Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

3 minutes ago, DAMI34 said:

dej, mal se kontroliraj..sploh s kakim kisanjem in podobno.

 

A nimamo pravice do izražanja ?????

A gre za cenzuro ??? Ali se bom tudi jaz moral prosto izražat na FB, YT,...  ????

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

A nimamo pravice do izražanja ?????

A gre za cenzuro ??? Ali se bom tudi jaz moral prosto izražat na FB, YT,...  ????

 

pravico imaš, nimaš pa pravice žalit, zato sem te opozoril. Se ne strinjava, ok, mava vsak svoje menje ok, sem ti kje zapisal, da se ti je skisalo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

pravico imaš, nimaš pa pravice žalit, zato sem te opozoril. Se ne strinjava, ok, mava vsak svoje menje ok, sem ti kje zapisal, da se ti je skisalo?

 

Tako smo pa že na tankem ledu. Se strinjam s tabo da žalitev ne sme biti (se opravičujem), je bilo pa namerno napisano, zato da vidiš da se tvoje (moje) pravice končajo ko žališ ali škoduješ drugemu, pa čeprav gre za tvoje legitimno mnenje.

Podobno je bilo pri francoskem  časopisu Charlie Hebdo z objavo karikatur, za katere so vedeli da predstavljajo žalitev za drugo vero. Pa se vseeno zgovarjajo na pravico govora. Da ne bo pomote, maščevanja ne odobravam.

 

Svoboščine niso neomejene. velja tudi ko se širi laži, zaradi katerih so posledice kakršne so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Endlich pravi:

Imamo različne poglede in tukaj delimo mnenja in to je normalno, da so različna. 

Predlagam, da se ne napada drugače mislečih. S tem bomo samo izgubili širino.

Tako naj bi funkcionirala konstruktivna debata in neke vrste demokracija. Tako pa večina, mainstream, oziroma tisti, ki sledijo stroki in vladi samo vsiljujejo svoj prav,( tako kot vlada in "strokovnjaki" okrog nje) in niso pripravljeni sprejeti drugačnega mnenja. Ko zmanjka širine se je potrebno zateči k preverjenim metodam. Zaničevanju, žaljenju, ustrahovanju, posmehovanju. 

Na tak način se rodijo fašizmi, nacizmi, komunizem... 

Dolga leta mi ni bilo jasno, kako je lahko 85% ljudi sledilo Hitlerju in njegovi agendi. Danes se slika bolj razjasni. Resnično smo vrsta z amnezijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoboščina ali omejevanje svobode, sta dva različna pojma. Represija si velikokrat jemlje pravico omejevat svobodo, pa čeprav ta nikogar ne ovira.

Mislim, da se vsi strinjamo, da je potrebno zajeziti korono, sprostiti delo itd..ter končati z omejevanjem, ki bolj škodi kot koristi.

Ne strinjamo se kako. Celo Fafangel se novembra ni strinjal z ukrepi in klapo poslal v 3 krasne.

https://www.zurnal24.si/slovenija/fafangel-ti-ukrepi-nimajo-nobenega-smisla-357111?fbclid=IwAR2xYxyUIZGs_IaXk-Oet0M-AxbvkBf_WcpkZ886RM3MdKpAZfOftBCz9_c

Ustvarjanje paranoje, omejevanje življenja drugim z namenom doseganja lastne oblasti in povečevanja svoje pozicije, kar se pri nas počne, je pa hudo problematično.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, če pogledamo s čisto praktičnega vidika, neglede na to, kje je meja pravice enega in drugega.

Če želiimo nekaj razjasnit ali prepričat drugega, bomo zelo veliko dosegli, če znamo argumentirat in obdržat nek nivo spoštovanja drugih. Recimo, da smo asertivni.

Ko pa začnemo žalit, takoj naši razlagi pripnemo negativni naboj in poskušamo na silo utišat sogovornika.... na ta način bomo težje koga prepričali.

To menim na splošno o žaljenju in se ne mislim naslanjat na zgornje poste, ki so vsi dobro prikazali različne poglede.

