Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Jaz jih poznam veliko takih, ki so jo preboleli. Nekateri so trpeli par dni, drugim se je vročina vlekla več kot 14 dni, tretji so umrli. 

 

Ko pa Jelkota poslušam ,kako izsiljuje učitelje v stilu, danes se cepite s prvim odmerkom, čez 3 mesece z drugim, pol ste 6 mesecev varni, pomislim, a mu bo uspelo do januarja 2022 zbrat dovolj cepiva za re-ceplenje?

 

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ok, sportnik tud po gripi ne bo takoj vrhunski. Znanec je tud 2 tedna po covidu sel osebni rekord v utezeh podirat, pa je slo, sprehod na hrib, ga je pa zdelal z aritmijo. Mu je zdravnik lepo razlozil, da naj mesec pa pol pociva,ne pa da pretirava kot pred covidom. Tko da.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju je danes odpadel pouk, saj je zaradi reakcije na cepivo bolniško odsotnih 26 učiteljev. "Pri enem so simptomi že izzveneli, ostali pa se še slabo počutijo, poročajo o visoki vročini, vrtoglavici in glavobolu," nam je povedal tamkajšnji ravnatelj...... Kot pravi, bodo s cepljenjem sicer nadaljevali....  

 

ugl. več problemov kot če preboliš po naravni poti... sej pa nimajo 80 let šolniki al kaj.... ah ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in svizec zavije čokolado :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

in svizec zavije čokolado :P

 

Al pa ona pobaše pare in se nadeja lepe sluzbice forewer... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Al pa ona pobaše pare in se nadeja lepe sluzbice forewer... 

tako gre, poglej Beovićko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Scarabeo 500 pravi:

Ja. Astra iz Zenice.

ovu mož bar da jebeš.. ona iz opela jebe tebe..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Se pravi sta prebolela, nekaj mesecev bosta počila pa bo. 

Kaj pa tisti, ki se jim bo zaradi ukrepov življenje obrnilo na glavo... gostinci, turistični delavci.... Aja, o teh ne govorijo 5h ur na dan po TV. 

Ko pogledam garnituro, ki sprejema te ukrepe se ne morem znebiti občutka, da to ne delajo nam v prid.

"Amerika" je prišla k nam. Vrste v Mc Donadlu nepregledne, coca cola glavna pijača. TV(FB, Twiter, instagram...) za pranje mozga cel dan vklopljen... in mi smo se smejali par let nazaj koliko so američani butasti...

Vrjetno nisi prebral dobro mojega posta. 

Preberi še enkrat, nikjer nisem pisal, da se strinjam z vsemi ukrepi, ampak, da so nekateri bz. 

Lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa me ni bilo na tem forumu. Danes pa po prebranih nekaj postih ugotavljam, da ste tukaj večinoma sami super strokovnjaki s področja biologije, epidemiologije, virologije, mikrobiologije, farmacije idr... Znanje nekaterih piscev presega vsa znanja največjih strokovnjakov tega sveta na področjih, ki sem jih opisal. Sem fasciniran nad vašim "strokovnim" znanjem in snamem kapo pred vami. Vsaka vam čast.:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, bladerunner said:

Nekaj časa me ni bilo na tem forumu. Danes pa po prebranih nekaj postih ugotavljam, da ste tukaj večinoma sami super strokovnjaki s področja biologije, epidemiologije, virologije, mikrobiologije, farmacije idr... Znanje nekaterih piscev presega vsa znanja največjih strokovnjakov tega sveta na področjih, ki sem jih opisal. Sem fasciniran nad vašim "strokovnim" znanjem in snamem kapo pred vami. Vsaka vam čast.:P

Glih ene taki strokovnjaki smo k premier in njegova tolpa. Sam krademo manj, zato pa nimamo črede plačancev, ki bi opravičevala našo mentalno drisko po najrazličnejših forumih. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, nejc74 pravi:

Glih ene taki strokovnjaki smo k premier in njegova tolpa. Sam krademo manj, zato pa nimamo črede plačancev, ki bi opravičevala našo mentalno drisko po najrazličnejših forumih.

