Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

https://www.rtvslo.si/mmcdebata/gostincem-naj-izpad-placajo-dobro-placani-zdravniki/576902?=&fbclid=IwAR2VD4lLWtZUk1PWQTLuL9sOxXwx1lFmlZO17YI_Urtb4497_T1XEsTOviA

ja sj, pol mi boš pa reku Dr. Dami :P

bolje da citiramo strokovnjake, tipa Beović, Hojsek, in glavni med njimi dir. NIJZ Dedek Mraz :P

 

ni treba citirat .. povej svoje mnenje z lastnimi natipkanimi črkami, ki so povezani v besede in nato v stavke. 

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Vsak je svoje mnenje povedal že večkrat in... Če te moti ne beri foruma - to je to. Boš srečno živel.

moti me, ker nihče več nima svojega mnenja in če citiram znane mislece še ne pomeni, da sem jaz pameten ... razumeš ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

ni treba citirat .. povej svoje mnenje z lastnimi natipkanimi črkami, ki so povezani v besede in nato v stavke. 

 

pa sem ga povedao :P

čakam da me špiknejo. V špiko sicer ne verjamem, vem celo, da mau tvegam ampak me BK, ker rabim listek, da grem na jadranku, kapiš!!!

in pizdajimmatrna, vse bodo pošpikal prej ko mene :(

Tale wajdušna je bugu iza nogu.

Evo s svojimi besedami povezanimi v stavke sm ti povedu :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ni treba citirat .. povej svoje mnenje z lastnimi natipkanimi črkami, ki so povezani v besede in nato v stavke. 

moti me, ker nihče več nima svojega mnenja in če citiram znane mislece še ne pomeni, da sem jaz pameten ... razumeš ;) 

Podajam mnenja, ki so meni blizu - le to lahko v  tem trenutku naredim. Upam, da bom lahko v bodočnosti naredil še kaj več za boljšo družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kako nimamo svojga mnenja...  ze od zacetka tega kooovida mamo večina isto mnenje.... sam ga še vedno nism spremenu niti za milimetr, bolj kot traja ta predstava bolj vidim da sem imel prav od prvega dne.... nategujejo nas, ker lahko... smo ovčke... politika izkorišča "gripo"...  

loh pišejo kako jih v indiji in mehiki vsak dan tolk umre... ja..sam kako živijo? koliko jih je?? se vprašaš? kot mravlinci en čez druzga...  

kolk jih v afriki umre pa otroci itd... nobenga praktično ne zanima... spreglejte

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

čakam da me špiknejo. V špiko sicer ne verjamem, vem celo, da mau tvegam ampak me BK, ker rabim listek, da grem na jadranku, kapiš!!!

to je poanta vsega ... sem pa prepričan, da je manj nevarno, kot vožnja z motorjem 

na milijon motoristov je več smrtnih žrtev, kot od cepiva, pa ne po lastni krivdi ... bo šlo :P

predvidevam, da bodo cepilni listi nujni, če že ne nujno zaželeni, če bomo hoteli kam it ... to je moje osebno mnenje in ne mnenje FB strokovnjakov :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

to je poanta vsega ... sem pa prepričan, da je manj nevarno, kot vožnja z motorjem 

na milijon motoristov je več smrtnih žrtev, kot od cepiva, pa ne po lastni krivdi ... bo šlo :P

predvidevam, da bodo cepilni listi nujni, če že ne nujno zaželeni, če bomo hoteli kam it ... to je moje osebno mnenje in ne mnenje FB strokovnjakov :huh: 

Se strinjam, vem pa tudi da zadeva ne rešuje problema.

in 55 let str možak, boš dobil sedaj prvi odmerek, čez 3 tedne drugi odmerek, ko bom jz starejši guspod 53 let fasal šele prvi odmerek, če bom meu srečo in čez 3 tedne drugega, ko bo faking najboljšiih mesecev za jadranko že skoraj mimo. 

Zdej pa poglejva eno deklico od 25 let, sexi v usnju na svojmu mopetku bi rada častila tebe in mene u Paklenici s kavico..sej boga reuca do oktobra ne pride na vrsto za kovid špiko (kero drugo že dobi sej se bitje valda znajde)

 

Je to pošteno?

Realno gledano, pa nisi ne ti niti jaz nč bolj varen za okužbo ali prenos okužbe, kot sladko bitjece od 25 let brez koronce ampak nadvse sladko ritko :D

In ne, tudi cepilni listi ne bodo nujni, al pa ne rešitiev. Je že Kalifornija to napovedala.

