Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Spoštovani z vetrom v laseh! Vidim da se je vnela razprava BI-NEBI, (biti ali ne biti,(nasprotnika)) Vsak je svoje sreče kovač. Jaz kujem svojo podkev, tako sem se odločil sam! Vam in vsem 'slišočim odprtih oči' pa ponudim vedenja samo v razmislek. Vzemi ali pusti. In kdor še spi bi bilo fino da se prebudi, (recimo), smo v 3.svetovni vojni! Vau kakšen dogodek! Komur to ni jasno, naj se cepi, mogoče se mu bo posvetila luč na konce tunela.

Še imamo verodostojna pisanja v knjigah, a v knjižnico pod pogojem? O.k., na netu je informacij nebroj,o.k., tudi kontaminiranih, a dokaj ažurnih za branje, a za pisanje pod pogojem?? In da skrajšam. Pogojuje mi tudi ablast? Že več kot leto dni! 'Barbika' pravi „so wath“ !?! A ta oblast se je mimo volje ljudstva samooklicala s arestantom na čelu in sedaj noče na noben pošten način od korita! ?? Ja orka matorka! Pogojuje mi tudi sosed moj obisk, pa čeprav mu polnim blagajno. Čakajte malce? Meni ni več jasno! Za pogojevanje mi ponujajo tudi „pogojno cepivo“, pod pogojem !?!

Genski zvarek , proizvajalcev s „slovesom“, brez dovoljenj za uporabo, ki naj bi bilo 'kao' cepivo s katerim oholo reklamirajo kaj? Zdravje? Ne! Preprečuje okužbo s čim? Ne! Obljubljajo lažjo prebolevnost, ja po tednu dni ste mrtvi. Maske še vedno? Seveda! navkljub zavezujoči odločbi sodišča, ablast to ignorira in še vedno zahtevajo in izsiljujejo maske, ki znanstveno dokazano ne preprečujejo ničesar. Ampak dobro blago se samo hvali so nam rekli in izkušnje nas tudi v to prepričale. In zakaj potem takšna propagandna reklama za nekaj „tako dobrega“?? mi zelo sliči na „Mr.Đirlo“ ob naročilo dveh, tretjega dobite zastonj! No malce počakajte ! Prihaja akcija za vse blonde! Za vsako 'pikico' družbene sprejemljivosti dobite 30 eur nagrade?? WTF !! Ne veste? Zbrcajte te nesposobne medije ker vas ne informirajo!! Tudi o Švedska je trn v peti medijem. Ne poročajo, zakaj ne???

Upal sem, resnično sem skromno upal, da smo ljudje, da je današnji človek zadnjih 80 let vsaj toliko intelektualno napredoval, da se mu bo po več kot letu dni nesmislov, z nekim virusom, ki ga še niso našli a zmešali“cepivo“, posvetilo, žal sem se motil. Kot človeštvo smo zdrsnili globoko in z molkom dovolili pobijanja 'nekoristnih jedcev', ki so roko na srce z vso ljubeznijo in toplino človeka rodili in vzgojili nas in naše generacije, nam dali možnost bivanja in v zahvalo smo jih žrtvovali jih potisnili čez rob. In sedaj? Smo mi na vrsti?

Ti očeta do praga sin tebe čez prag.

No malce počakajte ! Prihaja akcija za vse blonde! Za vsako 'pikico' družbene sprejemljivosti dobite 30 eur nagrade!!!!?? WTF !! Ne veste? Zbrcajte te nesposobne medije ker vas ne informirajo!! Aja, Potrča so pa posamezniki spljuvali ker je "neprimerna" vprašanja postavil ablasti, na katera še dadanes ni odgovorila in ne pričakujte resnice od arestantov, lažnjivcev. 

Ljudje, ljubitelji vetra v laseh, prosim Vas, bodite človek človeku človek! Mogoče pa le nismo zadnja generacija človeka. Hvala! Osti jarej!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, ftp pravi:

Nekaj marsikomu ni jasno....

 

... s čakanjem (ne cepljenjem) se korona širi, z večanjem števila okužb, se veča število mutacij. Če čakamo s cepljenjem da se vse preveri (kot navajaš leto ali dve), se bo virus spremenil in cepivo ne bo uporabno - torej smo spet na začetku.

Zato je potrebno čim več cepit da se število okužb zmanjša, s tem tudi zmanjša možnost mutacij - sprememb virusa.

