Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Je vprašal @Snečerče mamo PCT. 

Smo odgovoril, da mamo T. Že tretji odmerek travarce pravkar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BIF pravi:

Ko sem pred časom to smer samo nakazal....je bila reakcija izjemna....ampak takšna so dejstva....všeč ali ne všeč....

https://www.zurnal24.si/slovenija/taksni-so-novi-pozivi-necepljenim-372942

Hm, v bistvu dobra reklama za cepljenje, če bi rekli da imajo še majhne tiče bi bilo še boljše :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da se vedno kot doslej tudi tokrat najdejo oponenti s svojimi tezami (kot za vse ostalo do sedaj)...ampak dejstvo je (in ne želim bit žaljiv)...komur do sedaj ni potegnilo v glavi kako in kaj....ta je res sam sebi najboljši sovražnik.....in žal tudi širši družbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slej ko prej, bodo države EU in ZDA za svoje javne in tudi za državne uslužbence zahtevala P ali C ... ;) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIF pravi:

Ko sem pred časom to smer samo nakazal....je bila reakcija izjemna....ampak takšna so dejstva....všeč ali ne všeč....

https://www.zurnal24.si/slovenija/taksni-so-novi-pozivi-necepljenim-372942

Nakazal si definitivno pravilno. Vprašanje, če je usmeritev prava pa je odprta oz. bo pokazal čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pahor je glede tega na vprašanje, kako bodo nagovarjali skupine, ki ne zaupajo cepljenju in tiste, ki virus celo zanikajo,

Tole posploševanje mi je pa najbolše. Zopet obrabljene floskule. Koliko pa je takih, ki virus zanikajo. Par idijotov, ki dela zdraho, predstavi pa se jih kot da jih je 50% države. In na podlagi tega se v isti koš meče 49,99% ostalih ki se ne cepijo. Na kratko ...propaganda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BIF pravi:

Tako preprosto gre to. Bolj kot filozofiramo, dlje se bo vleklo, več bo nesmislov. Z "globokimi" mislimi in iskanjem dlake v jajcu, bomo še dolgo v takšnem stanju. 
https://www.24ur.com/novice/korona/ob-visoki-preceljenosti-danska-odpravlja-se-zadnje-omejitve.html

To je že staro, tudi hrvaški predsednik je rekel, da je igra končana...ob 50% precepljenosti. Folk se je naveličal vsega

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Slej ko prej, bodo države EU in ZDA za svoje javne in tudi za državne uslužbence zahtevala P ali C ... ;) 

 

No, pr nas je od pondelka naprej PCT. Ker sem P, me do januarja BK, pol pa še ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prigoda od danes. Imeli smo roditeljski preko zooma, ker grejo otroc na nek izlet. In ena mama prbije. "Moj sin je cepljen in jest zahtevam , da se vsi necepljeni testirajo predno grejo na izlet, da moj sin ne bo kaj dobil. Nismo se cepil za brezveze" ........ nastala je tišina. Ne znam sprocesirat tega stavka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, John2005 pravi:

Evo prigoda od danes. Imeli smo roditeljski preko zooma, ker grejo otroc na nek izlet. In ena mama prbije. "Moj sin je cepljen in jest zahtevam , da se vsi necepljeni testirajo predno grejo na izlet, da moj sin ne bo kaj dobil. Nismo se cepil za brezveze" ........ nastala je tišina. Ne znam sprocesirat tega stavka.

pravilno, da starše skrbi

kam pa pridemo, da pošljes otroka v obvezno šolo pa ga tam okužijo

zakaj je bilo preko zooma? ...

od šole bi bilo sicer bolj odgovorno, da izleta ne bi bilo ... ampak to je biznis

 

 

Necepljeni predvsem manj izobraženi Na sestanku so se dotaknili tudi ugotovitev, katere skupine v naši državi se v največji meri ne cepijo. "Eni podatki kažejo, da se ne cepijo ljudje, ki so manj izobraženi. Kot taki so pogosteje žrtve različnih proticepilskih kampanj in različnih teorij zarote," je povedala dr. Bojana Beović. Dodala je, da se je zato ljudem potrebno približati in jim na primeren način razložiti, zakaj je cepljenje pomembno. "Ne zdi se nam potrebno, da je cepljenje še dodaten razlog za razlike v družbi." 

