Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 33 minutami, bajkr88 pravi:

ja in? noben ne bo umru... razn tist k že itak more... 2+ miljijona nas je in po vsaki bolnici in domovih lezijo stari in na smrt bolni ... a pol je kej cudnega da je po 20 na dan mrtvih... mal spreglejte... noben ne bo večn 

bl grozn je to da mladi pred 50 ne dobijo ustrezne  obravnave k majo loh hude posledice ker sam to korono pumpajo ,poznam primere, potem pa itak še  izgube služb, živci... 

 

Sram te bodi, da imaš tako odklonilen in celo sovražen odnos do starejših ljudi. Tudi oni imajo vso pravico do življenja kot vsi ostali. Tudi če nek starejši človek umre teden dni prej, kot bi sicer, če nebi od neodgovornih, razvratnih in razmaženih mulcev fasal okužbo z korona virusom, je to katastrofa. Boljše je, če nek starejši človek preživi tudi dan dlje brez korone, kot da umre za posledico Covid-19, ki dokazano poslabša stanje že kake druge pridružene bolezni pri starejših ljudeh. Nekaterim neodgovornim razmaženim, razvratnim mulcem se pa jebe za zdravje in kvaliteto življenja starejših, samo zato, da bi lahko živeli svoje razvratno in prazno življenje v katerem ni nobenih vrednot in spoštovanja do drugih ljudi. Samo da zadovoljite svoje nizkotne, razvratne, egoistične in egocentrične potrebe. Sramota, ki ji ni para.  

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sram bodi tebe k tako razmislas... vsem privoscim ziveti... še zadnjič...  groza mi je gledat ko zagovarjate eni da je vsako zivljenje hudo bolnih 100 letnikov pomembno.... ne vidite pa realnih zadev ki se dogajajo! .. koliko ljudi ki majo še vse življenje pred sabo ne dobi oz ni dobilo obravnave k tupijo s to korono... zdravnikom pa pase ne delat... ta pošteni sami priznajo to in so... 

poznam primer ko je dec caku 3 dni! zarad faking testa ... par mescov nazaj...komi prezivu ...pa se ga caka operacija... jim je povedu da je resno...ne oni.... po protokolu lepo pocasi...test test... tko da ne obracaj besed ! 

s to korono bo nakonc ko bomo crto potegnili 10x vec žrtev takih in drugacnih kot ce ne bi bilo enega ukrepa.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, bajkr88 pravi:

s to korono bo nakonc ko bomo crto potegnili 10x vec žrtev takih in drugacnih kot ce ne bi bilo enega ukrepa.... 

To pomeni, da si domišljaš, da si pametnejši od vse stroke tega sveta, ki trdijo povsem drugače od tebe. Vehementna in samopašna trditev laika, ki bi rad poučeval stroko o njeni strokovnosti. Pa kje se najdete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je relativno, lahko se pogleda samo podatke koliko manj rakavih obolenj je bilo odkritih letos... Pa še v "normalnih časih" se zgodi da predpišejo komu ki doživi srčni infarkt tablete proti zgagi in ga domov pošljejo... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, bajkr88 said:

ja in? noben ne bo umru... razn tist k že itak more... 2+ miljijona nas je in po vsaki bolnici in domovih lezijo stari in na smrt bolni ... a pol je kej cudnega da je po 20 na dan mrtvih... mal spreglejte... noben ne bo večn 

bl grozn je to da mladi pred 50 ne dobijo ustrezne  obravnave k majo loh hude posledice ker sam to korono pumpajo ,poznam primere, potem pa itak še  izgube služb, živci... 

 

 grozn je to da mladi pred 50 ne dobijo ustrezne  obravnave k majo loh hude posledice ker sam to korono pumpajo ,poznam primere, potem pa itak še  izgube služb, živci... 

ja in? noben ne bo umru... razn tist k že itak more...  mal spreglejte... noben ne bo večn 

 

samo tvoje besede :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, bajkr88 pravi:

sram bodi tebe k tako razmislas... vsem privoscim ziveti... še zadnjič...  groza mi je gledat ko zagovarjate eni da je vsako zivljenje hudo bolnih 100 letnikov pomembno.... ne vidite pa realnih zadev ki se dogajajo! .. koliko ljudi ki majo še vse življenje pred sabo ne dobi oz ni dobilo obravnave k tupijo s to korono... zdravnikom pa pase ne delat... ta pošteni sami priznajo to in so... 

poznam primer ko je dec caku 3 dni! zarad faking testa ... par mescov nazaj...komi prezivu ...pa se ga caka operacija... jim je povedu da je resno...ne oni.... po protokolu lepo pocasi...test test... tko da ne obracaj besed ! 

s to korono bo nakonc ko bomo crto potegnili 10x vec žrtev takih in drugacnih kot ce ne bi bilo enega ukrepa.... 