Če bi samo malo nazaj pogledal, bi videl (vedel), da se virus sezonsko obnaša.  A razumeš to ????

 

saj se strinjava, a cepimo tiste ki se hočejo.

 

Do sedaj ni nihče nikjer dokazal, da se s cepljenjem zmanjšujejo okužbe.

Odloči se a je virus sezonski (ko je treba it na morje mal počaka) al ga ustavlja cepivo. A razumeš to????

V SLO imaš premalo precepljenost, da bi lahko pel hvalnice cepivu. Ali zahteval obvezno cepljenje.

 

Trdim pa, da je dovolj ljudi, ki bi se radi cepili, a niso prišli še na vrsto.

Tako bi lahko komot precepil dovolj prebivalstva, ki si tega želi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, DAMI34 said:

Odloči se a je virus sezonski (ko je treba it na morje mal počaka) al ga ustavlja cepivo. A razumeš to????

Oboje, je sezonski  (sicer ne kot gripa ki povsem izgine) in ga ustavlja cepivo, ampak itak ne razumeš sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ftp pravi:

Oboje, je sezonski  (sicer ne kot gripa ki povsem izgine) in ga ustavlja cepivo, ampak itak ne razumeš sploh.

al pa ti ne in bi vse pocepil, ker so nepocepljeni nevarni :D

Si že cepljen al si še nevarn?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

bi vse pocepil, ker so nepocepljeni nevarn

beri kaj sem že prej napisal, da ne bom ponavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, bajkr88 said:

predebel si bushi... pa ne žalim, dobro ti čem.... 

drgač  me pa resno zanima zakaj se mladi greste cept, al se bojite virusa, ker je to zdej  modern, al zgolj zato ker želite it na avijon? 

Ker se grem lahko. 
Me je pa zvecer kar poklapal, ampak danes sem ze bolje.. 

Doloceni pac ne razumete da cepivo ni za vas, ampak tiste ki se nesmejo cepit.

In ja vsako leto se cepim za gripo, klopnega, in ce je zaradi potovanja potrebno tudi tetanus, hepatitis a/b..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, BlackDoc said:

Btw, tisti ki pravite da je neodgovorno se ne cepit, ste se pred tem tudi vsako leto cepili proti gripi? 

ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ftp pravi:

Nekaj marsikomu ni jasno....

 

... s čakanjem (ne cepljenjem) se korona širi, z večanjem števila okužb, se veča število mutacij. Če čakamo s cepljenjem da se vse preveri (kot navajaš leto ali dve), se bo virus spremenil in cepivo ne bo uporabno - torej smo spet na začetku.

Zato je potrebno čim več cepit da se število okužb zmanjša, s tem tudi zmanjša možnost mutacij - sprememb virusa.

Če bi samo malo nazaj pogledal, bi videl (vedel), da se virus sezonsko obnaša.  A razumeš to ????

 

Buče. Buče!!

NIJZ:
KAJ ŽELIMO DOSEČI S CEPLJENJEM?

Cilj cepljenja je na začetku predvsem zmanjšati število smrti in število hospitalizacij zaradi covid-19, izboljšati zdravje prebivalstva s preprečevanjem težkega poteka covid-19 in razbremeniti zdravstveni sistem.

NA koncu se bomo vsi šli cepit, ker pač ne bo druge možnosti. Te ne bodo spustili niti v trgovino.

Do takrat pa naj cepljeni ne delajte inkvizicije nad necepljenimim ker mi ne ogrožamo nikogar.

Pa tudi jaz se bom šel cepit. V čredi če hodiš nasproti te samo pomendrajo.

  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

ja

Ok, hvala za odgovor. Me zanima kakšen procent se jih...

Nisem antivax, za klopnega se tudi jaz, otroke tudi na vse cepim (tudi neobvezno), za gripo se pač ne...

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, ftp pravi:

beri kaj sem že prej napisal, da ne bom ponavljal.

hvala za nasvet. To je vse kar delam...skos sam o koroni berem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, skalar36 said:

Buče. Buče!!

NIJZ:
KAJ ŽELIMO DOSEČI S CEPLJENJEM?

Cilj cepljenja je na začetku predvsem zmanjšati število smrti in število hospitalizacij zaradi covid-19, izboljšati zdravje prebivalstva s preprečevanjem težkega poteka covid-19 in razbremeniti zdravstveni sistem.