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/taksni-so-novi-pozivi-necepljenim-372942 - www.zurnal24.si

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/10/2021 at 9:09 AM, ligenjček said:

Maus kot predsednik vlade, s pravicami in dovoljenji kot tito, pa razpustimo parlament :P 

Če bi dejansko želel dobro vlado, bi moral iskati ljudi, pri katerih se nobeden sorodnik v razponu vsaj 3 generacij ni udejstvoval v politiki, karkoli drugega je isti šmorn...

Lustracija to je bla resitev zal smo zamudili je ze 2 ali 3 generacija pr koritih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, BIF said:

Ko sem pred časom to smer samo nakazal....je bila reakcija izjemna....ampak takšna so dejstva....všeč ali ne všeč....

https://www.zurnal24.si/slovenija/taksni-so-novi-pozivi-necepljenim-372942

Jaz bi reku lih obratno  izobrazeni imajo denar in znanje  za razne strajke in  anti kovit  akcije manj izobrazeni pa sledijo vecinamo starejsi nasedajo in ex jugofili k vidim da nosjo ZKJ zastave s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snečer pravi:

pravilno, da starše skrbi

kam pa pridemo, da pošljes otroka v obvezno šolo pa ga tam okužijo

zakaj je bilo preko zooma? ...

od šole bi bilo sicer bolj odgovorno, da izleta ne bi bilo ... ampak to je biznis

 

 

Necepljeni predvsem manj izobraženi Na sestanku so se dotaknili tudi ugotovitev, katere skupine v naši državi se v največji meri ne cepijo. "Eni podatki kažejo, da se ne cepijo ljudje, ki so manj izobraženi. Kot taki so pogosteje žrtve različnih proticepilskih kampanj in različnih teorij zarote," je povedala dr. Bojana Beović. Dodala je, da se je zato ljudem potrebno približati in jim na primeren način razložiti, zakaj je cepljenje pomembno. "Ne zdi se nam potrebno, da je cepljenje še dodaten razlog za razlike v družbi." 

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/taksni-so-novi-pozivi-necepljenim-372942 - www.zurnal24.si

A ti resno ne vidiš problema v izjavi. Cepljena oseba se bojo da jo necepljeni ne bojo okužli in ne obratno.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Med necepljenimi predvsem manj izobraženi

Ja, izobraženi piflarji so se najprej pocepili...in sedaj, da ne bi izpadli budale, hočejo prisiliti še večino v cepljenje. 

Malo morgen, vsi pa nismo tako naivni v tej igrici...

Citiraj

Nedavno objavljen 900 strani dolg dokument razkriva, da so kitajski znanstveniki z ameriškim denarjem pod okriljem nevladne organizacije EcoHealth Alliance v laboratoriju v Vuhanu med letoma 2014 in 2019 opravljali nevarne poskuse na živalih. Želeli so raziskati, kako se bo obnašal koronavirus, če bo mutiral in se prenesel na človeka.

...počasi prihaja resnica na dan...da je bilo vse zrežirano. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, vandrovec said:

 

...počasi prihaja resnica na dan...da je bilo vse zrežirano. 

Jaz sem en tak izobražen "piflar" (čeprav po količini cvekov in popravih ki sem jih imel nebi rekel da sem) 

Torej če bi poslušal kakšnega dejanskega mikrobioliga bi vedel da ima ta virus čudne markerje, in se je takoj razširl v populaciji kar je sumjivo. Večinima virusi ko preskočijo vrsto, so najprej zelo počasni, ta ni bil in je izgledal že navajen na človeški organizem. 

