Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Ob 22. 10. 2020 ob 9:49, DAMI34 pravi:

če že kup politikov služi s korono, zakaj pa ne :P

122404936_10160645889319453_3404519928469180772_n.jpg.1cc978085d50ae6bd3c2812cf5d42e55.jpg

 

 

tazgorna kuzlica je kr u redu mačka

Ob 22. 10. 2020 ob 10:14, VS800 pravi:

Jest mam take kostume, da ne rabš lastnika zravn........:naughty:

 

viber_image_2020-10-22_09-42-23.jpg

eno kocinasto jelko prosim

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tudi mene čaka testiranje.

V četrtek, sem imel v službi glavobol in itak ko sem to omenu šefu je bla cela panika in sem šel dam. Ker nisem vedu, kaj pa kako,sem poslal mail zdravnici, kaj naj naredim. Aja, pa polegglavobola, me zdej že par dni bolijo meča, sam to je lahko tudi zaradi tega, ker sem pred dnevi dve uri klečal pred eno mašino, k me je neki zezal...ampak okej, omenim v mailu te dva simptoma , glavobol in bolečina v nogah (mečah). Upal, sem bolj na odgovor, da naj bom kak dan še doma,če se pojavi še kak simptom npr. vročina ali kašelj. No, potem dobim klic od sestre, da grem avtomatsko na testiranje. Ok, to razumem, zihr je zihr, sam fora je v tem, da pridem na vrsto šele v torek ? Od četrtka do torka me bo minilo, tudi če imam korono :)  No zaenkrat morm potrkat, da nimam nobenih težav, okej meča me še vedno bolijo in to je to.

Tako,da mi ne preostane drugega, kot čakanje na torek, ko pride trenutek resnice. Ali je vse ok, ali pa imam samo tak potek bolezni??  

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Erikcslo pravi:

Brat živi v stanovanju z ženo in otročki, vsi so negativni, samo on je pozitiven - najhujše je bilo, da malo šmrka (ne full prehlajen) in max temperatura pred 3-mi dnevi 38.3. Samo on je bilpozitiven na korono, čeprav živijo vsi skupaj!

 

upam da ostanejo zdravi ostali, pa da je test tvojega brata eden od fejk pozitivnih.

Pravkar, thumper pravi:

tazgorna kuzlica je kr u redu mačka

eno kocinasto jelko prosim

vse mačke so dobre kuzlice :P

Kacinaste Jelke so bile prve razprodane :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

122289396_3605963122787030_6915546856428293615_n.jpg.961b774b435b7135a6adc86a9df8f5d8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tako je če pozabiš prebrat navodila!!! Preber si Milan, preber :P

https://www.rtvslo.si/slovenija/krek-brez-maske-tocil-gorivo-bil-je-utrujen-in-napako-obzaluje/540155?fbclid=IwAR1Y9kO6LYWh8R2qKwES07bLHCWDKvgf_0iZ0YtDuwgaJVekOP11ngNFt7s

 

Krek brez maske točil gorivo. Bil je utrujen in napako obžaluje.

Očividci pravijo, da je na bencinski servis že večkrat prišel brez maske

Na nošenje maske je v četrtek pozabil direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milan Krek. Na bencinski črpalki v Ljubljani je namreč točil gorivo brez maske in nato brez maske vstopil tudi v poslovalnico. Napako je obžaloval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale dva sta pa edina ki upoštevata pravilno navodila NIJZ, da so maske obvezne zunaj :P

122466333_10218713399208010_4943226098894361491_n.jpg.8626f061f50a114ca98ccb9c34edc193.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, DAMI34 pravi:

Kacinaste Jelke so bile prve razprodane :D

ne nočem te..hočem : "kocinasto jelko" :P

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Test točno pokaže, da imaš korono virus, cepiva pa ne znajo nardit. Bravo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, ProdriveR pravi:

Evo, tudi mene čaka testiranje.

V četrtek, sem imel v službi glavobol in itak ko sem to omenu šefu je bla cela panika in sem šel dam. Ker nisem vedu, kaj pa kako,sem poslal mail zdravnici, kaj naj naredim. Aja, pa polegglavobola, me zdej že par dni bolijo meča, sam to je lahko tudi zaradi tega, ker sem pred dnevi dve uri klečal pred eno mašino, k me je neki zezal...ampak okej, omenim v mailu te dva simptoma , glavobol in bolečina v nogah (mečah). Upal, sem bolj na odgovor, da naj bom kak dan še doma,če se pojavi še kak simptom npr. vročina ali kašelj. No, potem dobim klic od sestre, da grem avtomatsko na testiranje. Ok, to razumem, zihr je zihr, sam fora je v tem, da pridem na vrsto šele v torek ? Od četrtka do torka me bo minilo, tudi če imam korono :)  No zaenkrat morm potrkat, da nimam nobenih težav, okej meča me še vedno bolijo in to je to.

Tako,da mi ne preostane drugega, kot čakanje na torek, ko pride trenutek resnice. Ali je vse ok, ali pa imam samo tak potek bolezni??  

Če imaš corono, od torka, do četrtka ne boš zdrav.