NA koncu se bomo vsi šli cepit, ker pač ne bo druge možnosti. Te ne bodo spustili niti v trgovino.

Do takrat pa naj cepljeni ne delajte inkvizicije nad necepljenimim ker mi ne ogrožamo nikogar.

Pa tudi jaz se bom šel cepit. V čredi če hodiš nasproti te samo pomendrajo.

Se enkrat - cepis se zaradi tistih ki se nesmejo. 
Enako je s cepivom za crne koze.. ne cepijo se starejsi otroci zato ker bi bolezen bila zelo smrtonosna za njih.. ampak zato ker je smrtonosna za mlajse in tiste s sibkejsim imunskim sistemom. Kul?

 

Kar se mene tice, bi zdeva ze sedaj morala biti po vzoru Italije. Nisi cepljen, otrok nesme v solo/vrtec...

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, skalar36 pravi:

Buče. Buče!!

NIJZ:
KAJ ŽELIMO DOSEČI S CEPLJENJEM?

Cilj cepljenja je na začetku predvsem zmanjšati število smrti in število hospitalizacij zaradi covid-19, izboljšati zdravje prebivalstva s preprečevanjem težkega poteka covid-19 in razbremeniti zdravstveni sistem.

NA koncu se bomo vsi šli cepit, ker pač ne bo druge možnosti. Te ne bodo spustili niti v trgovino.

Do takrat pa naj cepljeni ne delajte inkvizicije nad necepljenimim ker mi ne ogrožamo nikogar.

Pa tudi jaz se bom šel cepit. V čredi če hodiš nasproti te samo pomendrajo.

tale zapis sem že večkrat objavil, ma ga je FTP gladko preskočil

pred 4 minutami, ukica pravi:

 

 

Kar se mene tice, bi zdeva ze sedaj morala biti po vzoru Italije. Nisi cepljen, otrok nesme v solo/vrtec...

nisi bel, ne smeš sedet na avtobusu spredaj :P

 

Dejmo se 1x razumet:

*če cepivo 100% deluje, potem se ne morem okužit (ker sem cepljen). Zatorej me nekdo, ki se ni cepil ne ogroža.

*Ker pa se lahko okužim in trosim virus okrog, sem enako nevaren kot necepljeni!!!!

Bo šlo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ukica pravi:

 

Kar se mene tice, bi zdeva ze sedaj morala biti po vzoru Italije. Nisi cepljen, otrok nesme v solo/vrtec...

Kar se pa mene tice, se pa ne bi smel vsak debil razmnozevat. 

Ne lati nate osebno. Leti na genski bazen, ki smo ga ustvarili s pomočjo farmacije. Grni niso dobri. 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še ena teorija o Covid-19 cepivih; da/ne.

1.Resnica    Najbolj precepljen narod na svetu so Židje. 

2.Resnica   Svetovna farmacija je v rokah Židov. (kako pa mislite, da je Izrael dobil take količine cepiva?)

Koliko poznam Žide, svojega naroda nebi pobijali za profit. Je dosti drugih na svetu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz menim, da cepivo ni nevarno, da je bolj ena "vodica" za hitre zasluzke. Zakaj se podjetja, ki so jih ustvarila operejo vse krivde? Ker vedo, da bodo pac nekaterim skodovala, vecini pa ne. 

Mene moti nacin. Naj moj dohtar pogleda mojo kartoteko ki je prazna. Razen nekih šivov in en zlom ni nic notri. Zakaj me potem obvezno cepit?? 

Pa zakaj sem drugorazredni drzavljan ce snisem cepljen? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DAMI34 said:

skos sam o koroni berem

da bi si pa kaj zapomnil

37 minutes ago, DAMI34 said:

Zatorej me nekdo, ki se ni cepil ne ogroža.

...pa ti bom ponovil...

Zato je potrebno čim več cepit da se število okužb zmanjša, s tem tudi zmanjša možnost mutacij - sprememb virusa.

 

A bo šlo ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ftp pravi:

da bi si pa kaj zapomnil

...pa ti bom ponovil...

Zato je potrebno čim več cepit da se število okužb zmanjša, s tem tudi zmanjša možnost mutacij - sprememb virusa.

 

A bo šlo ???

tis ena mutacija, ker mutiš.

Čimveč bi cepil, a folk, ki je mlajši čaka in ne pride na vrsto.

In pojasni mi zakaj lahko gre v gostilno cepljeni, medtem ko necepljeni ne sme?

