Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred eno uro, Buschi pravi:

Glede na to, da je žena zbolela v četrtek, in da vsako leto faše vsaj eno angino...tale njena korona definitivno ni common cold.

Sicer je ena od tistih, ki so trdili, da korone ni, in da za vsako rit raste palica...ampak, takšnega trpljenja ji pa ne privoščim. Ne more dihat, kašlja, bolijo jo pluča, ko zakašlja se joče od bolečine, glavobol, oči jo bolijo, 39 vročine, teče ven iz nje...prosim vas. Ne nabijajte.

Jaz pa moram potrkat...sploh ne vem, da jo ''baje'' imam.

kje pa je fasala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Buschi pravi:

Kako to misliš?

Snečer misli, od katerega soseda. :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vemo. Obstaja verjetnost, da sem jo jaz okužil.

Ali v bolnici na fizioterapiji.

Ali se je sama.

Ne vemo.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Buschi pravi:

Ne vemo. Obstaja verjetnost, da sem jo jaz okužil.

Ali v bolnici na fizioterapiji.

Ali se je sama.

Ne vemo.

Ta korona je itak fake.  Pravijo eni. Jaz sem zbolel 19.2. Da komaj  zmorem pol ure v breg, itak ni pomembno. Gnoja iz grla in ne vem še od kje, sem izpljuval že za pol kible.

Sodelavka, od katere sem jaz fasal, ima 19.4. po 9ih tednih bolniške tretjič slikanje pljuč. Letnik 78. 23 dni ji vročina ni padla pod 38.  Ampak, če Facebook in Twitter stroka pravi, da je vse skupaj nateg, bo že držalo. 

Pravim, vse je en nateg. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://rumble.com/vfr30h-michael-yeadon-iluzija-covida.html

ali

https://www.facebook.com/GibanjeResni.ca/videos/152168776828834

pred 40 minutami, Tedybear pravi:

Ta korona je itak fake.  Pravijo eni. Jaz sem zbolel 19.2. Da komaj  zmorem pol ure v breg, itak ni pomembno. Gnoja iz grla in ne vem še od kje, sem izpljuval že za pol kible.

Sodelavka, od katere sem jaz fasal, ima 19.4. po 9ih tednih bolniške tretjič slikanje pljuč. Letnik 78. 23 dni ji vročina ni padla pod 38.  Ampak, če Facebook in Twitter stroka pravi, da je vse skupaj nateg, bo že držalo. 

Pravim, vse je en nateg. 

Tedybear čimprejšnje okrevanje želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Glede na to, da je žena zbolela v četrtek, in da vsako leto faše vsaj eno angino...tale njena korona definitivno ni common cold.

Sicer je ena od tistih, ki so trdili, da korone ni, in da za vsako rit raste palica...ampak, takšnega trpljenja ji pa ne privoščim. Ne more dihat, kašlja, bolijo jo pluča, ko zakašlja se joče od bolečine, glavobol, oči jo bolijo, 39 vročine, teče ven iz nje...prosim vas. Ne nabijajte.

Jaz pa moram potrkat...sploh ne vem, da jo ''baje'' imam.

 

pred 45 minutami, Tedybear pravi:

Ta korona je itak fake.  Pravijo eni. Jaz sem zbolel 19.2. Da komaj  zmorem pol ure v breg, itak ni pomembno. Gnoja iz grla in ne vem še od kje, sem izpljuval že za pol kible.

Sodelavka, od katere sem jaz fasal, ima 19.4. po 9ih tednih bolniške tretjič slikanje pljuč. Letnik 78. 23 dni ji vročina ni padla pod 38.  Ampak, če Facebook in Twitter stroka pravi, da je vse skupaj nateg, bo že držalo. 

Pravim, vse je en nateg. 

Oba, ki to trdita, sta plačanca določenih interesnih skupin, ki jim je v interesu, da podjarmijo narod. Zato so si izmislili virus sars-cov-2, ki dejansko sploh ne obstaja, še manj pa obstaja bolezen Covid- 19. 