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roku enega leta, ni bili niti ene razprave na javnih občilih z doktorji, strokovnjaki, ki mislijo drugače od uradne struje. Vlada enoumje. Drugače misleče se ustrahuje, zasmehuje, ponižuje. Vlada se s strahom in paniko. Mediji niso niti enkrat objavili, da drugi prebivalci Evrope protestirajo proti ukrepom, da razkrivajo sumljive posle in laži. Kaj nam potem ostane drugega kot FB in You tube??? Nekje je trba začeti.

Mediji niso niti enkrat objavili zgodbe nekega človeka, ki bi to bolezen prebolel brez kakršnihkoli zapletov. Pa jih je vač takih, mnoooogoooo več, kot tistih, ki so imeli težak potek bolezni. Le zakaj? Se hoče gledalcu\poslušalcu prenesti določeno sporočilo?

Videli smo slike in posnetke, kako ga vodili serjejo, se hecajo, ne upoštevajo, kar so sami sprejeli, moramo pa navadni ljudje upoštevati. 

Ne vem, res ne vem, kako naj ob vsem tem zaupam trenutni vladi in medijem. Vse preveč spominja na sistem nacizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, skalar36 pravi:

Tako naj bi funkcionirala konstruktivna debata in neke vrste demokracija. Tako pa večina, mainstream, oziroma tisti, ki sledijo stroki in vladi samo vsiljujejo svoj prav,( tako kot vlada in "strokovnjaki" okrog nje) in niso pripravljeni sprejeti drugačnega mnenja. Ko zmanjka širine se je potrebno zateči k preverjenim metodam. Zaničevanju, žaljenju, ustrahovanju, posmehovanju. 

Na tak način se rodijo fašizmi, nacizmi, komunizem... 

Dolga leta mi ni bilo jasno, kako je lahko 85% ljudi sledilo Hitlerju in njegovi agendi. Danes se slika bolj razjasni. Resnično smo vrsta z amnezijo.

 

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

V roku enega leta, ni bili niti ene razprave na javnih občilih z doktorji, strokovnjaki, ki mislijo drugače od uradne struje. Vlada enoumje. Drugače misleče se ustrahuje, zasmehuje, ponižuje. Vlada se s strahom in paniko. Mediji niso niti enkrat objavili, da drugi prebivalci Evrope protestirajo proti ukrepom, da razkrivajo sumljive posle in laži. Kaj nam potem ostane drugega kot FB in You tube??? Nekje je trba začeti.

Mediji niso niti enkrat objavili zgodbe nekega človeka, ki bi to bolezen prebolel brez kakršnihkoli zapletov. Pa jih je vač takih, mnoooogoooo več, kot tistih, ki so imeli težak potek bolezni. Le zakaj? Se hoče gledalcu\poslušalcu prenesti določeno sporočilo?

Videli smo slike in posnetke, kako ga vodili serjejo, se hecajo, ne upoštevajo, kar so sami sprejeli, moramo pa navadni ljudje upoštevati. 

Ne vem, res ne vem, kako naj ob vsem tem zaupam trenutni vladi in medijem. Vse preveč spominja na sistem nacizma.

Razum ne bo rešil človeštva. Neumnost bo pokopala človeštvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, skalar36 said:

Dolga leta mi ni bilo jasno, kako je lahko 85% ljudi sledilo Hitlerju in njegovi agendi. Danes se slika bolj razjasni. Resnično smo vrsta z amnezijo.

Če bi poznal njegovo zgodovino, bi vedel da je v začetku, ko je bil v manjšini govoril ljudem všečne stvari, čeprav neosnovane (kako so nad ljudje, kako jih zatirajo židje),  kasneje je prešel na nasilje proti vsakemu ki je mislil drugače, dokler se ni prebil na vrh. Nobene demokracije. Vsi ki so bili proti so zginili.

Ljudje pač padajo na lepe besede, čeprav neosnovane, tako je tudi danes, ko razni polpismeni influencerji imajo miljone sledilcev.

31 minutes ago, skalar36 said:

V roku enega leta, ni bili niti ene razprave na javnih občilih z doktorji, strokovnjaki, ki mislijo drugače od uradne struje. Vlada enoumje.

