Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Krek je reku da že leto in pol garajo kot norci, mi pa se zajebavamo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, ftp said:

Moram pohvalit PCT sistem. Kamorkoli smo šli smo dobili prosto mizo. :OK:

ce je brez tega ne mores dobit, si se drobtin iz mize, ne hrane, ne zasluzis  . . . ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Nearrain said:

ce je brez tega ne mores dobit, si se drobtin iz mize, ne hrane, ne zasluzis  . . . ?

 

13 minutes ago, kaizer said:

 

Smo že spoznali vaš domet. :mask:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Epsilon sev? Zgleda vsaka naslednja črka bolj zajeban sev. Pizda, do konca abecede je še kar nekaj črk. Mislim, da bi morali odpreti stavnico za vsako naslednjo črko, kaj prinaša. 

https://www.zurnal24.si/zdravje/smrti-zaradi-seva-ki-je-v-evropi-se-redek-dodatni-problemi-371193?fbclid=IwAR3YJ-RZg2LcS-l_uJJy6xfSiVpeF9ZTSJG4W5phOcOaqdIj5gZRKXfGc-E

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Pajk pravi:

Epsilon sev? Zgleda vsaka naslednja črka bolj zajeban sev. Pizda, do konca abecede je še kar nekaj črk. Mislim, da bi morali odpreti stavnico za vsako naslednjo črko, kaj prinaša. 

https://www.zurnal24.si/zdravje/smrti-zaradi-seva-ki-je-v-evropi-se-redek-dodatni-problemi-371193?fbclid=IwAR3YJ-RZg2LcS-l_uJJy6xfSiVpeF9ZTSJG4W5phOcOaqdIj5gZRKXfGc-E

To je Delta plus EV

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, ftp said:

 

Smo že spoznali vaš domet. :mask:

torej obstaja...ce ste-a ga "Spoznali-a"... docim Vasega ni zaznati...ker ga na veliko zalost zalujocih NI  ?... pac trolanje, kot trolanje  . . . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Nearrain said:

torej obstaja...ce ste-a ga "Spoznali-a"... docim Vasega ni zaznati...ker ga na veliko zalost zalujocih NI  ?... pac trolanje, kot trolanje  . . . 

To da ga ti nisi spoznal je kvečjemu tvoja težava - omejitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, John2005 said:

Evo iz prve roke...

Skoraj sem se zjokal ob tej snežinkasti zgodbici. No ja, pa tudi od dolgčasa sem skoraj crknil. Zakaj gospa ne gre raje na kozarček vina, pa en dober fuk, al pa ce ji to ne sede, na masažo, en krog z motorjem? Karkoli, kot pa da jamra po fb-ju?

24 minutes ago, John2005 said:

Žalostno. Ne vidim pa povezave s tematiko.

Jah, ni vsak dober v povezovanju. Enim to pač ne gre. Sigurno maš pa kak drug plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, John2005 said:

Žalostno. Ne vidim pa povezave s tematiko.

Zelo zanimivo. Sem bil prepričan da VI, ki edini razmišljate s svojo glavo in imate močno kmečko logiko ne boste potrebovali "podnapisov" - dodatanih pojasnil.

Poanta je, da je motorizem še vedno precej bolj nevaren od korona cepljenja, pa ne vidim da bi koga to motilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O
Kje je fora, da vas tolk razburi, če kdo objavi, da je imel težje posledice po cepljenju?

Se zgodi, saj to vsi priznavajo.

In zakaj pol pizdite, če neka gospa to objavi na svojem FB?

Pri vseh nebulozah in neumnostih, ki se objavljajo vsepovsod, nekateri fašete skor infarkt zarad objave posledic po cepljenju?!

A se ne bi raje sami držali svojih nasvetov o seksu, krogu z mopedom, masaži in podobnem?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Alla said:

:O
Kje je fora, da vas tolk razburi, če kdo objavi, da je imel težje posledice po cepljenju?

Se zgodi, saj to vsi priznavajo.

In zakaj pol pizdite, če neka gospa to objavi na svojem FB?

Pri vseh nebulozah in neumnostih, ki se objavljajo vsepovsod, nekateri fašete skor infarkt zarad objave posledic po cepljenju?!

A se ne bi raje sami držali svojih nasvetov o seksu, krogu z mopedom, masaži in podobnem?!

Zato ker je jo veselo širite po moto forumu. Saj bi lahko ostala na FB za tiste ki jih to zanima.

