Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Ob 28. 1. 2021 ob 7:38, Mavti pravi:

Gate pa štumfe grem v soboto kupit:) se bom v nedeljo ćist frišn počutil    :whistle:ouv jea   :naughty:

Kam smo prilezli:slap::slap:

 

pred 23 urami, motozajebant pravi:

a zdaj so štumfi in gate problem? :lol1:ja kaj, a mate sam 2 para štumfov in 2 gate?? LOL 

2+2 je ćist ok.. tud z dvema pralnima maskama se preživi.. ko daš dol zvečer ožmikaš v umivalniku na roke - seveda prej preveriš da se vmes nis usral k si mislu da boš prdnu - in je suho čez noč - v bistvu čez 2 noči in en dan ker za jutri imaš čisto..

pa mal pazit na prehrano seveda - zaradi samih misli ko te napne..

pred 23 urami, DAMI34 pravi:

:Pda ti ne lažem, točno okrog decembra, ko so sprostili trgovine nekoliko, sem nabavil 3 komplete vsakega 3x3 če se ne motim. Drgač bi sedaj tenko piskal.

jst morm sam u garaž mal pobrskat - zihr mam kak komplet z mamutovanja še kje zabasan --in to čist ..

pred 21 urami, BlackDoc pravi:

@motozajebant saj veš da je fora v bebavosti prepovedi :) meni je tudi šoping najhujša muka - se ne spomnim kdaj sem si kupil nazadnje kaj za oblečt, mislim da ene 6let nazaj :hmm:

eh.. zdej tukej sta možna dva razloga..en je alzheimer..tadrug pa tvoja k ti spotoma kupi in podtakne v predal..

pred 14 urami, Buschi pravi:

Ne, ne...kovid gre na liha števila: 19, 21, 23. Vse dobre stvari so na liha števila: 5 prijateljev, 7 palčkov, za 9-timi gorami,...

A te ni mama naučila, do prinaša nesrečo, če prineseš punci sodo število vrtnic...

res je .. sej tud u kurbarijo ne hodš z dvema penisoma.. res je nekaj resnice v lihih številih..

pred 59 minutami, RobiRoberto pravi:

Moja draga se bo danes šla testirati za covid. Zakaj? Včeraj ji je njena prijateljica (???) poslala SMS, v katerem ji je sporočila da je okužena, in pred dvemi ali tremi dnevi, je bila moja draga na domači :kava:i  z njo, in ta njena "prijateljica" je takrat že vedela da je bila v v stiku z okuženo osebo (mož njene hčerke), in tega  moji dragi ni povedala ...   :headbang:

Ker upanje umre zadnje, seveda ob upava da se ni od nje okužila tudi moja draga, ker če se je, potam sem se od nje okužil tudi jaz, in mogoče tudi najina hčerka in njen mož, ker tudi moja draga ne upošteva priporočenih kovid omejitev ...  :headbang:

:eek:  ne podpiram fizičnega nasilja .. sam tukaj ima snecer prav..palica - dobesedno.. pa še povej ji zakaj - ker je tolk "umazana" da je nočeš z roko in da se po tem ne bo bala roke kadarkoli jo boš premaknil.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Sem slišal danes po radiu:

Če vzamejo Toninu bris iz nosu, hkrati dobijo še Janšev ritni bris :P

pa ne sam toninu.. če to naredijo pri vseh pod jančo in vsak dan enemu od njih boš imel dnevne podatke o jj..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

144222002_3701320939960888_2702874835226942716_o.thumb.jpg.09382ec5154d471ae0589f29459157a3.jpg

torej, sem prebral članek in če prav razumem gre Bruselj v rit. A zato tok gej žurk zadnje čase Bruseljskih poslancev :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi minister za zdravje je že zrihtal hitre teste, 

Made in Mexico, če se ne motim (zanesljivost 100%, potrjeno v neodvisnem laboratoriju)

144007341_1042046429615207_7733539077909902099_n.thumb.jpg.d8f667efb094bd8d13b2b9c3f15f01bd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal jih jebe zdele... novi sev je že pri nas... okužbe pa padajo,vsak dan jih manj naštejejo.... kwa se bojo zdej spomnl, da vidimo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bajkr88 pravi:

mal jih jebe zdele... novi sev je že pri nas... okužbe pa padajo,vsak dan jih manj naštejejo.... kwa se bojo zdej spomnl, da vidimo

ta nov info je, da bodo v istem dnevu stestiral učitelje, šolarje in izvedli pouk. Ni nujno, da bo ju3 isto še veljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

