Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Kakšni bi billi šele ukrepi, če bi vsaki deseti umrl, al pa celo vsaki peti, od okuženih? 

Namesto zaprtih občin bi bil vsak v svoji sobi zaprt..več pa ne gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Namesto zaprtih občin bi bil vsak v svoji sobi zaprt..več pa ne gre :P

vsak peti ali deseti pa v žari..

mi jim dajemo remdesivir oni pa gasa odpret nočne lokale na polno.. 

https://siol.net/novice/svet/kot-da-covida-19-ni-cez-dan-rekordne-okuzbe-zvecer-zabava-video-537374

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, thumper pravi:

vsak peti ali deseti pa v žari..

mi jim dajemo remdesivir oni pa gasa odpret nočne lokale na polno.. 

https://siol.net/novice/svet/kot-da-covida-19-ni-cez-dan-rekordne-okuzbe-zvecer-zabava-video-537374

Tako če mal uč priprem isto sranje kot pri nas z okužbami, le oni se ob tem zabavajo, mi pa preklinjamo :)

Šta sad? Ima još onih opasnih aerosola ili su otišli?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve na kolk razdalje se bo smel marijo jožefa pa jezusa v jaslca namontirat...pa če lohk 3 modreci brez covid testa pridejo al morjo v karanteno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

A kdo kej ve na kolk razdalje se bo smel marijo jožefa pa jezusa v jaslca namontirat...pa če lohk 3 modreci brez covid testa pridejo al morjo v karanteno?

Jest bom tut kr dons že smrekco pa jaslc pustavu, če ne res nebo nikol konc tega faking leta..............:naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vam bo Jajo, al pa Hojsek rekel da morate nositi rdečo mašno vrh glave ko greste v sosednjo občino, boste to tudi storili??? Pa kaj vas je pamet zapustila al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...   :blush:   ...   pri nas je korona tako močna, da si je ustanovila že lastno firmo KORONA D.D.    ...   :OK:

korona.jpg.cd2d0410a4604483fdaae5188ab58fb2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

Vzeto vse iz tega članka..in ko prebiram JJa je skoraj isto kot bi bral Bifa na MSju :P

Zavisi katere medije bereš. Pa še z JJjem si obremenjen  ? In ko vse to skupi zmešaš, rata neka godla. Ne bit enostranski. Poglej si brata Janija, Fajonko, kolesariat, ... Fajn bi se blo držat ukrepov, četudi niso idealni. In če bi se vsi, bi bilo tega sranja hitreje konec. Tako pa anarhisti in ostali jebivetri harajo po svoje. Lud jebe zbunjenog. Mal kmečke pameti ne bi škodval.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, kaizer pravi:

In vam bo Jajo, al pa Hojsek rekel da morate nositi rdečo mašno vrh glave ko greste v sosednjo občino, boste to tudi storili??? Pa kaj vas je pamet zapustila al kaj?

takoj..če pol nebi težil z nekimi izjavami pa sranjem.. sam za belo mašno nej se pa hebe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trstu protesti proti ukrepom za zajezitev novega koronavirusa ušli izpod nadzora

V Italiji se krepijo protesti proti ukrepom za zajezitev novega koronavirusa. V ponedeljek zvečer so se protestniki med drugim zbrali na ulicah Trsta, Neaplja, Torina in Milana. Ponekod so izbruhnili izgredi, policija pa je aretirala več protestnikov.

https://www.primorske.si/primorska/pri-sosedih/v-trstu-protesti-proti-ukrepom-za-zajezitev-novega

:)

122820438_398380968191067_4918790993022864413_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti protesti samo izčrpavajo vse skupaj... bolje bi bilo , če zablokiramo svoje občine in onemogočimo prehod iz ene v drugo vsem , ki ne padejo pod izjeme - btw politiki niso specifično omenjeni med izjemami ..

pred 2 minutami, BlackDoc pravi:

Jaz bom začel sedaj zanalašč hodit na šiht vsak dan, čeprav že 3leta delam 2-3x na teden od doma, čez 5 občin ?

jaz se pa lahko peljem v vse štacune , ki so okoli mojega šihta.. to da sem na dopustu nihče ne ve.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, smasher pravi:

IMG-2d816702583e1c06bcd7b73ba08cab3b-V.jpg

Ti kar glej, bosta notrddamski zvonar in evica v glavni vlogi, železni kaco bo pa svečko držou..

Popravljeno . Popravil Bmflar
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.gov.si/novice/2020-10-26-114-dopisna-seja-vlade-republike-slovenije/

Pobudnika je mogoče razumeti, da bi država lahko navedene ukrepe, kot je omejitev gibanja med statističnimi regijami in omejitev gibanja med 21. in 6. uro zjutraj (pobudnika jo navajata kot tako imenovano policijsko uro), uveljavila samo, če bi razglasila izredno stanje. Pobudnika zmotno menita, da je država prepovedala gibanje. Vlada pojasnjuje, da pobudnika napačno imenujeta izpodbijani ukrep omejitve gibanja med 21. in 6. uro iz Odloka »policijska ura«. V primeru izpodbijanega ukrepa omejitve gibanja iz 1. člena Odloka gre za ukrep omejitve gibanja na podlagi 2. točke prvega odstavka 39. člena ZNB. Ukrep prepovedi oziroma omejitve gibanja prebivalstva na okuženih ali neposredno ogroženih območjih (iz 1. člena Odloka) lahko vlada odredi v primeru, ko z ukrepi, določenimi z ZNB ni mogoče preprečiti, da se v Republiko Slovenijo zanesejo in v njej razširijo določene nalezljive bolezni.

