Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 22 minutami, kaizer pravi:

Sem že zapisal da nisem vardovec,

Tudi jaz potrjujem, da nisem kaizer....sem pa imel žlahko na koroškem, če se ne motim je kaizer od tam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kaizer said:

Snečer, sam ne poznam nikogar ki bi si želel zboleti za katerokoli „boleznijo“ in nikomur ne želim „težkega!“ okrevanja. Žal pa smo v trenutku časa ko si bomo morali naliti čistega vina, kajti „brozgo“, ki nam jo nalivajo že dve stoletji , nas ljudi, vse človeštvo, potiska preko robu preživetja celotne civilizacije. Medicina kot takšna se je s prvimi cepivi (1796 Edvard Jenner), pa kasneje s Pasteur-jem in vsemi ostalimi „znanstveniki“, ki vede ali nevede sodelujejo v izdelavi in reklami za patentirana cepiva kakršna koli že, postavila proti zdravju človeka. Naši predniki so poznali „rožce“ jih znali pravilno uporabljati za lastno zdravje. Primer: vrbovo lubje so sušili in ga pred uporabo namakali v vodi preko noči, naslednjih nekaj dni pili po požirkih. Vrbovo lubje vsebuje snovi, o njihovih učinkih je pisal že Hipokrat. Vsebnosti izlužene iz vrbovega lubja pospešujejo krvni obtok, delujejo analgetično in znižujejo temperaturo. Felix Hoffman je Salicin ki ga je našel v lubju vrbe, s svojim znanjem kemije pretvoril in izdelal Ascetilsalicinsko kislino in jo 1899 patentiral, Bayer pa je čudežno zdravilo začel množično izdelovati in prodajati kot Aspirin. Za človeka pomembno je, da uživa živo hrano! Torej! Rastlinje, tudi naravno sušeno vsebuje vibracije in ker človek tudi vibrira in resonira na določenih „frekvencah“, ki so skladne s posameznimi rastlinami, le te pa pomagajo vzpostaviti normalno vibracijo organa in kot rečemo „zdravi“ ta organ. Farmacija ne izdeluje živih zdravil! Vse deluje na principu placeba in vsebnosti „zdravil“, ki so patentirane (ker narave ni mogoče patentirati, posledično ni zaslužka), dokazano dodatno obremenjujejo imunski sistem človeka.

In ko si omenil reklamo, ga. Renate, ne dela reklame! G.Kodela je sam navezal stik z njo in ji postavljal vprašanja, na katera je korektno odgovorila. Jaz to ne smatram za reklamo pač pa za pomembne informacije, ki nam jih množični mediji ne omogočajo vedeti. Ja, nam podajajo reklame o testiranjih z testi ki to niso in nimajo niti atesta, niti uporabnega dovoljenja uradnih regulatorjev, pač pa samo „zagotovila“ prodajalcev! Enako je s cepivi, ki po normativih ne bi smela biti uporabljena na človeku! To je biznis, ki ga bomo plačali celo z lastnimi življenji.           Veliko je ljudi, ki nam podajajo drugačno sliko kot je splošno indoktriniran pogled na svet. In če bi ne bili ljudje zaslepljeni že od šole in naprej z omejeno podobo sveta, narave, človeka, bi do te lažne „covid pandemije“ - prevare ne prišlo! Na nas pa je komu bomo verjeli. Edino širok pogled, veliko kmečke pameti, zaupati lastni intuiciji, pretoku informacij in učenje na napakah, tudi drugih, nas lahko reši potopa človeške rase kot take.     Osti jarej!

 Mal se poglobi v pricakovano in realno zivljensko dobo ljudi pred zdravili in cepivi....Hipokrat je vedu vse, ljudje so pa vseeno umirali pri tridesetih, pa vsak tretji, cetrti novorojencek je umrl, in tako naprej. (da ne omenjam koler, pa davice, pa skorbuta, pa crnih koz in tako naprej) Pa dejte mal pomozgat s svojo glavo in preverite kej je bilo v preteklih casih, ce ze skozi to govorite drugim...  In zdravila, kot omenjeni Aspirin izvirajo iz narave, seveda, ampak preciscena in skoncentrirana. To je nekaj drugega. Ce so kaj slabega prinesla zdravila, medicina, farmkologija, in higiena (ze ta osnova je bla neznana se par sto let nazaj) je to visek prebivalstva... Grdo receno: ne kavsajo ljudje vec zadnjih par sto let, ampak umirajo manj, zato nas je vedno vec.   Ne govori o sirokem pogledu, ker ravno razglasevalci sirokega pogleda, pa zdrave pameti, filtrirate vse kar vam ni vsec.

