Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Me zanima, zakaj EU tako zavlačuje z odobritvijo ruskega cepiva. Posiljujejo s temi novimi genskimi in zarodnimi celicami v cepivih in vprašanje, če se kdaj še rešiš tega vraga ali gre to potem svojo pot v telesu. Nobenih informacij, samo cepite se, potem bo kar bo. Pa če se virus spreminja tako hitro, bo po določenem času enako, kot bi se ne cepili in potem jovo na novo.

Sicer članek iz leta 2016, ko se Gates zagovarja, da ni imel v mislih cepljenja, kot najboljši način za depopulacijo...kjer je dim je tudi ogenj, očitno ga moti preveč ljudi na svetu in temu sedaj zaupati :hmm:

https://newspunch.com/bill-gates-admits-vaccines-are-best-way-to-depopulate/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, vandrovec said:

Me zanima, zakaj EU tako zavlačuje z odobritvijo ruskega cepiva. Posiljujejo s temi novimi genskimi in zarodnimi celicami v cepivih in vprašanje, če se kdaj še rešiš tega vraga ali gre to potem svojo pot v telesu. Nobenih informacij, samo cepite se, potem bo kar bo. Pa če se virus spreminja tako hitro, bo po določenem času enako, kot bi se ne cepili in potem jovo na novo.

Sicer članek iz leta 2016, ko se Gates zagovarja, da ni imel v mislih cepljenja, kot najboljši način za depopulacijo...kjer je dim je tudi ogenj, očitno ga moti preveč ljudi na svetu in temu sedaj zaupati :hmm:

https://newspunch.com/bill-gates-admits-vaccines-are-best-way-to-depopulate/

Zgolj moje osebno mnenje - vsi smo se delali norca iz Sputnika(vkljucno z mano), ampak mislim da ima odobritev velik politicni pomen. Namrec ce ga odobrijo, to pomeni da so bili Rusi prvi ki so nekaj razvili in potrditev da niso tako “zabit/pijanski” narod kot ga zeli EU/US pokazati.

 

S tem da ce je EU toliko denarja vlozila v podjetja ki izdelujejo cepivo v EU, in sedaj narocis cepivo izven EU je to se dodatni financni primankljaj... Ampak to je samo moje mnenje.

Enako misljenje imam za Sinopharmovo cepivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160520791_2925211401097873_2627882133570219879_n.thumb.jpg.4658128dda0a6cb85cd76dd6226626c9.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ukica pravi:

 Rusi prvi ki so nekaj razvili in potrditev da niso tako “zabit/pijanski” narod kot ga zeli EU/US pokazati.

 

Ruse cenim zelo viskoko. Z njihovim cepivom bi se cepil. Z drugimi ne.

Putin je edini precednik države, ki je res precednik. Ostali so marionete.("nam poznanega sveta")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ukica pravi:

Zgolj moje osebno mnenje - vsi smo se delali norca iz Sputnika(vkljucno z mano), ampak mislim da ima odobritev velik politicni pomen. Namrec ce ga odobrijo, to pomeni da so bili Rusi prvi ki so nekaj razvili in potrditev da niso tako “zabit/pijanski” narod kot ga zeli EU/US pokazati.

 

S tem da ce je EU toliko denarja vlozila v podjetja ki izdelujejo cepivo v EU, in sedaj narocis cepivo izven EU je to se dodatni financni primankljaj... Ampak to je samo moje mnenje.

Enako misljenje imam za Sinopharmovo cepivo.

Meni se zdi, da pa ne gre le za politični in finančni pomen, ker si cepiva niso enakovredna. Meni osebno ne bi bilo vseeno s katerim bi me cepili. Že nekdo tu je omenil, da bi rad izbiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Astra iz Zenice

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/604a3916d1c09/smrti-vojaka-in-policista-po-cepljenju-z-astrazeneco?fbclid=IwAR22WyZnFptpGkkwpSN3Weaguhj-UkRzsYT-tFvTdeDaclXjvhgjuRITX8A

Zaradi smrti 43-letnega vojaka in 50-letnega policista so tudi v Italiji ustavili cepljenje s serijo cepiva AVB2856 družbe AstraZeneca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

Zaradi smrti 43-letnega vojaka in 50-letnega policista so tudi v Italiji ustavili cepljenje s serijo cepiva AVB2856 družbe AstraZeneca.

To so takojšnje reakcije na cepivo, mene bolj skrbijo dolgotrajnejše in morda nevidne posledice cepljenja. Verjetno niso nobeno cepivo izdelali z namenom takojšnje smrti po cepljenju...to gre bolj za nesrečne slučaje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mož moje hčerke se je cepil, sicer ne vem s katerim cepivom, in ponoči pa cepljenju ga je nejprej "kuhalo", nato je še "zmrzoval, zjutraj pa razen utrujenosti zaradi "nočnih motenj", ni oblčutil nobene posledice cepljenja več.   ?

Približno enake simptome je imela tudi moja draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bajkr88 pravi:

Nocejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štrukelj: Močnejši, kot je imunski sistem, bolj bo reagiral na vnos cepiva.

Starostniki so imeli zelo dober imunski sistem saj je telo odreagiralo na virus in nekateri so umrli. A morda narobe razmišljam? Malo sem zmeden. 