In ko bodo dežele, ki živijo pretežno od turizma hotele moje denarce, mi bodo zrihtale vse..od slikanja MRI, cepljena, joge, karkolbom hotu.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

upam, da si prebral članek... vsi okuženi, zaradi cepljenja, nimajo nobenih težav .. to je tudi smisel cepljenja, če večina še ni dojela ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti Hojsek, niti njegova mamica nista zaradi posedovanja nepremičnine na hrvaškem celih 24 ur bolj varna od mene, ki nepremičnine tam nimam...simpl..

pred 1 minuto, maus pravi:

upam, da si prebral članek... vsi okuženi, zaradi cepljenja, nimajo nobenih težav .. to je tudi smisel cepljenja, če večina še ni dojela ;)

 

Kar ne pomeni da okužbe ne morejo širiti. O pozitivnih straneh cepljenja ogrožene populacije sem že zapisal. S svojimi besedami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Kar ne pomeni da okužbe ne morejo širiti. O pozitivnih straneh cepljenja ogrožene populacije sem že zapisal. S svojimi besedami :)

počasi boš dojel, da bo corona postala primerljiva z navadnim prehladom saj bodo cepljeni prebolevali, kot da ne prebolevajo... tisti, ki pa niso cepljeni bodo pa prebolevali večinoma v težji obliki in dokler ne bo plačljivo zdravljenje, ker se ni hotel cepiti, bo zastonj oskrbljen na moje stroške ?   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš primerjal si kovid ceplenje s ceplenjem proti črnim kozam in ostalo...no go bi reku moj sosed.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Veš primerjal si kovid ceplenje s ceplenjem proti črnim kozam in ostalo...no go bi reku moj sosed.

pa ti si res trd ... vsaka bolezen je drugačna in se ne da med sabo primerjat... če bi bile vse nalezljive bolezni enake, bi potrebovali samo eno cepivo ali zdravilo 

jao .. kdo pa pravi, da nimamo v sebi še vedno virus črnih koz ampak se ne aktivira in dokler počiva ni aktiven in lahko vedno zopet eskalira ... v sebi imamo miljone virusov ... kr ženo vpraš ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

pa ti si res trd ... vsaka bolezen je drugačna in se ne da med sabo primerjat... če bi bile vse nalezljive bolezni enake, bi potrebovali samo eno cepivo ali zdravilo 

jao .. kdo pa pravi, da nimamo v sebi še vedno virus črnih koz ampak se ne aktivira in dokler počiva ni aktiven in lahko vedno zopet eskalira ... v sebi imamo miljone virusov ... kr ženo vpraš ;) 

Haha..to komu drugemu nabijaj.

Ti bom počasi napisal:

Zakaj sva mi2 ki bova cepljena bolj varna in si zasluživa več svoboščin kot necepljeni?

Pa ne pozabi na članek malce zgoraj, ki si ga citiral..

Aja..več si mi pa ne da nabijat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Aja..več si mi pa ne da nabijat..

končno sem zmagu z zmago :P

 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Pa ne pozabi na članek malce zgoraj, ki si ga citiral..

ti si ga citiral.. jaz sem tebe :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

končno sem zmagu z zmago :P

 

ti si ga citiral.. jaz sem tebe :P 

Nč nisi zmagu. Itak ti bom lajke pobrau, ko boš cepljen :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Nč nisi zmagu. Itak ti bom lajke pobrau, ko boš cepljen :)

 

kljub vsemu pada število okuženih .. res pa je, da padajo tudi vrednosti vsem mojim kriptovalutam ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč najbolj smešni ste tisti, ki sebe in druge prepričujete v čudežni lek - dober imunski sistem. Saj kot tak naj bi res imel sposobnost dobre regulacije, ampak imam občutek (in je tudi iz raznih raziskav razvidno), da osebe s slabšim imunskim sistemom lažje in z manj posledicami prebolijo to zahrbtno bolezen. Npr. osebe na kemoterapiji, astmatiki, itd. Za njih se je apriori pričakovalo težji potek bolezni, pa praksa kaže drugače.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

podoben šit so hitri testi...

ja niso prav zanesljivi, zato jih preverjamo s PCR (ki so tudi bolj boga mati ampak ajd tule ko pišem so 100%)

torej če preverjamo pozitivne a so res pozitivni (valda jih je potem samo nek mali %)

Za koji kurac tudi negativnih ne preverjamo? Tudi tisti lahko zgrešijo....

mah..brezveze.. vsak vidi samo svojo rit..in pa dodatke verjetno.

lej..sej boš cepljen, tis rešen :D dr. Maus

Kolikor sem bil jaz seznanjen, ne solgo nazaj so hitri testi v 99% primeri lazno pozitivni, kot obratno.

 

Ce je res, nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ukica pravi:

Kolikor sem bil jaz seznanjen, ne solgo nazaj so hitri testi v 99% primeri lazno pozitivni, kot obratno.

 

Ce je res, nevem.

Jst tut ne

pred 10 minutami, maus pravi:

kljub vsemu pada število okuženih .. res pa je, da padajo tudi vrednosti vsem mojim kriptovalutam ? 

