Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Dom upokojencev Idrija:  moja današnja telesna temperatura je  36,4 oC ...   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v tujino se bomo prekuzili in opletali s potrdilom. Kdo se bo sel guzit in placevat teste? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, VS800 pravi:

jest se sploh ne hodm testirat....pa seb mogu....ne jebem, me nej pa zaprejo

A ti bi 3 brezplačne obroke pa da bi se svoje znebil za 1 teden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ChilliPalmer pravi:

Trenutno je cepljenje brezveze, ker je vsak dan nov sev. Slabo so splanirali. 

Planirali so od leta 2002 ali še prej, takrat so vzeli virus iz netopirja in ga potem "pilili" v laboratoriju do leta 2018, ko je bil pripravljen. Vmes so še testirali na rudarjih, pa še kje verjetno...vse obstaja dokumentirano. Temu jaz verjamem, ker je logično, ...to, s čimer nas sedaj "uradno" obveščajo in ukrepajo je pa brezveze, vsaj zame...skregano z zdravim razumom.

Ko bodo cepili polovico ali več prebivalstva bodo cepljeni pritiskali na necepljene...takrat bo plan uspel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko umirajo starejši, ki so zraven bolezni imeli korono, je cel cirkus. Ko pa umirajo mladi zaradi cepiva, je pa: "pač tako je".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko starejših po DO-ih je po cepljenju umrlo, uradno pa nihče zaradi cepljenja. Verjetno bodo tudi za mlajše "ugotovili", da za smrt ni bilo krivo cepivo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 3. 2021 ob 21:29, ChilliPalmer pravi:

Saj to, ce se gremo paniko okoli virusa, naj bodo testi zastonj, povsod.

ne tako razmišlat....  ker  realno niso zastonj, tud prbližn ne.... vse bomo preplacali... kolk domov za starejse in bolnic bi lahko  naredili in obnovili s tem denarjem , katere bomo še kako rabili v bodoče  ... sramota kaj delajo  

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce drzavo tok skrbi, kje pa kok se virus siri, naj lepo testira, zastonj. Saj sami paniko delajo, ker so tok vrhunski zdravstveni sistem postavl, da je en dva tri panika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi velikega profita posameznikov in uspešnega izvajanja terorja nad državljani, je luč na koncu tunela do nadaljnega ugasnjena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na testiranje hodim v večji kraj, kjer se testira ogromno ljudi. Ker to moram. Ampak, prejšnji teden so uvedli, da moraš pokazati zdravstveno kartico, da je obvestilo, če si poz. ali neg. hitrejše.

V posebni sobi moraš pokazati zdravstveno kartico, ta oseba prijemlje kartico popolnoma brez vsake zaščite ali razkuževanja in jo vtika v napravo. Ker se je zadeva zatikala, sem videl kako je tri kartice registrirala na ta način. Vse ostalo osebje, ki ti palčko tiši v nos pa v skafandrih, pa nima nobenega stika s teboj.

Toliko o strokovnosti strokovnih delavcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi moramo sami vstaviti kartico, ena si zapisuje tel. številke, druga pa jemlje bris. Ni nobenega kontakta.

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.regionalobala.si/novica/drava-mamica-umrla-stiri-dni-po-cepljenju-proti-koroni-usoden-naj-bi-bil-drugi-odmerek

Citiraj

Kot potrjujejo danske zdravstvene oblasti, so se pri nekaterih prejemnikih cepiva pojavili krvni strdki.

Nato pa seveda pričakovana ugotovitev

Citiraj

Evropska agencija za zdravila EMA je sicer včeraj sporočila, da glede na preliminarno preiskavo cepivo AstraZenece ni povzročilo smrti medicinske sestre v Avstriji.

Več na: https://www.zurnal24.si/zdravje/cepljenje-z-astrazeneco-ustavili-tudi-danci-to-pravi-krek-363246 - www.zurnal24.si

...verjetno še nobeden ni umrl zaradi nepreverjenih cepiv, ker to ni možno :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kaizer pravi:

LJUDJE VRGLI DVA INŠPEKTORJA NIJZ V DRAVO

V MARIBORU NA LENTU SO PREDČASNO ZAČELI S KOPALNO SEZONO
Čeprav še nismo niti na sredini marca, so se v Mariboru očitno nekateri ljudje že odločili za kopanje v Dravi. Da Drava v tem času ni niti najmanj topla vemo vsi, zato je odločitev o kopanju vsaj občudovanja vredna.
Kar je zanimivo, kopanje ni povezano z novoletnim obredom posameznikov, ki se v državah širom sveta na novoletnega dneva dan odločajo za plavanje v ledeno mrzlih rekah, ki tečejo mimo njihovih mest.
Ti ljudje so prave korenine, kajti dovolj je že da se slečeš v kopalke in da se tvoje telo zaradi zunanjih temperatur skrči za vsaj 25%, kar za tiste, ki imajo malo preveč kilogramov kot jaz niti ni tako slabo saj se telo v mrazu skrči točno na idealno postavo.
Toda naša mariborska junaka sta se odločila, da bosta nekaj posebnega - kopala sta se namreč oblečena. Ne ni jima bilo tako vroče, bolj je očitno bilo vroče tistim, ki su jima pri kopanju pomagali, kar se mene tiče - UPRAVIČENO.
Namreč omenjena kopalca sta bila inšpektorja NIJZ, ki ju je njuna predanost vladi, spoštovanju odlokov in zajebavanja ljudstva pripeljala do kopanja. Prestopila sta mejo dovoljenega in v bistvu imela srečo, da sta ostala živa.
Med svojim inšpekcijskim nadzorom sta nekomu morala fejst stopiti na žulj in ta nekdo jima je pomagal, da sta se okopala. Ljudje, ki so spremljali ta dogodek pravijo, da že dolgo niso videli tako lepih likov pri padcu v vodo.
Kaj poreči na vse to? Vedeli smo vsi skupaj, da se bo to slej ko prej zgodilo. Vedelo se je, da bodo nekomu nekoč popustili živci. Sam sem že davno predvideval nekaj takšnega in lahko samo rečem, da sta jo omenjena dva srečno odnesla. Strah me je namreč, da bi v bodočnosti lahko prišlo, do malo hujših obračunavanj.
Kdo je pravzaprav kriv za to? Delno mi sami, največ pa vsi tisti, ki tiho brez komentarja izpolnjujejo ukaze vlade. To so zdravniki, vso medicinsko osebje, varnostniki, mestni redarji, ravnatelji, vzgojitelji, učitelji in profesorji ter seveda policija in inšpektorji.
Če bo današnji dogodek zanetil upor, bodo zgoraj omenjeni morali prevzeti odgovornost za nesluten pokol med Slovenci. V tem primeru številčnost in tehnika policiji in ne bosta v pomoč, kajti predvidevam samo, kar lahko preberete v vseh knjigah o vojni in vojskovanju, da se bo prešlo na partizanski oz. gverilski način bojevanja.
Torej bodo posamezniki izločani eden po eden - nepričakovano in nenapovedano. Dovolim si razmišljati tudi o najbolj kruti varianti in se vprašati:" Kdo bo pazil na njihove družine medtem, ko bodo oni še dalje poslušno izpolnjevali ukaze vlade?" Tako je to, ko se odločiš izdati svoj narod.
Morda nekdo poreče, da pretiravam, da tako daleč ne sme iti. Popolnoma se strinjam, toda želel bi vas samo spomniti, da nobena revolucija ali vojna ni minila brez človeških žrtev in da vsi zgoraj omenjeni že leto dni nad našimi starimi starši, nami, nad našimi brati in sestrami in predvsem nad našimi otroci izvajajo genocid.
Njihove roke so že umazane s krvjo naših sorodnikov in samo upam lahko, da bo na strani ljudstva prevagal razum, da ne bo prišlo do povratnih krvnih maščevanj, ker potem nam bog pomagaj.
Omenjeni hlapci sistema so odprli Pandorino skrinjico in samo takojšnja prekinitev izvrševanja inšpekcijskih pregledov, kaznovanja ljudi, testiranja in cepljenja ljudi ter vrnitev v normalno življenje lahko prepreči najhujše. Veliko mero odgovornosti bo moralo prevzeti tudi ustavno sodišče.
Če še komu ni jasno smo sredi vojne. Nedavno sem zapisal, da smo se po mojem mnenju zelo nevarno približali območju medsebojnega obračunavanja in izgleda se je to zgodilo - na žalost.
Je bilo lizanje riti in podpiranje laži in ukrepov vlade vredno vsega tega, naj si odgovorijo akterji sami. Je bil njihov krizni dodatek vreden morebitne smrti ali hudih poškodb družinskega člana, bodo ti ljudje morali ugotoviti sami. Od nocoj nihče v Sloveniji ne bo več mirno spal.
Seveda Janša komaj čaka, da bi v državi lahko uvedel vojno stanje, toda kot obramboslovec bi moral vedeti, da nikdar v zgodovini nobeni vojaški sili, naj je bila še tako velika in močna ni uspelo premagati ljudi, ki so se borili na gverilski način. Razen tega je v minulem letu jasno pokazal, da nima namena spoštovati nobene Deklaracije ali Konvencije, tudi tiste o vojnih ujetnikih ne...
Zdaj bomo priča njegovi resnični ljubezni do Slovenije in slovenskega naroda. So njegova pesem o Sloveniji in izjave naklonjenosti zgolj ponesrečen marketinški poskus zavajanja ljudi ali pa se ej v imenu miru in očuvanju nedolžnih življenj pripravljen nepreklicno umakniti s prestola in sprejeti sodbo ljudstva.
Lahko noč, Slovenija...
 
(Borut Loboda)

a nisem zelo podobno jaz napisal nekaj časa nazaj v dveh stavkih v treh vrsticah?..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno. Vse kar pride v telo mimo varovalnih mehanizmov, ki jih ima telo je zelo nevarno. Če ti ščitnica dela....

ampak, če po TV in uradni tko pravjo, da je vse OK... pol bo pa že držal... A so že kdaj lagal!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi k umrejo zaradi posledic reakcij ceplenja, je zgolj slučaj. Vsi, ki se okužijo, kmalu po prejemu cepiva, niso bili pridni prej.

Vsi, ki umrejo od marca 2020 dalje so zarad korone.

Take izgovore majo naši brihtoli.

A Janša je že prišel na vrsto za ceplenje?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kraju kjer živim poznam dva primera, ko sta stara cca 30 let športnika in jih je covid dobro zmatral. 

Tudi ko sta prebolela, še vedno posledice. 

Drugače zdrava in zdravo živita. 

Ni vse iz trte zvito, so pa nekateri ukrepi res bz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!