Povzemam samo trditve nekaterih MS samooklicanih doctorjev, ki si domišljajo, da več vedo od vse strokovne javnosti in se celo postavljajo iznad nje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko mladih živi nezdravo... pijejo kadijo , debeluhi, sam za kompom nič gibanja... pa noben se ne sekira .... ugl.  tak zihr slabš prenese gripo, dejstvo...

sam kar jih poznam so vsi prebolel kot mal  hujši prehlad, stari  nekateri tud 80+, so pa kmečki ljudje ki jejo zdravo in se gibajo oz delajo ... eden je pa mal nad 60 in je bil fajn bolan dober mesec... je pa skoz v delavnici,švasa itd... in vsako leto če je mel gripo je bil bogi, že od nekdaj.... tko da ne bom  nič pametoval, a iz relae kar vidim in vem je vse normalno brez panike,  ponavad so pisali da jih je plučnca pa gripa nesla, zdej kovid... to je razlika. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, bajkr88 pravi:

veliko mladih živi nezdravo... pijejo kadijo , debeluhi, sam za kompom nič gibanja... pa noben se ne sekira .... ugl.  tak zihr slabš prenese gripo, dejstvo...

sam kar jih poznam so vsi prebolel kot mal  hujši prehlad, stari  nekateri tud 80+, so pa kmečki ljudje ki jejo zdravo in se gibajo oz delajo ... eden je pa mal nad 60 in je bil fajn bolan dober mesec... je pa skoz v delavnici,švasa itd... in vsako leto če je mel gripo je bil bogi, že od nekdaj.... tko da ne bom  nič pametoval, a iz relae kar vidim in vem je vse normalno brez panike,  ponavad so pisali da jih je plučnca pa gripa nesla, zdej kovid... to je razlika. 

 

to pa niti prebližno ne pomeni da ni nevarna, v moji ožji družini so jih je imelo korono 8, simptomi? 2 "prehlada", 1 sploh ni vedel da ma samo 3 dni brez okusa in vonja, eden malo močnejši prehlad, 1 hudo kašlanje cel mesec in bolečine v pljučih, 2 huda poteka (dobra 2 tedna v postelji napol mrtva) in ena smrt, in ne umrl ni noben kroničen bolnik ampak oseba celo življenje zdrava brez pridruženih bolezni.

tako da vsak ki pametuje kako korone ni ali kako je to prehlad, lahko ga peljem na grob mojega bližnjega in to razloži njemu.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravim da ne pametujem da ni nevarna, povem svoje mnenje kar si mislim in vidim tako kot ostali.... vsak zase ve....

js vem da bolj kot korona so nevarne ostale bolezni na katere pa tud pomislimo ne... dokler te ne vseka... v zadnjem casu kar sem jih kropil so bli vsi relativno mladi in za nobenga ne bi niti pomislu da ga bo nesl.... pa noben ni meu koronce... to me osebno bol skrbi... zivljenje je nevarno

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja z motorjem je nevarna, sam povem..večini se nikol nč ne zgodi. Nekateri pa še po par letih nosimo železo in občasno javkamo. Druge so pa strgal in zlagal v krsto.

 

korona je hudo nevarna, ker bo uničila še gospodarstvo, omogočila je vojno dobičkarstvo, zamude pri odkrivanju drugih bolezni in podobno. Nevarna je.

Še bolj so pa nevarni odločevalci in strokovne skupine

 

ps. eni umrejo, nekateri imajo posledice, večina pa čisto normalno živi, tudi po preboleli koroni (v mojem sorodstvu 11 okužb. 8 ne ve več zanjo, 2 poteka malo daljša, ampak brez bolnice, teta 88 let pa je umrla. Sem pa že zapisal poznam pa še kup "prebolelih" od strank, do serviserjev motorja, ki so oni in familije bili okuženi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se ne upam več za volan usest.
Kaj pa, če sem pijan, le da brez simptomov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mal realno pogledamo, vsak virus/okužba ma svojo fluktuacijo, kjer je več okužb trenutno bo večji padec in podobno. Ko pogledam SLO za 3 dni, je vse skupaj ena zmešnjava in samo naslanjanje na cifre brez enega smiselnega programa zaščite, je točno to kar se gremo, ko iz dneva v dan spreminjamo neke "ukrepe"

