Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 33 minutami, ftp pravi:

Kaj se potem sekiraš? Spet en anti... ki ga vse moti, tudi tisto kar se ga ne tiče.

Je pač odgovoren državljan in opozarja na pomanjkljivosti svoje sobrate in sestre da ne zaidejo ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kaizer pravi:

Je pač odgovoren državljan in opozarja na pomanjkljivosti svoje sobrate in sestre da ne zaidejo ...?

če vas skrbi za sodržavljane oziroma mene, mi nakažite kj dnarja  :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ftp pravi:

Kaj se potem sekiraš? Spet en anti... ki ga vse moti, tudi tisto kar se ga ne tiče.

lahko se odloča za cepljenje in se boji da ne bo druge doze dobil. Misliš da je upravičen strah? Pri čvekaču Jelkotu nikol ne veš. In pri Beovički ki vsak dan drugo modrost izlije po tv...

pred 4 urami, maus pravi:

če vas skrbi za sodržavljane oziroma mene, mi nakažite kj dnarja  :P 

 

tok me pa ne skrbi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

 

tok me pa ne skrbi :D

 

pa bi te moralo :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, thumper said:

To naj skrbi tiste ki so že prejeli prvo..

Sem ti ze gor napisu, da trenutno ni dokaza ce mesas cepivo da je kaksen kontra ucinek.

Zakaj dobis dve dozi in ne eni pa verjetno tudi ves..oziroma cemu je namenjena druga, tretja.. za treniranje protiteles :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 
"Bodite hrabri, bodite čimbolj številčni" nas nagovarja Mila Alećković

STOPIMO SKUPAJ za svobodo. "Bodite hrabri, bodite čimbolj številčni" nas nagovarja Mila Alečković pred jutrišnjim svetovnim shodom za svobodo, Trg republike ob15h

Posted by Skupnost Civilnih Iniciativ in Gibanj Slovenije on Friday, May 14, 2021

 

klik na prvo vrstico...

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, kaizer pravi:
 
"Bodite hrabri, bodite čimbolj številčni" nas nagovarja Mila Alećković

STOPIMO SKUPAJ za svobodo. "Bodite hrabri, bodite čimbolj številčni" nas nagovarja Mila Alečković pred jutrišnjim svetovnim shodom za svobodo, Trg republike ob15h

Posted by Skupnost Civilnih Iniciativ in Gibanj Slovenije on Friday, May 14, 2021

 

klik na prvo vrstico...

 

za kaj gre? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

za kaj gre? 

Govori Nam Mila Alečkovič v treh minutah poziva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, kaizer pravi:

Govori Nam Mila Alečkovič v treh minutah poziva...

še ena greta, ki služi na račun plašnih ovc

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

za kaj gre? 

Za svobodo...ne za tisto s cepivom in kontrolami kot za blago po trgovinah, katero skušajo uturit vsem slepim. :)

Lepo je žena povedala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 5. 2021 ob 14:53, ftp pravi:

Kaj se potem sekiraš? Spet en anti... ki ga vse moti, tudi tisto kar se ga ne tiče.

Sploh nisem anti.. od kje ti tak sklep???

Moj sodelavec je dobil poziv za celjenje z az. 

Skrbi me , da klinično nepreverjene druge doze drugačnega cepiva slučajno nebi imele zelo negativnih posledic. Ker sva samo dva in imava trenutni promet in količino dela glede na 2020 +22% in na 2019 +40%.. in ker je na naj8no delavnico posledično vezano še vsaj 3x toliko prometa kotga narediva midva..

Mogoče sem pa preveč odgovoren po 18 letih pri firmi. Plača je res na spodnjem nivoju za ta rang dela a smo lani poleg max neobdavčenega regresa dobili še božičnico.. 

Eni po drugih firmah so dobil odpoved.

pred 16 urami, ukica pravi:

Sem ti ze gor napisu, da trenutno ni dokaza ce mesas cepivo da je kaksen kontra ucinek.

