Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 2 minutami, Erikcslo pravi:

To je bila šala, nisem še letos bil na plaži!

ne lovi bt nič, magnet ne prime, to pomeni, da je bila glukoza v žilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

največji virus na Zemlji je tole

https://www.worldometers.info/world-population/

zaenkrat še ni zdravila

tako da je lakota relativna zadeva, dokler populacija tako noro raste...

Kle mi je pa na misel prišla "teorija zarote" o zmanjšanju populacije. Ki pa glede na te številke verjetno ni slaba ideja, samo pot do tja je pa bolj jeb..a :). Na konc nas bo hočeš al nočeš narava sama popedenala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, John2005 said:

Kle mi je pa na misel prišla "teorija zarote" o zmanjšanju populacije. Ki pa glede na te številke verjetno ni slaba ideja, samo pot do tja je pa bolj jeb..a :). Na konc nas bo hočeš al nočeš narava sama popedenala.

populacijo "rešujemo" s plastiko, če koga zanima ima na spotify tudi zastonj cel intervju o homonskih motilcih v plastiki (ne dajo jih tja zanalašč, ampak telo narobe razume mehčalce za plastiko)

Na kratko povedano, polodnost populacije pada nekje 1% letno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Menda je tretjina cepiv placebo za pomembnejše ljudi...se nekaj govori.

Kaj pa toliko nenadnih smrti letos, kdor bere kroniko, utopitve in podobno...poznam en primer, kmalu po cepljenju, vzrok pa udarec z glavo ob kamen... https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/sok-nenadoma-se-je-zgrudila-ozivljanje-ni-bilo-uspesno/  Sigurno nobeno od teh smrti ni zaradi cepiva ?

Tole me nekako spomni na tole zgodbo izpred mesecev. Se spomnim ko mi je znanka pediatrinja govorila, da ji ni jasno kako ne vidiš, da ni cepivo glede na to, da ga iz flaške "prečrpaš" v inekcijo. Ne vem pa kaj je iz te zgodbe bilo kasneje

Screenshot 2021-07-31 at 21.44.00.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, John2005 pravi:

Tole me nekako spomni na tole zgodbo izpred mesecev. Se spomnim ko mi je znanka pediatrinja govorila, da ji ni jasno kako ne vidiš, da ni cepivo glede na to, da ga iz flaške "prečrpaš" v inekcijo. Ne vem pa kaj je iz te zgodbe bilo kasneje

Screenshot 2021-07-31 at 21.44.00.png

Slika z poljubno vsebino, na katero pripopaš poljuben tekst in jo vrżeš glodat narodu na socialnih omrežjih običajno nima nekega epiloga.....ker je zgodba običajno izmišljena....z namenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

 Zato, ker je se kar milijon necepljenih. To je zelo velika stevilka in ob razsirejenosti virusa in vecji kuznosti nove razlicice, lahko poslje precej ljudi v bolnisnice, ce bo potek hujsi. In bodo spet polno zasedene. In veliko ljudi lahko spet umre. (in kot kazejo podatki, je velika vecina okuzb sedaj med necepljinimi, ki se bodo potem spet drli na ves glas, kako ostali program v bolnicah stoji itd ).

glede na projekcije IJS je bilo poleg odkritih okužb vsaj še 3x toliko okuženih ..torej je dejanska številka med 1.5 in 2,75 miljona .. 

ostane dobrih 300000 zdravih in cca 150000 prebolelih , ki so ponovno dovzetni na okužbo.. 

zdaj pa - če ne verjamemo strokovnjakom z IJS komu bomo spet verjeli ????

ali ne trdite vseskozi , da je treba stroki verjeti? ali se je stroka zmotila glede števila neodkritih okuženih ? 

pa ne pozabit - tisti 3 kratnik so vseskozi govorili - NAJMANJ 3X TOLIKO KOT ODKRITIH !!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Slika z poljubno vsebino, na katero pripopaš poljuben tekst in jo vrżeš glodat narodu na socialnih omrežjih običajno nima nekega epiloga.....ker je zgodba običajno izmišljena....z namenom.

https://ca.news.yahoo.com/6-people-injected-saline-instead-200052113.html

podobno. Se pa kr ponavla ane

opa spet:

https://www.wistv.com/2021/06/28/very-limited-number-saline-only-covid-vaccines-accidentally-given-health-dept-says/

..pa spet

https://en.as.com/en/2021/07/01/latest_news/1625139465_079840.html

Popravljeno . Popravil John2005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, ftp said:

In kaj ima to veze s korono?


