stališča. Zame je nevarna levičarska ideologija. V zadnjem času je tudi jasno, kateri ideologiji pripadajo anarhisti in skrajneži, ki vsak petek norijo po LJ, zaradi ohranitve privilegijev. Samo zato gre. Večina teh ti. protestnikov je pa delomrznežev ,ki ne doprinesejo nobene dodane vrednosti naši družbi, temveč jo parazitirajo. 

Zakaj te to zanima?

zame ste oboji nevarni, levi in desni in ker se vas ne da kulturno sterat, sem pač za ulico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, nejc74 pravi:

Ker ti je resnico enako tuja kot kot jajčeglavemu butalcu predvidevamo da si iz njegove riti prilezel.

Le s katere si ti prilezel, se sprašujem, ko imaš tako "kulturen" besedni zaklad in "vzorno" komunikacijo z drugim komentatorjem. 

Vidiš, razlika med nama je ,da jaz nikogar ne zaničujem še manj sovražim, kljub temu, če drugače razmišlja od mene. Z vsakim izmed vas sem pripravljen spit kako kavico ob mirnem klepetu. Ti tega nisi sposoben, ker svet gledaš izključno in samo skozi rdeča očala. 

pred 4 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Da dopolnim tvoj profil.

Ti dopolni svojega ,jaz bom pa svojega. 

Popravljeno . Popravil truckdriver
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, truckdriver pravi:

Le s katere si ti prilezel, se sprašujem, ko imaš tako "kulturen" besedni zaklad in "vzorno" komunikacijo z drugim komentatorjem. 

Vidiš, razlika med nama je ,da jaz nikogar ne zaničujem še manj sovražim, kljub temu, če drugače razmišlja od mene. Z vsakim izmed vas sem pripravljen spit kako kavico ob mirnem klepetu. Ti tega nisi sposoben, ker svet gledaš izključno in samo skozi rdeča očala. 

Ti dopolni svojega ,jaz bom pa svojega. 

če pa ti je šef prepovedal gibanje in kafiče :) lahko samo preko webcama pijeva

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, truckdriver pravi:

Le s katere si ti prilezel, se sprašujem, ko imaš tako "kulturen" besedni zaklad in "vzorno" komunikacijo z drugim komentatorjem. 

Vidiš, razlika med nama je ,da jaz nikogar ne zaničujem še manj sovražim, kljub temu, če drugače razmišlja od mene. Z vsakim izmed vas sem pripravljen spit kako kavico ob mirnem klepetu. Ti tega nisi sposoben, ker svet gledaš izključno in samo skozi rdeča očala. 

Ti dopolni svojega ,jaz bom pa svojega. 

Sem dopolnil - tvojega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

zame ste oboji nevarni, levi in desni in ker se vas ne da kulturno sterat, sem pač za ulico

Če bo na ulici več protestnikov, kot je volilcev trenutne vladne koalicije ,boste kredibilni. V demokraciji vedno prevladuje večina in ne manjšina. Protestniki ste pa v ogromni manjšini in mislite, da boste večini vsiljevali svoje nore ideje. Ne bo šlo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A aktivno deluješ na političnem področju?

Zelo verjetno je, da naš soforumaš trucki aktivno propagira in reklamira svojega liderja in svojo politično opcijo tudi na drugih socialnih platformah, komentarjih...

Na moto forumu je pretežno aktiven v ideoloških temah (npr. Vlada in Korona).

Tudi to lahko nekaj pove o njegovih "motivih" zakaj se je sploh pridružil tej moto skupnosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

če pa ti je šef prepovedal gibanje in kafiče :) lahko samo preko webcama pijeva

Saj bo minilo. Mogoče še prej, kot si mislimo. Tudi brez teh prepovedi, sem toliko odgovoren, da že kar nekaj časa ne rinem med množico ljudi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Zelo verjetno je, da naš soforumaš trucki aktivno propagira in reklamira svojega liderja in svojo politično opcijo tudi na drugih socialnih platformah, komentarjih...

Na moto forumu je pretežno aktiven v ideoloških temah (npr. Vlada in Korona).

Tudi to lahko nekaj pove o njegovih "motivih" zakaj se je sploh pridružil tej moto skupnosti.

Ne razumem ,zakaj se toliko ukvarjate z mano, ki sem navaden državljan te države, enako kot vi. Le mnenja v določeni tematiki imamo različna. Saj živimo v demokraciji. Bi nekateri radi nazaj pretekle mračne čase in vladavino enoumja, ko si moral zelo paziti kaj in kje si lahko kaj rekel. Jaz si tega ne želim nikoli več. In verjamem ,da se ti časi nikoli več ne vrnejo. 