Zakaj dobis dve dozi in ne eni pa verjetno tudi ves..oziroma cemu je namenjena druga, tretja.. za treniranje protiteles :) 

Sem že napisal pa bom še enkrat : samo pogojno odobrena cepiva in nikakršno s kliničnim testiranjem in polno odobritvijo zdravstvenih organizacij odobreno mešanje koktailov me ne prepriča.kaj je nekaterim v naši politiki in "strokovni skupini" "smiselno" ni zame noben aspekt, da bi se trenutno cepil..

Kot vidiš - vidite prekleto zelo zaupam strokovnim zdravstvenim organizacijam , ki so postavila točno določene protokole in merila v zvezi z zdravili in cepivi.

Do takrat pa čuvaj se thumper kot dosedaj. Pa delam s stranko,ki vstopi v prostor čistih gabaritov tlorisa 2,1x5,32m v katerem delava dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ukica pravi:

FB354D72-7A6B-4548-B87B-2A5545752FA6.jpeg

poglej @mausa. 2 tedna nazaj cepljen, pa mu že punčke hrano, pijačo in kavo plačujejo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ukica pravi:

FB354D72-7A6B-4548-B87B-2A5545752FA6.jpeg

haha, ne gre to tako hitro....potem pa, lani ali predlani cepljen, ni ga več ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, vandrovec pravi:

haha, ne gre to tako hitro....potem pa, lani ali predlani cepljen, ni ga več ?

a veš kok jih je bilo .. lani ali predlani kupil motor ... in pol .. da ne nadaljujem tvojega stavka ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

a veš kok jih je bilo .. lani ali predlani kupil motor ... in pol .. da ne nadaljujem tvojega stavka ;)

 

ampak to je lastna želja, svobodna...ne pa vsiljena. Da bi šel tvegat ali v smrt zaradi želje nekoga drugega...pa ne potegne ravno :hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

ampak to je lastna želja, svobodna...ne pa vsiljena. Da bi šel tvegat ali v smrt zaradi želje nekoga drugega...pa ne potegne ravno :hmm:

Cepljenje je tudi prostovoljno, lastna želja, svoboda  ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

Cepljenje je tudi prostovoljno, lastna želja, svoboda  ;) 

Zaenkrat je še in upam, da pri tem tudi ostane...da ne bo pogojevano z delovnim razmerjem

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Zaenkrat je še in upam, da pri tem tudi ostane...da ne bo pogojevano z delovnim razmerjem

Upanje zadnje umre :kva2:  ... tudi cepljenim :lol1: 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Upanje zadnje umre :kva2:  ... tudi cepljenim :lol1: 

Tam je manj upanja več...je že kar je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, kaizer said:

da ti bo jasno kje sem: sam sem (sveze) cepljen, zagovarjam pa pravico ljudi do izbire in do tega da rečejo ne. Ravno tako kot pravico do protestiranja, svobode govora, različnih političnih pogledov itd.

Z dajanjem takih povezav, si delaš škodo, tudi ce odmislim naravnost idiotsko obravnavanje dejstev o koroni v tem sestavku, je osnovna premisa članka sebičen idiotizem igranja žrtve - čisti narcisizem. Glej, Nurmberški procesi so bili zaradi tega:

1920px-Einsatzgruppen_murder_Jews_in_Iva

Ti Kaizer pa pišeš iz toplega zavetja svojega doma, se smiliš samemu sebi in se primerjaš z žrtvami sistematskih vojnih zločinov. Poglej se v ogledalo, pa poglej tole sliko, ali vidiš razliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, maus pravi:

Cepljenje je tudi prostovoljno, lastna želja, svoboda  ;) 

Naj ostane tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaizer in somišljeniki! prenehajte nabijat in povejte kaj v resnici je z vami!

to bo to!! ??

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!