Še to, vsaj malo moralne zaščite.

https://zazdravodruzbo.si/2021/02/13/resolucija-sveta-evrope-izrecno-in-odlocno-prepoveduje-kakrsno-koli/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Še to, vsaj malo moralne zaščite.

"Najnovejše raziskave o uporabi cepiv za Covid-19 že poročajo o osupljivih treh odstotkih (3%) smrtnih primerov »zaradi« cepiva;"

:eek: ...slabše kot covid?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, vandrovec pravi:

To so takojšnje reakcije na cepivo, mene bolj skrbijo dolgotrajnejše in morda nevidne posledice cepljenja. Verjetno niso nobeno cepivo izdelali z namenom takojšnje smrti po cepljenju...to gre bolj za nesrečne slučaje. 

dolgoročne posledice vseh cepiv, bodo vidne šele čez dolgi rok.

 

pred 2 urami, bajkr88 pravi:

nočejo, je pa splošno znana povezava med astrazeneco in krvnimi strdki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

"Najnovejše raziskave o uporabi cepiv za Covid-19 že poročajo o osupljivih treh odstotkih (3%) smrtnih primerov »zaradi« cepiva;"

:eek: ...slabše kot covid?

To mi ni poznano, pa je čisto mogoče, da bo posledic in zapletov več kot pa smrti. Zdravniki so s svojimi bajnimi plačami dobro podkupleni in bodo zavedli težave kot je potrebno.

Zadnjič sem bil pri zdravniku. Pa saj nimam pojma, kaj je napisala v kartoteko. Papir pa vse prenese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/13/2021 at 10:42 AM, bladerunner said:

Rečejo, kar pokaže obdukcija. Si bil kdaj prisoten med procesom obdukcije, veš kako ta poteka ali kar tako na pamet nekaj godrnjaš?

Kakšna obdukcija? Za smrt, zaradi korone, ni bilo nikoli nobene obdukcije narejene (vsaj ne uradno). Tudi za vse te smrti, povezane s cepljenjem, ni bilo nobene obdukcije. Vsaj ne v Ljubljani. To je info od zaposlenih tam, če te slučajno zanima od kje mi to?

Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne delajo obdukcij, ker pol nebi mogl vec strasit.... 

Prevec nas je, pa je treba s cepivom resit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, RobiRoberto said:

FB ... ?

725899657_Zajetaslika.JPG.6e411ba07d32cf0fa000c091a44f728e.JPG

No, le pretiravaj.

Ukinimo farmacijo.. pa ne potem jokati ob kugi, crnih kozah.

Ali pa se bolje - ob povisanem pritisku..

Tisti ki krivi farmacijo, je enako nor kot tisti ki krivi avtomobilske/moto proizvajalce da so krivi za vse smrtne zrtve na cesti.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ChilliPalmer pravi:

Prevec nas je, pa je treba s cepivom resit. 

Pomoje niti bi to. Bolj je denar. Zaslužki. Korono so nekateri izkoristili za manipulacijo.Tukaj se vrtijo bajne vsote. Kdor "je zraven" bo v 2 letih nagrebel denarja za celo živjenje, in še za svoje potomce. 

Ko slišim in vidim, kako stvari potekajo v okolju kjer živim, da je važna samo podkupnina, če hočeš kaj ustvariti, takoj pomislim, da je na vseh inštancah isto. Noben večji posel v SLO se ne nardi brez lepih provizij. Tudi farmacevtski giganti tekmujejo med sabo, kdo bo prodal več izdelkov. Podkupnine so "izobraževanje na Maldivih" in modre kuvertice. Iz prve roke...Za zdravnike smo zamo "oštevilčena živina" Plačani so od komada. Ne od uspešnosti. Ne rečem, da vsi. Večina pa. Vsaj tukaj kjer živim je tako.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

No, le pretiravaj.

Ukinimo farmacijo.. pa ne potem jokati ob kugi, crnih kozah.

Ali pa se bolje - ob povisanem pritisku..

Tisti ki krivi farmacijo, je enako nor kot tisti ki krivi avtomobilske/moto proizvajalce da so krivi za vse smrtne zrtve na cesti.

seveda, ni vse črno belo, je pa interes farmacije zaslužek.

Ker je pri koroni bilo dejstvo, da bo služil prvi, ki bo na trgu ali prvi, ko bo zmogel kapacitete, zna bit in je dejstvo, da čisto nobena vakcina ni dolgoročno testirana (saj ne more biti, to je dejstvo)

torej, to pomeni, da niso znane dolgoročne posledice, definitivno določene farmacije tudi kratkotrajne ne zanimajo, če le ima cepivo, vsaj najmanjši učinek.

Recimo, reciva par besed o cepivu proti gripi, katero ne vsebuje mRna, katero je nekaj let na tržišču, katero se izpopolnjuje nekaj let, pa vsako leto ljudje zbolevajo za gripo in njenimi verzijami.

Kjub cepivu.

Seveda farmacija v primeru korone išče in rabi najboljši rezultat, temu ne oporekam, verjamem, da bi imeli dovolj zaslužka in posla, četudi izzumijo 100% varno in efektivno cepivo, katero bi pokrilo vse dosedanje seve in vse verzije novih sevov.

Ampak, žal moram povedat, da ga niso. Ker zadeva očitno ni tako enostavna kot namazat pašteto na kruh. In v tej tekmi se zato išče tudi bližnjice.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!