Ravno toliko kot tvoje vprasanje ali delamo za dobicek ali za dobrodelnost... Drugace pa: veliko stvari okoli korone poganja tudi preveliko ali krizno (ali kakorkoli bi lahko rekli lobijem za dolocene ukrepe) dobickarstvo... in marsikatreri ukrep bi znal biti malo pretiran, da se proda vec testov in z tem zasluzi velike denarje.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, Snečer said:

največji virus na Zemlji je tole

https://www.worldometers.info/world-population/

zaenkrat še ni zdravila

tako da je lakota relativna zadeva, dokler populacija tako noro raste...

A ni zanimivo, da taisti ljudje, kateri zagovarjajo cepljenje in so se cepili v strahu, da jih ne bo pobralo, ali pa, da ne bodo okuzili svojih bliznjih ( de ne bi njih pobralo) v isti sapi govorijo, da nas je prevec na svetu. 

V dobrobit clovestva bi morali narest HIRAKIRI- creva na plot, da se populacija planeta zmanjsa, ne pa letet se cepit s ta prvo zegnano vodo, v veri, da bodo lahko ziher se dolgo zemljo tlacili

 

PS: dobra je zemlja, da nas nosi ?‍?

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res!

Nobenemu ni interes zmanjšati svetovno populacijo!

Populacija je potrošnik, denar se obrača, giganti služijo, se širijo in dodatno bogatijo.

Industrija dela, denar se obrača, mlin se vrti!

Farmacija, kemija, bančništvo, zavarovalništvo, logistika, prehrambena industrija,.......vse to potrebuje ljudi-potrošnike.

Življenjska doba naj se čimveč podaljša, da lahko farmacija dela. 

Nihče ne služi in bogati na mrtvih in upepeljenih, ali 2m pod zemljo, ampak na čimdlje časa živih.

Če je že debata o "zdravi kmečki logiki".

Kdaj vam bo nekaterim to proradilo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, KARMEN1 said:

Ni res!

Nobenemu ni interes zmanjšati svetovno populacijo!

Populacija je potrošnik, denar se obrača, giganti služijo, se širijo in dodatno bogatijo.

Industrija dela, denar se obrača, mlin se vrti!

Farmacija, kemija, bančništvo, zavarovalništvo, logistika, prehrambena industrija,.......vse to potrebuje ljudi-potrošnike.

Življenjska doba naj se čimveč podaljša, da lahko farmacija dela. 

Nihče ne služi in bogati na mrtvih in upepeljenih, ali 2m pod zemljo, ampak na čimdlje časa živih.

Če je že debata o "zdravi kmečki logiki".

Kdaj vam bo nekaterim to proradilo?

 

"Če je že debata o "zdravi kmečki logiki"

 

Farmacija ustavarja paciente, oz. jih ohranja bolne. . Farmacija ne ozdravlja ljudi, farmacija "zdravi" ljudi.

 Zdravi, oz. ozdravljeni ljudje so smrt za farmacijo.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Nearrain pravi:

A ni zanimivo, da taisti ljudje, kateri zagovarjajo cepljenje in so se cepili v strahu, da jih ne bo pobralo, ali pa, da ne bodo okuzili svojih bliznjih ( de ne bi njih pobralo) v isti sapi govorijo, da nas je prevec na svetu. 

V dobrobit clovestva bi morali narest HIRAKIRI- creva na plot, da se populacija planeta zmanjsa, ne pa letet se cepit s ta prvo zegnano vodo, v veri, da bodo lahko ziher se dolgo zemljo tlacili

 

PS: dobra je zemlja, da nas nosi ?‍?

jaz ne najdem povezave med pikecom in rastjo populacije, čudna je tvoja logika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Snečer said:

jaz ne najdem povezave med pikecom in rastjo populacije, čudna je tvoja logika

Veckrat preberi kar sem napisal....mogoce bo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 14 urami, Erikcslo pravi:

To je bila šala, nisem še letos bil na plaži!

površen je..jaz sem najprej zaglledal 3G  ..

pred 28 minutami, KARMEN1 pravi:

Ni res!

Nobenemu ni interes zmanjšati svetovno populacijo!