Tako da samo mi glupi piflarji smo se cepili in bi želeli da se drugi cepijo, ker če uide nedokončan virus iz laboratorija hitro mutira, kar ta dela, in če pride preveč mutacij lahko postane virus bolj smrtonosen, odporen na UV, odporen na cepiva. 

In če postane virus odporen na cepiva.... Smo še v slabši situaciji kot smo bili, ker potem ne šteje nič ne cepivo ne prebolelost in gre virus nov krog. 

Koliko let mikrobilologije pa imaš ti za sabo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, smasher pravi:

In če postane virus odporen na cepiva.... Smo še v slabši situaciji kot smo bili, ker potem ne šteje nič ne cepivo ne prebolelost in gre virus nov krog. 

Koliko let mikrobilologije pa imaš ti za sabo? 

Nič let mikrobiologije nimam za sabo. Virus je narejen, da dela škodo...to je jasno. Ne bi se ravno želel okužit z njim ampak vseeno raje, kot prejeti cepivo od istih strokovnjakov, kateri so ustvarili virus. Virus je omejen, cepivo je cepivo...po moje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, vandrovec said:

Nič let mikrobiologije nimam za sabo. Virus je narejen, da dela škodo...to je jasno. Ne bi se ravno želel okužit z njim ampak vseeno raje, kot prejeti cepivo od istih strokovnjakov, kateri so ustvarili virus. Virus je omejen, cepivo je cepivo...po moje.

Kot si že ugotovil, je bil virus gojen na človeškem tkivu za eksperimente. Če bi ga spustili namerno bi imeli takoj pripravljeno zdravilo da bi biznis takoj zalaufau. 

Vejetno jim je zbežal, ker je vuhanski laobratorji že dobival kazni ker se ni držal vseh varnostnih regulativ (kitajci pač). 

Torej kar je meni znano... Korona smrtnost 0.5%, cepivo recimo 1 na 5 miljonov. 

Če te skrbi da te zastrupljajo, to delajo takobali tako vse večj3 korpiracije, ker je treba delat biznis in končni biznismen je farmacija, niti sanja se nam ne koliko rakotvornih kemikalij in koliko sevanja fašemo vsak dan. 

Virus ni omejen, če bi bil se znananstveniki nebi tresli za vsako novo varjanto, po nevarnosti se lahko se pretvori v prehlad, gripi, ali pa ebolo ki se prenaša hitro kot prehlad... 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Jaz pa sem slišal, da ko so enmu klošarju z ulice plačali 100 jenov, da ga bodo imeli za poskusnega zajca za preskus korona virusa, je le ta klošar mutiral v netopirja , pa jim je spizdu skozi oberliht okno..... Pa je ratala vsa ta pizdarija... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... viš... to je to.... predvideval so, da bo zajc.... je pa ratu netopir....

... pa zajca je vseen laži ujet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 9. 2021 ob 9:05, Spasku pravi:

Poimesko

Poimesko

Maus za predsednika..ostale bo že sam izbral.

Ob 10. 9. 2021 ob 18:45, DAMI34 pravi:

Je vprašal @Snečerče mamo PCT. 

Smo odgovoril, da mamo T. Že tretji odmerek travarce pravkar. 

To si pozen.je treba začet 20 min nazaj..od zdej..

Ob 10. 9. 2021 ob 22:42, John2005 pravi:

Evo prigoda od danes. Imeli smo roditeljski preko zooma, ker grejo otroc na nek izlet. In ena mama prbije. "Moj sin je cepljen in jest zahtevam , da se vsi necepljeni testirajo predno grejo na izlet, da moj sin ne bo kaj dobil. Nismo se cepil za brezveze" ........ nastala je tišina. Ne znam sprocesirat tega stavka.

Pravilno bi se glasil : vsi se morajo testirat pred odhodom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Teorija zarote je postala zarota. Za nemoteno življenje bodo morali vsi pokazati dokaz o cepljenju, pojasnjuje britanska vlada

Kmalu povsod PCT, potem PC in na koncu samo še C...čeprav cepljenje ne preprečuje širjenje virusa. Ampak je očitno zelo pomembno...za kaj že? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!