Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

Jaz še vedno smatram, da cepivo lahko pomaga, vsaj "tvegani" populaciji. In še vedno smatram, da bi morala biti popolnoma svobodna odločitev posameznika, če se bo cepil.

Sem pa 100% , da se pretirava z norijo okrog korone. Absolutno preveč.

Misliš, da ni v ozadju drugih interesov, kot le ta skromna pomoč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, vandrovec pravi:

Misliš, da ni v ozadju drugih interesov, kot le ta skromna pomoč?

lej, v ozadju so skriti interesi tudi pri humanitarni pomoči za Afriko. Ma s tem se ne ubadam. Nekje verjamem, da je klub temu na svetu toliko in toliko strokovnjakov pa normalnih ljudi, ki znajo zračunat, ali obliž prime na rano in ali pomaga če se urežeš. Najbrž ja. Če ti odtrga roko, obliž slabo prime. Rabim kaj več razumet? Se rabim ubadat, da so obliži predragi? Se rabim ubadat, da nekdo svetuje namestitev obliža na štrcelj ob utrgani roki?

ps. Pfizer in Moderna baje dražita cene cepiv za EU

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na IT TV sem danes poslušal žensko, ki ni imela nikoli covid-19 kot necepljena, sedaj, ko se je cepila ima greenpass in se je okužila z covid-19. Sprašuje se, koliko je še ljudi takih - ona ostaja doma, ker noče nobenega okužit.

Torej povzetek: Koliko je takih, ki imajo Greenpass in se okoli sprehajajo okuženi?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

in Grčija in Italija https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/v-stevilnih-mestih-protesti-nasprotnikov-protikoronskih-ukrepov/589474?fbclid=IwAR06v9kMKkIZfAyHIrBotblRLT-LWnRf_SXlxA2iMhBfAJEdVZKLbosG-0g

pred eno uro, Erikcslo pravi:

Na IT TV sem danes poslušal žensko, ki ni imela nikoli covid-19 kot necepljena, sedaj, ko se je cepila ima greenpass in se je okužila z covid-19. Sprašuje se, koliko je še ljudi takih - ona ostaja doma, ker noče nobenega okužit.

Torej povzetek: Koliko je takih, ki imajo Greenpass in se okoli sprehajajo okuženi?

to opozarjam že nekaj časa.

ps. okuženi se sprehajajo okrog s passom al brez zelene propustnice :P

In absolutno se premalo dela na preventivi in preveč na pikecu.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

To je že staro, a niso sedaj nekateri od teh zdravnikov pred postopki na sodišču? Prav tako sodniki, kateri so sodili po zakonu in ne po ukrepih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Erikcslo pravi:

Na IT TV sem danes poslušal žensko, ki ni imela nikoli covid-19 kot necepljena, sedaj, ko se je cepila ima greenpass in se je okužila z covid-19. Sprašuje se, koliko je še ljudi takih - ona ostaja doma, ker noče nobenega okužit.

Torej povzetek: Koliko je takih, ki imajo Greenpass in se okoli sprehajajo okuženi?

Pred dnevi sem bil v manjšem salonu popolnoma sam. Bral sem revije. Iz salona prideta stranka in zaposlen. Bil sem brez maske. Vsedeta se poleg moje mize - edine. Po minuti me pogledata in ena reče saj smo vsi cepljeni - vsi smo bili brez mask. Ne, sem pa zdrav. Obe navlečeta maske na nos.

Zgleda, da večina folka misli, da če je cepljen, pa ne zmore zboleti ali da ni prenašalec. :hmm:

Meni se zdi največji problem, da pod pretvezo zelo nevarne bolezni kot je kovid, se nam jemljejo pravice. Ne samo necepljenim, tudi cepljenim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Zgleda, da večina folka misli, da če je cepljen, pa ne zmore zboleti ali da ni prenašalec. :hmm:

Z večino ljudi je zelo lahko manipulirat, verjamejo vse kar vidijo in slišijo...ko bodo začeli mediji objavljat, da so okužbe v porastu, bodo ob vsakem kašlju iskali zdravnika ali leteli na testiranja in trepetali v strahu pred okužbo.