Dejstvo je: umrljivost je dalec najmanjsa od pojava moderne medicine (to je tudi higijena, itd) in pika. Industrija, politika, dobicki zadaj, so pa druga zgodba....

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Tudi jaz potrjujem, da nisem kaizer....sem pa imel lahko na koroškem, če se ne motim je kaizer od tam. :)

od kje je kaizer nimam pojma..se pa strinjam z "lahko" ..ko korošici rečeš "dol sedi" se uleže..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, jvalant pravi:

umrljivost je dalec najmanjsa od pojava moderne medicine

in za še eno zelo pomembno stvar je moderna medicina "kriva".

Vse več je genetskih napak, ki se žal po zakonih narave multiplicirajo.

Tukaj je največji kaveljc človeške ga rodu na dolgi rok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, kaizer pravi:

Sem že zapisal da nisem vardovec, Osti jarej je staro slovenski nazdrav, napitnica,  pozdrav.

Virus korona ne obstaja! pogooglaj Dr. Stefan Lanka, znanstveno dokazal in utemeljil viruse. 

https://www.facebook.com/ExposingTheVirusTheory/videos/7-ways-to-prove-that-viruses-do-not-exist-interview-with-dr-stefan-lanka/563819847868468/

poglej si tudi:  https://www.odpriteoci.com/blog-2       celotno stran....

obstaja/ne obstaja

niti ni tok bistveno, nekaj pač je, da ljudje zbolevajo.

Ljudje umirajo za nečem (tvegana populacija), nekateri majo zaplete, drugi ne. V ozadju je globalno zaslužkarstvo, borbe za oblast, pa čist navadn oportunizem, pri izkoriščanju situacije.

Da je zadeva prenapihnjena je dejstvo, žal pa je tudi dejstvo, da nekaj je.

 

Bi pa bil čas, da se počasi vrnemo v normalo. to je pa tudi dejstvo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 5. 2021 ob 20:07, thumper pravi:

od kje je kaizer nimam pojma..se pa strinjam z "lahko" ..ko korošici rečeš "dol sedi" se uleže..

kaizer ima v niku Krainburg, današnji Kranj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kaizer pravi:

kaizer ima v niku Krainburg, današnji Kranj?

Ti dejanskp živiš v preteklosti.?!:D:twak::D???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še diham. Pod 30 let.. :P 

Imam hude stranske ucinke.. zelja po pivu se mi je se povecala :( 

3E824E97-48AD-45E9-BC63-E22F203218E5.jpeg

40BAB526-8EC1-4D64-B1AA-B11C45C96597.jpeg

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 5. 2021 ob 18:35, kaizer pravi:

Osti jarej je staro slovenski nazdrav, napitnica,  pozdrav.

  To sem tudi jaz mislil, pa wikipedija pravi drugače:

https://sl.wikipedia.org/wiki/Osti_jarej

Ob 7. 5. 2021 ob 18:35, kaizer pravi:

Virus korona ne obstaja!

To je mislila tudi moja žena, pa jo je fasala, pa si je hitro premislila.