Točno tako, par let nazaj se je pa cel svet zgražal ko je uni Rockefeller že sedmič menjal srce pri 101. Tudi jaz poznam primer ko je 6letna deklica 3dni čakala na obravnavo vnetja slepiča in so čakali test (poleti je bilo to). Niso je vzeli ker je imela vročino... Bi @bladerunner pustil svoji hčerki/vnukinji/ženi da trpi take bolečine 3dni? Verjetno ja, me zanima če bi se tebi vnel...

Še enkrat, nobeden tukaj ne trdi da virusa ni, samo malo bolj normalne/logične ukrepe si želimo. Sem prav preštel koliko ljudi poznam da so šli čez korono... 42 (verjetno koga pozabil), od tega 2 90+, 2 80+, 9 70+, ostalo mlajši (še vedno dosti 50 in 60+). Vsi ok po enem tednu. Lahko so imeli samo srečo, ne vem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bladerunner pravi:

Sram te bodi, da imaš tako odklonilen in celo sovražen odnos do starejših ljudi. Tudi oni imajo vso pravico do življenja kot vsi ostali. Tudi če nek starejši človek umre teden dni prej, kot bi sicer, če nebi od neodgovornih, razvratnih in razmaženih mulcev fasal okužbo z korona virusom, je to katastrofa. Boljše je, če nek starejši človek preživi tudi dan dlje brez korone, kot da umre za posledico Covid-19, ki dokazano poslabša stanje že kake druge pridružene bolezni pri starejših ljudeh. Nekaterim neodgovornim razmaženim, razvratnim mulcem se pa jebe za zdravje in kvaliteto življenja starejših, samo zato, da bi lahko živeli svoje razvratno in prazno življenje v katerem ni nobenih vrednot in spoštovanja do drugih ljudi. Samo da zadovoljite svoje nizkotne, razvratne, egoistične in egocentrične potrebe. Sramota, ki ji ni para.  

Slabo dojemaš pravico in logiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, kaizer said:

Zguba časa, vredno samo prestrašenim, ki ne razumejo kaj se dogaja in si razlagajo po svoje.

Če si si vzel čas za to, preberi ali poslušaj še intervju z dr. Zadel-om, ki sem jih objavil par strani nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slo je samo en in edini strokovnjak, za vse :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, kaizer said:

Srbi javno lahko povedo, kaj pa naši?  

 

Najboljši del je na začetku z Gadafijem, ki je umrl 2011 in je res primeren za Corono pojasnjevat. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi ste bogi... kr obracajte besede ,uživajte... kot twito 

in ja ker je bilo govora da so se mulci zabavali, smucali itd sem rekel ja in, pametni so... noben ne bo umrl... ne pa da ne bo umrl 100 letnik...  itak pa skoda  karkol pisat....

pa 10x naj testirajo in cepijo stare in hudo bolne ....pa še vseeno bojo umrli tko kot bomo jaz in vsi... 

zapiranje občin , trgovin vsak dan testiranje ... ni nic drugega kot zajebavanje, sluzenje izbrancev ... 

nobenga ne zalim imam pa pravico izrazit svoje mnenje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bajkr88 pravi:

 

sluzenje izbrancev ... 

 

Toti dve besedi najbolje označita delovanje vlade ,drugo jih ne zanima neglede na njihov bla,bla,bla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno testiranje z testi ki so nezanesljivi. Na podlagi nezanesljivega testa, ki ne pokaže s čim si "okužen" oziroma kateri virus imaš, greš v karanteno in vsa tvoja družina. Kdor sedaj ne vidi, da se išče razloge za podaljševanje tega natega, sodeluje pri največji prevari tega tisočletja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, skalar36 said:

Obvezno testiranje z testi ki so nezanesljivi. Na podlagi nezanesljivega testa, ki ne pokaže s čim si "okužen" oziroma kateri virus imaš, greš v karanteno in vsa tvoja družina. Kdor sedaj ne vidi, da se išče razloge za podaljševanje tega natega, sodeluje pri največji prevari tega tisočletja.

