Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Šupak......pa prav takoj, ko sem ga tam videl sem se vprašal "pa kaj koji kurac zdaj ti tu počneš" ?   No zdaj so se mi obzorja odprla ...

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/ko-nas-je-pozival-k-enotnosti-je-sklepal-posle-z-maskami-822694?fbclid=IwAR3ttopekojOH8zEwNxFBgrOYMWsX_785zT6Oy_yPVnvKVgoyLE-HnK1fzE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vladi predlagam, da nardi kar most z drugega vala na tretji. Tistih par tednov nima smisla ukinjati ukrepov, ko se jih je Krekov Milan tak lepo na pamet nauču :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

vladi predlagam, da nardi kar most z drugega vala na tretji. Tistih par tednov nima smisla ukinjati ukrepov, ko se jih je Krekov Milan tak lepo na pamet nauču :P

 

malo morajo odpret,da se ovce napasejo za praznike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapreti morajo pred prazniki. Kaj bo, če bodo ljudje žurali in silvestrovali...je pa nas.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Codeine pravi:

Kaka korona, nikjer je ni ?!? ?!? ?!?

On še vedno misli, da je vodenje države, resničnostni šou ... :dry:

takemu dati tako moč je enako, kot bi dal volku ovce čuvat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

On še vedno misli, da je vodenje države, resničnostni šou ... :dry:

takemu dati tako moč je enako, kot bi dal volku ovce čuvat

Glede na izbiro Trump - Biden, je moja izbira vsekakor Trump. Kakršen koli pač Trump je, je notranje močnejši in samozavestnejši od zaspanega Bidna. Pa še eno prednost ima pred Bidenom in drugimi. Je neizmerno bogat in finančno povsem neodvisen, kar pomeni, da ni vodljiv iz političnega ozadja. To je zelo velika prednost kogar koli predvsem pa voditelja neke države. Ne trdim pa, da Trump nima napak. Sicer pa, kdo jih pa nima?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@truckdriver, te orau vidim na njegovem "rally" - ju, z čepico in zastavo čez rame...

Če so pregledamo podane kriterije je Paris Hilton potem boljša izbira od Trumpa ima vse kar ima on ampak je mlajša in lepša... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, truckdriver pravi:

Je neizmerno bogat in finančno povsem neodvisen, kar pomeni, da ni vodljiv iz političnega ozadja.

Jaz pa malo dvomim, da je neizmerno bogat ...

Upam, da bo Biden zmagal, čeprav ni noben biser, vsaj ni nagovarju ljudi, da naj pijejo razkužilo ... pa tudi kreganje po raznih družbenih omrežjih mi ni za nekega voditelja, kot ne za našega predsednika državepoziranje na štengah, da predsednika vlade ne omenjam, ki se krega s pozamezniki ... malo pod nivojem za resno diplomacijo ... to se seveda lahko dela ko si v opoziciji... ko si pa na oblasti, si pa ne smeš doviloti bilokakšnih izpadov.

To je moje osebno mnenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

malo morajo odpret,da se ovce napasejo za praznike

Pravkar se pasem po Bergamu..a to vela? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, truckdriver pravi:

Glede na izbiro Trump - Biden, je moja izbira vsekakor Trump...

Nekaj me zanima, morda boš ti vedel. 

Naš aktualni Maršal Twito je dal pred kratkim v enem izmed svojih čivkov direktno podporo Trumpu, pa do Bidna je bil rahlo ciničen. Ne kot privatni državljan, ampak kot predsednik vlade. Precej redek primer v mednarodni politiki... 

Kaj pa če Trumpek ne bo (ponovno) izvoljen, kako bo potem Jajo z Bidnom komuniciral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Nekaj me zanima, morda boš ti vedel. 

Naš aktualni Maršal Twito je dal pred kratkim v enem izmed svojih čivkov direktno podporo Trumpu, pa do Bidna je bil rahlo ciničen. Ne kot privatni državljan, ampak kot predsednik vlade. Precej redek primer v mednarodni politiki... 

Kaj pa če Trumpek ne bo (ponovno) izvoljen, kako bo potem Jajo z Bidnom komuniciral?

Samo prek dimnih signalov še...                :naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, izibajker said:

Kaj pa če Trumpek ne bo (ponovno) izvoljen, kako bo potem Jajo z Bidnom komuniciral?

No sicer Trumpku kaže kar dobro, ampak, saj JaJo ne rabi Bideja če ima pa Orbija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Zdaj vemo, kdo je kriv za takšno stanje v Sloveniji. Aja, pa Luna ni več okrogla, po novem je kvadratna. :) :) :) :wallbash:

Med influencerji, odgovornimi za slabo epidemiološko situacijo, tudi Kučan!

https://nova24tv.si/slovenija/politika/med-influencerji-odgovornimi-za-slabo-epidemiolosko-situacijo-tudi-kucan/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Codeine pravi:

Tako. Zdaj vemo, kdo je kriv za takšno stanje v Sloveniji. Aja, pa Luna ni več okrogla, po novem je kvadratna. :) :) :) :wallbash:

Med influencerji, odgovornimi za slabo epidemiološko situacijo, tudi Kučan!

https://nova24tv.si/slovenija/politika/med-influencerji-odgovornimi-za-slabo-epidemiolosko-situacijo-tudi-kucan/

Sicer je tole bolj žalostno kot smešno...in tako naj bi zgledala nacionalna RTV :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://4d.rtvslo.si/arhiv/studio-city/174729563?jwsource=cl

 

29. minuta se začne bistvo.

Posel. Vse je posel. Vse je samo denar. Pesek v oči, maske čez usta..ljudem, elite pa na drugi strani razprodaje imetja, dobrin , okolja....

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!