Verjami, da če bi kdorkoli drugače misleči pokazal vsaj en dokaz, bi bilo drugače. Dokler pa so samo proti in imajo svoje mnenje so pač nekredibilni in trenutno tudi škodljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, skalar36 said:

Mediji niso niti enkrat objavili zgodbe nekega človeka, ki bi to bolezen prebolel brez kakršnihkoli zapletov. Pa jih je vač takih, mnoooogoooo več, kot tistih, ki so imeli težak potek bolezni. Le zakaj? Se hoče gledalcu\poslušalcu prenesti določeno sporočilo?

Ne, enostavno niso medijsko zanimivi. Prav tako mediji niso objavili, da sem danes šel v trgovino po kruh. A gre za prikrivanje in me ignorirajo ???

34 minutes ago, skalar36 said:

Videli smo slike in posnetke, kako ga vodili serjejo, se hecajo, ne upoštevajo, kar so sami sprejeli, moramo pa navadni ljudje upoštevati. 

To da je v vladi še ne pomeni da ni bedak.

35 minutes ago, skalar36 said:

Vse preveč spominja na sistem nacizma.

Ga očitno ne poznaš, ker je velika razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

Verjami, da če bi kdorkoli drugače misleči pokazal vsaj en dokaz, bi bilo drugače. 

In obratno.

PS: S tabo kakršnakoli debata nima smisla. Zaključujem. Treba je pogledat obe strani, potem lahko debatirava. Dokler se boš posmehoval, FB in Youtube strokovnjakom te dajem v isti koš, kot so tisi, ki zavzeto gledajo NovaTV.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, DAMI34 said:

Represija si velikokrat jemlje pravico omejevat svobodo, pa čeprav ta nikogar ne ovira.

Tako kot ima moderator tu pravico ocenjevat napisano. Povsod je nekdo nad...

1 minute ago, skalar36 said:

In obratno.

 

Kaj ti ni jasno, povej.

1 hour ago, DAMI34 said:

Ustvarjanje paranoje, omejevanje življenja drugim z namenom doseganja lastne oblasti in povečevanja svoje pozicije, kar se pri nas počne, je pa hudo problematično.

Gre za ločene stvari. trenutna oblast je že prej na veliko kradla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, skalar36 said:

In obratno.

PS: S tabo kakršnakoli debata nima smisla. Zaključujem. Treba je pogledat obe strani, potem lahko debatirava. Dokler se boš posmehoval, FB in Youtube strokovnjakom te dajem v isti koš, kot so tisi, ki zavzeto gledajo NovaTV.

Itak da je nova isti koš kot YT in FB, s tem da na YT je še kaj uporabnega na novi pa nič. Yt, FB so za zabavo nova za frustracije.

Debatiramo pa lahko. Samo vprašaj, ti bo kdo razložil. Nasprotovanje pa zahteva dokaze in ne sam mnenje.

Daj povej kaj te moti .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ftp pravi:

Ne, enostavno niso medijsko zanimivi. Prav tako mediji niso objavili, da sem danes šel v trgovino po kruh. A gre za prikrivanje in me ignorirajo ???

Narobe. Krepko narobe. Neumne primerjave daješ. To da se medijsko soočijo z drugače mislečimi, jim daje možnost utišat teoretike zarot. Tudi demokratično je. Če pa ignoriras,zasmehuješ, grozis s sankcijami... Enoumje. Taka enoumja smo že preživeli in nikoli se niso končala dobro. To kar ti hodiš v trgovino nima nobenega vpliva na ostale prebivalce te države. Tvoja dejanja so nepomembna. Kar počne vodstvo ima zelo negativne posledice za prebivalce. Večje od korone. 

Moti me pri tebi nivo komunikacije, to kar rad napišeš, “ ti ne veš, ti si to", posmehuješ se. Ti dam jest primer. Moja otroka sta stara 9, 7. Najveckrat imam jaz glavno besedo. Vcasih jima pa prisluhnem pri kaki stvari in potem popustim. Ne posmehujem se jima. Vcasih se pa zgodi, da vesta vec od mene, pa jima dam prav. Tko nasa družina funkcionira BP.

Ves tko je. Vcas pogledamo kak film skupaj. Na koncu ju vprasam, kaksno sporocilo da dobila. Ponavadi vsak drugacnega. In to je sirina, da se zavedas, da ne razmisljamo vsi enako z isto glavo. 