b9e08c40591c6bed4909.png.275ac4ab50aaed32550fb25683d12211.png

https://www.zurnal24.si/slovenija/v-nekaj-dneh-velik-preobrat-po-regijah-365303?fbclid=IwAR3f3OdgiVE4DA_4HGZVQYji7r4Dd_zbmJ8GYY0YlyayIK4vNvS45RTi7l0

prav tako je smešno, da vikendašu (torej nekdo ki opravlja nujna dela na Krku ob bazenu v ležalniku in srka mohito, malo popriča sa susjedima) velja PCR test cel vikend, smrtniku, ki ni lastnik parcele ali nepremičnine pa samo 48 ur :P

 

ps. in čez par dni, bo spet največji porast v najbolj svetlih regijah. Vsekakor bi bilo smiselno gledati celo državo, torej 2 miljona ljudi, kar je eno predmestje Milana :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji:

jutri lahko zbolim.

Poteka bolezni ne poznam, tolažim se s tem, da mi imunski sistem ni ravno najboljši....torej bo šlo na izi.

Ma neglede, kaj se zgodi in se bo:

MOJE MIŠLENJE, MOJE RAZMIŠLJANJE, MOJE KRITIKE SE NE BODO SPREMENILE!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajski hitri testi, najbrž je Majbertfarma vmes in pobiralci provizij (SDS).

tut voda je pozitivna :P

https://www.facebook.com/KraljevicMarkoIII/videos/2942633509348501

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že kakšni portali za nabavo potrdil. Počasi bo treba papirje zrihtat. Al pa čez mejo brez ustavljanja.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, tomash pravi:

So že kakšni portali za nabavo potrdil. Počasi bo treba papirje zrihtat. Al pa čez mejo brez ustavljanja.

Ne diraj lava dok spava, pravijo...sam menim, da se je trenutno najbolje nekje v ozadju držat, dokler ne mine Korona. Pa četudi še leto ali dve ne gremo preko meje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, bladerunner pravi:

Oba, ki to trdita, sta plačanca določenih interesnih skupin, ki jim je v interesu, da podjarmijo narod. Zato so si izmislili virus sars-cov-2, ki dejansko sploh ne obstaja, še manj pa obstaja bolezen Covid- 19. 

Obstaja tudi skupina, ki trdi, da je virus narejen za načrtno depopulacijo prebivalstva. Trenutno je znano, kateri umirajo zaradi virusa...zaradi cepiva je še dokaj nejasno. Ker je pa cepljenje tako vsiljivo, še bolj kot virus, je še bolj nevarno...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Obstaja tudi skupina, ki trdi, da je virus narejen za načrtno depopulacijo prebivalstva. 

E, to je to, kar jaz skos sprašujem: je virus naraven/umeten...in...namerno/slučajno ven ušel???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Buschi said:

E, to je to, kar jaz skos sprašujem: je virus naraven/umeten...in...namerno/slučajno ven ušel???????????

Pa sej odgovor so dali znanstveniki "virus je naravnega izvora" ampak ne morejo izključit mižnosti da je ušel iz laboratorija. Kot umeten se šteje samo če bi ga ustvarili v laboratoriju iz nič, če friziraš virus iz narave je še vedno "naraven". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrbi me, ker znanstveniki načrtno oživljajo miljone let stare viruse iz permafrosta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

Ne diraj lava dok spava, pravijo...sam menim, da se je trenutno najbolje nekje v ozadju držat, dokler ne mine Korona. Pa četudi še leto ali dve ne gremo preko meje. :hmm:

Če boš to čakal, boš čakal v nedogled. Mafija se je lotila tega posla resno in ne bodo odnehali nikoli več. Se bo potrebno prilagajat, goljufat, krast in na koncu mogoče še kaj hujšega. Jaz sem pripravljen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!