Smo si pač različni.  

Popravljeno . Popravil truckdriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, truckdriver pravi:

Ne razumem ,zakaj se toliko ukvarjate z mano, ki sem navaden državljan te države, enako kot vi. Le mnenja v določeni tematiki imamo različna. Saj živimo v demokraciji. Bi nekateri radi nazaj pretekle mračne čase in vladavino enoumja, ko si moral zelo paziti kaj in kje si lahko kaj rekel. Jaz si tega ne želim nikoli več. 

Smo si pač različni.  

Polna usta demokracije, ideje pa fašistične - bolano. Ampak, ker je demokracija, ti to lahko povem brez sankcij. Res se preveč ukvarjajo s tabo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, truckdriver said:

Vidiš, razlika med nama je ,da jaz nikogar ne zaničujem še manj sovražim, kljub temu, če drugače razmišlja od mene. Z vsakim izmed vas sem pripravljen spit kako kavico ob mirnem klepetu. Ti tega nisi sposoben, ker svet gledaš izključno in samo skozi rdeča očala.

laž je vam janševikom tako domača, da je v lastnih besedah očitno niti ne prepoznate več. Ti bom tvoje lastne besede predočil, ti pa se sam odloči kako velik lažnjivec si:

"OK, vidim, da spadaš med tisto falango,..."

"Ne laži, kot to počno tvoji partijski idoli! ..."

"Še živali včasih bolj ubogajo ukaze kot nekateri ljudje. ..."

"... in pa močne zmage stranke SDS na naslednjih volitvah in sestavo desne koalicije, da enkrat za vselej počisti z ostanki boljševizma in razbije udbomafijska omrežja..."

"Če bo zopet počilo, kot ti praviš, pazi, da ne boš ti na strani poražencev..."

"JJ je sicer leta 2012 že doživel ulico in se tudi nekaj naučil iz takratnih izkušenj. Prepričan sem, da ne bo več ponovil napake in reagiral veliko bolj ostro kot takrat. To pa nebi pomenilo nič dobrega. Saj tak spopad lahko kulminira v veliko večje razsežnosti. Ne si želet krvi, ki bi lahko tekla v potokih.  ..."

Etc, v stilu klasičnih jajčeglavcev imaš dva vatla, tvoje laži je treba tolerirati in bit s tabo vljuden, sam pa lahko trosiš kar se ti ljubi, ker si na strani pravice-resnice, a ne? Zlezi nazaj notri velebutalcu pa mu prišepni naj neha twitat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi lahko ščijejo po parkih jaz pa ne smem ... niti pred 21:00 uro ... takoj fašem JRM

Težko je policaju dopovedat, da nimam korone, da me pa že mau prostata jebe :dry: .. sicer pa .. kao bo vedu, da sem jaz :? ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Polna usta demokracije, ideje pa fašistične - bolano. Ampak, ker je demokracija, ti to lahko povem brez sankcij. Res se preveč ukvarjajo s tabo. 

Naštej mi samo eno idejo, ki je zate "fašistična". Dobro te je oprala komunistična kamarila. Vse kar ni kompatibilno z vašo propadlo komunistično ideologijo, razglašate za fašistično. In takih je še mnogo v tej deželici. Tudi tisti, ki se upirate ukrepom, ki jih je vlada uvedla za zajezitev korona virusa. Pa se jih boste vseeno morali držat ,drugače bodo pa sankcije. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

če smo vsi trdeči, kaj ima veze s prehajanjem regij ... itak vsi okuženo okuženo :dry:

 

itak dobr vedo, samo @DAMI34 se neki vn vleče ;) 

:hmm: Maus a ti si rdeč...pazi se Truckdriverja...:bum:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MARE 65 pravi:

:hmm: Maus a ti si rdeč...pazi se Truckdriverja...:bum:

ta vlada me je označla za trdečga  :ras:

js nč nočem druzga, kot vozu bi se do obale in nazaj .. in to je to .. ustavim se samo, da spustim mehur nekam ... štekaš .. nič druzga nočem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Alla pravi:

Moj pes že celo življenje hodi za zadnji sprehod po 22:00 uri.
In zdaj naj ga prepričam, da ga mora scat in srad pred deveto zvečer? Ja, pa ja da.....malo morgen.