Obvezno masovno testiranje, testov pa zmanjkuje. :slap: 

Cilj je jasen. Napihniti statistiko in namerno oslabiti malo gospodarstvo, da bo dovolj velik upad in izpolnjeni pogoji za EU pomoč. Sledi razporejanje EU denarja malo po "domače"...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB ... ? ... za tiste, kateri še niste vedeli ...   :hmm:

Jaz še vedno zaupam v moj picikl in hojo, in če malo "šmrkam" (trenutno), točno vem od česa ...   ?

Testiranj.JPG.37d731a6d13e12eab40d2445bf32bac3.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem si ogledal včerajšnje Odmeve na RTVS in poslušal infektologa Dr.Trampuža z Berlinske klinike, ki opozarja, da je potrebno vse ukrepe proti širjenju korona virusa še zaostriti, ne pa sproščati. Kajti po njegovih trditvah je na pohodu južno afriški sev korona virusa, ki je veliko bolj nalezljiv od sedanjega in klasična cepiva kot je AstraZeneca proti temu sevu niso učinkovita. Dr.Trampuž trdi, v kolikor bomo ukrepe rahljali, bomo doživeli še tretji val, s tem pa omogočili nadaljnjo mutacijo virusa, ki zna biti še bolj nevaren od zdaj znanih mutacij. Kapacitete bolnišnic pa tega več ne bodo vzdržale. Po Trampuževih besedah bi bilo na mesto rahljanja ukrepov, potrebno uvesti popoln lockdown in na tak način onemogočiti, da se virus še naprej širi med populacijo. 

Samo za info. Dr.Trampuž je po svojih političnih nazorih deklariran levičar. Upam, da se nekaterim le zbistri um in dojame, da so ukrepi še kako potrebni, drugače se tega virusa ne bomo rešili. Vsaj ne, dokler ne bo precepljenost populacije znašala vsaj 80%, kar pa ne bo kmalu, kajti produkcija cepiv pri proizvajalcih je prenizka, da bi bilo mogoče v kratkem času izdelati potrebne količine odmerkov cepiva. 

Zato pamet v glavo in striktno upoštevat sedaj veljavne ukrepe in ne jokat kot otrok, ki mu odvzamejo igračko.    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si Beloruskega precednika tud pogledal, ko ni hotel sprejeti podkupnine in zapreti države in jebati lasten narod?

Daj si pamet v glavi in že enkrat dojami da tvoj pastir ni tu zate, ampak zase. Da polni svoj žep in ego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

A si Beloruskega precednika tud pogledal, ko ni hotel sprejeti podkupnine in zapreti države in jebati lasten narod?

Daj si pamet v glavi in že enkrat dojami da tvoj pastir ni tu zate, ampak zase. Da polni svoj žep in ego.

"Moj pastir", kot ga ti imenuješ, se zadnje čase nagiba k rahljanju ukrepov, čemur pa jaz ostro nasprotujem. In v tem primeru podpiram levičarja dr.Trampuža, ki apelira k zaostritvam ukrepov in ne desničarja JJ, ki bi ukrepe rahljal. Toliko v poduk.

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, bladerunner pravi:

Pravkar sem si ogledal včerajšnje Odmeve na RTVS in poslušal infektologa Dr.Trampuža z Berlinske klinike, ki opozarja, da je potrebno vse ukrepe proti širjenju korona virusa še zaostriti, ne pa sproščati. Kajti po njegovih trditvah je na pohodu južno afriški sev korona virusa, ki je veliko bolj nalezljiv od sedanjega in klasična cepiva kot je AstraZeneca proti temu sevu niso učinkovita. Dr.Trampuž trdi, v kolikor bomo ukrepe rahljali, bomo doživeli še tretji val, s tem pa omogočili nadaljnjo mutacijo virusa, ki zna biti še bolj nevaren od zdaj znanih mutacij. Kapacitete bolnišnic pa tega več ne bodo vzdržale. Po Trampuževih besedah bi bilo na mesto rahljanja ukrepov, potrebno uvesti popoln lockdown in na tak način onemogočiti, da se virus še naprej širi med populacijo. 

Samo za info. Dr.Trampuž je po svojih političnih nazorih deklariran levičar. Upam, da se nekaterim le zbistri um in dojame, da so ukrepi še kako potrebni, drugače se tega virusa ne bomo rešili. Vsaj ne, dokler ne bo precepljenost populacije znašala vsaj 80%, kar pa ne bo kmalu, kajti produkcija cepiv pri proizvajalcih je prenizka, da bi bilo mogoče v kratkem času izdelati potrebne količine odmerkov cepiva. 