Še to, kar sem mislil obratno. Do danes ni nobenega dokaza, da je korona bolj smrtonosna od navadne gripe. Smrtnih zrtev je isto, po številkah kot prejšna leta. Le da sedaj ljudje umirajo samo od korone, ostalih razlogov ni. Pa da je vlada in stroka jasnovidna. Za v naprej ve kako bodo stvari potekale. 

Dali smo uradnih dokumentov kolikor hoces. Od nijz, od who itd. Pa pac noces pogledati, oziroma jih ne priznavas, ignoriras. Zato je vsaka nadaljna debata s tabo brezveze. Preprical te ne bom, niti ni to moj namen, ti pa mene ne. Raje svoj cas posvetim Youtubu, tam se lahko naucim kaj novega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

V roku enega leta, ni bili niti ene razprave na javnih občilih z doktorji, strokovnjaki, ki mislijo drugače od uradne struje. Vlada enoumje. Drugače misleče se ustrahuje, zasmehuje, ponižuje. Vlada se s strahom in paniko. Mediji niso niti enkrat objavili, da drugi prebivalci Evrope protestirajo proti ukrepom, da razkrivajo sumljive posle in laži. Kaj nam potem ostane drugega kot FB in You tube??? Nekje je trba začeti.

Mediji niso niti enkrat objavili zgodbe nekega človeka, ki bi to bolezen prebolel brez kakršnihkoli zapletov. Pa jih je vač takih, mnoooogoooo več, kot tistih, ki so imeli težak potek bolezni. Le zakaj? Se hoče gledalcu\poslušalcu prenesti določeno sporočilo?

Videli smo slike in posnetke, kako ga vodili serjejo, se hecajo, ne upoštevajo, kar so sami sprejeli, moramo pa navadni ljudje upoštevati. 

Ne vem, res ne vem, kako naj ob vsem tem zaupam trenutni vladi in medijem. Vse preveč spominja na sistem nacizma.

 Pa so... Na TV Slo je bila oddaja, je bila gospa, pesnica, ki je prebolevala brez problemov, ji bil interviju... Vec takih sem zasledil In VEDNO tudi povedo kaksnen je odstotek tezko obolelih in od teh odstotek na intezivni in od teh odstotek na ventilatorjih.  Ki pokaze da je vecina samo lazje prizadeta, je samo malo treba polsusati, in razmisliti o podatkih in procentih.

 

   Ne vem zakaj te moti porocanje:  o rahlo obololelih se pac ne poroca... Ce bi se ne porocalo o tezje obolelilih, bi sploh vladalo prepricanje, da vse skupaj nic ni. Slike iz bolnic, pricevanja zdravstvenih delavcev (razen ce mislis da VSI lazejo in propagirajo) pa vsem, ki MALO pomislijo, dajo vedeti, da je korona zahrbtna in potencialno lahko zelo tezka bolezen. Ce bi ne strasili malo, ce bi ne uveljavljali ukrepov, bi bilo se veliko vec okuzenih, in posledicno bolnisnice se bolj zabasane, se veliko manj rednega programa bi laufalo in tako naprej. Se vedno vam (mislecem, ki vse ostale oznacujete za ovce, nezmozne misliti z svojo glavo in tako naprej) ni jasno, da so cifre tezje obolelih take kot so zaradi mask in izolacije itd. Se vedno jih obravnavate kot da so to absolutne stevilke. Niso, so relativne, in nizke zaradi ukrepov. Zato ne vem zakaj naj bi mediji porocali o vseh, ki malo pokasljajo.

 

  Pavza v nasem odnosu do korone cez poletje, je zakuhala velik del problemov kasneje, ne mediji. Mediji so rekli, ni se konec, pazimo se, ipd...   

 

 Je pa to zaljenje, pa kilcanje k uporabi mozganov (kot npr kak dan nazaj, ko si ti rekej, da vsak ki zna misliti lahko pogrunta da je telo stroj za ubijanje virusev, pa sem ti podal moje razmisljanje zakaj in kdo je ustavil kolero, kuge, koze in tako naprej - in telo samo brez higiene, zdrabil in cepljenj sigurno ne) zascitni znak vse teoretikov zarote - zelo  hitro, takoj, se spustite na osebni nivo in k mozganom ai bolje neuporabi le teh, samo zato, ker nekdo razmislja drugace. Ker uporablja druge podatke, kot so mogoce znanstvene razprave, z viri in raziskavami in podatki preverjanj, namesto par mandeljcev na YT in FB, ki citirajo druge podatke, nepreverjene, neobstojece z FB in YT itd...  Me res zanima, kam se obrnes, ce se kaj zgodi, zlomi noga, se poskodujes itd,  na YT ali zdravnika? Jaz vem  kam se bom...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, skalar36 said:

Narobe. Krepko narobe. Neumne primerjave daješ. To da se medijsko soočijo z drugače mislečimi, jim daje možnost utišat teoretike zarot. Tudi demokratično je. Če pa ignoriras,zasmehuješ, grozis s sankcijami... Enoumje. Taka enoumja smo že preživeli in nikoli se niso končala dobro. To kar ti hodiš v trgovino nima nobenega vpliva na ostale prebivalce te države. Tvoja dejanja so nepomembna. Kar počne vodstvo ima zelo negativne posledice za prebivalce. Večje od korone. 

Moti me pri tebi nivo komunikacije, to kar rad napišeš, “ ti ne veš, ti si to", posmehuješ se. Ti dam jest primer. Moja otroka sta stara 9, 7. Najveckrat imam jaz glavno besedo. Vcasih jima pa prisluhnem pri kaki stvari in potem popustim. Ne posmehujem se jima. Vcasih se pa zgodi, da vesta vec od mene, pa jima dam prav. Tko nasa družina funkcionira BP.

Ves tko je. Vcas pogledamo kak film skupaj. Na koncu ju vprasam, kaksno sporocilo da dobila. Ponavadi vsak drugacnega. In to je sirina, da se zavedas, da ne razmisljamo vsi enako z isto glavo. 

Še to, kar sem mislil obratno. Do danes ni nobenega dokaza, da je korona bolj smrtonosna od navadne gripe. Smrtnih zrtev je isto, po številkah kot prejšna leta. Le da sedaj ljudje umirajo samo od korone, ostalih razlogov ni. Pa da je vlada in stroka jasnovidna. Za v naprej ve kako bodo stvari potekale. 

Dali smo uradnih dokumentov kolikor hoces. Od nijz, od who itd. Pa pac noces pogledati, oziroma jih ne priznavas, ignoriras. Zato je vsaka nadaljna debata s tabo brezveze. Preprical te ne bom, niti ni to moj namen, ti pa mene ne. Raje svoj cas posvetim Youtubu, tam se lahko naucim kaj novega. 

 

Se mi ne da toliko pisat, se pa popolnoma strinjam z jvalant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Se mi ne da toliko pisat, se pa popolnoma strinjam z jvalant

Lepo. Ne prebiram njegovega pisanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, skalar36 said:

Še to, kar sem mislil obratno. Do danes ni nobenega dokaza, da je korona bolj smrtonosna od navadne gripe. Smrtnih zrtev je isto, po številkah kot prejšna leta. Le da sedaj ljudje umirajo samo od korone, ostalih razlogov ni. Pa da je vlada in stroka jasnovidna. Za v naprej ve kako bodo stvari potekale.

 

 Resno!? KDO trdi da drugih razlogov ni?  Ker porocajo samo on smrtih povezanih s korono, to se ne pomeni da trdijo da drugih razlogov ni. Kje si to pobral? O drugih razlogih tudi ze prej niso porocali. Smrti povezane z korono so pa samo dodatne smrti. Gripa tudi ni izginila, samo enako se prenasa kot korona, s tem de je manj nalezljiva in maske zaradi korone pac lepo delujejo tudi na gripo. In z to, da vnaprej napoves (ker imajo institucije kot je Jozef Stefan dobre modele in podatke o koroni in kako se ali naj bi se sirila,  strokovne podatke) lahko vnarej precej dobro napovejo kaj se lahko zgodi. Poleti so bili se preoptimisticni. To ni magija, to je znanost in realni podatki v uporabi. Kot napoved vremena... Zato se ve vnaprej kaj se lahko zgodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, skalar36 said:

Lepo. Ne prebiram njegovega pisanja...

Toliko o tvoji pluralnosti oz. različnih pogledih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, skalar36 said:

Lepo. Ne prebiram njegovega pisanja...