Beri moj odgovor Damiju. Đabe vsi tvoji tečaji :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, nejc74 pravi:

laž je vam janševikom tako domača, da je v lastnih besedah očitno niti ne prepoznate več. Ti bom tvoje lastne besede predočil, ti pa se sam odloči kako velik lažnjivec si:

"OK, vidim, da spadaš med tisto falango,..."

"Ne laži, kot to počno tvoji partijski idoli! ..."

"Še živali včasih bolj ubogajo ukaze kot nekateri ljudje. ..."

"... in pa močne zmage stranke SDS na naslednjih volitvah in sestavo desne koalicije, da enkrat za vselej počisti z ostanki boljševizma in razbije udbomafijska omrežja..."

"Če bo zopet počilo, kot ti praviš, pazi, da ne boš ti na strani poražencev..."

"JJ je sicer leta 2012 že doživel ulico in se tudi nekaj naučil iz takratnih izkušenj. Prepričan sem, da ne bo več ponovil napake in reagiral veliko bolj ostro kot takrat. To pa nebi pomenilo nič dobrega. Saj tak spopad lahko kulminira v veliko večje razsežnosti. Ne si želet krvi, ki bi lahko tekla v potokih.  ..."

Etc, v stilu klasičnih jajčeglavcev imaš dva vatla, tvoje laži je treba tolerirati in bit s tabo vljuden, sam pa lahko trosiš kar se ti ljubi, ker si na strani pravice-resnice, a ne? Zlezi nazaj notri velebutalcu pa mu prišepni naj neha twitat.

 

Še vedno ne vidim ,kaj je tukaj fašističnega? Gre samo za drugačna stališča kot jih imaš ti. Tebe pa očitno drugačno stališče od tvojega neizmerno žge od znotraj navzven. Zato taka nervoza in živčnost. V lekarnah imajo tudi za taka stanja primerna zdravila. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, MARE 65 pravi:

:hmm: Maus a ti si rdeč...pazi se Truckdriverja...:bum:

Truckdriver je miroljubna oseba, ki se jo ni potrebno nikomur bati. Imam pač drugačna stališča od mnogih drugih na tem forumu. To je pa tudi vse. Vendar kot kaže, tukaj kar mrgoli enoumnežev, ki so me nekateri začeli že zmerjati in grobo žaliti. to pove veliko o vas samih. Priporočam, da kdaj stopite pred ogledalo in si dobro ogledate podobo v njem. Včasih komu tudi pomaga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, truckdriver pravi:

Še vedno ne vidim ,kaj je tukaj fašističnega? Gre samo za drugačna stališča kot jih imaš ti. Tebe pa očitno drugačno stališče od tvojega neizmerno žge od znotraj navzven. Zato taka nervoza in živčnost. V lekarnah imajo tudi za taka stanja primerna zdravila. 

tu mam pa jaz zdravila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

tu mam pa jaz zdravila

Za drugače misleče, ki se kulturno izražamo na tem forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, truckdriver pravi:

Za drugače misleče, ki se kulturno izražamo na tem forumu?

gori ti je uporabnik citiral tvoja nekulturna zbrana dela

hitler je tudi drugače razmišljal pa te njegove "misli" danes niso dovoljene

tako da ja, moraš prav mislit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

gori ti je uporabnik citiral tvoja nekulturna zbrana dela

hitler je tudi drugače razmišljal pa te njegove "misli" danes niso dovoljene

tako da ja, moraš prav mislit

Vsekakor mi ti in še marsikdo ne bo ukazoval, kako bom jaz mislil. Če pa me zradiraš iz tega foruma, pa tudi prav. Ko zmanjaka argumentov, je potrebno pa hitleja ven potegnit in grozit z "zdravili". Lahko me zradiraš, zame to ne bo predstavljalo nobenega problema, ti pa še naprej živi v svojih prepričanjih. Zavedaj pa se, da ravno taka dejanja okarakterizirajo človeka. Mogoče ti bo tudi to kdaj postalo znano. 

Lp 

truckdriver.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

ta vlada me je označla za trdečga  :ras:

js nč nočem druzga, kot vozu bi se do obale in nazaj .. in to je to .. ustavim se samo, da spustim mehur nekam ... štekaš .. nič druzga nočem :P

 

Se globoko strinjam s tabo in mislim, da si to zasluživa po tolikih letih naše države...pa vidiš, da je 30 let samo takole prepucavanje desni - levi, komunist - fašisti - ta beli :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!