Pada ko državi paše. Trenutno mora padat, saj moramo opravičit lokdaun

Orban ma dalečnajboljšo precepljenost...pa tudi okuženost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Pada ko državi paše. Trenutno mora padat, saj moramo opravičit lokdaun

lepo, da si državni govorec :P 

podpiram te ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

lepo, da si državni govorec :P 

podpiram te ;) 

Js pa tebe..cepljenca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Js pa tebe..cepljenca :)

jaz sem tebe prvi ... :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se cepi, nije mrtav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujoč pogumnemu delu samostojne novinarke Gemme O’Doherty so se zdaj v javnosti pojavile nove pomembne informacije.

Ta pogumna ženska je tožila Irsko vlado zaradi lockdowna COVID-19 in med postopkom zahtevala tudi, da Irski HSE dokaže, da COVID-19 sploh obstaja.

Na naše presenečenje je HSE izdal izjavo, v kateri so zapisali, da nimajo evidenc o izoliranem virusu in zato nimajo nobenega dokaza, da obstaja COVID-19.

 Pa vendar, pod katero predpostavko imamo »cepivo«, se lahko vprašamo, ko virus ni bil nikoli izoliran in prikazan pod mikroskopom kot dokaz, da je to to, in to je vaša COVID prikazen.

 

Za ta virus ni znane sekvence genoma, ker ni bil nikoli izoliran ali sekvenciran.

Kako vedo, da obstajajo "novi sevi" ali nove mutacije, ko niso osamili niti izvirnika?

"Cepivo" je bilo zgrajeno na zaporedju, ki ga je prejela s Kitajske.

Težava je v tem, da niti Kitajska virusa ni nikoli izolirala ali sekvencirala. Celo priznali so da asimptomatski prenašalci znanstveno dokazano ne obstajajo.

V bistvu gre za prevaro.

Največja potegavščina v celotni človeški zgodovini, ki je daleč presegla Holyhoax iz 40. in 50. let ali potegavščino 11. septembra.

 Mogoče „prave stvari“ še niso "sprostili" in jo bodo morda v bližnji prihodnosti in "cepivo", ki ni cepivo po zdravstveni terminologiji pač pa genska terapija in ga ljudje prejemajo zdaj, v resnici ni nič drugega kot samo spreminjanje ljudi v GSO. Kakršen koli poseg v genom človeka, pa je po vseh pravnih in etičnih postulatih strogo prepovedano genocidno dejanje po vsem svetu!

 

Dovolj je že te laži! Žal mnogi še vedno ne razumejo, da smo ogrožena vrsta, mediji še vedno lažejo! Do kdaj še? Jim bo res uspelo izpeljali 70% depopulacijo človeštva ???

image

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, kaizer said:

Zahvaljujoč pogumnemu delu samostojne novinarke Gemme O’Doherty so se zdaj v javnosti pojavile nove pomembne informacije.

Ta pogumna ženska je tožila Irsko vlado zaradi lockdowna COVID-19 in med postopkom zahtevala tudi, da Irski HSE dokaže, da COVID-19 sploh obstaja.

Na naše presenečenje je HSE izdal izjavo, v kateri so zapisali, da nimajo evidenc o izoliranem virusu in zato nimajo nobenega dokaza, da obstaja COVID-19.

 Pa vendar, pod katero predpostavko imamo »cepivo«, se lahko vprašamo, ko virus ni bil nikoli izoliran in prikazan pod mikroskopom kot dokaz, da je to to, in to je vaša COVID prikazen.

 

Za ta virus ni znane sekvence genoma, ker ni bil nikoli izoliran ali sekvenciran.

Kako vedo, da obstajajo "novi sevi" ali nove mutacije, ko niso osamili niti izvirnika?

"Cepivo" je bilo zgrajeno na zaporedju, ki ga je prejela s Kitajske.

Težava je v tem, da niti Kitajska virusa ni nikoli izolirala ali sekvencirala. Celo priznali so da asimptomatski prenašalci znanstveno dokazano ne obstajajo.

V bistvu gre za prevaro.

Največja potegavščina v celotni človeški zgodovini, ki je daleč presegla Holyhoax iz 40. in 50. let ali potegavščino 11. septembra.

 Mogoče „prave stvari“ še niso "sprostili" in jo bodo morda v bližnji prihodnosti in "cepivo", ki ni cepivo po zdravstveni terminologiji pač pa genska terapija in ga ljudje prejemajo zdaj, v resnici ni nič drugega kot samo spreminjanje ljudi v GSO. Kakršen koli poseg v genom človeka, pa je po vseh pravnih in etičnih postulatih strogo prepovedano genocidno dejanje po vsem svetu!

 

Dovolj je že te laži! Žal mnogi še vedno ne razumejo, da smo ogrožena vrsta, mediji še vedno lažejo! Do kdaj še? Jim bo res uspelo izpeljali 70% depopulacijo človeštva ???

image

Malo si preberi o kakšni osebi se gre. Že pred leti (precej pred korono) so ji na socialnih omrežjih zaprli račune zaradi sovražnega govora,... :eek:

Ma za tebe je OK. :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!