Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 11 urami, Codeine pravi:

30. januarja hitro vsi že na vsezgodaj zjutraj po sveže gate in štumfe, seveda samo tisti, ki živimo v rdečih regijah... saj živimo v državi, ki bi se je sramovali še butalci.

Dobesedno delanje norcev iz ljudi.

sem študiral da bi službeno šel iz črne v rdečo regijo, pa vmes se prešvercam do kake trgovine po štumfe :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, glih včeraj so te omenjali na TV: So rekli, da se korona na vašem koncu širi zaradi neodgovornih posameznikov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, itaq, štunfi in gate so problem.
Zato pa je ta razumna vlada sprostila nakup le teh.

Vlada nedvomno dela najboljše kar se pač sploh da delat za vse ljudi te naše čudovite države.
Saj so vsi ukrepi totalno razumni.

Po moje se pripravljajo na analno teststiranje, pa ne želijo gledat starih strganih in posranih gat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Darko3g pravi:

Dami, glih včeraj so te omenjali na TV: So rekli, da se korona na vašem koncu širi zaradi neodgovornih posameznikov ?

sj vem, čudno, da še Potrča niso omenili :P

 

pred 19 minutami, motozajebant pravi:

a zdaj so štumfi in gate problem? :lol1:ja kaj, a mate sam 2 para štumfov in 2 gate?? LOL 

da ti ne lažem, točno okrog decembra, ko so sprostili trgovine nekoliko, sem nabavil 3 komplete vsakega 3x3 če se ne motim. Drgač bi sedaj tenko piskal.

pred 7 minutami, Alla pravi:

ja, itaq, štunfi in gate so problem.
Zato pa je ta razumna vlada sprostila nakup le teh.

Vlada nedvomno dela najboljše kar se pač sploh da delat za vse ljudi te naše čudovite države.
Saj so vsi ukrepi totalno razumni.

Po moje se pripravljajo na analno teststiranje, pa ne želijo gledat starih strganih in posranih gat :D

me zanima kaka bo gneča..za analno testiranje. Ista kot za hitre trste? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

 

me zanima kaka bo gneča..za analno testiranje. Ista kot za hitre trste? :P

 

Itak, sej veš u Slo bi usi u vrsti stal, če bi noge zuaston rezal al pa drek talal....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se bilo prav hecno pripeljati na testiranje v prtljažniku na vseh štirih :) ampak to testiranje je po moje mišljeno, da ga opraviš sam doma

 

IMG-d4eed3e4e4f914eaa42abb809cbd3096-V.jpg

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

sj vem, čudno, da še Potrča niso omenili :P

 

da ti ne lažem, točno okrog decembra, ko so sprostili trgovine nekoliko, sem nabavil 3 komplete vsakega 3x3 če se ne motim. Drgač bi sedaj tenko piskal.

me zanima kaka bo gneča..za analno testiranje. Ista kot za hitre trste? :P

 

dobro, jaz mam verjetno to na lagerju zato, ker če kaj sovražim, je nakupovanje cot.. in ko grem v štacuno, nabavim štumfov in gat za 2 leti :lol1:pol mam pa mir :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ulica? Ne še? Kdaj? Boste sprejeli, da še vašim otrokom vzemajo analne brise? kje je meja tem nesmislom?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, mladench pravi:

Ulica? Ne še? Kdaj? Boste sprejeli, da še vašim otrokom vzemajo analne brise? kje je meja tem nesmislom?

zdaj bo dr. Tonin rešil

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BlackDoc pravi:

@motozajebant saj veš da je fora v bebavosti prepovedi :) meni je tudi šoping najhujša muka - se ne spomnim kdaj sem si kupil nazadnje kaj za oblečt, mislim da ene 6let nazaj :hmm:

Seveda vem :) 

a imam malo morje znancev ki jamrajo, da nimajo več gat jebemtiš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

zakaj torej ne odpremo vse skupaj? ... 

 

A, ne ne, tako preprosto pa to ni.

Se nismo lepo obnašali, pa nas je treba še malo ...

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

zakaj torej ne odpremo vse skupaj? ... 

 

Zato, ker zaprto in ukrepi morajo biti, dokler se ne pocepi skoraj vse prebivalce. Bistvo je cepivo...in potem odvisnost od njega :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me spominja na pse in obvezno vsakoletno ceplenje proti steklini. Po vsem "normalnem svetu" je bilo potrebno psa cepiti 2x v razmaku enega leta, pri nas pa je "stroka" vstrajala še leta pri vsakoletnem ceplenju. Biznis pač.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

dobro, jaz mam verjetno to na lagerju zato, ker če kaj sovražim, je nakupovanje cot.. in ko grem v štacuno, nabavim štumfov in gat za 2 leti :lol1:pol mam pa mir :kva2:

isto, sem pa mel srečo, da sem nabavil tik pred zaprtjem, ker potem 2 leti ne trznem po nakupih.

pred 1 uro, Snečer pravi:

zdaj bo dr. Tonin rešil

temu bodo naši mehičani prodal tut palčke za v rit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Snečer pravi:

zakaj torej ne odpremo vse skupaj? ... 

 

zato ker naši strokovnjaki vedo, kdaj in kje bo virus šel stran od gat in nogavic. In ni nujno, da bo šel povsod hkrati. Oni so študirani.

Jaz zaupam stroki, ne pa nekim jokavcem na FBju, ki so brez gat.

Sami so si krivi bi rekla Beovička, kaj pa niso ubogali :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

zato ker naši strokovnjaki vedo, kdaj in kje bo virus šel stran od gat in nogavic. In ni nujno, da bo šel povsod hkrati. Oni so študirani.

Jaz zaupam stroki, ne pa nekim jokavcem na FBju, ki so brez gat.

Sami so si krivi bi rekla Beovička, kaj pa niso ubogali :D

 

v pon šole zaprte, da preverijo ritke...

narod nima volje in moči za ulico...

ker je bolj udobno jamrat na soc. omrežjih :)

ms to seveda ni... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

zakaj torej ne odpremo vse skupaj? ... 

 

ker to je tastar kovid..zdej je novi sev ki ga še nismo preboleli... pol bo  pa še nov od novga...  počas počas... 2024 je še daleč

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega Wajduc pravi:

Lih kar prečital, da gripe letos ni ker nosimo pridno maske in covida je zmerej več ker nas večina ne nosi mask...

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bajkr88 pravi:

ker to je tastar kovid..zdej je novi sev ki ga še nismo preboleli... pol bo  pa še nov od novga...  počas počas... 2024 je še daleč

Ne, ne...kovid gre na liha števila: 19, 21, 23. Vse dobre stvari so na liha števila: 5 prijateljev, 7 palčkov, za 9-timi gorami,...

A te ni mama naučila, do prinaša nesrečo, če prineseš punci sodo število vrtnic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja draga se bo danes šla testirati za covid. Zakaj? Včeraj ji je njena prijateljica (???) poslala SMS, v katerem ji je sporočila da je okužena, in pred dvemi ali tremi dnevi, je bila moja draga na domači :kava:i  z njo, in ta njena "prijateljica" je takrat že vedela da je bila v v stiku z okuženo osebo (mož njene hčerke), in tega  moji dragi ni povedala ...   :headbang:

Ker upanje umre zadnje, seveda ob upava da se ni od nje okužila tudi moja draga, ker če se je, potam sem se od nje okužil tudi jaz, in mogoče tudi najina hčerka in njen mož, ker tudi moja draga ne upošteva priporočenih kovid omejitev ...  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!