Ti, ki še razmišljajo s svojo glavo pa v družbi niso več zaželjeni...v vsakem večjem kolektivu se grupirajo manj sposobni in s svojo enotnostjo izločijo bolj sposobne...važno, da izpolnjujejo vse ukaze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, vandrovec pravi:

To je že staro, a niso sedaj nekateri od teh zdravnikov pred postopki na sodišču? Prav tako sodniki, kateri so sodili po zakonu in ne po ukrepih...

sodstvo je sodstvo..si prebral odprto pismo? Drug ali drugačen pogled, ki se ne strinja z Janševo uravnilovko?

Veš, četudi se določeni zdravniki nikol ne bodo cepili, jaz sm se. Pač vem zakaj. Kar ne pomeni, da nagovarjam druge naj se, niti naj se ne. Četudi se cepimo, moramo ostati skeptični ter zahtevati drugo mnenje ,ali mnenje z drugega zornega kota.

Mislim, da je odgovor na politično preganjanje drugače mislečih zdravnikov, dokaj korekten in drži vodo..se ti ne zdi?

Al boš počakal, da ti bo nekdo povedal, kako misliti??? :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

sodstvo je sodstvo..si prebral odprto pismo? Drug ali drugačen pogled, ki se ne strinja z Janševo uravnilovko?

Sem bolj pesimist in se mi zdi, da gre vse v smeri, ko ne bo več drugega pogleda 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

.v vsakem večjem kolektivu se grupirajo manj sposobni in s svojo enotnostjo izločijo bolj sposobne..

Bom dodal. Več jih je in so bolj agresivni. Vedno mislijo, da vse vedo in mislijo, da imajo vselej prav. Pot - usmerjenost v večji skupini enakomislečih je lažja in prinaša na koncu bonitete. Govorim za kolektive. A naj zdaj postanem manj sposoben ali grem po težji poti? :) 

Politika se tu zelo dobro najde, sfiltrirajo, da sposoben in pameten odpade in se vpraša, mi je potrebno delati v takšnem okolju. Logično, ne, ker je pameten. Vseeno upam, da je nekaj politikov dobrih, zagotovo pa premalo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Erikcslo pravi:

Gripa se je leta 1957 pojavila kot Azijska, 1968 kot Hongkonška in 2009 kot Nova. Dejansko se še vedno pojavlja, v različnih oblikah.

V pandemijo je vključen tudi HIV, ki se je uradno pojavil nekje 1981.

Ne pozabimo tudi na črne koze..........

Dejansko so nalezljive bolezni periodično sterminirale del svetovne populacije, odkar jih zasledimo v različnih zapisih.

Ene več, druge manj........ene pogosteje, druge redkeje. 

Tako da je covid lahko kuga 21.stoletja, lahko pa pričakujemo tudi pogostejše pojavljanje raznih nalezljivih bolezni, ki bodo vedno bolj nalezljive in vedno bolj smrtonosne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Scarabeo 500 said:

Pred dnevi sem bil v manjšem salonu popolnoma sam. Bral sem revije. Iz salona prideta stranka in zaposlen. Bil sem brez maske. Vsedeta se poleg moje mize - edine. Po minuti me pogledata in ena reče saj smo vsi cepljeni - vsi smo bili brez mask. Ne, sem pa zdrav. Obe navlečeta maske na nos.

Zgleda, da večina folka misli, da če je cepljen, pa ne zmore zboleti ali da ni prenašalec.

To pa je zelo osebno enostransko mišlenje.

Lahko pa so si navlekli masko, da bi tebe (ki si nezaščiten) zaščitili. (oni itak so, a ne)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

To pa je zelo osebno enostransko mišlenje.

Lahko pa so si navlekli masko, da bi tebe (ki si nezaščiten) zaščitili. (oni itak so, a ne)

 

 

Ja, to je bilo popolnoma moje enostransko razmišljanje. Imaš zgleda selektivni spomin, že pred meseci sem ti povedal, da s tabo ne bom razpravljal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Scarabeo 500 said:

 Imaš zgleda selektivni spomin, že pred meseci sem ti povedal, da s tabo ne bom razpravljal.