Prav tako pa mene zanima zakaj toliko širite neumnosti? Se pač ne cepite in konec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, John2005 pravi:

Žalostno. Ne vidim pa povezave s tematiko.

smrt bodo pisali koroni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znaki alfa, beta, gama in omega na računalniku: načini vstavljanja besedila

... da boste lažje videli, kje smo šele...    :slap:

 

....ko bo na vrsti image.jpeg.e98f9f49061128081d20637ef59b6fb6.jpeg

...smo ga pa verjetno vsi najebal.....

 

... tko da, če bi se še kera rada dol dala v tem cajtu...    :hmm:

 

:D

 

  • Hvala 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

Zato ker je jo veselo širite po moto forumu. Saj bi lahko ostala na FB za tiste ki jih to zanima.

Prav tako pa mene zanima zakaj toliko širite neumnosti? Se pač ne cepite in konec!

Aha....reklame za cepljenje so pa lahko vsepovsod? Na motoforunu, na plakatih, TV, radiu, .....

A je cepljenje ali necepljenje neumnost.....hm....kakor za koga. Za omenjeno gospo, ki ima zdaj bistveno več zdravstvenih težav, kot jih je imela prej, al pa za tisto slovensko gospo, ki je v Bruslju umrla po cepljenju....za take verjamem, da je cepljenje velika neumnost, za tiste pa, ki ste cepljenje dali skoz brez posledic, je pa OK.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Alla said:

:O
Kje je fora, da vas tolk razburi, če kdo objavi, da je imel težje posledice po cepljenju?

Se zgodi, saj to vsi priznavajo.

In zakaj pol pizdite, če neka gospa to objavi na svojem FB?

Pri vseh nebulozah in neumnostih, ki se objavljajo vsepovsod, nekateri fašete skor infarkt zarad objave posledic po cepljenju?!

A se ne bi raje sami držali svojih nasvetov o seksu, krogu z mopedom, masaži in podobnem?!

Ker te nebuloze poslušamo ze vec kot eno leto. Tako kot sem naveličan Jehovih prič, veganov, sem naveličan anti cepilcev.

Bom se enkrat povedal kje sem:

- Podpiram osebno svobodo posameznika, vključno s tem da se ne cepi. Tako kot podpiram to da ima vsak svobodo da se odloči za vero (pa sem ateist), kaj je, kako je kdo oblečen (ali slečen), kaj in koliko pije, kje se vozi. Oziroma to bom podpiral do neke imaginarne mej, ki  je se nismo dosegli nit s korono. Ce bi bil zdaj referendum o obveznem cepljenju proti koroni, bi glasoval proti.

- na živce pa mi gre to javno razglašanje osebnih zgodb, izmišljenih stisk, anekdotičnih pripovedi, zanikovanja znanstvenih dosežkov.  In ne, temu se ne da ognit, ker imate besne orgije pritoževanja, samo-pomilovanja, jamranja in groženj po vseh moznih kanalih. FB ignoriram ze celo leto, potem pa stalno dobivam ene bebaste linke se na ta forum . Po 16 mesecih poslušanja enih in istih bedarij mi gre na bruhanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Alla said:

Aha....reklame za cepljenje so pa lahko vsepovsod? Na motoforunu, na plakatih, TV, radiu, .....

A je cepljenje ali necepljenje neumnost.....hm....kakor za koga. Za omenjeno gospo, ki ima zdaj bistveno več zdravstvenih težav, kot jih je imela prej, al pa za tisto slovensko gospo, ki je v Bruslju umrla po cepljenju....za take verjamem, da je cepljenje velika neumnost, za tiste pa, ki ste cepljenje dali skoz brez posledic, je pa OK.

Ali so? Tam imaš linke do mrtvih motoristov, pa se nisi zalučala motorja v smeti a ne? Kako vezo imajo bedasti osebni primeri z našim ravnanjem? Odločaš se arbitrarno na osnovi kot ti paše (in do tega imaš vso pravico). Ampak trdit da je tako obnašanje racionalno in ta drugi ne smejo opomnit da je bedarija pa je otročje, saj ves, razvajen otrok, ki ga nihče ne sme karati. Vsi smo egoisti, samo eni tega ne priznajo, pa si iscejo neke razloge.

Imaš plakate ne vozi hitro, imaš plakate da se zavaruj, imaš plakate, da ne meči smeti v naravo, da ne muči zivali.... v bistvu pozivajo k nečemu koristnemu, ne bit zdaj užaljena ce ravno eno tvojo osebno navado malce pokarajo. Nihče ni perfekten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!