Zato pamet v glavo in striktno upoštevat sedaj veljavne ukrepe in ne jokat kot otrok, ki mu odvzamejo igračko.    

,a si še koga drugega mogoče poslušal? Trampuž pa si rejting nabija.

Recimo Fafangla, Biserko, Figlja itd..

al slepo slediš koncu sveta? Jaz verjamem, da bi nekateri radi čimprej apokalipso, pa vse zaprli, ampak žal tako ne gre. Življenje gre in mora!!! naprej.

O ukrepih pa raje ne bi diskutiral. Kar Počivalška povprašaj, kako gre to z ukrepi...

Mislim, a zmore (pa ne sam ti) folk tok pameti, da vkapira, da ni lokacija problem, kvečjemu je obnašanje? Da ni ura problem? ampak način druženja. Da redki umirajo v starosti pod 50 let???

 

Da ni maljon testov (ki so sedaj nujni, pa še ti podpovprečno natančni) problem, če celo leto trgovci niso bili testirani, pa niso bili leglo okužb???

ZKP..in nič drugega. 

In verjemi, četudi si se vpisal za cepljenje, še 2 leti ne boš prišel na vrsto..

ps. vakcino moraš letno obnavljat..sam povem.

 

Vsem, ki dramatizirajo zadevo svetujem samo eno:

"get a life"

or go 2 your kjudr!!!And stay there...do konca usranga lajfa :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bladerunner pravi:

"Moj pastir", kot ga ti imenuješ, se zadnje čase nagiba k rahljanju ukrepov, čemur pa jaz ostro nasprotujem. In v tem primeru podpiram levičarja dr.Trampuža in ne desničarja JJ. Toliko v poduk.

tvoj pastir je razočaran, ker strokovnjaki zahtevajo rahljanje ukrepov, pa jih preko svojih podrepnikov blokira pri javnem nastopanju, zato ne zavajaj prosim!!!

Seveda, je tvoj pastir hudo razočaran, ker cifre okužb padajo in res ne ve, kaj si bi še izmislil, da bi še malo podaljšal korona krizo in zaprtje občin. Tvoj pastir je hudičevo težek paranoik.

 

če je to komu normalno, meni ni

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/omar-naber-sokiral-z-objavo-prizora-sredi-ljubljane-video/?fbclid=IwAR2YgeR-U-kjS2iOhND7myRiT0Q5MAWWcApT-WtEzhBJzgXuX0ZyjKyX9AE

876973.width-932.png.f6b5afacfcfa54b042dda9072821aa9b.png

eno leto traja usrana korona, zdej pa folk na kup zganjamo, da jih testiramo s testi, ki jih ni dovolj in kateri niso dovolj zanesljivi..bruh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

tvoj pastir je razočaran, ker strokovnjaki zahtevajo rahljanje ukrepov, pa jih preko svojih podrepnikov blokira pri javnem nastopanju, zato ne zavajaj prosim!!!

Seveda, je tvoj pastir hudo razočaran, ker cifre okužb padajo in res ne ve, kaj si bi še izmislil, da bi še malo podaljšal korona krizo in zaprtje občin. Tvoj pastir je hudičevo težek paranoik.

 

Nisem vedel, da imaš sposobnost vstopanja v tuje glave in brati misli. Priznam, da sem ti nevoščljiv glede te sposobnosti, ker je sam ne premorem. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, bladerunner pravi:

"Moj pastir", kot ga ti imenuješ, se zadnje čase nagiba k rahljanju ukrepov, čemur pa jaz ostro nasprotujem. In v tem primeru podpiram levičarja dr.Trampuža, ki apelira k zaostritvam ukrepov in ne desničarja JJ, ki bi ukrepe rahljal. Toliko v poduk.

Truckdriver... vem kakšno je tvoje mnenje glede JJ, si bil baniran zaradi tega. Levičarev in desničarjev ni. So samo pošteni in pokvarjeni ljudje. JJ bi na vsak način rad dosegel, da se stvari še zaostrujejo, ampak ni še Tito, je navaden twito, nima še te moči, da bi o vsem odločal samo on, čeprav mu je to fajn v interesu.

 Kar se tče levakov in raznih profesorjev... ko zadiši denar menjajo barve kot kameleon in so zelo prilagodljivi. Pred 10 leti, če bi mi kdo rekel, da n+bo vlada sestavljena iz takih strank, bi rekel da je nor...Danes pa ližejo ritke en drugemu, samo da pride denar iz EU. Malo še počakmo, da za zmanjka... to so ljudje brez morale...bodo hitro jokcali kako in kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!