Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 7 urami, smasher pravi:

Res nič ne vem, ampak glede na to da ga še vedno dajejo ljudem in to tisočim in tisočim vsako leto, tudi Joe Rogan ga je nekaj pojedel, spet ne mora bit tako hud? Sej tudi ibuprofeni imajo cel kup stranskih učinkov in psa fentajo na grozen način, nekateri ljudje jih pa jejo kot jaz m&m.

Zdej če bi mi nekdo rekel, zdravilo za konja te lahko reši respiratorja in ima zato vsaj nekaj kliničnih dokazov bi morda rezno razmišljal o tem da bi ga vzel.

Imaš pa klinične dokaze, da cepivo ščiti pred respiratorjem...pa se vseeno poigravaš z možnostjo, da bi raje vzel zdravilo za konja....mogoče je vseeno čas, da zadevo malo bolje premisliš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prejšnji teden prevzel popravljeno MMV sem se odpeljal samo direkt domov, in seveda pozabil natankati skoraj prezen rezervar ...   :blush:

Zanima me, če "po novih covid ukrepih" lahko na bližnjem OMV-ju danws natočim gorivo z NJIS potrdilom o cepljenju v "tiskani" obliki na A4 papirju, fotografiranim s "pametnim" telefonom.   :hmm:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Mavti pravi:

....cepit se, ker ima en na milijon težave z krvnim strdkom....

Tale eden na miljon je pri nas  v zgornjesavinjski dolini  očitno pobegnil z vajeti,  ker, če bi videl in sem videl posledice (uradno itak ni nič nić in še enkrat nič ) tole o enem na miljon še zdaleč ne pije vode pa ne se zame bat ampak resnica ni dlih ena na miljon razen, če je zgornjesavinjska dolina nekajkrat zadela tombolo .

 

"potejto", "potato".....

Konkretno pri omenjenih tabletah...to pomeni vsakodnevno izpostavljenost riziku mase žensk, ki to uporabljajo...pa ni problemov (v glavi). In na drugi strani cepljenje....za varovanje zdravja....problem (spet v glavi). Sam veš, da je razprava nesmiselna....

Pa takih "Logestov" je kolikor hočeš v vsakodnevni uporabi pri milijonih ljudi....

Pa itak je sedaj že jasno, da ni nobenega tehtnega argumenta za to, da se ne bi cepili. Tu gre zdaj samo še za princip proticepilcev...iskanje dlak v jajcu in lovljenje za slamice.....brez veze.

Ko se v življenju pri tako pomembnih zadevah odločaš na podlagi principov....nisi na dobri poti...

pred 1 minuto, RobiRoberto pravi:

Ko sem prevzel popravljeno MMV sem se odpeljal samo direkt domov, in seveda pozabil natankati skoraj prezen rezervar ...   :blush:

Zanima me, če "po novih covid ukrepih" lahko na bližnjem OMV-ju danws natočim gorivo z NJIS potrdilom o cepljenju v "tisjkani" obliki na A4

lahko

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, RobiRoberto pravi:

Ko sem prejšnji teden prevzel popravljeno MMV sem se odpeljal samo direkt domov, in seveda pozabil natankati skoraj prezen rezervar ...   :blush:

Zanima me, če "po novih covid ukrepih" lahko na bližnjem OMV-ju danws natočim gorivo z NJIS potrdilom o cepljenju v "tiskani" obliki na A4 papirju, fotografiranim s "pametnim" telefonom.   :hmm:

na Petrolu z appom "Na poti" ne rabiš PCT... brezstično

sicer je važno da ti lahko skenirajo kodo, ne glede na material kje je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti moras imeti samo potrdilo o cepljenju. Nima veze od koga je.. necaka, sina, oceta, matere.. Ce pride inspekcija/policija pa sam odgovarjas in ne ponudnik storitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, RobiRoberto said:

Ko sem prejšnji teden prevzel popravljeno MMV sem se odpeljal samo direkt domov, in seveda pozabil natankati skoraj prezen rezervar ...   :blush:

Zanima me, če "po novih covid ukrepih" lahko na bližnjem OMV-ju danws natočim gorivo z NJIS potrdilom o cepljenju v "tiskani" obliki na A4 papirju, fotografiranim s "pametnim" telefonom.   :hmm:

Koliko sem jaz razumel, bo na črpalkah zunanja "blagajna" ali si lahko natočiš direktno s kartico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Erikcslo said:

 

Robert W. Malone

Robert Wallace Malone is an American virologist and immunologist. His work has focused on mRNA technology, pharmaceuticals, and drug repurposing research. During the COVID-19 pandemic, he has been criticized for promoting misinformation about the safety and effectiveness of COVID-19 vaccines.

On je sestavil mRNA in govori o cepivih pa tudi o tistem "Ivermectin-u"

Ogled priporočam - zaključek vsak zase!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Imaš pa klinične dokaze, da cepivo ščiti pred respiratorjem...pa se vseeno poigravaš z možnostjo, da bi raje vzel zdravilo za konja....mogoče je vseeno čas, da zadevo malo bolje premisliš...

Ej mal si pozabu komentirat moja dva posta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, John2005 pravi:

Ej mal si pozabu komentirat moja dva posta.

Nisem....nista vredna komentarja.

Eto...s tem se malo še ukvarjaj...to je enakovredno tvojim postom....

 

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BIF pravi:

Nisem....nista vredna komentarja.