 

Še 1x bom vprašal, a se cepljeni ne more okužit???

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

Še 1x bom vprašal, a se cepljeni ne more okužit???

Glej, bom ti bolj enostavno poskusil razložit.

 

A s čelado se ne moreš poškodovat ????? :?

Po "vaše" nekako tako. Na YT je objavljeno kako se vozijo brez čelad in .....  nič se ne zgodi. :headbang:

Torej nosiš čelado samo da se frajerišeš ?

 

Pa si sedaj sam razlagaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ftp pravi:

Glej, bom ti bolj enostavno poskusil razložit.

 

A s čelado se ne moreš poškodovat ????? :?

Po "vaše" nekako tako. Na YT je objavljeno kako se vozijo brez čelad in .....  nič se ne zgodi. :headbang:

Torej nosiš čelado samo da se frajerišeš ?

 

Pa si sedaj sam razlagaj.

se pravi nisi pojasnil.

 

Po naše se brez čelade lahko vozi tudi elek skiro. V drugih državah je čelada neobvezna in jo nosi, kdor jo hoče.

Včasih se je lahko vozilo do 50ccm moped brez čelade. In je svet izumrl?

Včasih so bile čelade usnjene in je bilo konc sveta?

Ampak kdor je hotel, je pa čelado lahko nosil, mar ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami v smislu... "kaj ti bo torba če maš kolo" 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, DAMI34 said:

se pravi nisi pojasnil.

 

Po naše se brez čelade lahko vozi tudi elek skiro. V drugih državah je čelada neobvezna in jo nosi, kdor jo hoče.

Včasih se je lahko vozilo do 50ccm moped brez čelade. In je svet izumrl?

Včasih so bile čelade usnjene in je bilo konc sveta?

Ampak kdor je hotel, je pa čelado lahko nosil, mar ne.

Nooo, smo že bližje.

 

Vidiš, z nenošenjem čelade škodiš samo sebi, necepljen in (ali) brez maske pa tudi drugim. Pa čelada je obvezna! Razmisli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ftp pravi:

Nooo, smo že bližje.

 

Vidiš, z nenošenjem čelade škodiš samo sebi, necepljen in (ali) brez maske pa tudi drugim. Pa čelada je obvezna! Razmisli!

ne rabim, ker čelada ni obvezna za vso populacijo. Nič bližje nisva kot prej.

 

Če ti povem realno, najprej pocepimo take, ki se hočejo cepit, potem pa zganjajo dramo, zakaj se nekdo noče.

Ma zaenkrat nam prvi del hudo šepa.

Tak način (tut Fafangel ga je predlagal) bo veliko bolj pozitivno vplival na take, ki so skeptični, saj se bo ščasoma nabralo vedno več cepljenih. Zato ni nikakor potrebna drama.

In ker tudi cepivo ni zadeva, ki totalno rešuje problem, ne vidim nujnosti po cepljenju vseh, sploh pa ne po prisili v to.

Drugače bi rekel, vse pocepit in korone je konec.

In še 1x: cepljen enako lahko prenaša virus kot necepljen, torej ne zavajaj da necepljen, kaj bolj škodi drugim, ker se ni cepil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BlackDoc pravi:

Btw, tisti ki pravite da je neodgovorno se ne cepit, ste se pred tem tudi vsako leto cepili proti gripi? 

v kolikor bi gripa povzročila take razsežnosti, bi se

enako bi  tudi ti 3 dni stal v vrsti za cepivo za korono, če ne bi bil to samo "manjši prehlad"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

tale zapis sem že večkrat objavil, ma ga je FTP gladko preskočil

nisi bel, ne smeš sedet na avtobusu spredaj :P

 

Dejmo se 1x razumet:

*če cepivo 100% deluje, potem se ne morem okužit (ker sem cepljen). Zatorej me nekdo, ki se ni cepil ne ogroža.

*Ker pa se lahko okužim in trosim virus okrog, sem enako nevaren kot necepljeni!!!!

Bo šlo???

Če cepivo deluje, se lahko okužiš, ampak imaš protitelesa, ki napadejo virus in ga uničijo, tako da si do zagona antivirusa "minimalno" kužen, če sploh.

Pri Astri se v bistvu okužiš že s cepljenjem, ker ti brizgnejo milejšo verzijo korone, ki pa se ne more reproducirati.

Pri drugih pa brizgnejo le del iz RKN verige korone, da tvoriš protitelesa.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!