Se nebi mogel strinjat s tvojo trditvijo. Nekateri izmed vas ste namreč tolpa izjemno žaljivih osebkov, ki ne zmorete sprejeti, da ima nekdo drugačno stališče od vas v določeni tematiki. Polna usta demokracije in še ne vem česa so vas, vendar samo do takrat, dokler vsi trobijo v isti rog kot vi. Ko pa nekdo izrazi kako drugačno stališče od vašega, pa vaša demokracija naenkrat mrkne. Podporo imate pa od vseh dominantnih medijev v Sloveniji. Tudi tistega, ki ga moramo vsi plačevat, trobi pa v samo en rog. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, bladerunner pravi:

Se nebi mogel strinjat s tvojo trditvijo. Nekateri izmed vas ste namreč tolpa izjemno žaljivih osebkov, ki ne zmorete sprejeti, da ima nekdo drugačno stališče od vas v določeni tematiki. Polna usta demokracije in še ne vem česa so vas, vendar samo do takrat, dokler vsi trobijo v isti rog kot vi. Ko pa nekdo izrazi kako drugačno stališče od vašega, pa vaša demokracija naenkrat mrkne. Podporo imate pa od vseh dominantnih medijev v Sloveniji. Tudi tistega, ki ga moramo vsi plačevat, trobi pa v samo en rog. 

Glej, vsi mediji v službi resnice trdijo, da so vsi mediji, ki ne poročajo njim všečno pod vplivom "levuharjev" in trobijo samo v en rog. Daj se vprašat ali je kaj narobe z 80% prebivalstva in z vsemi mediji razen tistih, ki imajo praviloma komentarje na nivoju tekmovanja v pljuvanju ali pa morda resnica le ni čisto desno usmerjena.

Tudi Ljudmilo Novak, ki je evidentna predstavnica desnega (krščanskega) pola, ste spljuvali in pognojili samo zato, ker si upa povedati, da Janša dela napake.

Vem, da te ne bom prepričal, ampak vsaj malo poskusi razmisliti še v drugo smer.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseli me, da vsi dominantni (ali šifra #msm) mediji podpirajo Motosvetov forum. Morda pa se nam ni treba sramovati, da trobimo v isti Rog. Bodisi Kočevski ali pa porušeni, morda vikinški ali v tistega od prevaranega soseda. Bolezen ni politika, politika pa očitno je bolezen. Ljubezen. Jezen. Dejansko trobimo v drugačne rogove, jaz v Leo Vincejeve, drugi v Igorjeve in Projektove, Massove, Puščičarske ipd. Ob vsakem solsticiju pa v Satanove. Moja usta so polna samoodločb, kadar so slabe, so slabe zame, za moje tovariše pa ne. Nalašč. Pohlepneži pa imejte temukwatijo in solite pamet vsem, ki še znajo najti užitek ali dva v tej začasni prisotnosti med bolj ali manj prijaznimi ljudmi (in živalcami).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, bladerunner pravi:

Nekaj časa me ni bilo na tem forumu. Danes pa po prebranih nekaj postih ugotavljam, da ste tukaj večinoma sami super strokovnjaki s področja biologije, epidemiologije, virologije, mikrobiologije, farmacije idr... Znanje nekaterih piscev presega vsa znanja največjih strokovnjakov tega sveta na področjih, ki sem jih opisal. Sem fasciniran nad vašim "strokovnim" znanjem in snamem kapo pred vami. Vsaka vam čast.:P

Naši strokovnjaki vsakih par dni drugače razlagajo določene stvari, a je to strokovno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, bladerunner pravi:

Se nebi mogel strinjat s tvojo trditvijo. Nekateri izmed vas ste namreč tolpa izjemno žaljivih osebkov, ki ne zmorete sprejeti, da ima nekdo drugačno stališče od vas v določeni tematiki. Polna usta demokracije in še ne vem česa so vas, vendar samo do takrat, dokler vsi trobijo v isti rog kot vi. Ko pa nekdo izrazi kako drugačno stališče od vašega, pa vaša demokracija naenkrat mrkne. Podporo imate pa od vseh dominantnih medijev v Sloveniji. Tudi tistega, ki ga moramo vsi plačevat, trobi pa v samo en rog. 

Levičarskim šolnikim se protestira proti vsem kar ni po njihovem,navajeni lenuharjenja in laganja,take butare učijo naše otroke!

Takšnih izjav, kolikor hočeš. Statistično gledano so verjetno bili tudi nekateri učitelji desno usmerjeni. Ampak nima veze, vsi levi simulanti, sigurno so pripravili zaroto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Naši strokovnjaki vsakih par dni drugače razlagajo določene stvari, a je to strokovno?