Eto...s tem se malo še ukvarjaj...to je enakovredno tvojim postom....

 

Vidim da si k fjakarski konj. Niti pogledaš ne kaj realni zdravniki, ki neposredno zdravijo kovid bolnike pravijo. Kakšne so doze, kdaj naj bi se ga uporabljalo , kakšni so rezultati raziskav iz bolnic, ki ga uporabljajo, kakšne so študije. Ne gre za nadomestek cepiva, gre za preventivo, ki zmanjša hudo obolelost. Če si zmožen kaj pametnega od sebe dat al pa malo razširit svoje znanje si preber zadeve na tej strani spodaj. Če pa pa verjameš ,da je zemlja ravna je pa tvoj problem. Si pa glede na objavo dokazu kako tvoji možgani delujejo. Aja jest sem Edi Pucer pod krinko, zdej mi lahko verjameš.

https://covid19criticalcare.com

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, BIF pravi:

To so taki, ki ne bi preverjali PCT....bi pa preverili še mojo staro mamo, če bi hotel pri njih vnovčit turistični bon. Take pajzle kar zapret.

podobne izgovore iščejo tudi antivaxerji.

PCT je trenutno sredsto za prisilo v cepljenje, da si ne bomo lagali, kako bo zaradi teh nebuloz padlo število okuženih.

Tudi Adolf z onkološkega, 2x cepljen oziroma je že tekel po tretji odmerek je preživel korono, in baje je bil na ventilatorju, torej cepljen.

Poleg ukvarjanja z birokracijo, bomo morali nekaj tudi v načinu življenja spremeniti. Tudi pikeci preverjeno ne zavirajo okužb, drugače bi popikane dežele bile "korona free" zone. Majo pa svoje prednosti (pikeci, ne dežele), tega nisem nikoli trdil da nimajo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

dragi moji PCT oziroma TCP in podobne kratice bodo rešile problem..od srede dalje gre sam na boljše :P

Kot zaveden državljan sem se takoj po sprehodu cepil.

20210915_082234.thumb.jpg.eb0f22c3338430d1c26cf8ca8f16968e.jpg

Tako velik kozarec je zarad kelnerce k se ji je zdel da je mal zgodej za cepljenje..

Poudarke pri besedi "zaveden" si postavite po svojih željah..

Glihkar me je tud ena pičla..komarka..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče zdravil, ali pa kake preventive jemanja vsega živega, kar nekdo priporoča in smo nekje prebrali:

-zdravijo naj zdravniki, samdoma verzija ni priporočljiva

-zdravstvo in bolnišnice zdravijo vsaj z odobrenimi zadevami

In če nekdo razmišlja o jemanju neke preventive, potem je mnogo bolj pametno da se gre cepit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si prestavil dopust iz čet in pet na danes in jutri.. ker sem hotel te pct ukrepe doživeti v živo zadnji lep jesenski dan na obali.. 

Nič ni stresno.. ok prva travarca malce..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če bi že na začetku en z zraćko šicnu unga netopirja, v katerga je un klošar mutiral namest u zajca.....in spizdu skoz oberliht okno v laboratoriju..... ne bi bilo tega sranja sploh....

Vampire Bat Hunter 1.1 Download Android APK | Aptoide

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bmflar pravi:

Upam, da ste včeraj natankali tudi v plastične ročke, nabavili testenine, skretpapir, moko ter zbudili droži :P

Zakaj že? Petrol aplikacija Na poti - verjetno še nisi slišal? Aja, pa mi "na vasi" imamo tudi trgovino veš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še vedno ni jasno, kaj je fora, da se roka ne nastavi, traja par sekund in je rešeno.

Sami plusi, od zaščite naprej.

Kar se tiče iz vidika motorista, brezhibna moto sezona, pač še en papirček več ali ali app za pokazat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Motorist76 pravi:

Sedaj se bomo tak vsi necepljeni testirali.... Torej bomo zdravi... Bolani pa doma in ne bomo sirili okuzb..  V 14 dneh bo virus izginil.... Oz. Bo st. Okuzenih upadlo... Kaj pa ce ne? Bomo spet krivi necepljeni? Zidance? Feste? Maturantski? Samo tak vprasam.

Ne, saj je "Kljukec" že povedal, bodo tedensko testiranje spremenili na večkrat na teden...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

Meni še vedno ni jasno, kaj je fora, da se roka ne nastavi, traja par sekund in je rešeno.

Sami plusi, od zaščite naprej.

Kar se tiče iz vidika motorista, brezhibna moto sezona, pač še en papirček več ali ali app za pokazat.

Moja sezona je bila lepa, ne glede na vse.....tako kolesarska (sploh in se opravičujem, ker jo tu omenjam), kot tudi moto...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BIF said:

Imaš pa klinične dokaze, da cepivo ščiti pred respiratorjem...pa se vseeno poigravaš z možnostjo, da bi raje vzel zdravilo za konja....mogoče je vseeno čas, da zadevo malo bolje premisliš...

Torej jaz sem cepljen, ampak dopuščam možnost, da če bi kdo raje vzel zdravilo za konje namesto cepiva bi mu moralo bit to dovoljeno. 

Se trudim čim  bolj na široko razmišljat, ne bom trdil samo cepit vse in konec, sem pač rekel da pri nas je najbolj racionalna opcija cepljenje, najmanj stane, je najhitrejša in najenostavnejša.

 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!