a se hecajo ane... kako imenovati omejitev svobodnega gibanja po svoji državi drugače , če upoštevanje tega odloka nadzoruje IN KAZNUJE "POLICIJA" ????  ker zdravstveni inšpektorji nimajo pooblastil , da bi ustavljali promet morajo to narediti uslužbenci policije.. drugač bi se res lahko imenovala "vladna ura" ali "zdrava ura" ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Whiskey pravi:

Zavisi katere medije bereš. Pa še z JJjem si obremenjen  ? In ko vse to skupi zmešaš, rata neka godla. Ne bit enostranski. Poglej si brata Janija, Fajonko, kolesariat, ... Fajn bi se blo držat ukrepov, četudi niso idealni. In če bi se vsi, bi bilo tega sranja hitreje konec. Tako pa anarhisti in ostali jebivetri harajo po svoje. Lud jebe zbunjenog. Mal kmečke pameti ne bi škodval.

Dokaza, da se epidemija širi recimo zaradi kolesariata, ni. Nasprotno, glede na to, da je trenutno najhuje v Poljanski in Selški dolini, ki sta znani po svoji podpori desnem političnem polu, in rednem obiskovanju verskih ustanov, bi bila lahko ena izmed tez, kje je trenutno problem.

Se pa strinjam, vsi bi morali za nekaj časa zaustaviti nenujne dejavnosti, potrpeti dva, tri tedne, pa da vidimo.

Vse bolj se mi pa zdi, da je nespoštovanje ukrepov bolj kot ne neke vrste državljanska nepokorščina......v smislu, pol leta ste imeli časa, da se pripravite na drugi, tretji val, ukvarjate se pa z kadrovsko politiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tedybear pravi:

Dokaza, da se epidemija širi recimo zaradi kolesariata, ni. Nasprotno, glede na to, da je trenutno najhuje v Poljanski in Selški dolini, ki sta znani po svoji podpori desnem političnem polu, in rednem obiskovanju verskih ustanov, bi bila lahko ena izmed tez, kje je trenutno problem.

Se pa strinjam, vsi bi morali za nekaj časa zaustaviti nenujne dejavnosti, potrpeti dva, tri tedne, pa da vidimo.

Vse bolj se mi pa zdi, da je nespoštovanje ukrepov bolj kot ne neke vrste državljanska nepokorščina......v smislu, pol leta ste imeli časa, da se pripravite na drugi, tretji val, ukvarjate se pa z kadrovsko politiko.

in srž problema okuženi ministri se prosto sprehajajo okoli in glavni kreker na javnem mestu nima maske.. 

ti naši "politiki" se požvigajo na vse in jim je vse dovoljeno..in še brez kakršnegakoli opravičila pridejo skozi nekaznovano.. jj kot direktor firme bi moral to po uradni dolžnosti sankcionirati kot hujšo obliko kršitve delovne obveznosti.. pa še kazen po odlokih naj plačajo - takoj in brez ugovarjanja .. le na tak način bi lahko kaj delovalo ne pa da davijo samo normalne ljudi . veljati mora za vse - oni pa bi morali dajati dober vzgled.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne, sploh ne lažejo....

Družina umrle 17-letnice iz Splita: Se sploh zavedate, kako ste nas prizadeli?

Vzrok nenadne smrti dijakinje ni bil koronavirus, temveč zastoj srca in pljuč.

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/druzina-umrle-17-letnice-iz-splita-se-sploh-zavedate-kako-ste-nas-prizadeli-364347

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Whiskey pravi:

Zavisi katere medije bereš. Pa še z JJjem si obremenjen  ? In ko vse to skupi zmešaš, rata neka godla. Ne bit enostranski. Poglej si brata Janija, Fajonko, kolesariat, ... Fajn bi se blo držat ukrepov, četudi niso idealni. In če bi se vsi, bi bilo tega sranja hitreje konec. Tako pa anarhisti in ostali jebivetri harajo po svoje. Lud jebe zbunjenog. Mal kmečke pameti ne bi škodval.

tole...fajn bi bilo se držat, je hudo hudo zmotno. Ukrepi so slabi, celo napačni marsikje.

Če bi se sam njihovih ukrepov držal...pol boh pomagi.

Kmečka pamet me do sedaj rešuje in še me bo..distanca, simpl, nedotikanje sluznic simpl, po končanem obveznem kontaktu, razkuževanje rok (med kontaktom maska, razdalja in čimkrajši čas trajanja).

Da se bom pa sekiral zaradi podivjanih aerosolov...majkemi, mam fiziko 5 še v srednji šoli, pa 2 letnika faksa žal arhitekture, kjer fizike ni bilo.

Da, mediji vsak po svoje nabijajo, lahko je tudi Jajo prilagodil resnico, nikol nauš zvedu, samo da opraviči svoje ministre.

In na koncu, če sva realna, teoretično po ZKP lahko oba politika mirno skačeta naokrog, če sta brez simptomov. Ampak to je že višja matematika za naše organe, ki nam kratijo pravice.

 

 

Pa še ena vzpodbudna:

Jelko Kacin in NIJZ vam priporočata poslušanje naslednjega komada :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, thumper pravi:

in srž problema okuženi ministri se prosto sprehajajo okoli in glavni kreker na javnem mestu nima maske.. 

ti naši "politiki" se požvigajo na vse in jim je vse dovoljeno..

Mogoče pa vedo, da stvar ni toliko nevarna, kot se hoče prikazati, pa pač ne jebejo...jebejo samo narod.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!