Populacija je potrošnik, denar se obrača, giganti služijo, se širijo in dodatno bogatijo.

Industrija dela, denar se obrača, mlin se vrti!

Farmacija, kemija, bančništvo, zavarovalništvo, logistika, prehrambena industrija,.......vse to potrebuje ljudi-potrošnike.

Življenjska doba naj se čimveč podaljša, da lahko farmacija dela. 

Nihče ne služi in bogati na mrtvih in upepeljenih, ali 2m pod zemljo, ampak na čimdlje časa živih.

Če je že debata o "zdravi kmečki logiki".

Kdaj vam bo nekaterim to proradilo?

 

ni res .. izdelovalci hladilnih komor ,pogrebni zavodi , krematoriji , kamnoseki krepko služijo.. njihov posel - poglej si cene prevozov iz tujih držav - je zelo dobičkonosen...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Nearrain pravi:

Veckrat preberi kar sem napisal....mogoce bo 

nobene povezave

gre zgolj za primerjavo, kaj je večji virus od korone na tem planetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

nobene povezave

gre zgolj za primerjavo, kaj je večji virus od korone na tem planetu

saj bo...daj si malo vec casa 

ne bit prezahteven, do sebe  ?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A cepljeni , ki sedaj tako jamrate okoli stroškov zdravljenja sprejmete obojestranskost?

Če bi se mi zdravi strinjali s plačilom zdravljenja ob morebitni okužbi s korono - potem bi se morali tudi cepljeni strinjati za samoplačniško varianto v slučaju negativnih učinkov cepiva in odpravljanju ter zdravljenju le teh posledic. ????

nobenega pisnega mnenja okoli tega ?? zanimivo.. pa toliko je bilo zapisanega o neodgovornosti neokuženih ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Nearrain pravi:

A ni zanimivo, da taisti ljudje, kateri zagovarjajo cepljenje in so se cepili v strahu, da jih ne bo pobralo, ali pa, da ne bodo okuzili svojih bliznjih ( de ne bi njih pobralo) v isti sapi govorijo, da nas je prevec na svetu. 

V dobrobit clovestva bi morali narest HIRAKIRI- creva na plot, da se populacija planeta zmanjsa, ne pa letet se cepit s ta prvo zegnano vodo, v veri, da bodo lahko ziher se dolgo zemljo tlacili

 

PS: dobra je zemlja, da nas nosi ?‍?

V kakšnem strahu žive šele tisti, ki se boje enega majhnega pikca... :cov19:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Nearrain said:

A ni zanimivo, da taisti ljudje, kateri zagovarjajo cepljenje in so se cepili v strahu, da jih ne bo pobralo, ali pa, da ne bodo okuzili svojih bliznjih ( de ne bi njih pobralo) v isti sapi govorijo, da nas je prevec na svetu. 

V dobrobit clovestva bi morali narest HIRAKIRI- creva na plot, da se populacija planeta zmanjsa, ne pa letet se cepit s ta prvo zegnano vodo, v veri, da bodo lahko ziher se dolgo zemljo tlacili

 

PS: dobra je zemlja, da nas nosi ?‍?

 

 Americani imajo en dober pregovor (med redkimi dobrimi stvarmi ki jih imajo):

 

"Lead by example", ali "Vodi z vzgledom". Torej, ne govori kaj BI moralo clovestvo narediti, ampak nas vodi z vzgledom! V nasprotnem primeru samo belebetas. I gres ravno tko k zdravniku, ce se ti kaj naredi, kot vse ostalo clovestvo..

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

A cepljeni , ki sedaj tako jamrate okoli stroškov zdravljenja sprejmete obojestranskost?

Če bi se mi zdravi strinjali s plačilom zdravljenja ob morebitni okužbi s korono - potem bi se morali tudi cepljeni strinjati za samoplačniško varianto v slučaju negativnih učinkov cepiva in odpravljanju ter zdravljenju le teh posledic. ????

nobenega pisnega mnenja okoli tega ?? zanimivo.. pa toliko je bilo zapisanega o neodgovornosti neokuženih ..

Dosadan si ze s to izjavo. Sm ti ze povedu..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ukica pravi:

Dosadan si ze s to izjavo. Sm ti ze povedu..

nobenega mnenja  ? niti najmanjšega?  

drugače pa super odgovor.. :worship: poln tehtnih in uporabnih ..

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!