 Torej uporabljas mozgane za to, da ne beres drugih pogledov. Tocno to sem zelel povedati! Ce se nekdo ne strinja se ga ignorira.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, skalar36 said:

Pa da je vlada in stroka jasnovidna. Za v naprej ve kako bodo stvari potekale. 

Ko smo se lani spomladi pogovarjali o dopustih je sodelavka rekla da gre decembra v eksotične kraje. Rekel sem ji da ne bo šla in če ne verjame, naj si zapiše datum kaj sem ji to povedal. (je tudi ena ki ne verjame koroni).

Danes čudno gleda kako sem vedel, ali sem "štrgon" (čarovnik, kdor ne razume primorskega narečja).

Saj ni bilo težko, vse viroze se podobno vedejo in se pozimi okrepijo.

7 minutes ago, Snečer said:

Ne me klicat.

Neeee, odvetnikov ne rabimo. Se ve da so na strani tistega ki več plača  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, ftp pravi:

Tako kot ima moderator tu pravico ocenjevat napisano. Povsod je nekdo nad...

Kaj ti ni jasno, povej.

Gre za ločene stvari. trenutna oblast je že prej na veliko kradla.

lej...iskanje izgovorov, brez iskanja rešitve.

Bi želel izkoreniniti korono, vsaj začasno?

Ni problema. 3 mesece vsi doma..brez izjem, brez lajfa..pa je ne bo več. Ampak za kako ceno?????

Vendar, ko bo lajf spet začel, bo vse po starem, 

Torej ti ostane možnost, živeti, s čimmanj izgubami. Živeti, brez škode, s pametnim obnašanjem. 

In na koncu se vprašat:

a je vsak ukrep zabetoniran, ali mogoče obstaja možnost, da bi ga bolje izvedli, sploh na točkah, kjer imamo največ škode????

ps. o modu ne boš razpravljal, ne sedaj ne nikoli :D

 

 

pred 18 minutami, jvalant pravi:

 Resno!? KDO trdi da drugih razlogov ni?  Ker porocajo samo on smrtih povezanih s korono, to se ne pomeni da trdijo da drugih razlogov ni. Kje si to pobral? O drugih razlogih tudi ze prej niso porocali. Smrti povezane z korono so pa samo dodatne smrti. Gripa tudi ni izginila, samo enako se prenasa kot korona, s tem de je manj nalezljiva in maske zaradi korone pac lepo delujejo tudi na gripo. In z to, da vnaprej napoves (ker imajo institucije kot je Jozef Stefan dobre modele in podatke o koroni in kako se ali naj bi se sirila,  strokovne podatke) lahko vnarej precej dobro napovejo kaj se lahko zgodi. Poleti so bili se preoptimisticni. To ni magija, to je znanost in realni podatki v uporabi. Kot napoved vremena... Zato se ve vnaprej kaj se lahko zgodi...

dej mal podatke o gripi povleci iz leta 2019, 2020 in 2021, pa ti bo prec jasno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

Ni problema. 3 mesece vsi doma..brez izjem, brez lajfa..pa je ne bo več. Ampak za kako ceno?????

To je tudi stvar debate. Ali je bolje 3 msesece vse zaprto kot je bilo na kitajskem, potem vse odprto, ali tako životarjenje kot pri nas, ko je že 8 mesecev vse tako na 3/4 zaprto in na vidiku nič pametnega ????

5 minutes ago, DAMI34 said:

o modu ne boš razpravljal, ne sedaj ne nikoli

Ti kritiziraš vlado in ukrepe, ko si pa ti "vlada" pa se ne sme. Zanimivo kako ljudje hitro obračajo pločo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

In obratno.

PS: S tabo kakršnakoli debata nima smisla. Zaključujem. Treba je pogledat obe strani, potem lahko debatirava. Dokler se boš posmehoval, FB in Youtube strokovnjakom te dajem v isti koš, kot so tisi, ki zavzeto gledajo NovaTV.

ne še slabše:

NOVA24tv, ne uporablja in ne dodaja nekih strokovnih ali kredibilnih podatkov raziskav.

Nova 24 tv se gre igro: moj oči je bolj močen kot tvoj oči. Tvoj oči dela v komunali moj oči pa na občini...karikiram.

Nova24tv je najbolj skozlana tv na svetu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!