Pa tudi, če bi bil zdrav, bo test še vedno pokazal okužbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Zanimivo. Test točno pokaže, da imaš korono virus, cepiva pa ne znajo nardit. Bravo. 

isto kot pri novejših vozilih..kodo napake pokaže kaj je crknilo pa ne - koda pa se veže na nemogoče število senzorjev.. nekaj crkne v sekundi popravilo pa traja teden ali več preden ugotovijo kaj je res crknilo....takle mamo zgleda so tudi novi virusi šli v to smer..

test pa ni 100% zanesljiv..ne da bi nekomu , ki je pozitiven pokazal negativno temveč nekomu , ki je negativen na korono pokaže da je pozitiven..

tud testi za nosečnost so na enakem principu pa noben ne skače u luft..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Zanimivo. Test točno pokaže, da imaš korono virus, cepiva pa ne znajo nardit. Bravo. 

Cepivo je že narejeno, in je v fazi preizkušanja, preden ga lahko varno dajo v promet.

Rusi pa se že cepijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KARMEN1 pravi:

Cepivo je že narejeno, in je v fazi preizkušanja, preden ga lahko varno dajo v promet.

Rusi pa se že cepijo.

beri: cepivo še nima želenih stranskih učinkov ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Cepivo je že narejeno, in je v fazi preizkušanja, preden ga lahko varno dajo v promet.

Rusi pa se že cepijo.

me zanima s čim je ceplen trump.. :naughty:

finta rusov je v tem , da so se po vsej verjetnosti lotili izdelave cepiva takoj ko je bilo prvih nekaj pozitivnih - in to je bilo pri njih prednostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Erikcslo said:

Kolilo lahko maska pomaga?!?

Nisi razumel poante nošenja mask.

Maska ni namenjena blokiranju virusa kot takega, ampak kot ovira za izdihan zrak (zato je lahko tudi ruta, šal,...)

 

Če brez maske ob normalnem dihanju, govoru,... izdihan zrak, v katerem je prisoten virus potuje približno dober meter, ko si zadihan ali glasneje govoriš oz. poješ še enkrat več, pa ob uporabi maske gre samo nekaj 10 cm daleč (poskusi upihnit svečo z nameščeno masko). To je pa že razdalja v kateri se ne pojavljajo druge osebe, razen če se ne objemaš ali podobno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

pa ob uporabi maske gre samo nekaj 10 cm daleč (poskusi upihnit svečo z nameščeno masko). To je pa že razdalja v kateri se ne pojavljajo druge osebe, razen če se ne objemaš ali podobno.

od zdaj se lahko hodi na kurbe ampak samo od zadaj da je dost razmaka.. kar se korone tiče.. kar se pa skupnega zdravja pa bolš da ne .. če že vsazga politika pa kreka vidjo je nevarnost da te kdo ženi prijavi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, KARMEN1 pravi:

Cepivo je že narejeno, in je v fazi preizkušanja, preden ga lahko varno dajo v promet.

Rusi pa se že cepijo.

No če ne verjameš ginekologinji, se pozanimaj pri infektologu koliko časa traja, da se proizvede učinkovito cepivo. Ni to 6 mesecev.

Možnosti so 2. Da je virus umeten, pa so imeli cepivo že pred izpustom pripravljeno, ali pa da nas nategujejo po dolgem in počez. 

V vsakem primeru je tole nateg stoletja. Kar človek izredno dobro obvlada je laganje sebi v korist. In sem prepričan da se vodilnim jebe koliko se jih "stegne" in koliko preživi. Je precej več nevarnih stvari kot tale sezonska gripa.

Drugo kar pa človek obvlada je pa strah in panika, tako ovčicam vladajo že tisočletja. S stricem nad oblaki, ki vse vidi in vas bo, če ne boste to in to.

Osnove se ne spremenijo, spremeni se kak detaljček.

V 2 svetovni vojni je okrog 85% ljudi verjelo, da so židje enakovredni podganam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada sprejema ukrepe zaprtja turizma in ostalih panog, ki niso nujne. Da, v prvem valu so pomagali finančno, kolikor toliko, sedaj v drugem so zaprli ljudem možnos preživetja, zaslužka. Pred zaprtjem bi morali imeti načrt kako vse to speljati, ne pa neki brezglavo ukrepati. Težko je napisati, da je vlada kriva, ker so vsi politiki isto govno. Vsi neglede na "usmerjenost" bi ravnali enako po navodilih.  Kar pride za tem bo žalostno za ogromno ljudi. Korona bo najmanjši problem in to nekateri dobro vedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usluge za bogate se bodo podražile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, thumper pravi:

Usluge za bogate se bodo podražile

Pomoje bo delovna sila še cenejša. Precej ljudi bo ostatlo bez dohodka, dosti več jih bo na trgu dela, da se bodo pa položnice in davki znižali, pa ne bo za časa mojega življenja. Ker za tako dejanje se potrebuje revolucija, ampak tale "poženščena družba" tega ni sposobna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamicu ji koronsku. Vročina me kuha že osmi dan.  Tok podrt kot pri tem še nisem bil nikdar do sedaj. Začelo se je z vročino 38,5 in drži kar naprej,  zjutraj malo popusti na 37,4 . Mogoče bi mogu termostat zamenat:)

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Pero75 pravi:

Mamicu ji koronsku. Vročina me kuha že osmi dan.  Tok podrt kot pri tem še nisem bil nikdar do sedaj. Začelo se je z vročino 38,5 in drži kar naprej,  zjutraj malo popusti na 37,4 . Mogoče bi mogu termostat zamenat:)

Ti prav ne privoščim.. a domačica 50+gradov nč ne pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!