...pa naj kdo reče, da ni vse skupaj zanimivo, ...brez virusa bi bilo že pusto :hmm:

brez virusa ti pa jaz ne bi bila za vikend na kavču tako kot že par mesecev, in ne bi delala od doma, s kavča, tako kot že par mesecev :P

 

 

e pa šta je reku JJ

7748764d1c2d0f29616cbb5376f9cdc0.jpeg.bcf39d0287a35a4ed85b962f0d8688b9.jpeg

"Z malo truda se da vnaprej ugotoviti, kakšni ukrepi bodo v veljavi v regijah"

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/601404ed55f85/premier-jansa-z-malo-truda-se-da-vnaprej-ugotoviti-kaksni-ukrepi-bodo-v-veljavi-v-regijah?fbclid=IwAR06XwqKjTMso_AP8hSW2wMwdKYpTYo0_LRbNMVn-lqmDzcGcaWn8z9Zydg

 

evo, prebereš twiter in veš. Branje twiterja osvežuješ vsako uro :P

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/razkrivamo-majbert-pharm-odpoklicuje-hitre-teste-s-trga-845723?fbclid=IwAR3xzMsZT-mVRFD80f9AnGfmGaUmyOCh04lpurmdub7TqESUsPaqF7NNJnI

JJ je reku da so ok, kaj zdaj odpoklic? Če so ok so ok..jest ne videm problema :P

 

Okoli poldneva je več deset zdravstvenih domov po vsej državi, v katerih poteka množično testiranje prebivalstva, prejelo nujno obvestilo podjetja Majbert Pharm o odpoklicu hitrih antigenskih testov. 

Opozorilo jih je na "težavo, ki se je pojavila pri nekaterih izvajalcih testiranj s hitrimi antigenskimi testi proizvajalca UD-Bio". "Težavo smo s proizvajalcem identificirali in podrobno raziskali. Ugotovili smo, da se je problem pojavil pri pozitivni kontroli iz pošiljke hitrih antigenskih testov s kataloško št. SC0202, ki imajo serijsko številko oz. LOT 20122104," so pojasnili v podjetju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 1. 2021 ob 17:16, Endlich pravi:

.....En primer, a ni bolje, da bi bili frizerji odprti, imeli samo po eno stranko, prezračili, razkužili,... inšpektorji bi to lahko kontrolirali.

Tako pa so se ljudje strigli po garažah, naskrivaj, ... 

 

Meni je iskreno hudo, da je večina ljudi tako podvržena odstranjevanju svojega naravnega materiala. Že dolgo v reklamah dokazujejo, da so lasje naravni filter za umazane delce v zraku in ponujajo boljši šampon. Posledično je čupa tudi filter za viruse, ko pridem domov, pa jih s šamponom elegantno nevtraliziram, oz. samo tisti lipid, ki omogoča vstop v partijsko celico. Priporočam gojenje čupe, kdor nima, pa naj se ne brije dokler se svoboda ne vrne, ali kralj ali kaj je že bila tista fora od Mihajlovića. Tudi en primorec iz stroke daje primer, kako picajzli naravno in trajnostno ćrejo viruse, tako da lahko vsaj tankaš brez plenice za brado.  Kolegi, ki ste evoluirali do te mere, da ste se iznebili vseh prakocin pa lahko že dopoldne zapojete "I woke up this morning and I got myself a beer...future's uncertain and the end is always near...".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista luč na koncu tunela, ki so jo videli naši vrli odločevalci/grobarji...mo tista luč ugaša, se mi zdi...

https://www.dnevnik.si/1042948197/mnenja/odprta-stran/pa-kdo-je-tu-nor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil sem dodati prej.... ko bo pogoj za prehod meje brez karantene analni bris... bomo vedli da nas dobesedno jebejo na suho ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smasher smejali smo se kitajcem ko so nosili maske... korejcem ki ne smejo hodit v kino zvecer in podobne fore , lahko samo ubogajo in kimajo itd.... vse kar je drugot bo tudi prinas...  je ze prepozno, zdej vidijo da se da folk za norca imet... zal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta test je očitno Tonin že na Jajotu sprobaval pa se očitno ni obneslo, tako da do nadaljnega ne more biti minister za zdravstvo:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda sodijo Nemci med bolj napredne narode, hitrost pa očitno ni njihova vrlina ...   :OK:

korona.jpg.e3bf36c2be565debb0c970c435862607.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se mi svita,zakaj nam ne pustijo prodajat obutve..bosi ne bomo upali na ulice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!