Jaz tega nisem izjavil. Pravzaprav ga imaš ti, sicer ne bi odgovarjal. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Sem bolj pesimist in se mi zdi, da gre vse v smeri, ko ne bo več drugega pogleda 

vedno bo. Guerillaaaaa :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, Erikcslo said:

Že od 70 let je več zdravil kot bolezni tako, da se kreira umetne bolezni!

Toliko napišeš, pa tako malo pametnega poveš. Take trditve so kot horoskop, ker ne povejo ničesar, niso napačne, uporabne pa tudi niso za nic. Očitno pa osrečujejo intelektualno prikrajšane.

Razmislek: tudi proizvodnja dobrin, hrane, ponudba uslug etc je pogosto presežna, dostikrat se generira ali pa samo reklamira nove potrebe. Pa je kljub vsemu malo debilckov, ki razglašajo, da je industrijska proizvodnja ali pa gnojenje polj zarota globalne elite.

Poizkusi nadzora ljudi, de-demoratizacija, ustvarjanje odvisnosti etc, vse te grozote s katerimi mahate so prisotne skozi celotno zgodovino clovestva. Ampak očitno se določenih egoističnih omejencev to dotakne sele ko se jim odvzame samo njihovo nisno "pravico", recimo odhod v bife brez maske. In tako dobimo teoretike zarot.

Proti temu se bori z emancipacijo, izobraževanjem in skrbjo za zdravo družbo. Ne pa z dolgočasnim jokanjem snezinkic.

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, nejc74 said:

Toliko napišeš, pa tako malo pametnega poveš. Take trditve so kot horoskop, ker ne povejo ničesar, niso napačne, uporabne pa tudi niso za nic. Očitno pa osrečujejo intelektualno prikrajšane.

Razmislek: tudi proizvodnja dobrin, hrane, ponudba uslug etc je pogosto presežna, dostikrat se generira ali pa samo reklamira nove potrebe. Pa je kljub vsemu malo debilckov, ki razglašajo, da je industrijska proizvodnja ali pa gnojenje polj zarota globalne elite.

Poizkusi nadzora ljudi, de-demoratizacija, ustvarjanje odvisnosti etc, vse te grozote s katerimi mahate so prisotne skozi celotno zgodovino clovestva. Ampak očitno se določenih egoističnih omejencev to dotakne sele ko se jim odvzame samo njihovo nisno "pravico", recimo odhod v bife brez maske. In tako dobimo teoretike zarot.

Proti temu se bori z emancipacijo, izobraževanjem in skrbjo za zdravo družbo. Ne pa z dolgočasnim jokanjem snezinkic.

 

 

 

Poskusi vprašat svojo babico, katera zdravila so imeli (večina je bila naravnega izvora ali žganja) in ni bilo zdravila v celofanu ali steklenički. Poglej malo Ameriko z njihovimi opiodi v prosti prodaji - da se lažje zbudiš, da lažje zaspiš, da lažje greš na WC, da te zapre,...  Opioidi so pa za izmišljene bolezni in deformiranje družbe, ki nekomu zelo dobro leži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Erikcslo pravi:

Poskusi vprašat svojo babico, katera zdravila so imeli (večina je bila naravnega izvora ali žganja) in ni bilo zdravila v celofanu ali steklenički. Poglej malo Ameriko z njihovimi opiodi v prosti prodaji - da se lažje zbudiš, da lažje zaspiš, da lažje greš na WC, da te zapre,...  Opioidi so pa za izmišljene bolezni in deformiranje družbe, ki nekomu zelo dobro leži!

Poskusi ti tvojo babico vprašat, kakšen zaslon ima njen televizor led ali?....pa koliko pikslov ima, pa če ima sosed hibrida ali bencin turbinca....pa vprašaj jo še katera barvila in E-ji so v kruhu sosedove pekarne, pa s čem je letos sosed kaj vinograd šprical....

Ne kvasi kozlatij izpred 100 let....svet se spreminja hitreje kot uspemo slediti....na vseh področjih, torej tudi v zdravstvu in farmaciji.

Ni vse novo tudi dobro...ampak marsikaj starega je bilo tudi hudo zanič....

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!