Temu v svetu lova na zaposlitve pravijo "fleksibilnost" ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, bladerunner pravi:

Danes pa po prebranih nekaj postih ugotavljam, da ste tukaj večinoma sami super strokovnjaki s področja biologije, epidemiologije, virologije, mikrobiologije, farmacije idr... 

Še malo pa bodo vsi vladni strokovnjaki plavali po Dravi...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Darko3g pravi:

Glej, vsi mediji v službi resnice trdijo, da so vsi mediji, ki ne poročajo njim všečno pod vplivom "levuharjev" in trobijo samo v en rog. Daj se vprašat ali je kaj narobe z 80% prebivalstva in z vsemi mediji razen tistih, ki imajo praviloma komentarje na nivoju tekmovanja v pljuvanju ali pa morda resnica le ni čisto desno usmerjena.

Tudi Ljudmilo Novak, ki je evidentna predstavnica desnega (krščanskega) pola, ste spljuvali in pognojili samo zato, ker si upa povedati, da Janša dela napake.

Vem, da te ne bom prepričal, ampak vsaj malo poskusi razmisliti še v drugo smer.

Nikoli nisem in tudi ne bom zagovarjal medijev, ki poročajo enostransko. Zagovarjam medijsko svobodo in medije, ki so sposobni poročati objektivno in nepristransko. Taki pa pri nas ne obstajajo. Nimam težav z mediji, ki se financirajo z zasebnim kapitalom. Če mi njihova vsebina ali poročanje nista všeč, jih pač ignoriram. "Težave" mi predstavljajo mediji, katere moram prisilno tudi sam financirat, poročajo pa povsem pristransko in neobjektivno. To pa je po mojem mnenju huda težava. 

Pa še nekaj. Tisti mediji, ki so bolj desni, se kot taki tudi javno deklarirajo. Problem so tisti, ki se deklarirajo kot nepristranski in v njih ni niti N od nepristranskosti. 

Če je kdaj kdo koga spljuval, te prosim, da v bodoče ne uvrščaš mene med pljuvače kogarkoli, ker to ni moj modus operandi. 

Nimam namena na nikogar pljuvati, lahko pa javno izrazim podporo ali nestrinjanje z določenimi stališči kogarkoli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, lasagna pravi:

Veseli me, da vsi dominantni (ali šifra #msm) mediji podpirajo Motosvetov forum. Morda pa se nam ni treba sramovati, da trobimo v isti Rog.

Nikomur se ni potrebno sramovati izražanju lastnega mnenja, če ja to izraženo na kulturen in nežaljiv način. Po mojem prepričanju ima vsak pravico izrazit svoje mnenje, ne glede kakšno to je, le da je izraženo na kulturen način in ni žaljivo do sogovornika. Osebno nimam nikakršnih težav s tistimi, ki drugače mislite od mene. Še več, zagovarjam izražanje različnih stališč. Kam bi pa prišli, če bi morali vsi enako razmišljat? To bi bila poguba za neko družbo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bladerunner pravi:

Nikomur se ni potrebno sramovati izražanju lastnega mnenja, če ja to izraženo na kulturen in nežaljiv način. Po mojem prepričanju ima vsak pravico izrazit svoje mnenje, ne glede kakšno to je, le da je izraženo na kulturen način in ni žaljivo do sogovornika. Osebno nimam nikakršnih težav s tistimi, ki drugače mislite od mene. Še več, zagovarjam izražanje različnih stališč. Kam bi pa prišli, če bi morali vsi enako razmišljat? To bi bila poguba za neko družbo. 

Obžalujem, če sem te užalil. Veseli me, da razmišljava različno. Kljub temu pa družbe ne moreva rešiti pred pogubo. Ta je neizogibna.  Jaz že imam pogubljeno družbo, saj nekateri verjamejo, da je druženje škodljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, lasagna pravi:

Obžalujem, če sem te užalil. Veseli me, da razmišljava različno. Kljub temu pa družbe ne moreva rešiti pred pogubo. Ta je neizogibna.  Jaz že imam pogubljeno družbo, saj nekateri verjamejo, da je druženje škodljivo.

Nikakor ne. Si eden bolj redkih piscev na tem forumu, pri katerem sam nisem zaznal nobenega žaljivega komentarja. Vsaj do mene ne. Če pa na nekatere stvari drugače gledaš in jih dojemaš od mene, pa s tem nimam nikakršnih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!