Tudi jaz sem bil skeptičen, sedaj, dva tedna po njej me špika pri srcu, kot bi imel male infarkte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predebel si bushi... pa ne žalim, dobro ti čem.... 

drgač  me pa resno zanima zakaj se mladi greste cept, al se bojite virusa, ker je to zdej  modern, al zgolj zato ker želite it na avijon? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bajkr88 pravi:

predebel si bushi... pa ne žalim, dobro ti čem.... 

drgač  me pa resno zanima zakaj se mladi greste cept, al se bojite virusa, ker je to zdej  modern, al zgolj zato ker želite it na avijon? 

kot dojenčka so te cepili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, bajkr88 said:

predebel si bushi... pa ne žalim, dobro ti čem.... 

drgač  me pa resno zanima zakaj se mladi greste cept, al se bojite virusa, ker je to zdej  modern, al zgolj zato ker želite it na avijon? 

zato ker niso butli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

zato ker niso butli

to se bo izkazalo šele na daljši rok, kaj so tisti, ki takoj zagrabijo vabo...:)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez nervoze, samo lepo vprasam in želim normalen odgovor... ni pa mus nobenemu odgovarjat, po želji

sneci, ti nisi mlad in me res  ne zanima tvoje mnenje , hvala 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bajkr88 pravi:

brez nervoze, samo lepo vprasam in želim normalen odgovor... ni pa mus nobenemu odgovarjat, po želji

sneci, ti nisi mlad in me res  ne zanima tvoje mnenje , hvala 

 

Tudi jaz sem lepo samo vprašal pa vidim, da nastajajo težave v debati. 

Za določene bolezni je cepljenje obvezno, za druge ne.

Ampak pojav korona virusa nam sedaj daje odgovore, zakaj so nekateri pikeci obvezni.

Ker so v vsaki populaciji "pametni", neodgovorni in ker seveda mora prevladati splošen interes.

Pri sosedu sem "videl", da gre res za nedolžen prehladek... aha... še dobro, da je še živ.

Nasprotni pa bodo vedno, pač še ena bolezen.

 

pred 50 minutami, ftp pravi:

zato ker niso butli

ne sliši se lepo, je pa točno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

kot dojenčka so te cepili?

Kot dojenčka so nas vse cepili. Enkrat morda dvakrat in je bilo gotovo za vsako bolezen. Zdaj pa bi nas pikali do konca življenja na 3 ali 6 mesecev, kakor zdaj kaže - to pa je velika razlika, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ftp pravi:

zato ker niso butli

a ostali, ki se ne mislijo cepit so butli? Hm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

a ostali, ki se ne mislijo cepit so butli? Hm..

...pa če bi bili vsi proti, kakšna bi bila potem prihodnost ??? A vam še ni dovolj zapiranja in mrtvih ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

to se bo izkazalo šele na daljši rok, kaj so tisti, ki takoj zagrabijo vabo...:)

brez cepljenja ne bi obstajal "daljši rok". Tako imamo vsaj možnost na prihodnost, ki je brez cepiva ne bi imeli, razen če si "kletar"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej? :O
Za kolk procentov ne bi obstajal daljši rok? Za cca 2%? Pa še to v glavnem populacije nad 80 let. 

Ja, seveda, vsaka smrt je grozna, ampak ajde, bodimo resni, bistveno več in bistveno mlajši umirajo zaradi lakote, pa noben niti s prstom ne migne. 

Pa kolko ljudi bomo še morali po hostah iskat, ker so se odločili sami končat to življenje, ki ni več vredno človeka?

Ja, seveda lahko ima korona tudi posledice. Tako kot jih ima rak in marsikatera bolezen, zaradi katere ljudje dnevno umirajo. 
Pa spet noben niti s prstom ne migne....

Ta svet je krepko zgubil kompas.


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Alla said:

A dej? :O
Za kolk procentov ne bi obstajal daljši rok? Za cca 2%? Pa še to v glavnem populacije nad 80 let. 

Če boš imela srečo, boš "kmalu" tudi ti pri 80-ih, tako da ne zaničuj ostarelih.

2% ????  Ja, ampak precej zaprti in omejeni, (očitno je tebi to všeč), kaj bi šele bilo če bi se vedli normalno.

aja, pa bo spet Švedska, samo mi smo bolj podobni Brazilcem, ki jim gospodarstvo "cvet", ker nimajo omejitev in "pametni" predsednik ne verjame v korono ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekaš, a ne? 

Daleč od tega, da zaničujem starejše. Še hudo zelo jih cenim. 

Zato pa mi gre na kozlanje, ko vidim, da so jih v tej "korona vojni" pri nas grdo žrtvovali. 
Verjemi, da se državi fučka za starejše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!